Kobieta Baran i Mężczyzna Byk

Astrologia

Mieszanka impulsywnej kobiety Barana i rozsądnego mężczyzny Byka może przerodzić się w partnerstwo na całe życie. Kobiecy Baran wniesie emocje do spokojnego życia męskiego Byka. Tymczasem jego niewzruszone zaangażowanie sprawi, że partner będzie u jego boku.

Mężczyzna Byk rozwinie bezpieczne rusztowanie związku, a kobieta Baran stworzy stale rosnącą strukturę. Jeśli związek się nie powiedzie, dzieje się tak dlatego, że niecierpliwy Baran może być niezadowolony ze swojego skromnego partnera, a uparty Byk może nie być zainteresowany ciągłymi zmianami i przygodami.

Na szczęście męska energia Barana jest równoważona przez kobiecą energię kobiety Barana. Kobieca energia Byka jest równoważona przez męską energię mężczyzny Byka. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie czynniki sprawiają, że ta para mężczyzny Byka i kobiety Barana jest czasami tak skuteczna.

Kobieta Baran i Mężczyzna Byk

Człowiek Byk

Bykiem rządzi Wenus. Jest więc istotą zmysłową, często przedkładającą materialny komfort nad ryzykowne przygody. Ta energia jest równoważona naturalnymi męskimi wpływami Byka.

Niewielu może zaprzeczyć mocy planet, zwłaszcza tak bliskiej jak Wenus. Bez wątpienia księżyc i inna planeta zmieniają atrybuty nawet najbardziej pogodnego i upartego Byka. W związku z tym mogą wystąpić problemy nawet w najbardziej zgodnym parowaniu.

Najczęstszą walką w tym związku jest zrównoważenie iskry Barana z ziemią Byka. Wpływ Marsa na Barana oznacza zapał i impulsywność. Ten zapał jest często tłumiony przez receptywną, ale ukrytą naturę Wenus.

Kobieta Barana powinna nauczyć się cierpliwości, ponieważ wiele jej iskier wytryśnie pod duszącą glebą jej partnera. Podobnie mężczyzna Byk powinien nauczyć się wspierać jej pomysły i działania. Jeśli to zrobi, związek pozostanie żywy jak migoczące węgle dobrze podsyconego ognia. Udane partnerstwo sprawi, że Byk stanie się wrażliwym węglem związku, a Baran będzie suchym paliwem lub płomieniem.

Zrozumienie potrzeb Byka jest dość proste. Wszystko, czego potrzebuje, to bezpieczny partner, który jest gotów spędzić przyzwoitą ilość czasu na przytulaniu, masowaniu lub cichym siedzeniu razem. Kobieta Barana może wpływać na swojego partnera, aby był bardziej aktywny i spontaniczny, nagradzając jego działania czasem samotności. Znalezienie równowagi między przyjemnym relaksem a ożywczymi przygodami pomoże związkowi przetrwać całe życie.

Kobieta Baran

W przeciwieństwie do swojego partnera, kobieta Barana szuka ekscytacji, nowości i akcji. Naturalna natura jej kobiecej strony może zrównoważyć przytłaczające pragnienia Marsa. Ta osobista równowaga kobiety Barana tworzy równowagę z mężczyzną Byk. Chęć podboju nadal powoduje, że zachowuje się w określony sposób, ale niewzruszony Byk wystarczy, aby wzbudzić w niej wyzwanie i zainteresować. Naprawdę, to partnerstwo ma potencjał, by stać się siłą nie do powstrzymania.

Aby mężczyzna Taurus mógł z powodzeniem poruszać się w tym związku, musi być chętny do eksploracji i działania w sposób nieproszony. Może to sprawiać, że poczuje się nieswojo, ale związek powinien mieć pierwszeństwo przed jego osobistym komfortem. Jest to dla niego trudne, ale musi nauczyć się poddawać dzikiej stronie swojego partnera. Nauka zaufania kobiecie Barana i płynięcia z prądem jest bardzo korzystna w tym związku.

Powinien nie tylko chcieć czasami podążać za jej przykładem, ale powinien także pozwolić jej być wolną. Jest naturalnie zainteresowana swoimi swobodami, a mężczyzna Byk musi nauczyć się rezygnować z zaborczości. Jest lekcja w powiedzeniu, jeśli naprawdę coś kochasz, puść to wolno. Świadomość, że ma niezawodnego i godnego zaufania partnera, sprawi, że Baran zawsze będzie wracał po swoich przygodach. Kontrolowanie kobiety Barana spowoduje tylko jej ucieczkę przy najbliższej możliwej okazji.

Kobieta Baran i Mężczyzna Byk będą cieszyć się niekończącą się radością

Ten związek polega na zrównoważeniu aktywnych i receptywnych sił obojga partnerów. Baran stara się rozpocząć nowe przygody i stworzyć nowe możliwości. Tymczasem Byk musi działać jako fundament wspierający jej działania.

Rywalizacja w tym związku jest jak bitwa między pożarem a żyzną glebą. Cele jednego partnera są często odmienne od celów drugiego, ale wspierają się nawzajem w fundamentalny sposób. Sukcesy Barana zapładniają zdolności Byka jak popiół z pożaru lasu odżywiający wierzchnią warstwę gleby. Podobnie obfity wzrost, który jest zasilany składnikami odżywczymi ziemi, stanie się wyjątkowym paliwem dla przyszłego pożaru.

Musi istnieć zdrowa równowaga stworzona przez pełne szacunku i zrozumienia partnerstwo między kobietą Baran a mężczyzną Byk. Bez tej równowagi związek staje się duszący lub wypalony. Dominujący i obojętny Byk może spowodować, że związek stanie się chory i słaby jak stary las, w którym nie mogą rosnąć żadne nowe rośliny.

Podobnie kontrolująca i agresywna kobieta Barana może spowodować, że związek będzie jałowy i pozbawiony miłości. Z tego powodu związek między kobietą Baranem a mężczyzną Bykiem musi podążać drogą wyznaczoną przez naturę. Celem kobiety Barana jest ujawnienie nowych możliwości i poszerzenie horyzontów swojego partnera. Z kolei mężczyzna Byk musi działać jako stabilizujący i odnawiający fundament dla niepewnych skoków swojego partnera z głową barana.

Zmiany nastąpią u obojga partnerów. Każda osoba przekona się, że zmiany są korzystne zarówno dla niej indywidualnie, jak i dla pary. Baran stanie się bardziej stabilny i mniej ryzykowny, podczas gdy Byk będzie mniej leniwy i bardziej energiczny.

Mogą wystąpić relacje krótkoterminowe, zwłaszcza jeśli któryś z partnerów nie chce się zmienić. Ponieważ baran i krowa, a dokładniej owca i byk, są najbardziej upartymi stworzeniami gwiazd, często dochodzi do napięć z powodu braku partnerstwa i nadmiernego uporu.

Te relacje często mają problemy na początku, ale te problemy nie muszą trwać. Problemy te często wynikają z romansów, ponieważ oba znaki są istotami wysoce seksualnymi. Kluczem do tego związku jest przebaczenie, które jest trudne dla obojga partnerów. Te związki, które przejdą ten najważniejszy test, prawdopodobnie przetrwają aż do śmierci. Zaufanie jest niezwykle ważne dla obojga partnerów, a kiedy zaufanie zostanie zdobyte i wierność, nic nie może zajść między dwoma partnerami.

Partnerstwo napędzane zmysłowością

Znaki te są znane ze swoich skłonności seksualnych. Pod Marsem to partnerstwo seksualne jest polem bitwy, które trzeba podbić. Dla Wenus te przyjemności są tak naturalne jak oddychanie.

Głową rządzi Baran, a szyją Byk. Obszary te są głównym celem cielesnych pragnień. Agresywny Baran może odkryć, że jej zęby, usta i język zaspokoją pierwotne pragnienia szyi i obojczyka jej partnera Byka. Z kolei jego niezachwiana i stabilna natura zapewni zaspokojenie jej zachcianek.

Kobieta Barana ma agresywną naturę, co plasuje ją na szczycie receptywnego Byka. W ten sposób może się okazać, że upór jej partnera znajdzie również drogę do sypialni. Kobiecy Baran i męski Byk mogą odwrócić role, gdy każdy partner zmienia role podczas całego doświadczenia.

Chociaż pozycje mogą się zmieniać, a style się zmieniają, żadna osoba nie może narzekać, że ich partner nie chce lub nie jest w stanie zadowolić drugiej osoby. Dzięki wpływowi Wenus Byk może dążyć do dłuższych kontaktów seksualnych. Iskry namiętności Barana mogą powodować liczne epizody seksualne w ciągu dnia. Pobłogosławiona przez Erosa, boga pociągu seksualnego i dziecka Wenus i Marsa, ta kombinacja doprowadzi do nadmiernych i żywiołowych cielesnych spotkań.

Byk i kobieta Baran mogą odkrywać niezłomne eskapady

Przed tym związkiem prawdopodobne było, że partner Barana przeskakiwał z życia do życia lub przygody do przygody. Byk starał się doskonale zrozumieć kilka projektów, które zdecydował się podjąć. Jeśli się powiedzie, ten związek połączy to, co najlepsze z obu światów.

Zamiast odwiedzać 10 nowych krajów i nie doświadczać żadnego, para może odkryć dwa lub trzy kraje. Możliwe jest również, że podróżowanie doprowadzi do poważnych zmian w życiu. Te pary, napędzane eksploracją i wygodą, mogą wyemigrować do egzotycznego raju.

Na początku związku kobieta Baran i mężczyzna Byk mogą mieć randki wypełnione eksploracją natury, architektury lub innych kultur. Inne daty mogą skupiać się na sobie. Daty te mogą zostać wypełnione zamiarem dowiedzenia się wszystkiego o swoim partnerze.

Kobieta Barana i mężczyzna Byk mogą znaleźć się głęboko w górach, skakać z klifów, piec warzywa lub kochać się pod gwiazdami. Sukces jest często mierzony świeżymi doświadczeniami, które trwają kilka dni. To daje Baranowi szansę na zbadanie nowego pomysłu, a mężczyźnie Bykowi możliwość pełnego zrozumienia doświadczenia.

Kiedy kobieta Barana i mężczyzna Byk zmęczą się doświadczeniem, Baran po prostu przeskoczy do następnej rzeczy, która przyjdzie jej do głowy. Byk może poruszać się powoli, ale będzie przygotowany i chętny, kiedy nadejdzie. Może chcieć przeskoczyć do następnej rzeczy, zanim jeszcze tam dotrze – i to jest w porządku ze stabilnym Bykiem. Wolałby po prostu odpocząć i cieszyć się życiem ze swoją partnerką, więc będzie zadowolony tak długo, jak ona będzie szczęśliwa.

Później w związku Byk może znaleźć coś, co go zainteresuje, a jego partner może przyjąć jego rolę jako fundament, na którym można polegać. Ona też potrzebuje czasu dla siebie, a mężczyzna Taurus da jej to, podczas gdy on zgłębia własne zainteresowania. Ten związek Erosa, zrodzonego z Marsa i Wenus, zostanie wzmocniony wzajemną atrakcyjnością tej pary i wspólnymi intymnymi przeżyciami.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector