Ceres w astrologii

Astrologia

Ceres jest planetą karłowatą, podobnie jak Pluton, ale wiadomo o niej mniej niż o innych w Układzie Słonecznym. Ceres w astrologii ma mniej dostępnych informacji niż planety takie jak Pluton czy Jowisz. Niektórzy uważają, że jest to bardziej współczesny władca Panny, ale jego wpływ wciąż nie został dokładnie zbadany. Jako najmniejsza z planet karłowatych ma mniejszy wpływ niż inne planety w Układzie Słonecznym i wciąż pozostaje wiele do odkrycia. W tej chwili wielu astrologów uważa, że ​​to kobieta-matka wynagradza ciężką pracę i wpływa na nas, abyśmy byli skromni, gdy dążymy do ziemskich, prozaicznych celów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ciałach niebieskich w astrologii, skorzystaj z okazji, aby pogłębić swoje zrozumienie wpływu kosmosu na nasze życie.

Ceres w astrologii

Ceres w astrologii zdaje się ukazywać płodność i możliwości naszej fizycznej egzystencji. Jeśli jest w kontakcie z naszą wznoszącą się lub osobistą planetą, ma kobiecy, praktyczny wpływ. Jeśli jest w kontakcie z Jowiszem, oznacza to potrzeby humanitarne, takie jak pomoc dzieciom. W tym przypadku może pomóc w zaspokojeniu potrzeb osób mniej szczęśliwych, które straciły wszystko.

Ceres niesie ze sobą ostateczną ofiarę, taką jak energia i trud, które musisz poświęcić, aby zebrać plony. Jeśli Wenus lub Księżyc są w kontakcie z Ceres, unikanie mięsa i bycie wegetarianinem pomaga wzbudzić współczucie Ceres.

Kiedy Ceres w astrologii odgrywa negatywną rolę, dzieje się tak poprzez utratę młodszej siostry, siostrzenicy lub córki przez złą osobę, a nawet przez sam świat podziemny. Może to również oznaczać, że satysfakcja jest trudna do osiągnięcia w tym życiu, więc niektóre z naszych najciemniejszych obaw mogą być prawdziwe. Kiedy Ceres odgrywa złowrogą rolę, może to oznaczać, że tracimy piękno i miłość. Tylko uwalniając się i przyjmując ciemne strony naszej osobowości, możemy naprawdę rozkwitnąć.

Ceres w mitach

W starożytnych mitach rzymskich Ceres była boginią płodności, rolnictwa i zbóż. Była także boginią związków macierzyńskich lub macierzyńskich. Jej największe święto odbyło się w kwietniu. Dawno temu zbrodnie przeciwko żniwom uważano za zbrodnie przeciwko osobie. Jako taka, ta planeta niesie ze sobą inteligencję, prawość i czystość. Ceres można uważać za symboliczną władczynię Panny, co oznacza, że ​​może nieść ze sobą czystość i czystość.

Starożytne mity mówią, że Jowisz rozwiązał problemy Ceres, więc obecność Jowisza oznacza, że ​​będzie ją aspektował. Oznacza to, że Ceres staje się boginią obfitości i możesz spodziewać się niesamowitych zysków. Lokalizacja Ceres w domu lub znaku może pokazać, gdzie twoje życie jest najbardziej intensywne i może wywołać głębokie emocje.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector