30 znaków mowy ciała, że ​​jest w tobie całkowicie

Miłość

Ile razy ci się to przytrafiło? Miły facet nawiązuje z tobą rozmowę, a ty kiwasz głową, dopóki nie wyjdzie.

Później twój przyjaciel zwraca się do ciebie i mówi: „jest w tobie totalnie zakochany!”

Co?

Nie miałeś pojęcia!

To częstsze niż mogłoby się wydawać: kobiety często nie zauważają oznak zainteresowania facetów.

Tutaj wymieniliśmy 30 znaków języka ciała, które wskazują, że mężczyzna jest w tobie całkowicie.

Przeczytaj, aby dowiedzieć się, czy on jest całkowicie w tobie.

Oznaki, że jest w tobie

Jeśli szukasz nowego związku, ważne jest, aby znać krytyczne oznaki, że facet jest w tobie.

Przeczytaj naszą listę, aby upewnić się, że niczego nie przegapisz!

1) Potyka się o swoje słowa

Niektórzy faceci są po prostu naturalnymi jąkaczami. Jeśli zwykle jest najgładszym rozmówcą przy barze, ale potem zamienia się w plątaninę słów-spaghetti za każdym razem, gdy rozmawiacie, to prawdopodobnie dlatego, że jest zdenerwowany.

Dlaczego on jest nerwowy? Ponieważ cię lubi i chce ci zaimponować.

Potraktuj jego potknięcie się jako przyznanie, że jest w tobie!

2) Jego postawa jest otwarta

Jak wygląda otwarta postawa? Szczęka rozluźniona, nogi otwarte, ręce nie skrzyżowane, stopy rozstawione na szerokość barków.

Oznacza zrelaksowaną mowę ciała. Jeśli facet ma otwartą postawę wokół ciebie, oznacza to, że twoja obecność sprawia, że ​​​​czuje się komfortowo. Chociaż nie jest to pewny znak, że jest w tobie, zdecydowanie oznacza to, że nie jest bezinteresowny!

3) Spowalnia swój oddech

Kiedykolwiek jesteś w pobliżu, jego oddech jest przyjemnie spowolniony. Co ważne, nie jest ciężki. Nie sapie i nie sapie, jakby dopiero co wyszedł z siłowni. Zamiast tego wydaje się, że jego oddech po prostu zwalnia i staje się lżejszy.

Ponownie dzieje się tak, ponieważ jego ciało relaksuje się w twojej obecności.

4) Unosi brwi, kiedy cię widzi

Ludzie unoszą brwi, gdy widzą kogoś jako uniwersalny sposób na przekazanie przyjaznego i niegroźnego powitania. Jeśli szybko unosi brwi, gdy widzi, jak wchodzisz do pokoju, podświadomie mówi, że bardzo się cieszy, że cię widzi.

5) Przechyla głowę.

Wiesz, jak szczenięta przechylają głowy w kierunku dźwięku, który właśnie usłyszały. Ludzie też to robią! Jest to sposób na okazanie wizualnego zainteresowania wszystkim, co słyszą lub widzą. Jeśli zaczniesz z nim rozmawiać, a on przekrzywi głowę w odpowiedzi, „pochyla się” do tego, co mówisz, pokazując, że jest zainteresowany!

6) Możesz zobaczyć jego ręce

Kiedy ma wyciągnięte ręce, oznacza to, że jest zrelaksowany. Jeśli ma ręce w kieszeniach lub skrzyżowane pod pachami, istnieje duże prawdopodobieństwo, że czuje się nieswojo.

Z drugiej strony (ha), jeśli macha i gestykuluje (mówi podczas gestykulowania) w pobliżu ciebie, czuje się zrelaksowany i szczęśliwy będąc w pobliżu. Potraktuj to jako dobry znak, że jest w tobie!

7) Bawi się szyją i gardłem

Może rozluźnia krawat, kiedy rozmawiacie. Lub, jeśli nie jest ubrany służbowo, okazuje się, że podczas mówienia od niechcenia dotyka własnego gardła.

Gardło tradycyjnie reprezentuje wrażliwość. Jeśli facet dotyka gardła podczas rozmowy z tobą, potajemnie daje ci znać, że traci czujność.

8) Jego twarz się rumieni, kiedy jesteś w pobliżu

Czasami, kiedy facetowi naprawdę zależy na dziewczynie, powoduje, że jego ciało reaguje na stres, który wytworzył. Ta reakcja ma postać rumieńca, kiedy krew napływa do twarzy, nadając mu czerwonawy odcień.

To jak rumieniec, tyle że nie wywołało go nic wstydliwego.

Zamiast tego, to jego pociąg do ciebie spowodował, że przybrał głębszy odcień czerwieni.

9) Jego źrenice się rozszerzają

Nie ma wstrząśnienia mózgu, więc dlaczego ma rozszerzone źrenice?

Odpowiedź: on cię pociąga.

Jeśli jego źrenice pozostają szerokie, gdy do ciebie mówi, może to być subtelny sygnał, że bardzo mu na tobie zależy.

10) Uśmiecha się z otwartymi ustami

Uśmiechanie się z zamkniętymi ustami jest formą zamkniętej mowy ciała. To jest na uboczu. To nie jest zachęcające.

Jeśli natomiast uśmiecha się z otwartymi ustami, podświadomie pokazuje, że się przed Tobą otwiera. Cieszy się, że cię widzi, a ty sprawiasz, że jest zrelaksowany.

11) On idzie obok ciebie

Jeśli mężczyzna poświęca czas, aby dorównać twojemu krokowi i iść obok ciebie zamiast przed tobą lub za tobą, robi to, aby spędzić więcej czasu blisko ciebie.

30 znaków mowy ciała, że ​​jest w tobie całkowicie

Robi to, aby być rozważnym, aby wydłużyć czas, jaki wszyscy macie na rozmowę, i aby mógł patrzeć na was, kiedy rozmawiacie.

Poza tym pozwala mu to zbliżyć się do ciebie fizycznie. Bliskość fizyczna jest kluczowym wskaźnikiem atrakcyjności.

12) On stoi blisko ciebie.

Biorąc na barana ostatni znak, mężczyzna stojący blisko ciebie oznacza, że ​​​​jest w tobie.

Co znaczy blisko?

Oznacza to bycie trochę wewnątrz swojej osobistej bańki.

Nie mówimy jak dwa cale od twojego nosa (przerażające), ale mamy na myśli na wyciągnięcie ręki. Jeśli zdasz sobie sprawę, że facet, z którym rozmawiasz, wciąż pochyla się bliżej ciebie, to prawdopodobnie mocny znak, że poważnie się w tobie zakochał. Weź te informacje i biegnij z nimi!

13) Pochyla się do przodu, kiedy mówisz

Znowu chodzi o mężczyzn pochylających się. Jeśli mężczyzna pochyla się (dosłownie) do twojej rozmowy, jest to wizualna wskazówka, że ​​​​jest aktywnie zainteresowany tym, co masz do powiedzenia.

Chociaż to, co masz do powiedzenia, jest naprawdę przekonujące, bez wątpienia jest on również zainteresowany tym, co masz do powiedzenia, ponieważ interesuje się tobą. Tak jak kobiety śmieją się z żartów mężczyzn, którzy im się podobają, mężczyźni zwracają baczną uwagę na to, co mówią ich sympatie.

14) On zamyka lukę, kiedy mówisz

Jeśli nawiążecie rozmowę, nie zdziw się, jeśli w połowie drogi znajdzie się znacznie bliżej ciebie. Czy on podchodzi do ciebie, kiedy mówisz? Starasz się, aby każde słowo było bardziej intymne i połączone niż kiedykolwiek wcześniej? Zdecydowanie znak, że jest w tobie.

15) Kładzie ręce na biodrach

Kładzie ręce na biodrach i odchyla łokcie na zewnątrz. Może nie jest to najbardziej wdzięczna poza, ale jest to męska postawa siły. Ma to na celu zademonstrowanie pewności siebie i wyższości innych MĘŻCZYZN w pokoju, co oznacza, że ​​​​chce zniechęcić innych mężczyzn do podrywania cię, podczas gdy on nakłada urok.

16) Ma spocone dłonie

Spocona dłoń wskazuje, że jest zdenerwowany. Nie wszyscy mężczyźni są bardzo pewni siebie, jeśli chodzi o randki. Zamiast tego myśl o zrobieniu na tobie wrażenia może go trochę zaniepokoić. W rezultacie jego ręce mogą się trochę pocić.

17) Nieumyślnie cię dotyka

Po prostu wydaje się, że zawsze delikatnie, niewinnie cię szturcha. Może to lekkie stuknięcie stopą lub przypadkowe otarcie opuszkami palców. Cokolwiek to jest, zawsze wydaje się przypadkowo nawiązywać kontakt cielesny.

18) Jest zahipnotyzowany twoją twarzą

Jego oczy nigdy nie są daleko od twojej twarzy. Ale zamiast nawiązywać z tobą kontakt wzrokowy, wydaje się, że zawsze obserwuje twoje usta. Jest to subtelny znak, że zwraca bardzo dużą uwagę na to, co mówisz, i że w tym procesie został tobą oczarowany.

30 znaków mowy ciała, że ​​jest w tobie całkowicie

19) Dotyka twojego kolana

Kiedy siedzicie obok siebie, może bardzo swobodnie położyć rękę na twojej nodze (prawdopodobnie wokół rzepki). To jest test, aby zobaczyć, co myślisz o tym, że inicjuje kontakt fizyczny w niegroźny sposób.

Czy jesteś otwarty? A może szybko zakładasz nogę na nogę? Chce ocenić twoją reakcję na jego pierwszy ruch. Upewnij się, że odpowiednio zareagujesz, aby dać mu znać o swoich uczuciach!

20) Zakłada ci włosy za ucho

To jest dokładnie tak, jak poprzedni znak. Testuje, jak się czujesz w intymnym kontakcie fizycznym. Jakie są Twoje myśli? Masz subtelny język ciała, który również przekazuje mu twoje pragnienia. Czy się rumienisz? A może jesteś trochę przerażony?

21) Wskazuje na ciebie palcami stóp

Kiedy stoisz (lub nawet siedzisz), zauważysz, że oba jego palce są skierowane w twoją stronę. Jeśli przesuniesz się trochę w lewo, jego palce w jakiś sposób odnajdą drogę z powrotem do ciebie. Przesuń w prawo, cofną się. Najprawdopodobniej nawet nie jest świadomy, że to robi!

22) Nachyla swoją miednicę do ciebie

Jeśli naprawdę mu na tobie zależy, nie poprzestanie na wskazywaniu palcami u nóg. Cała jego miednica będzie skierowana w Twoją stronę, gdy będziesz mówić, stać lub siedzieć. To bardzo wyrazisty sygnał seksualny, że pociąga cię fizycznie.

23) Kiedy siedzi, rozkłada nogi

Nie mówimy o rozkładaniu się na ludzi w metrze, mówimy o tym, że ma otwartą postawę ciała, kiedy oboje siedzicie. Jeśli nie krzyżuje lub rozkłada nogi, gdy siedzicie, pokazuje, że jest zrelaksowany i pociąga cię.

Podświadomie sugeruje, że jest, hm, otwarty na interesy.

24) Ociera się o twoje ramię

Chodzi o ten fizyczny kontakt. Może to być lekkie muśnięcie opuszkami palców przedramienia, a może delikatna dłoń na ramieniu. Ponownie szuka okazji do stworzenia chwil fizycznej intymności w celu zbudowania atrakcyjności. Zwróć uwagę!

30 znaków mowy ciała, że ​​jest w tobie całkowicie

25) Bawi się szklanką, kiedy mówisz

Może to oznaczać, że facet jest trochę zdenerwowany i nie jest pewien, o czym rozmawiać. Jeśli bawi się szklanką, podczas gdy wy dwaj się bijecie, prawdopodobnie bardzo się stara wymyślić, co powiedzieć, aby wam zaimponować!

26) Zmienia ton głosu

Ilekroć zaczynacie rozmawiać, ton jego głosu wydaje się obniżać o oktawę. To gładszy, spokojniejszy, głębszy głos.

Na dodatek jest to również wolniejsza mowa.

Kiedy mężczyzna wokół ciebie zwalnia i ścisza mowę, to znak, że jest zainteresowany!

27) Minimalizuje zakłócenia i rozproszenia

Telefon komórkowy dzwoni, gdy mówisz? Wysyła go bezpośrednio na pocztę głosową. Co więcej, wycisza.

Kiedy mężczyzna jest tobą zainteresowany, eliminuje wszelkie możliwe przeszkody lub zakłócenia. Ograniczy rozmowy z innymi do uprzejmego minimum, aby skupić na tobie uwagę.

28) On ma dla ciebie czas

Ten jest duży. Jeśli facet jest tobą zainteresowany, znajdzie czas. Odpowie na twoje wiadomości. Właściwie to on odezwie się pierwszy.

Jego kalendarz w jakiś magiczny sposób będzie wolny na wszelkie potencjalne daty.

Jeśli nie jest zainteresowany, spodziewaj się, że będzie wolno odpowiadał na teksty. Prawdopodobnie zawsze będzie „zbyt zajęty”, aby kiedykolwiek się spotkać.

29) Zachowuje się jak dżentelmen

Ilekroć wchodzisz do pokoju, zawsze wstaje z krzesła. Z przyjemnością weźmie twój płaszcz, kiedy wejdziesz do środka. Jeśli masz lekki chłód, prawie natychmiast zaoferuje ci swoją kurtkę.

Uwzględnienie twoich uczuć oznacza, że ​​mu na tobie zależy.

30) Traktuje cię z szacunkiem.

Nigdy nie przerywa ci, kiedy mówisz. Zawsze szanuje twoje granice. Interesuje się wszystkim, co masz do powiedzenia. Sprawia, że ​​jego przyjaciele przerywają prymitywną rozmowę, kiedy jesteś w pobliżu.

30 znaków mowy ciała, że ​​jest w tobie całkowicie

Jeśli pracuje w nadgodzinach, aby pokazać ci, jak ważny jesteś, potraktuj to jako kluczowy znak, że zdecydowanie jest w tobie.

Podsumowanie

Mężczyźni mają mnóstwo podświadomych i świadomych znaków i wskazówek, których używają, aby pokazać, że są zainteresowani kobietą.

Kiedy mężczyzna inicjuje łagodny kontakt fizyczny, wydaje się pasować do twojego języka ciała i próbuje stworzyć intymność poprzez kojący głos i otwarte pozycje ciała; możesz być prawie pewien, że on jest w tobie.

Jeśli poważnie myśli o przeniesieniu rzeczy na wyższy poziom, zobaczysz, że zaczyna poświęcać ci czas. Zainteresowani mężczyźni dołożą wszelkich starań, aby mieć dla Ciebie miejsce w swoim życiu.

Ujawnienie: Ten post został przesłany przez zespół recenzentów Hack Spirit. W naszych recenzjach Hack Spirit wyróżnia produkty i usługi, które mogą Cię zainteresować. Jeśli je kupisz, otrzymamy niewielką prowizję od tej sprzedaży. Jednak zawsze polecamy tylko te produkty, które osobiście zbadaliśmy i naprawdę uważamy, że mogą być dla Ciebie wartościowe. Przeczytaj nasze oświadczenie dotyczące podmiotów stowarzyszonych tutaj. Czekamy na Twoją opinię pod adresem [email protected].

Podobał Ci się mój artykuł? Polub mnie na Facebooku, aby zobaczyć więcej takich artykułów w swoim kanale.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector