Kobieta Baran i Mężczyzna Lew

Astrologia

Dominujące osobowości obfitują w ten związek. Konflikt i pasja, które mogą powstać między kobietą Barana a mężczyzną Lwa, zapewnią, że każdy związek między tymi dwoma znakami ognia będzie wybuchowy. Te relacje są bardzo zróżnicowane, niektóre trwają jedną namiętną noc, podczas gdy inne to relacje na całe życie zbudowane na fundamencie płonących żarów. Baran, który naturalnie przewodzi, znajduje godnego partnera w swoim Lwie, który zawsze jest siłą osobowości.

Z Leo Manem

Lew to charyzmatyczny przywódca, który czuje się swobodnie, gdy zwraca na siebie uwagę. Jest silny, lojalny i uczciwy. Dobrze zna swoje pozytywne cechy iz pewnością spróbuje dać ci znać o swoich pozytywach. Ten związek jest jednym z niewielu dopasowań, które pozwolą Baranowi dać swojemu partnerowi możliwość dominacji, przynajmniej na jakiś czas. Obaj partnerzy są zainteresowani pracą nad nowym celem i doświadczaniem nowych rzeczy.

Lwy są często tępe i mogą wydawać się obojętne lub obojętne na uczucia partnera. Często Lew będzie czuł, że ma rację, a jego partner się myli. Negatywną cechą Lwa jest oczekiwanie uległości od partnera. To nigdy nie będzie pasowało do jego partnera Barana, więc mogą być z tego powodu kłopoty. Oczywiście Baran będzie winny podobnych rzeczy, więc obaj partnerzy muszą współpracować, aby zapewnić stabilność ich związku.

Warto przyjrzeć się jego przeszłości. Ważne jest, aby ustalić, gdzie znajdowały się gwiazdy i planety podczas jego narodzin. Pomoże ci to ustalić, jakie inne wpływy wywarł na jego życie. Lwy rzadko oszukują, ponieważ oboje oczekują i oferują lojalność. Baran, który znajdzie wady u swoich partnerów, szybko znajdzie się po złej stronie wściekłego Lwa.

Z kobietą Baran

Relacja między kobietą Barana a mężczyzną Lwa będzie prawdopodobnie wypełniona doświadczeniami i wydarzeniami, które spowodowałyby niepowodzenie słabszych związków. To partnerstwo opiera się na ambicjach, działaniu i rywalizacji. Jedynym znakiem, który jest bardziej konkurencyjny niż Lew, jest Baran iz pewnością podejmie walkę o zachowanie swojej chwały. Ważne jest, aby kobieta Barana była podekscytowana i podniecona, w przeciwnym razie może nie chcieć walczyć o partnera, który jej nie interesuje.

Barany mogą być samolubne, co często jest pomijane przez jej partnera. Jednak w długich związkach mogą wystąpić spory dotyczące negatywnych cech każdego partnera. Jedynym znakiem, który jest bardziej zainteresowany osobistą dumą i honorem niż Baran, jest Lew. Ze względu na podobieństwo między tymi znakami mogą pojawić się problemy. Jeśli jednak każdy partner jest zadowolony z drugiego, nic nie jest w stanie ich rozdzielić.

Możliwe, że Lew, który nie jest zainteresowany odkrywaniem nowych środowisk, może stracić zainteresowanie swojego partnera. Kobieta Barana oczekuje, że jej partner, zwłaszcza Lew, będzie spontaniczny i chętny do próbowania nowych rzeczy. Dla Lwa, który myśli, że przegrywa, jest partnerem Barana, powinien wiedzieć, że potrzebuje nieustannego i nieustannego ożywienia. Może to być trudne dla niektórych Lwów, ponieważ mogą być zbyt zajęci pracą lub pławić się w swojej chwale, że tracą koncentrację na swoim partnerze.

Wybuchowa Siła

Niezależnie od tego, czy na początku związku, w dowolnym momencie w trakcie, czy na końcu, prawdopodobieństwo iskier i eksplozji jest większe niż w przypadku prawie każdego innego związku. Dzieje się tak dlatego, że oboje partnerzy nieustannie rywalizują o miejsce przywódcze w związku. Najczęściej kobieta Barana pozwala swojemu partnerowi kontrolować związek, gdy jej to nie odpowiada, ale w momencie, gdy chce władzy, spróbuje ją przejąć. Może to być trudne dla mężczyzny Lwa, ponieważ jest on prawdopodobnie przyzwyczajony do kontrolowania sytuacji bez wyzwania.

W tym związku często dochodzi do kłótni. Niezależnie od tego, jak intensywne mogą być te argumenty, prawdopodobnie zostaną zapomniane w momencie, gdy zostaną zakończone. Nierzadko zdarza się, że w tych związkach dochodzi do licznych rozpadów i powrotów. W przypadku związków z minimalnymi nieporozumieniami mogą uznać, że ich intymne doświadczenia są bardzo satysfakcjonujące.

W związku kobiety Barana i mężczyzny Lwa nie ma nic ważniejszego niż zaufanie. Ludzie Barana są bardziej skłonni do oszukiwania niż ludzie Leo. Oba znaki chcą, aby ich partner był wierny, ale Baran jest nieco bardziej niezależny niż Lew. Lwy mogą znaleźć coś, czego nie doceniają w swoim partnerze i zdecydować się go opuścić. Z tych powodów ważne jest, aby relacje te były budowane na wzajemnym zaufaniu i wytycznych.

Spalone prześcieradła

Relacja seksualna między kobietą Barana a mężczyzną Leonem może być wspaniała. Każdy partner jest znakiem ognia i chętnie dzieli się swoimi intymnymi uczuciami w sypialni. Kobieta Barana zawsze szuka czegoś nowego, ale zawsze potrafi docenić umiejętności swojego partnera. Leos, który może nie być najbardziej odkrywczym ze znaków, z pewnością zadowoli swojego partnera.

Szczególnie doświadczonemu Baranowi może brakować partnera, ponieważ Lwy często postrzegają czas trwania i intensywność jako ważniejsze niż eksploracja i przygoda. Leos lubi seks, chociaż woleliby mieć całodniowe spotkanie seksualne niż garść krótkich wybuchów. Z drugiej strony jego partner jest więcej niż chętny do przerwania seksu, aby spróbować czegoś nowego, tylko po to, by zażądać seksu po krótkim czasie. Problem ten można jednak łatwo rozwiązać, jeśli oboje partnerzy nauczą się mówić ciałem, a nie umysłem.

Ten związek prawdopodobnie spędza dużo czasu w sypialni, chociaż każdy pokój w domu może być postrzegany jako przedłużenie sypialni. Żaden z partnerów szczególnie nie kojarzy aktów seksualnych z emocjami lub duchowością, więc te spotkania są często postrzegane jako działania czysto fizyczne. To powiedziawszy, partner Lwa może częściej postrzegać seks jako zobowiązanie niż jego partner Baran. Wszelkie spory między nimi można rozwiązać dzięki ich szczególnie ognistej dyskusji.

Chwalebne partnerstwo

Ten związek ma potencjał, aby być świecącą latarnią morską dla wszystkich związków. Ma również potencjał, aby zostać zakorzeniony przez gniew i dumę, zanim będzie miał szansę się rozwinąć. Relacje te wymagają idealnej równowagi zaufania i dumy. Każdy partner jest niezwykle dumny i może patrzeć z góry na swojego partnera z najdrobniejszego powodu. Każda różnica w postrzeganej wartości jest wystarczającym powodem do opuszczenia związku przez któregokolwiek z partnerów.

Kiedy powstaje zaufanie między kobietą Barana a mężczyzną Lwa, nic nie może ich rozdzielić. Wyruszą na podbój świata i mogą to zrobić. Dzieje się tak, ponieważ naturalne tendencje do przywództwa i działania, w połączeniu z ambicją i poszukiwaniem chwały, zapewnią, że ta para osiągnie wszystko, czego potrzebuje. Muszą zrównoważyć tendencje, które powodują, że Lew pławi się w chwale, a Baran skacze do nowego zadania. Razem zapewnią, że każdy z partnerów będzie trzymał głowę w grze.

Zapewnienie, że ten związek się nie skończy, wymaga wzajemnego zaufania. Dla tych, którzy są częścią związku między kobietą Barana a mężczyzną Lwa, ważne jest, aby otworzyć linie komunikacji. Komunikacja wspiera zaufanie, a zaufanie jest kamieniem węgielnym tej relacji. Jeśli ten kamień węgielny jest bezpieczny, każdy cel, do którego dąży ta dwójka, zostanie osiągnięty.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector