Totem bobra: zodiak rdzennych Amerykanów

Astrologia

Totem bobra w zodiaku rdzennych Amerykanów jest znany ze swojego entuzjazmu i etyki pracy. Bez względu na to, jak trudne jest zadanie, Bóbr wie, że może je wykonać. Są mistrzami planowania i strategii i znani są z tego, że z zapałem i energią natychmiast rozwiązują każdy problem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy również do zapoznania się z całą naszą szczegółową kolekcją dotyczącą wszystkich znaków astrologicznych rdzennych Amerykanów.

Przegląd totemu bobra w zodiaku rdzennych Amerykanów

W głębi serca totem Beaver jest hojny i niezwykle wspiera ludzi wokół niego. Jednocześnie nie jest to znak, który słynie z wyjątkowo taktu. Bóbr często wpada w kłopoty za mówienie tego, co myśli, bez zastanowienia się, jak druga osoba może odebrać jego słowa.

Znany ze swojej bystrości umysłu, totem Bóbr jest niezwykle biegły w załatwianiu spraw. Ich etyka pracy jest również wykorzystywana do ucieczki przed niechcianą uwagą lub niepewnością. Kiedy Bóbr czuje się niepewnie, często wycofuje się do swojej listy zadań i ukrywa się w swojej pracy. Emocjonalnie Bóbr często chowa się w ochronnej „zaporze” wokół jego serca. Gdy Koło Medycyny się obraca, Bóbr stopniowo przegryza się przez tę barierę, tworząc otwór. Nadal może ukryć się za ochronnymi murami swojego serca, ale może też otworzyć bramę, aby wpuścić bliskich.

Możesz nie być w stanie zobaczyć rzeczywistego bobra pracującego w naturze, ale zawsze możesz rozpoznać oznaki jego obecności. Jego ciężka praca zmienia krajobraz poprzez zbieranie drewna i budowę tamy. Zasadniczo ta pracowita dusza ponownie wykorzystuje stare, niepotrzebne drewno i przekształca je w coś nowego. Zrywa ze starymi więzami z przeszłością, budując nowe poczucie bezpieczeństwa i bezpieczne miejsce.

Osobowość totemu bobra

Totem Beaver jest znany ze swojej etyki pracy. W życiu Bóbr to ktoś, kto tworzy i przekształca otaczający go świat. Buduje mocny fundament, który pozwala mu dążyć do wyznaczonych sobie celów. Podobnie jak bóbr zodiaku Indian amerykańskich, bóbr ludzki jest precyzyjny i ustala jasny plan osiągnięcia każdego celu. Bardzo rzadko zdarza się, aby osoba pod totemem Bobra marnowała czas lub wkładała wysiłek w coś, co nie zadziała.

Osoby urodzone pod tym znakiem są związane z kierunkiem wschodnio-południowo-wschodnim i wschodnim wiatrem. Jak można się spodziewać, są przywiązani do elementu Ziemi ze względu na ich tendencję do budowania solidnych, trwałych fundamentów. Bóbr jest stale pracowity, ale czasami może to prowadzić do tendencji do bycia sztywnym w dążeniu do celu. W bardziej negatywnych przypadkach Bóbr może być zaskakująco zaborczy. Ta cecha osobowości ma sens, ponieważ Bóbr w naturalny sposób czuje się zaborczy w stosunku do celu lub projektu, nad którym tak ciężko pracował.

Totem Beaver dotyczy rodziny. Poświęcą długie godziny, aby ich rodziny miały lepsze, bardziej stabilne życie. Według tradycji rdzennych Amerykanów bóbr jest także mądrym uzdrowicielem. Ich mądrość i słodka natura są dość trwałe, o ile nie przeszkadzasz bobrowi w ciężkiej pracy!

Po rozpoczęciu sezonu sadzenia Bóbr rozpoczyna nowy cykl. W tym czasie ważne jest, aby Bóbr zastanowił się nad własnymi fundamentami, osobowością i celami. Skoncentruj się na celebrowaniu cech osobistych, które sprawiają, że jako Bóbr odnosisz tak wielkie sukcesy w życiu!

Jak można się spodziewać, Bóbr jest doskonale dostrojony do żywiołu Ziemi. Mają praktyczny, dobrze ugruntowany charakter, co czyni je idealną częścią rodziny lub grupy roboczej. Zawsze możesz liczyć na to, że Beaver będzie działać na rzecz trwałego i długoterminowego bezpieczeństwa. W trudnych czasach noszenie jaspisu pomaga bobrowi skupić się i pokonywać wyzwania. Kamień może również pomóc bobrowi osiągnąć bezpieczeństwo i harmonię, których potrzebuje do szczęścia.

Bóbr nigdy nie jest kimś, kto zadowoli się robieniem mniej niż najlepiej. Nigdy nie uskrzydlą tego w miejscu pracy. W przeciwieństwie do niektórych znaków astrologicznych rdzennych Amerykanów, Bóbr nie będzie super ambitny ani skupiony na wspinaniu się po drabinie do sukcesu. Zamiast tego Bóbr chce spędzać długie godziny, aby upewnić się, że praca jest dobrze wykonana. W miejscu pracy Bóbr jest znany z wyjątkowej pracowitości.

Ścieżka kariery totemu bobra ma jedno zastrzeżenie. Nigdy nie powinien wybierać pracy pełnej chaosu lub ciągłych zmian w rutynie. Bóbr chce rozpocząć projekt i trzymać się go. Jeśli ma do czynienia z chaotycznym miejscem pracy, będzie stale sfrustrowany i zdenerwowany otaczającymi go rozproszeniami. Bóbr najlepiej radzi sobie w miejscu pracy, w którym istnieją jasne oczekiwania i cele, na które może ciężko pracować.

Jeśli chodzi o pieniądze, Bóbr jest świetnym partnerem, jeśli chcesz bezpieczeństwa finansowego. Jest utalentowany w planowaniu swoich finansów i oszczędzaniu pieniędzy na czarną godzinę. Typowy Bóbr zaoszczędzi swoje pieniądze, aby mógł kupić duże przedmioty bez pożyczki lub długu. Otrzyma refinansowanie kredytu studenckiego w Earnest i konto emerytalne, ponieważ planuje z wyprzedzeniem. Ze względu na jego zdolność do budżetowania, Bóbr może generalnie dostać wszystko, czego chce, nawet jeśli jego rzeczywisty dochód skłoniłby cię do myślenia inaczej.

Randka z totemem bobra

Jeśli chodzi o zgodność miłosną totemu bobra, ten znak zodiaku rdzennych Amerykanów najlepiej działa z wężem, dzięciołem, wilkiem, brązowym uchem i śnieżną gęsią. Chociaż możesz się tego nie spodziewać po jego spokojnym zachowaniu, Bóbr jest w rzeczywistości dość emocjonalny. Problemem nie jest odczuwanie emocji; po prostu nie może ich wyrazić. Powiedziawszy to, Bóbr prawie zawsze znajdzie sposób na osiągnięcie stabilności i harmonii w swoich związkach.

W większości przypadków Bóbr chce znaleźć partnera na całe życie. Nie chce po prostu umawiać się na randki, chyba że wciąż próbuje dowiedzieć się, jakiego typu osobowości chce u partnera. Kiedy już znajdzie osobę, której szuka, ustatkuje się i będzie wspaniałym partnerem i oddaną częścią rodziny.

W bardziej negatywnych przypadkach totem Bóbr może wydawać się nieco zaborczy w związku. Jest to jednak spowodowane przede wszystkim nadmiernym kochaniem, a nie negatywnymi uczuciami, więc musisz po prostu uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż Bóbr się zrelaksuje.

Randka z totemem bobra jest ogólnie wspaniałym doświadczeniem. Bóbr jest znany jako zmysłowy, romantyczny kochanek w łóżku. Jest także niezwykle słodki i troskliwy w związku. Jeśli chcesz stabilności, romansu i zaangażowania, Bóbr jest jak dotąd doskonałym znakiem astrologicznym rdzennych Amerykanów.

Totem bobra

Daty urodzenia na półkuli północnej: od 20 kwietnia do 20 maja Daty urodzenia na półkuli południowej: od 24 października do 21 listopada Kolor: żółty Pora roku: miesiąc sadzenia Roślina: dzika koniczyna Odpowiednie zachodnie znaki zodiaku: Byk na półkuli północnej, Skorpion na półkuli południowej Kamień lub minerał: Hematyt, Chryzokola i Jaspis Klan: Żółw Narodziny Księżyca: Żaby Powrót Księżyca Kierunek: Wschód-Południowy Wschód Kompatybilne Zwierzęta Duchowe: Śnieżna Gęś, Dzięcioł, Niedźwiedź Brunatny, Wilk i Wąż Dodatkowe Duchowe Zwierzę: WążWiatr: WschódElement: Ziemia

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector