Człowiek z rakiem nie odpisuje: co mam zrobić?

Astrologia

Myślałeś, że wszystko idzie świetnie, ale wtedy twój człowiek z rakiem nagle przestał odpisywać. Jeśli tak jest, nie martw się jeszcze, ponieważ istnieje wiele powodów, dla których mężczyzna z rakiem może nie odpisać ci od razu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czego się spodziewać i co możesz zrobić w tej sytuacji.

Jak radzisz sobie z człowiekiem z rakiem, który jest daleko?

Chociaż człowiek z rakiem jest ogólnie dobry w zrozumieniu własnych potrzeb i pragnień, nie oznacza to, że zawsze dobrze je komunikuje. W związku mężczyźni z rakiem mają tendencję do odsuwania się i dystansowania, jeśli czują, że są ignorowani. Stają się również zdystansowani, jeśli nie czują, że naprawdę otwierasz się na temat swoich emocji.

Człowiek z rakiem musi mieć trochę czasu dla siebie. Jeśli nie ma czasu na zastanowienie się nad swoimi uczuciami, będzie zestresowany i nieszczęśliwy. Mając trochę czasu dla siebie, może przemyśleć związek i zdać sobie sprawę, że bycie z tobą to właściwy wybór.

Poza pozwoleniem mu na samotny czas, którego potrzebuje, możesz także pomóc swojemu mężczyźnie z rakiem, przepraszając, jeśli zraniłeś jego uczucia. Nowotwory są znane z tego, że stają się nastrojowe, gdy ich uczucia są zranione, więc bądź szczery w sprawie wszelkich popełnionych błędów i spróbuj przeprosić. Spróbuj zapytać go, co możesz zrobić, aby rozwiązać problem.

Powinieneś też być pozytywnie nastawiony. To normalne, że ludzie potrzebują trochę czasu dla siebie, więc nie panikuj, jeśli nie odpisuje od razu. Daj mu trochę przestrzeni.

Kiedy będzie miał wystarczająco dużo miejsca, spróbuj poprosić go o pomoc w jakiejś czynności. Możesz także wymyślić zabawny pomysł na randkę, który by mu się spodobał i poprosić go, aby poszedł z tobą. Zajęcia to świetny sposób na ponowne połączenie, a mężczyźni z rakiem często łatwiej się otwierają, gdy są osobiście ze swoją dziewczyną lub żoną.

Dlaczego człowiek z rakiem przestaje ci odpisywać?

Istnieje wiele powodów, dla których człowiek z rakiem nie odpisuje ci od razu, więc nie zaczynaj od razu panikować. Chociaż coś może być nie tak, może być po prostu zajęty lub rozproszony. Poświęć trochę czasu na zastanowienie się nad swoim związkiem i jego indywidualnym typem osobowości, aby zobaczyć, czy możesz zrozumieć, dlaczego on już nie odpisuje.

1. Coś jest nie tak

Zanim wyciągniesz pochopne wnioski, zastanów się, jak zwykle zachowuje się przy tobie. Ten znak zodiaku dotyczy domu i ogniska domowego, więc jest bardzo nieregularne, gdy nagle zachowuje się w sposób łuszczący się lub lekceważący. Jeśli nie odpisuje ci jak zwykle, coś może być nie tak.

Mógł zepsuć telefon, a może właśnie usłyszał, że zmarła jego babcia. Tak czy inaczej, w jego życiu może dziać się coś, co powstrzymuje go przed normalnym odpowiadaniem na twoje teksty.

2. Nie można na nim polegać

Typowy rak ma wspierającą, emocjonalnie opiekuńczą osobowość. Jednak jego ogólna niezawodność nie obejmuje urządzeń mobilnych. Mężczyźni z rakiem są notorycznie niewiarygodni, jeśli chodzi o teksty, więc nie czytaj w nich zbyt wiele.

3. On wszystko przemyśla

Ten wrażliwy emocjonalnie mężczyzna czasami potrzebuje trochę czasu do namysłu. Być może wykorzystuje ten czas, aby zdecydować, czy ten związek jest dla ciebie odpowiedni. Człowiek z rakiem koncentruje się na rodzinie i głęboko zaangażowanych związkach, więc nie będzie chciał pozostać w związku, w którym nie widzi długoterminowej przyszłości.

4. Jest zajęty lub rozproszony

Życie może stanąć na przeszkodzie. Nawet jeśli chce do ciebie pisać co minutę, jego szef lub profesor może mieć inne pomysły. Bądź wyrozumiały i zakładaj najlepsze, dopóki nie będziesz wiedział inaczej.

5. Jest nieśmiały lub nerwowy

Rozpoczęcie rozmowy może być trudne, ponieważ ten znak zodiaku jest notorycznie nieśmiały. Jeśli dopiero zacząłeś się spotykać, problem może polegać po prostu na tym, że on nie wie, co powiedzieć. Sprawdź nasz artykuł ze 100 uroczymi tekstami dla mężczyzny z rakiem, aby znaleźć kilka pomysłów na to, co możesz powiedzieć, aby wprawić w ruch.

6. Chce trochę czasu dla siebie

Typowy człowiek z rakiem potrzebuje czasu, by przemyśleć, czego chce od życia. To nie zawsze jest negatywne lub pozytywne. Po prostu jest tym, czym jest. Jeśli potrzebuje miejsca na relaks i przemyślenia życia, zostaw go w spokoju. Kiedy będzie gotowy, z przyjemnością skontaktuje się z Tobą ponownie.

Co zrobić, gdy człowiek z rakiem przestaje do ciebie pisać

Zanim przejdziemy dalej, odłóż telefon i trzymaj swędzące palce podczas pisania SMS-ów z dala od ekranu dotykowego. Ostatnią rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pisać SMS-y, jeśli nie odpowiedział. Jeśli jego nagła cisza miała dobry, zrozumiały powód, ciągłe SMS-y tylko go odstraszą.

Kiedy dosłownie lub w przenośni odłożysz telefon, przeczytaj dalej, aby zobaczyć, co zrobić, gdy rak przestanie do ciebie pisać.

  • Pokaż mu, że go doceniasz: mężczyźni z rakiem są znani z wrażliwości emocjonalnej. Mógł przestać do ciebie pisać, ponieważ nie sądził, że ci zależy lub zraniłeś jego uczucia. W takim przypadku powinieneś pokazać, jak bardzo go cenisz.
  • Porozmawiaj z nim: jeśli dobrze domyślasz się, dlaczego on do ciebie nie pisze, zawsze możesz spróbować z nim o tym porozmawiać. Mężczyźni z rakiem są często nieśmiali i nerwowi w nowym związku, więc być może będziesz musiał poruszyć podstawową sprawę.
  • Daj mu przestrzeń: Czasami mężczyźni z rakiem chcą po prostu trochę miejsca. Może być bardzo zajęty lub może chcieć czasu do namysłu. Tak czy inaczej, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla kogoś, kto potrzebuje przestrzeni, jest zapewnienie mu czasu, którego potrzebuje.
  • Odejdź: dzięki swojej wrażliwości emocjonalnej mężczyźni z rakiem mogą czasami używać nie wysyłania SMS-ów, aby manipulować twoim umysłem i uczuciami. Jest to bardziej powszechne wśród młodszych lub niedojrzałych raków. Jeśli nie wysyłanie SMS-ów jest jego sposobem na granie w gry umysłem i sercem, lepiej ci bez niego. Odejdź i nie oglądaj się za siebie.

Jak sprawić, by człowiek z rakiem odpisał ci SMS-em?

Jeśli chcesz, aby mężczyzna z rakiem odpisał ci SMS-em, powinieneś subtelnie z nim flirtować i prawić mu komplementy. Chociaż nie zawsze tak jest, wielu mężczyzn z rakiem pokocha głębokie rozmowy o swoich uczuciach i celach życiowych. Jeśli spotykasz się od jakiegoś czasu, możesz spróbować napisać do niego szczerą wiadomość lub list miłosny.

Mężczyźni z rakiem na ogół chcą kogoś, kto jest stabilny i niezawodny. W końcu chcą szczęśliwego życia rodzinnego, więc potrzebują partnera, który może im dorównać w życiu. Z tego powodu nie wysyłaj mu tuzina SMS-ów, aby spróbować go zainteresować. Polubi cię bardziej, jeśli będziesz stabilną, niezależną kobietą, która wie, czego chce i nie zamierza płaszczyć się za czyjeś uczucia.

Co robisz, gdy mężczyzna z rakiem cię ignoruje?

Jeśli jesteś już w zaangażowanym związku, powiedz mu, że musi się z tym pogodzić i porozmawiać z tobą, albo odchodzisz. Prawdziwy związek nigdy nie polega na cichym traktowaniu lub graniu w gry. Jeśli tak się zachowuje, najlepsze, co możesz dla siebie zrobić, to odejść.

Jeśli nie jesteś pewien, dlaczego cię ignoruje, spróbuj założyć najlepsze. Może po prostu jest zajęty pracą lub potrzebuje trochę przestrzeni. Jest również całkiem możliwe, że odłożył telefon, zanim odpowiedział i zapomniał o twojej wiadomości. Nie panikuj – jeśli powód, dla którego cię ignoruje, jest dobry, wyśle ​​ci wiadomość, gdy sobie przypomni.

Nigdy nie chcesz gonić za kimś, kto cię ignoruje. Jeśli człowiek z rakiem ignoruje cię z dobrego powodu, to w końcu wyśle ​​​​ci SMS-a. Możesz też zapytać go o to osobiście, jeśli jesteście ze sobą od jakiegoś czasu. Jeśli ignoruje cię z negatywnego powodu (np. chcąc zakończyć związek), nic, co zrobisz, nie zmieni jego zdania – lepiej, jeśli sprawy zakończą się teraz, niż później, jeśli tak właśnie się dzieje.

Co to znaczy, gdy człowiek z rakiem nie reaguje?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, istnieje wiele powodów, dla których człowiek z rakiem nie odpowie na tekst. Mógł odłożyć telefon w innym pokoju lub po prostu potrzebował trochę miejsca. Mężczyźni z rakiem również nie zareagują, jeśli ich uczucia zostaną zranione, więc możesz również poświęcić trochę czasu, aby pomyśleć o tym, jak się czuje. Może też przechodzić przez coś trudnego w życiu i po prostu nie ma czasu na pisanie SMS-ów.

Dolna linia

Istnieje wiele powodów, dla których mężczyzna z rakiem nie odpisuje ci SMS-em, więc pomyśl o jego uczuciach i sytuacji, zanim wyciągniesz pochopne wnioski. Ponieważ najlepsze relacje zwykle opierają się na otwartej i szczerej komunikacji, zawsze dobrze jest zapytać go o swoje zmartwienia, gdy widzisz go osobiście, zamiast pozwalać, by twoje obawy się jątrzyły. W większości przypadków człowiek z rakiem nie odpowiada na SMS-y z całkowicie zrozumiałych powodów, więc daj mu szansę, zamiast od razu go spisywać.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector