Umawiać się z 40-letnim mężczyzną, który nigdy nie był żonaty? 11 kluczowych wskazówek do rozważenia

Miłość

Dla niektórych osób niezamężna osoba w wieku 40 lat jest ogromną czerwoną flagą.

Podobno świadczy to o tym, że temu mężczyźnie brakuje umiejętności nawiązywania relacji lub wspólnego życia.

Te założenia mogą być trochę naciągane.

Jednak wciąż jest kilka rzeczy do rozważenia, jeśli szukasz randki z 40-letnim mężczyzną, który jeszcze się nie ożenił.

Przejdźmy od razu do tego, czym one są…

11 wskazówek dotyczących umawiania się z 40-letnim mężczyzną, który nigdy nie był żonaty

1) Dzieci mogą komplikować sprawy

Jeśli nigdy wcześniej nie był żonaty, prawdopodobnie nie ma też dzieci. Ale nadal istnieje prawdopodobieństwo, że tak, zwłaszcza że jest już taki stary.

Tak czy inaczej, dzieci – lub to, jak je postrzega – mogą komplikować sprawy na wiele sposobów.

Na przykład, jeśli nie ma dzieci, może to być spowodowane tym, że absolutnie nienawidzi dzieci. Jeśli masz dzieci, może to szybko spowodować pewne problemy.

Albo też może się zdarzyć odwrotnie. Może on ma dzieci, ale ty nie. Może oboje macie dzieci.

A może oboje nie macie dzieci, ale macie różne plany dotyczące tego, czy mieć dzieci, czy nie. W końcu to ważny temat dla wielu osób na tym etapie życia.

Oczywiście może się to również okazać świetne i dogaduje się z twoimi dziećmi lub odwrotnie. Mimo to należy o tym pamiętać, wchodząc w ten związek.

2) Może nie mieć takiego samego doświadczenia w związku jak ty

Jeśli byłeś żonaty lub byłeś w bardzo poważnych związkach, wiesz, czego się spodziewać.

Wiesz, że żaden człowiek i żaden związek nie jest doskonały. Nie jesteś zaślepiona fazą miesiąca miodowego ani nie oczekujesz, że twój partner będzie bez skazy.

Wiesz, że wspólne mieszkanie nie zawsze jest romantyczne. Wiesz, że od czasu do czasu możesz spodziewać się nieumytych naczyń, ubrań na podłodze i niepościelonych łóżek. Wiesz, że Twój partner nie będzie wyglądał nago jak supermodelka.

Jeśli mężczyzna, z którym się spotykasz, nigdy nie był żonaty, nawet w tym wieku, możliwe, że nie doświadczył rzeczywistości tego, jak naprawdę wygląda związek.

Różnica w doświadczeniu i dojrzałości może stwarzać wiele problemów, jeśli nie fundamentalną niezgodność.

Mimo to, nawet gdyby tak było, nie jest złym pomysłem dać mu szansę. Daj mu korzyść z wątpliwości i zobacz, czy rozwinie się w związku z tobą.

3) Prawdopodobnie ma mniej bagażu

Ta osoba może mieć mniejsze doświadczenie w związkach, ale fakt, że w przeszłości nie miała nieudanego małżeństwa, oznacza również, że ma mniejszy bagaż emocjonalny.

Jest mniej traumy i mniej dramatów, z którymi musisz sobie poradzić lub pomóc mu przejść. Ogólnie rzecz biorąc, będzie to lżejszy, bardziej swobodny związek.

Mimo to nie jest to przesądzone.

Może w przeszłości miał wiele poważnych związków, które nie kończyły się tak dobrze, i do dziś wciąż są rany. Nie ma znaczenia, że ​​nie był prawnie żonaty.

Niezależnie od tego, szanse są znacznie mniejsze w przypadku osoby, która nigdy wcześniej nie była mężatką. Z osobą, która przeszła rozwód w przeszłości, musisz przygotować się na bardziej skomplikowany emocjonalnie związek.

4) Będziesz musiał zrobić właściwą rzecz, aby ożywić związek

Umawianie się z kimś po czterdziestce, który nigdy nie był żonaty, może być trudne. Ale nie wtedy, gdy znasz właściwe podejście do tego typu mężczyzn.

Widzisz, dla facetów chodzi o to, by uruchomić swojego wewnętrznego bohatera.

Dowiedziałem się o tym z instynktu bohatera. Ta fascynująca koncepcja, wymyślona przez eksperta od związków, Jamesa Bauera, dotyczy tego, co naprawdę napędza mężczyzn w związkach, co jest zakorzenione w jego DNA.

I jest to coś, o czym większość kobiet nic nie wie.

Po uruchomieniu, te sterowniki sprawiają, że mężczyźni stają się bohaterami własnego życia. czuje się lepiej, kocha mocniej i angażuje się silniej, gdy znajdzie kogoś, kto wie, jak to wywołać.

Być może zastanawiasz się, dlaczego nazywa się to „instynktem bohatera”? Czy faceci naprawdę muszą czuć się jak superbohaterowie, żeby związać się z kobietą?

Zupełnie nie. Zapomnij o Marvelu. Nie będziesz musiał odgrywać damy w opałach ani kupować swojemu mężczyźnie peleryny.

Najprostszą rzeczą do zrobienia jest obejrzenie doskonałego darmowego filmu Jamesa Bauera tutaj. Dzieli się kilkoma prostymi wskazówkami na początek, takimi jak wysłanie mu 12-wyrazowego tekstu, który natychmiast uruchomi jego instynkt bohatera.

Ponieważ na tym polega piękno instynktu bohatera.

To tylko kwestia znajomości właściwych rzeczy do powiedzenia, aby uświadomić mu, że chce ciebie i tylko ciebie.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć darmowe wideo.

5) Zaangażowanie może być problemem

Może być wiele powodów, dla których nie był jeszcze żonaty po czterdziestce.

Ale rozsądne jest założenie, że – być może, tylko może – jednym z głównych powodów, jeśli nie głównym, jest to, że ma problemy z zaangażowaniem.

Oczywiście osoba rozwiedziona może mieć również problemy z zaangażowaniem. Może właśnie dlatego się rozwiódł. Przynajmniej jednak był chętny do zaangażowania się na początku.

W przypadku osoby, która nigdy wcześniej nie była w związku małżeńskim, może istnieć szansa, że ​​​​po prostu nie ma w sobie tego, by w ogóle zobowiązać się do długoterminowego związku.

A jeśli spotykasz się w tym momencie swojego życia, długoterminowy związek — jeśli nie partnerstwo na całe życie! — jest prawdopodobnie tym, czego szukasz.

Może nadal chce czuć się młodo i robić rzeczy, których nie robił lub odwiedzać miejsca, w których wcześniej nie był. Jeśli też tego szukasz i czujesz to samo, to cała moc dla Ciebie!

Ale zdecydowanie warto o tym pamiętać, zanim wejdziesz z nim w związek.

6) Może w ogóle nie chcieć się żenić

Umawiać się z 40-letnim mężczyzną, który nigdy nie był żonaty?  11 kluczowych wskazówek do rozważenia

Społeczeństwo mówi nam, że małżeństwo i budowanie rodziny to właściwa droga.

Jednocześnie jednak media przedstawiają małżeństwo jako swego rodzaju ciężar. sugeruje, że małżeństwo oznacza bycie związanym i utratę wolności lub indywidualności.

Choć jest to problematyczne, trudno też zaprzeczyć, że nie ma w tym ziarnka prawdy.

Małżeństwo rzeczywiście wymaga nieustannego wysiłku i jest wiele rzeczy, z których trzeba zrezygnować dla rodziny.

Niektórzy ludzie po prostu zdecydowali, że takie życie nie jest dla niego, i to też jest w porządku.

Chce być całkowicie wolny przez całe życie i to może być powód, dla którego nie ożenił się i nigdy się nie ożeni, niezależnie od tego, w kim jest zakochany.

W takim przypadku musisz zdecydować, czy jest to zgodne z twoimi własnymi poglądami na temat małżeństwa, czy też jest to zerwanie umowy.

7) Być może szuka kogoś idealnego

Jednym z powodów, dla których mógł jeszcze nie osiedlić się ze współmałżonkiem, jest to, że szuka kogoś idealnego.

Oczywiście nikt nie jest doskonały, więc nigdy nie uważał nikogo za godnego siebie.

Czy to dlatego, że ta osoba ma nierealistycznie wysokie standardy, czy też jest beznadziejnym romantykiem, który wierzy w miłość bez żadnych problemów, tacy ludzie na ogół nie są warci czasu i wysiłku.

Nawet jeśli związek na początku układa się dobrze (jak większość związków w fazie miesiąca miodowego), sytuacja może się pogorszyć, gdy poznacie się bliżej.

W chwili, gdy zobaczy choćby przebłysk twoich niedoskonałości lub gdy w związku zaczną pojawiać się problemy, natychmiast zwątpi w swoją miłość do ciebie.

Prawdziwa miłość powinna być gotowa do walki i rozwiązywania problemów, prawda?

8) Możesz mieć różne wartości

Jakie są jego poglądy na temat religii i Boga? Jakie są jego przekonania polityczne? Jak zarządza pieniędzmi i jak wyobraża sobie emeryturę? Jak lubi prowadzić dom?

W tym wieku ludzie są przeważnie nastawieni na swoje podstawowe przekonania, codzienne tendencje i życiowe priorytety. Jeśli szukasz poważnego, długoterminowego związku, musisz upewnić się, że jesteście zgodni, jeśli chodzi o te sprawy.

Odnosi się to do wyjątkowej koncepcji, o której wspomniałem wcześniej: instynktu bohatera.

Kiedy mężczyzna czuje się szanowany, użyteczny i potrzebny, kiedy z nim rozmawiasz, jest bardziej prawdopodobne, że zaangażuje się w długotrwały związek.

A najlepsze jest to, że wyzwolenie jego instynktu bohatera może być tak proste, jak wiedza, co należy powiedzieć w tekście.

Możesz dowiedzieć się dokładnie, co robić, oglądając ten prosty i autentyczny film autorstwa Jamesa Bauera.

9) Będziesz musiał zwolnić

Ktoś, kto nigdy nie był żonaty, może generalnie nie mieć doświadczenia w związkach, ponieważ nigdy nie miał ochoty wchodzić w wiele z nich. Albo mógł pochodzić z naprawdę niszczycielskiego rozpadu, z którym nie umawiał się przez wiele, wiele lat, i dlatego pozostaje niezamężny.

Tak czy inaczej, tym razem dobrze jest robić rzeczy wolniej.

Oboje jesteście teraz starsi i mądrzejsi. Nie jesteście już zbyt romantycznymi horndogami, którymi prawdopodobnie byliście w młodości.

Da ci to również więcej czasu na ocenę potencjalnego partnera, zanim naprawdę zaangażujesz się w związek. W końcu im ktoś starszy, tym więcej rzeczy prawdopodobnie ukrywa.

10) Może chcieć czegoś innego

Oprócz upewnienia się, że jesteście zgodni, jeśli chodzi o przekonania, wartości i osobowości, musisz także ustalić, czy twoje plany życiowe są podobne.

Może ktoś chce mieć dzieci i ustatkować się. A może ktoś z Was chce spędzić resztę życia w podróży. Może ktoś z Was chce zrobić magisterkę lub doktorat.

Kiedy masz 40 lat, po prostu nie ma czasu na gry i jakiekolwiek niejasności. Oboje musicie jasno i otwarcie powiedzieć, czego chcecie i oczekujecie od związku.

11) Będziesz musiał nauczyć się wszystkiego na nowo

Umawiać się z 40-letnim mężczyzną, który nigdy nie był żonaty?  11 kluczowych wskazówek do rozważenia

Musisz wejść w nowy związek z czystą kartą.

Jeśli byłeś żonaty lub byłeś w długotrwałym związku przed umawianiem się z tą niezamężną 40-latką, może być szansa, że ​​zaczniesz oczekiwać tego samego, co twoi byli partnerzy.

Jednak prawda jest taka, że ​​różni ludzie będą kochać inaczej. Więc nie powinieneś oczekiwać tych samych gestów miłości, które dawał ci twój były.

Jak powiedzieliśmy powyżej, istnieje również szansa, że ​​twój nowy partner może być niedoświadczony, jeśli chodzi o romans.

Bądźcie otwarci i nauczcie się kochać siebie nawzajem tak, jak chcecie i potrzebujecie być kochani. W końcu jedną z najlepszych rzeczy w kochaniu jest poznawanie drugiej osoby.

Podsumowanie

Niezależnie od tego, co tu powiedzieliśmy, najlepiej wchodzić w nowy związek bez żadnych założeń. Nawet jeśli nie był żonaty w wieku 40 lat, nie oznacza to, że jest niedojrzały lub że nigdy wcześniej nie był na randce.

Pamiętaj, że miłość jest trudna i trudna. Większość ludzi przechodzi przez wielu partnerów, zanim znajdzie tego, z którym chce się ustatkować. Niektórym ten proces trwa po prostu dłużej.

Bądźcie dla siebie mili i nie śpieszcie się. Powrót do zdrowia po poważnym związku, nawet jeśli nie był to związek małżeński, może być równie trudny, jak powrót do zdrowia po rozwodzie.

Więc przestań rozmyślać. Pamiętaj o tych rzeczach, abyś nie był zbyt zaskoczony i nieprzygotowany, jeśli i powinien się pojawić, ale miej otwarte serce, gdy zaczynasz to nowe połączenie!

Do tej pory powinieneś mieć lepsze pojęcie o tym, czego możesz się spodziewać po umawianiu się z mężczyzną po czterdziestce, który nigdy nie był żonaty.

Kluczem jest teraz dotarcie do twojego mężczyzny w sposób, który wzmocni zarówno jemu, jak i tobie.

Wspomniałem wcześniej o koncepcji instynktu bohatera — odwołując się bezpośrednio do jego pierwotnych instynktów, nie tylko rozwiążesz ten problem, ale zaprowadzisz swój związek dalej niż kiedykolwiek wcześniej.

A ponieważ ten darmowy film pokazuje dokładnie, jak wywołać instynkt bohatera w twoim mężczyźnie, możesz dokonać tej zmiany już dziś.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector