Baran nie odpisuje: co mam zrobić?

Astrologia

Jeśli chodzi o związek, komunikacja jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić. Niestety do komunikacji potrzebne są dwie osoby. Jeśli Baran nie odpisuje, możesz czuć się zdezorientowany lub zdenerwowany. Czy on naprawdę jest tobą zainteresowany? A może źle odczytałeś sygnały?

Istnieje wiele powodów, dla których możesz nie otrzymać SMS-a od razu, więc spróbuj założyć najlepszy. Poczekaj, bo najprawdopodobniej jest po prostu zajęty. Mężczyźni Barana są znani z tego, że są niezwykle zorientowani na cel, więc prawdopodobnie po prostu goni za swoim kolejnym marzeniem. Kiedy będzie miał czas na przerwę, sprawdzi telefon i oddzwoni.

Dlaczego Baran cię ignoruje?

Typowy Baran nie odpisze ci, jeśli jest zajęty lub zajęty kolejnym celem. Jeśli wydawałeś się nudny lub nieautentyczny, mógł nie być zainteresowany. Ponadto Baran będzie próbował cię zignorować, jeśli spróbujesz odebrać mu wolność.

Podczas gdy mężczyźni Barana są na ogół dobrzy w okazywaniu gniewu i argumentowaniu, czasami wybierają ścieżkę najmniejszego oporu. Jeśli zdecyduje, że angażowanie się nie jest warte jego czasu, Baran zignoruje cię z różnych powodów. Woli cieszyć się życiem, niż spędzać czas na kłótniach lub wyjaśnianiu ci, dlaczego jest problem.

Powiedziawszy to, prawdopodobnie nie powinieneś zakładać, że twój Baran jest zły. Prawie zawsze wyraża swoją złość, zamiast ją tłumić, chociaż ten znak ma tendencję do samoizolacji. W większości przypadków Baran nie napisze do ciebie z następujących powodów.

 1. Był zbyt zajęty pracą nad celem lub marzeniem, by myśleć o czymkolwiek innym.
 2. Twój Baran nie ma już czasu. Przesadził z harmonogramem i nie może przestać się skupiać na niczym innym.
 3. W tej chwili nie jest zainteresowany związkiem.
 4. Jest zirytowany lub zły na ciebie i izoluje się, aby uniknąć przebywania z tobą.
 5. Nie dostał tekstu.
 6. Otworzył wiadomość, przeczytał ją i zapomniał od razu odpowiedzieć. Teraz zupełnie o tym zapomniał.
 7. Uważa, że ​​nie ma z tobą przyszłości.
 8. Przechodzi trudny okres i nie chce o tym mówić.
 9. Nienawidzi SMS-ów i wolałby porozmawiać z tobą osobiście.
 10. Zostawił telefon w domu i dopiero później może odebrać SMS-a.

Co zrobić, gdy Baran przestaje do Ciebie pisać

Przede wszystkim nie panikuj. I nie spiesz się, aby wysłać drugiego, trzeciego lub milionowego SMS-a. Jeśli człowiek Barana nie odpisuje ci od razu, daj mu co najmniej dzień lub dwa, zanim pójdziesz dalej. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to wyglądać na natrętną lub potrzebującą.

Aby dowiedzieć się, co zrobić, gdy Baran przestanie do Ciebie pisać, wypróbuj poniższe wskazówki.

 • Nie pisz więcej SMS-ów: to najczęstszy błąd popełniany przez kobiety. Zamiast czekać, aż będzie miał szansę odpowiedzieć, wysyłają lawinę SMS-ów. Nie rób tego, bo w końcu wyłączysz swojego Barana.
 • Zakładaj najlepsze: Istnieje wiele rozsądnych wyjaśnień, dlaczego ktoś może zapomnieć odpisać. Nie zakładaj najgorszego.
 • Nie goń go: Z reguły mężczyźni Barana uwielbiają dreszczyk emocji związany z pościgiem, ale nie chcą być ścigani w zamian. Jeśli jest tobą zainteresowany, nie zalewaj jego skrzynki odbiorczej wiadomościami i nie wyłączaj go. A jeśli tak naprawdę nie jest zainteresowany, wysyłanie SMS-ów z grupą nie pomoże.
 • Bądź pewny siebie: mężczyźni Barana (i większość mężczyzn, szczerze mówiąc) uważają pewne siebie kobiety za niezwykle seksowne. Bądź cierpliwy i pewny siebie.
 • Spójrz na to z perspektywy: nawet jeśli nie jest zainteresowany, pamiętaj, że to nie koniec świata. Jeśli z jakiegoś powodu zdecydował, że nie jesteś dla niego odpowiedni, próba wepchnięcia go w związek zakończy się niepowodzeniem lub początkiem okropnego związku. Aby związek się udał, oboje partnerzy muszą być zainteresowani byciem razem.

Zanim zainwestujesz dużo czasu i energii w ten związek, powinieneś najpierw dowiedzieć się, czy mężczyzna Barana cię lubi. Następnie możesz użyć swoich tekstów, aby go uwieść. Jeśli nie masz pewności, co powiedzieć, aby flirtować, mamy listę 100 najlepszych tekstów dla mężczyzn Barana, które możesz przetestować.

Jak sprawić, by Baran odesłał Ci SMS-a?

Jeśli chcesz, aby twój Baran odpisał, powinieneś zacząć od bycia pewnym siebie. Mężczyźni Barana nie chcą więdnących kwiatów i pasywnych kobiet. Wyślij swój tekst z pewnością siebie i nie cofaj się. Co najważniejsze, nie wydawaj 50 kolejnych SMS-ów, jeśli on nie odpisuje natychmiast.

Mężczyźni Barana mają tendencję do bycia na miejscu, więc mała rozmowa prawdopodobnie nie jest najlepszą strategią SMS-ów. Zamiast tego powinieneś doprowadzić do wydarzenia, przygody lub wycieczki. Większość Baranów jest skłonna do aktywności na świeżym powietrzu, więc wycieczka piesza lub spływ kajakowy byłby fajnym sposobem na poznanie się.

Mężczyźni spod znaku Barana cenią sobie również szczerość. Woleliby, żeby ktoś był z nimi szczery. Jeśli wygląda na to, że może być zainteresowany, nie bój się wykonać ruchu – wolałby wiedzieć, gdzie stoisz, niż marnować czas na zgadywanie o twoich uczuciach.

Pamiętaj: typowy Baran nie chce tracić czasu na pogawędki. Chce, aby jego rozmowy były szczere, dosadne i na temat. Jeśli chcesz iść z nim na randkę, po prostu to powiedz. Przynajmniej poproś go, aby się spotkał i spędził z tobą czas. Będzie czuł się o wiele bardziej komfortowo, spotykając się z tobą osobiście, niż marnując czas na małe rozmowy i SMS-y.

Dolna linia

Jeśli Baran nie odpisze, nie zakładaj najgorszego. Mężczyźni Barana generalnie nie lubią SMS-ów i małych rozmów, więc prawdopodobnie nie czeka obok swojego telefonu na twoje odpowiedzi. Najprawdopodobniej nawet nie zdaje sobie sprawy, że już do niego napisałeś. Jeśli przeczytał tekst, istnieje duże prawdopodobieństwo, że odłożył go, zanim przypomniał sobie, żeby wysłać Ci odpowiedź.

Mężczyzna Barana uwielbia dreszczyk emocji związany z pościgiem, więc nie zalewaj jego skrzynki odbiorczej tekstami. Zamiast tego pokaż mu, że jesteś pewną siebie kobietą. Poczekaj na jego reakcję – a jeśli okaże się, że on nie czuje tego samego, powinieneś ograniczyć straty i iść dalej. Nie ma sensu czekać na kogoś, kto nie jest zainteresowany, a on wie, że może do ciebie napisać, jeśli chce czegoś więcej od twojego związku.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector