Randka z pulchną dziewczyną: 4 rzeczy, które warto wiedzieć i dlaczego są najlepsze

Miłość

Mówią, że wszystko jest sprawiedliwe w miłości i na wojnie.

Nie ma znaczenia, czy jesteś gruby, czy chudy, kiedy kochasz. Ponieważ miłość nie skupia się na wyglądzie zewnętrznym, ale na pięknie twojej duszy w środku.

Dla tych, którzy gardzą pulchnymi dziewczynami, może być dla nich zaskoczeniem, że ktoś może być jednocześnie szczęśliwy i pulchny.

W rzeczywistości nic w wyglądzie pulchnej dziewczyny nie czyni jej niegodnym wielkiej miłości, niesamowitego seksu i szacunku.

Pucołowata dziewczyna przeszła już wiele, zwłaszcza w dzisiejszej kulturze. Żyjemy w kulturze, która definiuje je jako niezdrowe, problematyczne, brzydkie i niehigieniczne.

Więc jeśli lubisz teraz pulchną dziewczynę, upewnij się, że poważnie myślisz o jej poznaniu. BS i rozczarowania, z którymi musiała się zmierzyć w przeszłości, wystarczą.

Oto cztery rzeczy, które powinieneś wiedzieć o umawianiu się z pulchną dziewczyną:

1. Nie rób z nich przedmiotu żartów

Kiedy umawiasz się z pulchną dziewczyną, upewnij się, że mówisz poważnie.

Nie umawiaj się z nią, jeśli chcesz ją tylko upokorzyć. Nie angażuj się w nią, jeśli chcesz ją tylko wypróbować, ponieważ jest „wielka we wszystkich właściwych miejscach”.

Te powody są dla nich bardzo odczłowieczające i bolesne. Większość pulchnych dziewczyn ma problemy z zaufaniem, jeśli chodzi o zdolność kogokolwiek do ich kochania.

2. Przygotuj się na niechciane opinie

Pulchne dziewczyny poruszają się w pracy, która nieustannie mówi im o ich niegodności. Oznacza to po prostu, że bez względu na to, jak bardzo są pewni siebie, wciąż muszą udowodnić swoją wartość.

Możesz spotkać najbardziej pewną siebie pulchną dziewczynę na świecie, ale nie zmieni to faktu, że społeczeństwo będzie próbowało ją przekonać, że powinna nienawidzić siebie.

Pulchne dziewczyny potrzebują wsparcia, aby się rozwijać. Jeśli lubisz pucołowatą dziewczynę, zapewnij jej bezpieczeństwo i opiekę. Nie wpędzaj jej w poczucie winy za uciążliwe standardy piękna, nad którymi nie masz kontroli.

3. Uważaj na komplementy odwrotne

Komplement odręczny to uwaga, która wydaje się być komplementem, ale ma być zniewagą.

Najlepszym tego przykładem jest sytuacja, gdy mężczyzna mówi: „Kocham kobietę z mięsem na kościach”. może to brzmieć zachęcająco, ale kiedy o tym pomyślisz, rozbiera cię do zwierzęcej mięsistości.

Niestety, jest to najczęstsza kwestia na podryw od osób, które chcą flirtować z pulchną dziewczyną. To boli, ponieważ nikt nie chce słyszeć, że podstawą twojego pragnienia jest to, że nie pociąga cię ktoś inny.

Seksualizacja, fetyszyzowanie i rasizowanie większych kobiet niesie ze sobą dehumanizację i przemoc.

Jeśli ją doceniasz, po prostu powiedz jej to wprost.

„Jesteś dla mnie atrakcyjny”.

„Jesteś godny”.

„Jesteś czymś więcej niż swoim ciałem, ale uwielbiam doceniać twoje piękno”.

(Powiązane: Co sprawia, że ​​przeciętny facet natychmiast staje się „gorący”? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć).

4. Bądź przygotowany na rzucenie wyzwania oczekiwaniom związanym z tłuszczofobią

Będąc w związku z pulchną dziewczyną, jest kilka rzeczy, których nie możesz zrobić, zwłaszcza jeśli ważysz mniej od niej. Prawdopodobnie nie zamierzasz robić tej uroczej pary na barana, którą robią w filmach.

Poza tym prawa fizyki mówią, że nie możesz jej podnieść i nieść na rękach, jeśli upadnie i zrani się w kostkę podczas apokalipsy zombie.

Więc zanim wejdziesz w związek z pulchną dziewczyną, bądź przygotowany na myślenie o niej. Pomyśl o rozmiarach miejsc w restauracjach lub na stadionach, dlaczego ona nie może nosić twoich ubrań, jak podróżujesz (autobusem, pociągiem lub samolotem, jakie łóżko dostajemy itp.).

Ma to znaczenie, ponieważ oznacza, że ​​myślisz o tym, jak możesz być dla niej dobrym chłopakiem.

Teraz, gdy wiesz, jak traktować pulchną dziewczynę, oto 10 powodów, dla których pulchne dziewczyny są najlepszą dziewczyną w okolicy:

Powody, dla których pulchne dziewczyny są najlepszymi dziewczynami

1. Łatwo się z nimi rozmawia

Pulchne dziewczyny są interesujące do tej pory, ponieważ potrafią rozmawiać o wszystkim. Ponieważ wiedzą, że nie mogą osiągnąć społecznego standardu bycia seksownym, często stawiają sobie za cel skupienie się bardziej na swoich mózgach i osobowości. Mogą więc zaangażować Cię w różne tematy, dzięki którym nie będziesz się nudzić.

2. Są urocze

Pulchne dziewczyny wiedzą, że ich wygląd prawdopodobnie nie przyciągnie twojej uwagi, jak kobiety o krągłych i drobnych kształtach. Jednak nadrabiają to swoją uroczą i towarzyską naturą, która szybko cię zaskoczy. Mogą nie być chudo seksowne, ale mają postawę, za którą można umrzeć.

3. Mają przyjemną osobowość.

To uogólnienie, ale ładne kobiety nie zawsze mają ujmującą osobowość. Pomyśl o filmach, które oglądałeś z pięknymi, ale wrednymi dziewczynami.

Może dlatego, że wiedzą, że są piękne w oczach świata, więc czują się uprawnione. Myślą o sobie, nie oczekuj, że będą dla ciebie aż tak mili.

Jednak jest to coś, z czym nie będziesz musiał sobie radzić, gdy spotykasz się z pulchną dziewczyną. Większość ma zabawną i żywą osobowość i nie czują, że świat kręci się wokół nich. Ułatwia to radzenie sobie z nimi i przebywanie z nimi.

4. Grube dziewczyny są ciepłe fizycznie i emocjonalnie

Ciepło można rozumieć fizycznie i emocjonalnie — jedno i drugie. Fizycznie czują ciepło, gdy je przytulasz i przytulasz. Emocjonalnie są gościnni, a mając ich przy sobie, czujesz się jak w domu.

5. Są gotowi spróbować każdego rodzaju jedzenia

Nie boją się przytyć. Możesz z nią organizować wycieczki kulinarne, ponieważ jest otwarta na wypróbowanie różnego rodzaju przysmaków.

Więc jeśli lubisz próbować nowych potraw, umawianie się z pulchną dziewczyną nie osłabi twojego ducha smakosza. Lubią dobrze zjeść, więc możesz oczekiwać, że chętnie wypróbują z tobą różne restauracje i kuchnie.

6. Są czułe

Pulchne dziewczynki, jak każda kobieta, uwielbia się przytulać i przytulać. Więc jeśli jesteś typem, który lubi się przytulać, nie możesz się pomylić umawiając się z pulchną dziewczyną. Oczywiście musisz zapewnić im taką samą ilość uczucia.

Dodatkowo mają bardziej miękką i pulchniejszą skórę w porównaniu do szczupłych dziewcząt. To sprawia, że ​​przytulanie i przytulanie jest jeszcze przyjemniejsze.

7. Leżenie na piersi jest odprężające

Kiedy masz problemy lub jesteś zestresowany, pulchne dziewczyny są dobrymi pocieszycielami, ponieważ kiedy leżysz na ich piersi, twoje problemy mają tendencję do rozwiewania się jak lekki dym.

8. Są otwarci na angażowanie się w dowolne z twoich ulubionych rozrywek

Pulchne dziewczyny nie będą cię skarcić za granie w zbyt wiele gier wideo. Nie wahają się uczestniczyć w Twojej ulubionej rozrywce, pod warunkiem, że nie będzie to wymagało od nich żadnego wysiłku.

Możesz więc oglądać swój ulubiony program telewizyjny lub grać w ulubioną grę wideo bez walki. Są bardziej otwarci i chętni do nawiązania z tobą więzi i dowiedzenia się więcej o twoich ulubionych zajęciach.

9. Większość z nich lubi się śmiać

Każdemu mężczyźnie podoba się śmiejąca się kobieta. Większość pulchnych dziewczyn śmieje się z najłatwiejszych dowcipów, nawet jeśli nie są one zbyt zabawne. Ponieważ nie przejmują się zbytnio swoim wyglądem, nie martwią się tym, jak wyglądają, kiedy się głośno śmieją. To sprawia, że ​​przebywanie z nimi jest przyjemniejsze.

10. Nie poderwie jej żaden facet.

Faceci, którzy umawiają się ze szczupłymi kobietami, często muszą odpierać facetów próbujących je ukraść. Jeśli jednak umawiasz się z pulchną dziewczyną, nie spełniają one niektórych męskich standardów. Jest to więc coś, czego rzadko doświadczasz, spotykając się z pulchną dziewczyną.

W rezultacie możesz iść gdziekolwiek bez obawy, że twoja dziewczyna zostanie ci skradziona.

Kilka myśli…

Pulchne dziewczyny, podobnie jak inne dziewczyny, też są ludźmi. Nie chcą cierpieć z powodu związku z kimś, kto może być szkodliwy dla ich zdrowia psychicznego i przetrwania.

Więc jeśli lubisz pulchne dziewczyny, po prostu bądź przy nich sobą. Nie proszą o zbyt wiele — po prostu chcą być w pełni i radykalnie kochani.

Chcesz przyciągnąć kobiety? Czytaj…

Czy jesteś miłym facetem? Myślisz, że kobiety będą pociągać porządny mężczyzna o dobrej osobowości?

Kiedyś myślałem w ten sposób. I konsekwentnie uderzałem z kobietami.

Nie zrozum mnie źle. Nie ma nic złego w byciu miłym i dobrym traktowaniu dziewczyny. To są świetne cechy.

Ale jeśli to wszystko, co przynosisz do stołu, masz duże kłopoty.

Jak nauczyłem się przez ostatnie 6 lat, kobiety nie wybierają faceta, który będzie je traktował najlepiej. Wybierają faceta, który sprawia, że ​​odczuwają pewne silne emocje.

W szczególności wybierają facetów, którzy są w przeważającej mierze pociągnięci.

A dla kobiet kluczową rzeczą, której szukają u mężczyzny, jest jego mowa ciała i sposób, w jaki się przy niej zachowuje.

Prosta prawda jest taka, że ​​mózg kobiety znacznie lepiej reaguje na sygnały wysyłane przez twoje ciało niż na wszystko, co mówisz.

Jeśli chcesz dawać odpowiednie sygnały mowy ciała, aby ją do ciebie przyciągnąć, sprawdź mój nowy artykuł tutaj.

Przedstawiam najskuteczniejszą metodę, z jaką się spotkałem, aby przyciągnąć kobiety i uczynić tę, którą chcesz, swoją lojalną, kochającą dziewczyną.

W ciągu ostatnich 6 lat zbudowałem Hack Spirit w jednym z wiodących blogów samodoskonalenia w Internecie. I natknąłem się na wiele bzdur obiecujących „sekret” spotykania się i spania z kobietami. To, co przedstawiam w tym artykule, NIE jest jedną z tych sztuczek.

Jeśli ty…

  • Chcesz dziewczynę
  • Chcesz przyciągnąć wiele kobiet
  • Lub chcesz, aby kobieta była tobą zainteresowana

… musisz przeczytać mój nowy artykuł. Oto link do niego ponownie.

Możesz także polubić czytanie:

  • Chcesz, żeby była twoją dziewczyną? Nie popełniaj tego błędu…
  • Co sprawia, że ​​przeciętny facet natychmiast staje się „gorący”?
  • Unikaj „niezręcznej ciszy” wokół kobiet dzięki tej jednej genialnej sztuczce
Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector