Element powietrza w astrologii

Astrologia

Element powietrza w astrologii łączy ze sobą wszystkie inne elementy. Na początku możesz założyć, że ten element jest mniej ważny. W końcu powietrze jest niewidoczne i wydaje się, że istnieje. Ma mglistą, nieuchwytną naturę, która sprawia, że ​​zapominasz, że w ogóle tam jest.

Jednocześnie powietrze jest tym, czego potrzebujesz do oddychania. Ten pierwiastek znajduje się w Słońcu, gdy spala wodór i jest niezbędny do spalania Ognia. Pozwala istotom ludzkim istnieć na tej płaszczyźnie i rozciąga się w górę ku niebu. Element Powietrza w astrologii pomaga otworzyć duszę na nowe możliwości i wolność. Pomaga zapewnić wyzwolenie i niezależność, których potrzebujesz, aby być szczęśliwym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o czterech elementach w astrologii, poświęć ten czas, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób elementy astrologiczne wpływają na nasze życie.

Element powietrza w astrologii

Każdy znak zodiaku w astrologii jest powiązany z pewnymi elementami. Element Powietrza w astrologii jest połączony z Wagą, Bliźniętami i Wodnikiem. Co ciekawe, dwa z tych znaków mają problemy ze Słońcem. Wodnik bierze go na szkodę, a Waga zabiera go do upadku. Słońce jest odpowiedzialne za utrzymanie wszystkiego w porządku na swojej orbicie, a Powietrze jest potrzebne do swobodnego krążenia po wszechświecie.

Osoby, które są pod silnym wpływem tych znaków zodiaku, często mają problemy z wtopieniem się w regularny porządek ich domu, miejsca pracy lub kraju. Często chcą przestać zadowalać innych. Nie chcą przejmować się tym, co myślą inni, ponieważ chcą rozwijać własne genialne pomysły i być wyzwoleni.

Równoważenie elementu powietrza

Najtrudniejszą częścią elementu Powietrza w astrologii jest doprowadzenie go do równowagi. Ludzie, którzy są pod silnym wpływem elementu Powietrza, często mają trudności z utrzymaniem uziemienia. Zamiast skupiać się na swoim ciele i ziemskim królestwie, skłaniają się ku wyższym sferom, w których wszystkie ich marzenia wydają się możliwe. Niestety, utrudnia im to wcielanie w życie swojej inteligencji i pomysłów. Marzenia są wspaniałe, ale aby je urzeczywistnić, należy wziąć pod uwagę kwestie praktyczne.

Aby osiągnąć rozwój osobisty i spełnić swoje marzenia, element Powietrza musi być w równowadze. Ludzie muszą przestać mówić o swoich pomysłach i podjąć praktyczne kroki w kierunku ich realizacji. Element ziemi może pomóc zrównoważyć tę tendencję wśród marzycieli. Osoby muszą skupić się na codziennym wyznaczaniu tras i upewnić się, że prowadzą zdrowy tryb życia. Aktywność fizyczna i zbilansowane posiłki pomagają przypominać tym osobom, że istnieją fizycznie. Spełniając swoje potrzeby fizyczne, mogą pomóc swoim umysłom i ciałom pozostać uziemionymi, podczas gdy realizują swoje pełne wyobraźni marzenia.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector