14 znaków mowy ciała, że ​​zdecydowanie chce się z tobą przespać

Miłość

Seks to nie jedyny powód, dla którego ludzie umawiają się na randki, ale zdecydowanie jest to ważny powód — szczególnie dla facetów.

Nawet jeśli tego nie przeliteruje, istnieje duża szansa, że ​​​​jego umysł ściga się z myślami i fantazjami o zaciągnięciu cię do łóżka.

Więc bez zbędnych ceregieli, oto 14 znaków mowy ciała, które zdecydowanie chce z tobą spać:

1) Zawsze ma rozstawione nogi

Tak naprawdę.

Wiemy, że to brzmi dziwnie. Jednak może to być subtelna wskazówka na temat jego pożądania seksualnego, ponieważ oznacza to, że popisuje się swoją męskością.

Mężczyźni chcą wyglądać dominująco i potężnie, zwłaszcza w towarzystwie kobiet. Siedzenie lub stanie z rozstawionymi nogami robi dokładnie to, ponieważ sprawia, że ​​​​wydaje się pewny siebie i męski.

Jeśli jest szczególnie jajowaty, innym powodem, dla którego może to zrobić, jest to, że ma nadzieję, że sprawdzisz, co ma do zaoferowania między nogami.

Niezależnie od tego, czy chodzi o wybrzuszenie między nogami, bicepsy, nogi, czy kombinację wszystkich powyższych, mężczyźni będą chcieli przybrać postawę, aby pokazać swoje bardziej męskie cechy.

Jeśli użyje tych taktyk i uznasz je za zbyt nietaktowne, ten facet może po prostu nie być dla ciebie.

Ale jeśli tak naprawdę nie masz nic przeciwko, może trudno ci go obwiniać.

Jeśli to robi, oznacza to po prostu, że naprawdę go pociągasz, a jego podświadome instynkty godowe mogły się włączyć!

Dotyczy to również sytuacji, gdy stoi, a jego nogi wydają się nieco dalej od siebie niż zwykle.

2) Ciągle próbuje się do ciebie zbliżyć

To naturalne, że zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie przyciągamy ludzi, których kochamy. Kiedy jednak ma na ciebie ochotę i chce się z tobą przespać JAK NAJSZYBCIEJ, spróbuje usiąść lub stanąć blisko ciebie, kiedy tylko będzie mógł.

Przykładem tego jest sytuacja, gdy zbliża się do ciebie, abyś mógł się lepiej słyszeć podczas rozmowy. Jeśli jest szczególnie zalotny, czasami może nawet szeptać ci do ucha!

Poza próbą wejścia w twoją przestrzeń osobistą, może zachowywać się bardzo otwarcie i próbować wprowadzić cię również do swojej własnej przestrzeni.

Jeśli akceptujesz jego zaloty, pokaż mu, że lubisz przebywać na jego orbicie i staraj się sprawiać wrażenie wygodnego, będąc blisko niego, nawet jeśli dzieli cię zaledwie kilka centymetrów!

Mężczyzna, który nie pociąga cię seksualnie, stworzy i będzie utrzymywał między wami.

3) Próbuje cię dotknąć… kiedy tylko może

Jednym z głównych powodów, dla których facet będzie próbował zbliżyć się i dostać do twojej osobistej przestrzeni, jest możliwość przełamania bariery dotyku.

Lub, jeśli już to złamał, będzie chciał stopniowo stać się z tobą bardziej drażliwy.

Może spróbować „przypadkowo” otrzeć swoją skórę o twoją. Może też szukać okazji, by owinąć cię ramieniem lub pogłaskać po ramieniu.

To oczywiste oznaki, że facet bardzo chce się z tobą przespać. Im częściej to robi, tym bardziej prawdopodobnie staje się zdesperowany.

Większość facetów prawdopodobnie zachowa wygodną odległość od ciebie, nawet jeśli cię lubią. Więc jeśli zauważysz, jak powoli zbliżają się do ciebie, to wiesz, że zaczyna mieć obsesję na twoim punkcie.

W końcu przełamanie bariery dotyku jest jednym z pierwszych kroków do uwodzenia.

Jeśli jesteś z nim drażliwy, możesz nawet coś zauważyć… erm… stań na wysokości zadania, jeśli wiesz, co mamy na myśli! Więc nie zdziw się, jeśli zobaczysz, jak próbuje subtelnie poprawić spodnie lub zakryć okolice pachwiny!

4) On zawsze cię sprawdza

Wiemy, że jest to dalekie od najbardziej dżentelmeńskich manier i jest trochę niewygodne dla wielu kobiet, ale to zdecydowanie mocny znak, że myśli o kochaniu się z tobą.

Niezależnie od tego, czy jesteście już parą, czy jesteście współpracownikami, przyjaciółmi, a nawet byłymi kochankami, jeśli widzisz, jak patrzy na ciebie jak cukierki do oczu, które chce pożreć, możesz być pewien, że fantazjuje o tobie.

Ostrzegamy cię: jeśli cię obserwuje, może robić rzeczy, które mogą wydawać się przerażające, takie jak zerkanie na twój dekolt lub patrzenie na twoje nogi.

Jeśli facet wciąż rzuca na ciebie spojrzenia i nie może oderwać od ciebie wzroku, zdecydowanie czuje do ciebie fizyczny pociąg.

5) Stara się, aby jego głos brzmiał głębiej

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, jak próbował sprawić, by jego głos brzmiał nieco głębiej? Trochę… bardziej męski? Choć czasami może to wyglądać głupio, biedak po prostu stara się być dla ciebie atrakcyjny.

Po raz kolejny istnieje naukowe wyjaśnienie tego zjawiska. Teoria ewolucji mówi, że głębszy głos może wskazać dobrego, dłużej żyjącego partnera, który lepiej nadaje się do rodzenia genetycznie zdrowszych dzieci.

Jest to główny powód, dla którego kobiety na ogół uważają głębokie głosy za atrakcyjne seksualnie.

Kiedy mówi tym niskim głosem, stara się wyglądać i brzmieć uprzejmie i męsko.

Może nie udaje mu się to tak dobrze i ostatecznie musisz się do niego zbliżyć, ale wiedz, że jest to zdecydowanie jedna z wielu taktyk, aby zbliżyć się do niego.

6) Jest sfrustrowany, gdy odmawiasz mu seksu

Kiedy facet chce jak najszybciej uprawiać z tobą seks, nawet namiętny pocałunek mu nie wystarcza. Na pewno chce iść na całość.

Jeśli chce się z tobą przespać, włoży wiele wysiłku, aby cię uwieść (jak wiele znaków na tej liście!). Więc jeśli nie dostanie seksu, którego pragnie, może być bardzo sfrustrowany i poczuć, że wszystkie jego wysiłki poszły na marne. On po prostu tak bardzo cię pragnie!

Jeśli tak się stanie i nie chcesz jeszcze uprawiać z nim seksu, stań na swoim i z szacunkiem, ale stanowczo powiedz „nie”. Wyjaśnij, jeśli musisz, ale musi uszanować twoją decyzję.

Zgoda ma zawsze ogromne znaczenie i pamiętaj, że nikt nie może zmusić Cię do zrobienia czegoś, czego nie czujesz się komfortowo.

7) Przy tobie może się pocić i niepokoić

Kiedy myślimy o kimś, kto się poci, na ogół nie chcielibyśmy wiedzieć, jak pachnie. Jednak świeży pot mężczyzny może pachnieć całkiem atrakcyjnie dla kobiet.

Pot męski zawiera androstenol, którego zapach w naturalny sposób podoba się kobietom. Zaczyna śmierdzieć tylko wtedy, gdy jest zbyt wystawiony na działanie tlenu i zaczyna wytwarzać androsteron.

Jeśli mężczyzna ciągle się poci wokół ciebie lub zawsze go wyciera, może to oznaczać, że czuje się przy tobie niespokojny i zawrotny.

Dlaczego?

Ponieważ oczywiście może mieć o tobie niegrzeczne myśli!

8) Próbuje złapać twój zapach

14 znaków mowy ciała, że ​​zdecydowanie chce się z tobą przespać

Dobra, jest zdecydowanie subtelniejszy lub bardziej odpowiednio flirtujący sposób, aby to zrobić, a potem są chwile, kiedy facet po prostu pochyla się i bezwstydnie wącha twoją szyję lub włosy.

Tak czy inaczej, pochlebiaj (lub podbiegnij do ciebie), jeśli przyłapiesz go na próbie złapania zapachu twojego zapachu.

Pamiętasz, jak powiedzieliśmy, że świeży pot męski jest dla ciebie atrakcyjny? Mimo wszystko zapach kobiety jest tak samo podniecający dla facetów.

Naukowcy wciąż próbują dotrzeć do sedna tego fascynującego zjawiska, ale faktem jest, że feromony, które emanują, mogą doprowadzić twojego mężczyznę do szaleństwa.

Podczas gdy twój naturalny zapach już podsyci jego płomienie, nie krępuj się jeszcze bardziej go wzmocnić za pomocą odpowiednich perfum.

9) Nie boi się publicznego okazywania uczuć

Nie boi się pokazywać z tobą publicznie? Nie boi się całować lub trzymać cię za rękę w miejscu publicznym?

Brak lęku przed takim publicznym okazywaniem uczuć może być oznaką, że myśli o seksie.

Może też próbować cię rozgrzać i wprowadzić w nastrój, zanim poprosi o seks później tego dnia.

Poza tym może po prostu umrzeć, by cię dotknąć (na więcej niż jeden sposób), więc nie obchodzi go nawet, czy jesteś publicznie!

Ogólnie rzecz biorąc, może to być znak, że chce się z tobą kochać, gdy nadarzy się okazja.

10) Nagle proponuje ci masaż

Ach, klasyczna taktyka uwodzenia. W końcu, co jest następną najbardziej zmysłową rzeczą po prawdziwym seksie? Masaż.

Seks jest najbardziej intymnym rodzajem dotyku, więc chce stopniowo do tego dążyć.

O ile nie szkoli się na masażystę i nie chce ćwiczyć na tobie, prawdopodobnie chce czegoś więcej niż tylko masażu.

Podczas gdy masaż może być tylko częścią jego ogólnego planu, aby być z tobą bardziej wrażliwym, może już służyć jako sposób na bezpośrednie uwodzenie cię do seksu.

Dzieje się tak dlatego, że masaż jest wstępem do intymności i dotyku, prowadzących do kochania się.

Więc zanim zaakceptujesz masaż, wiedz, że on może po prostu próbować uwieść na prawdziwą sesję miłosną!

11) Nie może powstrzymać się od oblizywania ust

Jeśli pociąga Cię seksualnie, będzie chciał być dla Ciebie atrakcyjny seksualnie.

Jedną z części starania się o bycie przystojnym dla ciebie jest prawdopodobnie chęć popisania się jego perłową bielą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ciągle uśmiechając się i śmiejąc, pokazuje ci, jak szczęśliwy i wygodny jest z tobą. I odwrotnie, stara się również sprawić, abyś czuł się z nim szczęśliwy i wygodny, abyś mógł stracić czujność.

Innym sposobem, w jaki mężczyzna pokazuje ci, że potajemnie cię pociąga, jest to, jak często oblizuje usta.

Może przygotowywać je do namiętnego pocałunku z tobą, myśląc o tym, co jeszcze chciałby zrobić z tymi ustami (mrugnięcie) lub po prostu delektując się pysznym widokiem przed nim (czyli ty).

To tak, jakbyś przygotowywał swoje ulubione jedzenie na pocieszenie po ciężkim i stresującym dniu.

Jeśli naprawdę nie może tego zachować dla siebie, możesz przyłapać go na podekscytowanym oblizywaniu ust. Wtedy wiesz, że ledwo może się już kontrolować!

Teraz, może jesteś na kolacji, a on po prostu nie może powstrzymać się przed oblizaniem ust na swoim jedzeniu, ale są szanse, że jeśli robi to, patrząc ci głęboko w oczy i ukradkiem spoglądając na twój dekolt, to z pewnością szuka trochę seksownego czasu z tobą.

12) Często trzyma ręce na biodrach

14 znaków mowy ciała, że ​​zdecydowanie chce się z tobą przespać

Ten jest bardzo podobny do tego, kiedy stoi lub siedzi z rozstawionymi nogami.

Jeśli stoi z rękami na biodrach, stara się wyglądać potężniej i pewniej.

Prawdopodobnie próbuje też zwrócić uwagę na swoją męskość i chce, żebyś rzucił niegrzeczne spojrzenie.

Może to być jednak trudne, ponieważ wiele osób stoi z rękami na biodrach bez konkretnego powodu lub gdy są zestresowani.

Więc pamiętaj, aby ocenić inne oznaki i czynniki, zanim dojdziesz do wniosku, że chce uprawiać z tobą seks!

13) Czerwieni się i denerwuje przy tobie

Gdy jego atrakcyjność rośnie i znajduje się w pewnych sytuacjach z tobą, krew napływa mu do twarzy, zalewając jego policzki czerwienią.

Kto nie rumieniłby się dziko w obecności osoby, którą lubi? Co on może zrobić? Jest w tobie zakochany!

Może czuje, że potrafisz czytać w jego myślach i jest zawstydzony tym pomysłem. Może myśli, że jesteś poza jego ligą. Tak czy inaczej, zdecydowanie lubi cię seksualnie.

Nie każdy facet jest zbyt pewnym siebie bratem, który popisuje się swoimi śmieciami jak paw. Niektórzy faceci, zwłaszcza ci nieśmiali i niezręczni, mogą po prostu się zarumienić, gdy są w pobliżu. Urocze, prawda?

Jeśli widzisz jednego z tych nieśmiałych typów, szukaj bardziej subtelnych znaków, takich jak te. Jeśli nie zwracasz uwagi, możesz za nimi tęsknić i nie zdawać sobie sprawy, że chcą uprawiać z tobą seks.

14) On ciągle na ciebie patrzy

Jeśli nie może oderwać od ciebie oczu, wiesz, że uważa cię za absolutnie piękną i seksowną.

Jego umysł prawdopodobnie szaleje od wszelkiego rodzaju myśli i fantazji na twój temat.

Długotrwałe spojrzenie może wydawać się nieco niezręczne, a nawet przerażające, zwłaszcza jeśli wcześniej nie doświadczyłeś czegoś podobnego, ale to zdecydowanie znak.

Kilka spojrzeń niekoniecznie oznacza, że ​​​​chce, abyś był miłością jego życia – może to tylko niewielka, swobodna atrakcja. Ale jeśli przyłapiesz go na robieniu tego często, to z pewnością jest to oznaką pociągu seksualnego. Jak powiedzieliśmy powyżej, prawdopodobnie cię sprawdza!

Spróbuj czasami odwzajemnić jego spojrzenie i zobacz, jak zareaguje. W zależności od jego osobowości, może się do ciebie uśmiechać, jeśli jest bardziej zalotnym, bardziej towarzyskim typem lub może odwrócić wzrok w panice, jeśli jest bardziej nieśmiały.

Jeśli tylko od niechcenia odwróci wzrok, może tam nic nie być. Jeśli jednak naprawdę zauważysz, że często to robi, to nadal jest to dobry znak, że odczuwa pożądanie.

Wniosek: czy naprawdę możesz być pewien?

Oceń, jak on zachowuje się wokół ciebie w porównaniu z tą listą i określ, jakie jest prawdopodobieństwo, że chce uprawiać z tobą seks. Jednak ważniejsze pytanie brzmi: co zamierzasz z tym zrobić?

Jeśli też mu ​​się podobasz, ale nie chcesz jeszcze zabierać go do sypialni, seksowną rzeczą, którą możesz zrobić, jest wzbudzenie oczekiwania. Służy również jako odrobina złośliwości i jeszcze bardziej wzmacnia napięcie seksualne.

Możesz być otwarty na jego zaloty, sygnalizując swoje zainteresowanie na swój własny sposób, ale używaj odpowiednich znaków, aby wiedział, że chcesz to zrobić powoli.

W końcu flirt może być równie zabawny jak kochanie się!

Pamiętaj jednak, że ludzkie emocje i zachowania mogą być nieskończenie złożone i nigdy nie możesz być pewien, dopóki nie zapytasz… lub on nie zapyta! Czasami wszystko, co masz, to jakieś niejasne przeczucie, czy naprawdę jest między wami jakaś energia seksualna.

Zaufanie swojemu przeczuciu nigdy nie jest złym pomysłem!

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector