11 sprawdzonych kroków, aby zamanifestować konkretną osobę

Miłość

Manifestacja jest wściekła, a my jesteśmy tu po to!

Niezależnie od tego, czy ktoś chce zamanifestować wspaniały związek, romantycznego partnera, a nawet zdrowe przyjaźnie, fakt, że manifestacja ma na celu dodanie radości do czyjegoś życia, sprawia, że ​​​​ludzie zaczynają szukać.

Istnieje wiele metod manifestowania rzeczy.

Najbardziej znane to tablice wizji, medytacje prowadzone, pozytywne afirmacje, a nawet dzienniki.

Są to znane jako techniki, które działają z prawem przyciągania. Istnieją kroki dla każdej metody, a my skupimy się na 10 krokach, które nigdy nie zawodzą, gdy manifestujesz kogoś w swoim życiu.

Manifestujmy się jak eksperci!

Teraz: o co dokładnie chodzi w manifestacji?

Mówiąc prościej, wszechświat ma pewne wibracje, które pozwalają mu działać, a rzeczy mogą wibrować na różne sposoby. Manifestacja to sztuka dostrajania własnej wibracji do wibracji wszechświata i wykorzystywania jej mocy dla najwyższego dobra.

Możesz zamanifestować wszystko, co chcesz, jeśli wiesz, jak poprosić wszechświat i nastawić się na sukces. Wszechświat jest hojny!

Czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, manifestujesz całe swoje życie.

Niektórzy ludzie twierdzą, że nie mogli zamanifestować negatywnych rzeczy, ale spójrzmy na to:

 • Podświadome negatywne przekonania mogą manifestować się równie łatwo jak pozytywne.
 • Działania mogą prowadzić do manifestacji złych rzeczy.
 • Wszechświat daje nam to, co manifestujemy, a nie to, czego pozornie chcemy.

Dlatego zestrojenie się z najwyższymi możliwymi wibracjami może pomóc ci manifestować tylko dobre rzeczy w twoim życiu. Wszechświat zrozumie przesłanie!

11 kroków, aby zamanifestować kogoś, kogo chcesz

Wszyscy tam byliśmy, chcąc, aby ktoś konkretny pomyślał o nas, polubił nas lub napisał do nas. Jeśli jesteś w takiej samej sytuacji, przeczytaj i dowiedz się, jak ich do tego zachęcić!

1) Konkretne określenie tego, czego chcesz

Musisz jasno określić swoje pragnienia, aby manifestacja działała na twoją korzyść. Nie proś tylko o romans, zadaj sobie pytanie: jak wygląda twój idealny romantyczny związek?

Poświęć trochę czasu, aby naprawdę przemyśleć odpowiedź i uporządkować swoje priorytety.

Pamiętaj, że to Ty decydujesz, do czego przywiązujesz wagę w związku.

Jednak ważne jest również, aby nie robić niczego na siłę. Nie wiesz, jak się sprawy potoczą, musisz tylko wiedzieć, jak się zachować, aby Twoje życie uczuciowe nabrało tempa. Poznaj swoje granice, swoje pragnienia i oczekiwania.

Oto niektóre z rzeczy, których potrzebuje zdrowy związek.

2) Najpierw kochaj siebie

Bądź przyjacielem samego siebie. Bądźcie najlepszymi przyjaciółmi, naprawdę. Traktuj siebie tak, jak chcesz być traktowany. Daj sobie przestrzeń, szacunek i wartość.

Dzięki temu wszechświat wie, że znasz swoją wartość i przyciąga ludzi, którzy również będą o tym wiedzieć.

Jak więc możesz przezwyciężyć tę niepewność, która cię dręczy?

Najskuteczniejszym sposobem jest wykorzystanie swojej osobistej mocy.

Widzisz, wszyscy mamy w sobie niesamowitą moc i potencjał, ale większość z nas nigdy go nie wykorzystuje. Grzęźniemy w zwątpieniu i ograniczających przekonaniach. Przestajemy robić to, co daje nam prawdziwe szczęście.

Nauczyłem się tego od szamana Rudá Iandê. Pomógł tysiącom ludzi pogodzić pracę, rodzinę, duchowość i miłość, aby mogli otworzyć drzwi do ich osobistej mocy.

Ma unikalne podejście, które łączy tradycyjne starożytne techniki szamańskie z nowoczesnymi akcentami. Jest to podejście, które wykorzystuje wyłącznie twoją wewnętrzną siłę – żadnych sztuczek ani fałszywych twierdzeń o wzmocnieniu.

Ponieważ prawdziwe wzmocnienie musi pochodzić z wewnątrz.

W swoim doskonałym darmowym filmie Rudá wyjaśnia, jak możesz stworzyć życie, o którym zawsze marzyłeś i zwiększyć atrakcyjność swoich partnerów, i jest to łatwiejsze niż myślisz.

Więc jeśli jesteś zmęczony życiem we frustracji, marzeniami, ale nigdy ich nie osiągając, i życiem w zwątpieniu, musisz sprawdzić jego zmieniające życie rady.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć darmowe wideo.

3) Wizualizacja wymarzonego partnera

Jest to szeroko znana praktyka, która działa jak urok. Użyj mocy swojej wyobraźni, aby pomyśleć o osobie, którą chcesz w swoim życiu. Usiądź wygodnie i ustaw atmosferę odpowiednią muzyką, która wprawi Cię w dobry stan psychiczny. Nawet dodaj kilka świec, jeśli ich potrzebujesz.

Ponownie, bądź konkretny. Wyobraź sobie, jaki jest ich język miłości, sposób, w jaki będą do ciebie mówić i dynamika między nimi.

Czego chcesz w zdrowym związku?

To pozwala ci poznać siebie i partnera, którego chcesz w swoim życiu.

To ćwiczenie jest również przydatne, aby dowiedzieć się, jakie są niektóre z ograniczających przekonań dotyczących romantycznych związków i jak je przezwyciężyć.

4) Śnić bez strachu

Być może boisz się poprosić wszechświat o kogoś z pieniędzmi lub określonym statusem. Nie ograniczaj się, zamanifestowanie kogoś, kogo chcesz, jest wystarczająco trudne.

Zamiast tego zadaj sobie pytania.

 • Jak poprawi się twoje życie z nimi?
 • Chcesz, żeby wyglądały w określony sposób? Jak i dlaczego?
 • Jak rozwija się twój idealny związek?
 • Jak się czujesz?
 • Co sprawia im przyjemność?

Możesz zapisać swoje odpowiedzi, zawsze wiedząc, że nie ma ograniczeń w manifestowaniu swojego idealnego partnera. Podaj jak najwięcej szczegółów, aby wszechświat dokładnie wiedział, kto pasuje do opisu.

Wiedza o tym, czego chcesz, gwarantuje, że będziesz wiedział, kiedy to zobaczysz. To kluczowa część manifestacji.

Teraz, kiedy już wszystko przemyślałeś, nadszedł czas, aby kontynuować.

5) Próbowanie nowych rzeczy

Wszechświat wysyła znaki tym, którzy chcą słuchać. Więc teraz, kiedy zwizualizowałeś swoją idealną osobę, postępuj zgodnie z nią.

Nie ignoruj ​​znaków.

Nie bój się próbować nowych rzeczy, aby wszechświat działał. Poznaj nowych przyjaciół i baw się dobrze. Bądź autentycznym sobą. Twój idealny partner cię znajdzie.

Przede wszystkim nie zadowalaj się, jeśli ktoś nie pasuje do twoich ideałów.

Wyraźnym przykładem jest zaczynanie manifestować kogoś, kto cię kocha i natychmiastowe wejście w związek z emocjonalnie niedostępnym partnerem.

Jasne określenie swoich oczekiwań jest kluczem do dokładnego poznania, kogo chcesz w swoim życiu.

6) Skrypty: dobra praktyka

Niektórzy ludzie nie są świetni w wizualizacji, ale pisanie to świetna metoda wspomagająca mózg w zapamiętywaniu. W manifestacji nazywa się to skryptowaniem.

Napisz o swoim idealnym partnerze i cechach, które posiada.

Wszystko pomaga w ich stylu mody, wyglądzie, pracy, hobby, wszystkim.

Pro wskazówka: pisz tak, jakbyś był już z nią w związku, na przykład: „Jestem wdzięczny za to, że mam tę osobę w moim życiu”.

7) Uwolnienie umysłu

Aby zamanifestować kogoś w swoim życiu, musisz być rozwinięty duchowo. Ale wcale nie jest trudno do niego dotrzeć.

Z duchowością jest tak, jak ze wszystkim innym w życiu:

Można nim manipulować.

Niestety, nie wszyscy guru i eksperci głoszący duchowość robią to mając na uwadze nasz najlepszy interes. Niektórzy wykorzystują to, by zmienić duchowość w coś toksycznego, a nawet trującego.

Nauczyłem się tego od szamana Rudy Iandé. Z ponad 30-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie, widział i doświadczył wszystkiego.

Od wyczerpującego pozytywnego nastawienia po wręcz szkodliwe praktyki duchowe, ten darmowy film, który stworzył, porusza szereg toksycznych nawyków duchowych.

Czym więc Rudá różni się od reszty? Skąd wiesz, że nie jest też jednym z manipulatorów, przed którymi ostrzega?

Odpowiedź jest prosta:

Promuje duchowe wzmocnienie od wewnątrz.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć darmowe wideo i obalić duchowe mity, które kupiłeś dla prawdy.

Zamiast mówić ci, jak powinieneś praktykować duchowość, Rudá skupia się wyłącznie na tobie. Zasadniczo stawia cię z powrotem na miejscu kierowcy twojej duchowej podróży.

8) Wykonanie tablicy wizji

11 sprawdzonych kroków, aby zamanifestować konkretną osobę

Vision boarding to w zasadzie tworzenie wizualnej wersji skryptów. Zbierasz obrazy, które są reprezentacją tego, co manifestujesz.

Istnieją aplikacje, które mogą w tym pomóc, ale zawsze możesz tworzyć kolaże ręcznie.

Nawet użycie niektórych inspirujących zdjęć jako wygaszacza ekranu może pomóc ci się zamanifestować.

9) Ograniczające przekonania są nie do przyjęcia

Jeśli masz trudności z utrzymaniem pozytywnego nastawienia, to normalne.

Możesz odkryć, że nadal masz jakieś ograniczające przekonania po głębokiej medytacji i zastanowieniu się, dlaczego chcesz pewnych rzeczy.

Czym są ograniczające przekonania?

Są to negatywne myśli o sobie, takie jak:

 • Miłości nie da się zamanifestować.
 • Nie jestem godzien miłości.
 • Manifestowana miłość nie jest prawdziwa.
 • Nie ma dla mnie czegoś takiego jak prawdziwa miłość.

Natrętne myśli nie są dobre do doświadczania, ale jeśli nad nimi pracujesz, możesz je kontrolować. Pisz pozytywne afirmacje i przyklejaj je do powierzchni w miejscach, do których często chodzisz.

Może to być lustro w łazience, ściana, a nawet komputer w pracy.

Dobrym przykładem jest sytuacja, gdy myślisz, że prawdziwa miłość nie istnieje. Możesz napisać „prawdziwa miłość jest prawdziwa i zasługuję na nią” i umieścić notatkę na lustrze.

W ten sposób patrzenie na zdanie za każdym razem, gdy sprawdzasz swoje odbicie, doprowadzi twoją podświadomość do wykrycia go i zastąpienia negatywnego przekonania.

10) Oderwanie się od wyniku

Ten krok jest zdecydowanie najtrudniejszy. Jednak cały proces manifestacji zależy od ciebie, aby nim zarządzać.

Słuchaj, nie jest łatwo przestać myśleć z niepokojem, kiedy spełnią się Twoje marzenia, ale nie przywiązuj się.

Nie możesz sobie wyobrazić wszystkiego, co się wydarzy i jak dokładnie. Trzeba zaufać i nie ograniczać się do jednej konkretnej możliwości.

Wszechświat może Cię jeszcze zaskoczyć. Będziesz wiedział, kiedy to zakończyć i kiedy ruszysz naprzód z osobą, którą zamanifestowałeś.

11) Podnoszenie wibracji

Oprócz wszystkich tych kroków istnieją inne zasoby, które pomogą ci podnieść wibracje i przyspieszyć proces manifestowania kogoś wyjątkowego.

Niektóre przykłady to:

 • Regularne ćwiczenia
 • Czytanie pozytywnych książek
 • Oglądanie dobrych filmów
 • Poznawanie nowych ludzi do nowych działań
 • Stawianie sobie wyzwań
 • Rozwijanie połączenia z naturą
 • Patrząc na jasną stronę życia
 • Spędzanie wartościowego czasu z najbliższymi

Podnoszenie własnej wibracji sprawia, że ​​emanujesz pozytywną energią i rozwijasz swoje mocne strony.

To pozwala przyciągać lepszych ludzi i ostatecznie znaleźć romantycznego partnera swoich marzeń. Utrzymuj pozytywne i wysokie wibracje!

Dosłownie, nic nie jest niemożliwe, jeśli w to wierzysz i masz czyste intencje.

Znaki, że ktoś cię manifestuje

Jeśli doświadczasz jednej lub więcej z tych rzeczy, ktoś manifestuje cię w swoim życiu.

Nieoczekiwane zmiany w twoim życiu

Celem wszechświata jest to, abyście się spotkali, aby wasze życie mogło się zmienić w sposób, jakiego się nie spodziewaliście. Na przykład musisz przeprowadzić się do nowego miasta i tam spotykasz miłość swojego życia.

Czują się znajomo

Kiedy poznajesz kogoś nowego, możesz czuć się dziwnie.

Jednak kiedy ich widzisz i czujesz, że być może spotkałeś ich wcześniej lub od razu czujesz się komfortowo, może to być znak wszechświata i wskazówka, że ​​manifestują cię w swoim życiu.

Cały czas o nich myślisz

Czy zdarzyło Ci się, że cały czas myślałeś o kimś, kogo właśnie poznałeś? A może chcesz dzielić się z nimi swoimi działaniami lub często do nich pisać.

To prawdopodobnie ich manifestacja, która działa na ciebie.

Podsumowując, manifestowanie kogoś jest kwestią podniesienia wibracji w sposób, który pomoże wszechświatowi zrozumieć, że rzeczywiście chcesz mieć wokół siebie kogoś wyjątkowego.

Może już tam są i szukasz pewności, że zostaną z Tobą.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector