Kobieta Baran i Mężczyzna Bliźnięta

Astrologia

Poszukująca przygód kobieta Barana z pewnością zaintryguje inteligentnego mężczyznę z Bliźniąt. Partnerstwo między kobietą Barana a mężczyzną Bliźniąt opiera się na chęci każdego partnera do dzielenia się swoimi pomysłami i argumentowania swoich stanowisk.

W związku między kobietą Barana a mężczyzną Bliźniąt istnieje ciągła eksploracja i przygoda. W tym związku Baran będzie dążył do podboju partnera, który jest dwiema osobami w jednej. Z drugiej strony człowiek Gemini nie jest zainteresowany spotkaniem na żadnym polu bitwy poza polem umysłu.

Ludzie Barana, zwłaszcza kobiety Barana, nie są garbami w intelektualnych debatach i dyskusjach. Chce odnieść zwycięstwo w tych dyskusjach, ale może się okazać, że jej partner Gemini już przeszedł do większych i lepszych rzeczy.

Jak w każdym związku, ważne jest, aby kobieta Baran i mężczyzna Bliźnięta byli zaangażowani w rozwiązywanie problemów. Nawet w najlepszych związkach zdarzają się problemy i oboje partnerzy wkładają wysiłek, aby związek się układał.

Z Bliźniętami

Kobieta Barana szuka partnera, który dorówna jej intelektualnie, fizycznie, romantycznie i pod każdym innym możliwym względem. Bliźnięta to znak powietrzny, który szuka tylko partnera, który może zabawiać oba aspekty jego osobowości. Spodoba mu się partnerka, która chce osiągnąć każdy wyznaczony przed nią cel. W zależności od aspektów księżyca i innych wpływów, relacje te mogą być albo katastrofalne, albo udane.

Ktoś, kto chce uwagi i lojalności mężczyzny Gemini, musi zdobyć dwie odrębne osobowości. Te zmiany w umyśle mogą sprawić, że kobieta Baran pomyśli, że toczy bitwę, której nigdy nie można wygrać. To jednak nie wystarczy, by ją powstrzymać.

Jeśli mężczyzna Gemini może skupić ją na nim, podczas gdy on osłabia jej emocjonalną obronę, to ten związek będzie trwał przez całe życie. Jest to prawdą tylko tak długo, jak loty umysłu Bliźniąt nie sprawią, że zniknie na wietrze.

Aby mężczyzna Gemini skupił się na kobiecie Barana, musi dążyć do perfekcji na wiele różnych sposobów. Ta rola jest doskonała dla perfekcjonistki, jaką jest kobieta Baran. Ponieważ jest chętna do natychmiastowego rozpoczęcia nowej przygody, z pewnością będzie mogła pozostać przy swoim partnerze. Oczywiście, jeśli jest znudzona swoim partnerem lub czuje, że nie jest jej równy, to odejdzie od niego w mgnieniu oka.

Z kobietą Baran

Zrównoważenie potrzeb związanych z relacjami między kobietą Barana a mężczyzną Bliźniąt może być trudne. Bez względu na wszystko będzie w stanie określić właściwy kierunek działań, ponieważ jest intelektualnie błogosławiony przez Merkurego. Będzie w stanie dostrzec potrzeby swojej partnerki, zanim ona zda sobie sprawę, czego chce.

Jedynym problemem jest to, że może nie być w stanie za nią nadążyć. Aby spowolnić swojego partnera, mężczyzna Gemini musi wykorzystać swoje umiejętności konwersacyjne na swoją korzyść. Kobieta Barana potrzebuje kogoś, kto może utrzymać jej zainteresowanie, a mężczyzna Bliźnięta może wykorzystać swoją sprawność intelektualną, aby usidlić jej zmysły.

Jednym z głównych problemów, z jakimi boryka się mężczyzna spod znaku Bliźniąt w tym związku, jest obawa jego partnera, że ​​nie jest on wystarczająco dojrzały. Jest to powszechna skarga, którą można przezwyciężyć.

Niestety, naturalna skłonność człowieka Gemini do zmiany zdania lub zmiany celów jest legendarna. Agresywny lub niegrzeczny Baran może szybko odrzucić swojego partnera, ponieważ nie jest zainteresowany złym traktowaniem. W końcu jest Bliźniętami, a chwila niezadowolenia może oznaczać wieczną nieobecność.

Celem tego Gemini jest ciągłe utrzymywanie na nim uwagi partnera. Z kolei on też musi o niej myśleć.

Ponieważ związki przechodzą przez burze nieporozumień, zawsze istnieje szansa, że ​​obaj partnerzy odwrócą się od siebie w tym samym czasie. Kobieta z Marsa może pozwolić, by jej gniew płonął wiecznie i nigdy nie dać mu szansy na przeprosiny. A człowiek Merkurego może o niej całkowicie zapomnieć, gdy wyjdzie za drzwi. Jeśli oboje partnerzy przestaną pracować nad związkiem w tym samym momencie, związek może się skończyć na dobre.

Kobieta Baran i Mężczyzna Bliźnięta: Atrakcyjność na uboczu

Obaj partnerzy w tym związku wymagają lojalności i wierności, choć oboje są skłonni wyruszyć na przygodę samotnie. Czynniki te mogą zasiać ziarno nieufności między nimi. W tym związku szczególnie ważne jest, aby zarówno kobieta Baran, jak i mężczyzna Bliźnięta jasno określili swoje potrzeby i cele. Znakom tym zbyt łatwo jest szukać romansów lub po prostu spędzać czas osobno. Jednak kiedy ci dwaj są osobno, mogą po prostu zapomnieć, że ten drugi istnieje.

Nie oznacza to, że takie związki nie mogą być udane. Istnieje niezliczona ilość udanych związków między kobietą Barana a mężczyzną Bliźniąt. Często są pełne przygód, ponieważ Bliźnięta chcą zmienić zdanie, a Baran chce rozpocząć coś nowego. Nie byłoby niczym niezwykłym, gdyby oboje partnerzy spojrzeli na siebie i od razu postanowili zmienić swoją sytuację. Są również wykwalifikowani w usuwaniu się z wydarzeń i sytuacji społecznych, których woleliby uniknąć.

Najtrudniejszy problem polega na tym, że każdy patrzy na świat przez zupełnie inny pryzmat. Baran jest poważny, dojrzały i logiczny. Dla porównania Bliźnięta są emocjonalne, niezdecydowane i przebiegłe.

Powinni za wszelką cenę unikać kłótni, ponieważ często wpadają w serię walk o racjonalność, rozsądek i inteligencję. Obaj partnerzy prawdopodobnie uważają, że mają rację w dowolnym momencie i prawdopodobnie mają rację, biorąc pod uwagę ich określone światopoglądy. Unikanie debat filozoficznych jest wskazane dla tych, którzy chcą przedłużyć związek między kobietą Barana a mężczyzną Bliźniąt.

Partnerstwo pobłogosławione entuzjazmem wyobraźni

Baran, urodzony z Marsa, jest istotą seksualną w każdym aspekcie tego słowa. Gemini, którego umysł jest zawsze o krok od myśli seksualnych, szuka przygód i podniecenia tak samo jak jego partner.

Gra słów jest szczególnie ważna dla Bliźniąt i z pewnością użyje swoich słów, aby zachęcić swojego partnera. Baran może stać się fizycznie dominujący podczas kontaktów seksualnych, ale intelektualne Bliźnięta zawsze mogą kierować wydarzeniami w sypialni za pomocą subtelnej gry słownej.

Bliźnięta, zawsze chętne do zamiany ról i wypróbowania nowych pomysłów, idealnie pasują do iskry energii, jaką jest Baran. Baran, który znudzi się powtarzaniem, odkryje, że jego intelektualną ciekawość zaintrygują sugestie i rozmowy do poduszki jej gadatliwego partnera. Tematy i odgrywanie ról będą prawdopodobnie popularne w sypialni tych dwóch intelektualistów.

Obowiązkiem Gemini jest oferowanie nagród swojemu partnerowi zorientowanemu na cel. Ona z kolei musi stymulować jego umysł tak samo jak ciało. Gemini, bliźniacza dusza, potrzebuje zaspokojenia wszystkich swoich potrzeb. Baran, biegły we wszystkim, spełni jego oczekiwania i będzie oczekiwał chwały wymaganej od jej osiągnięć.

Bliźnięta z wyobraźnią już wiedzą, czego potrzebuje jego partnerka, i z rozmachem i kreatywnością odwdzięczą się za wszelkie przysługi w sypialni. Kompatybilność seksualna między kobietą Barana a mężczyzną Bliźniąt może potencjalnie zainteresować oboje, zakładając, że każdy partner jest chętny do odkrywania i uczenia się.

Odkryj loty fantazyjne

Ten związek szczególnie lubi fantastyczne randki i odkrywanie nowych horyzontów. Randka w górach może zamienić się w randkę nad jeziorem. Każdy partner jest chętny do wypróbowania nowych rzeczy w dowolnym momencie i odkryją, że ich partner jest chętny do zrobienia tego samego. Z tego powodu spontaniczne wycieczki pomogą utrzymać ten związek żywy i żywy.

W miarę rozwoju tego partnerstwa mogą odkryć, że chcą podróżować po świecie lub pokonać wyjątkową przeszkodę. Baran, który zawsze jest chętny do wyrażenia swojej opinii, wpadnie na tyle pomysłów, ile jej kreatywnych Bliźniąt. Razem mogą zbudować i rozwinąć przygodę, która potrwa miesiąc i zaspokoi wszystkie ich potrzeby. Jednak żaden znak nie jest silny w utrzymywaniu czegoś w ruchu, więc plany te często kończą się natychmiastowym podekscytowaniem. Na szczęście jest to dokładnie to, czego szukają oboje partnerzy.

Jeśli któryś z partnerów uzna, że ​​potrzebuje chwili przestrzeni, mogą pójść w swoją stronę z planem powrotu do siebie. Nierzadko zdarza się, że każdy z partnerów ma własną przygodę, po czym wraca do siebie, aby podzielić się szczegółami. Stworzy to dla nich nowe pomysły i możliwości wspólnego życia. Połączenie Merkurego i Marsa przynosi gwiazdom przygodę i ekscytację.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector