15 wczesne znaki randkowe, które on cię lubi (kompletny przewodnik)

Miłość

Dostajesz motyle. Nie możesz przestać się uśmiechać. Za każdym razem, gdy słyszysz ping w telefonie, jesteś podekscytowany.

Tak, najwyraźniej ci na nim zależy i wiesz o tym. Ale desperacko chcesz wiedzieć, że on czuje to samo.

Kiedy dopiero zacząłeś się umawiać, jest mało prawdopodobne, że będzie się zachwycał swoimi rosnącymi uczuciami do ciebie.

Skąd więc wiesz, czy facet, z którym się spotykasz, cię lubi, zwłaszcza gdy jest jeszcze wcześnie? Cóż, chodzi o odczytanie początkowych znaków, które facet pokaże, gdy jest zainteresowany.

Oto kluczowe wczesne znaki randkowe, na które lubi, abyś uważał.

Jakie wczesne znaki pokazuje facet, kiedy jest zainteresowany?

1) Nawiązuje z tobą kontakt wzrokowy.

Kiedy po raz pierwszy spotykasz kogoś nowego, może on nie być w stanie utrzymać twojego wzroku dłużej niż kilka sekund. Dzieje się tak, ponieważ kontakt wzrokowy jest intensywny dla nas, ludzi.

Używamy go w subtelny sposób do wysyłania sygnałów. Badania wykazały, że patrzenie komuś w oczy bardziej nas podnieca niż patrzenie w inną stronę.

Jeśli facet tak naprawdę cię nie lubi, kontakt wzrokowy najprawdopodobniej będzie dla niego bardzo niewygodny i szybko odwróci wzrok.

Jeśli jednak jest zainteresowany, nawiąże z tobą kontakt wzrokowy. Może również starać się, aby jego oczy były zamknięte na twoje tak bardzo, jak to możliwe.

Dlatego trzymanie twojego wzroku lub rzucanie ci znającego spojrzenia jest wczesnym znakiem randkowym, że cię lubi.

2) Wysyła ci wiadomości pomiędzy randkami

Zameldowanie się u ciebie często pomiędzy randkami jest zdecydowanie jednym z tych internetowych znaków randkowych, które on cię lubi.

Nawet jeśli wydaje się, że nie ma wiele do powiedzenia, wysyłając „hej, jak minął dzień?” to jego sposób na poinformowanie cię, że nadal jest zainteresowany.

Wysyłanie SMS-ów to szybki i wygodny sposób komunikowania się. Jeśli często wysyła ci wiadomości tekstowe, to wyraźnie mu się podobasz.

Szczególnie na wczesnych etapach poznawania kogoś mamy tendencję do intensyfikacji komunikacji, aby wyjaśnić, że jesteśmy chętni.

Więc jeśli pisze, dzwoni i wysyła ci wiadomości z innych powodów niż w celu umówienia się na inną randkę, chce, abyś wiedział, że jest chętny.

3) Śmieje się z twoich żartów

Jeśli śmieje się razem z tobą, oznacza to, że uważa cię za zabawnego lub przynajmniej chce ci schlebiać. Tak czy inaczej, oba są dobrymi oznakami zainteresowania.

Kiedy śmieje się z twoich żartów, pokazuje, że lubi twoje towarzystwo. Może się to wydawać tak małym sygnałem, na który należy uważać, ale badania sugerują, że poczucie humoru jest naprawdę pożądaną cechą u partnera.

Badania wykazały również, że wspólny śmiech może mieć ogromne znaczenie, jeśli chodzi o tworzenie romantycznych więzi.

Jak wyjaśnił Healthline:

„Dobór płciowy i humor w zalotach: przypadek ciepła i ekstrawersji” dr Jeffrey Hall, profesor nadzwyczajny studiów nad komunikacją na Uniwersytecie w Kansas, przestudiował ten właśnie temat.

„Hall doszedł do wniosku, że gdy spotykają się nieznajomi, im częściej mężczyzna próbuje być zabawny, a kobieta śmieje się z tych prób, tym bardziej prawdopodobne jest, że kobieta będzie zainteresowana randkami. Jeszcze lepszym wskaźnikiem atrakcyjności jest to, że oboje razem się śmieją”.

4) Zadaje ci pytania na twój temat

Mężczyźni, którzy zadają wiele pytań na Twój temat, zazwyczaj są Tobą naprawdę zainteresowani.

Badania wykazały, że zadawanie pytań ma wiele korzyści społecznych w przyspieszaniu sukcesu i wzmacnianiu relacji międzyludzkich.

Pewnie dlatego, że bardziej lubimy ludzi, którzy pozwalają nam mówić o sobie i okazują nam zainteresowanie.

Czy zadaje ci osobiste pytania? Czy chce cię lepiej poznać? Czy wydaje się podekscytowany wszystkim, co mówisz?

Wszystkie te rzeczy sugerują, że jest tobą zainteresowany. Zadawanie pytań pozwala mu lepiej Cię poznać i zrozumieć Twoje zainteresowania.

Może to oznaczać, że jest zaintrygowany tym, kim jesteś. Lub może to być po prostu sposób na lepszą rozmowę.

Niezależnie od tego, jeśli zadaje ci pytania na twój temat, to wyraźnie jest tobą zainteresowany.

5) Opowiada ci o sobie

Nie wszyscy faceci będą chętni do ujawniania informacji o sobie.

Czasami dzieje się tak dlatego, że są po prostu nieśmiali. Ale innym razem dzieje się tak dlatego, że tak naprawdę nie chcą, abyś ich poznał.

Jeśli postrzegają to jako przypadkowe połączenie, które tak naprawdę donikąd nie prowadzi, mogą nie widzieć sensu w udostępnianiu.

Dlatego to dobry znak, że mężczyzna cię lubi, gdy zaczyna dzielić się informacjami o sobie.

Może powiedzieć ci coś o swojej rodzinie, gdzie dorastał, dlaczego przeniósł się do innego miasta itp.

Te rzeczy dają wgląd w to, kim on jest. Ponadto dają ci znać, że ufa ci na tyle, by się przed tobą otworzyć.

6) On cię komplementuje

Może powiedzieć coś w stylu: „Ta sukienka świetnie na tobie leży”. A może po prostu powiedziałby: „Ładnie dziś wyglądasz”.

Komplementy zwykle mają podtekst w randkowaniu. Używamy ich jako wyraźnego sygnału zainteresowania i atrakcyjności.

Nie zawsze łatwo jest ocenić szczerość mężczyzny, jeśli wiesz, że jest on trochę gładkim mówcą, który ma skłonność do pochlebstw.

Ale jedno jest bardziej jasne, jest mało prawdopodobne, aby komplementować sposób, w jaki wygląda randka, jeśli nie jesteś dla nich atrakcyjny, ponieważ wysłałoby to niewłaściwą wiadomość.

Większość z nas nie mówi komplementów przez cały czas. Więc jeśli daje ci komplement, sugeruje to, że musi cię lubić.

7) Stara się

Podejmowanie wysiłku brzmi trochę niejasno. Ale podstawowe równanie, jeśli chodzi o randki, to czas + wysiłek = jak bardzo ktoś cię lubi.

Ten wysiłek może przejawiać się na wiele różnych sposobów.

Podejmowanie wysiłku to oferowanie podróży na randkę. To wysyłanie SMS-a do kogoś po randce, aby powiedzieć, że świetnie się bawiłeś. To poświęcenie czasu i przemyśleń na zorganizowanie fajnej randki.

Facet, który po prostu zabija czas z tobą lub nie jest zainteresowany rozwojem rzeczy, jest mniej skłonny do wysiłku, jeśli chodzi o cały proces randkowy.

Dlatego generalnie im więcej wysiłku facet wkłada we wczesne etapy randkowania, tym bardziej prawdopodobnie cię lubi.

8) On cię słucha

Poświęcenie komuś uwagi jest znakiem, że jesteśmy nim zainteresowani i lubimy go. A jednym z najskuteczniejszych sposobów, w jaki okazujemy komuś, że zwracamy na niego uwagę, jest naprawdę słuchanie tego, co ma do powiedzenia.

Dowiesz się, czy naprawdę słuchał tego, co mu mówisz, ponieważ nie zapyta cię o coś więcej niż raz.

Jeśli ciągle powtarza te same pytania, sugeruje to, że tak naprawdę nie zwracał uwagi na odpowiedzi.

Wręcz przeciwnie, jeśli słuchał, może pamiętać drobne szczegóły, które mu opowiedziałeś o sobie, swoim życiu i zainteresowaniach (nawet jeśli nie przypominasz sobie, by mu o tym mówić).

9) Inicjuje randki

W dzisiejszych czasach to całkowicie normalne, że mężczyźni i kobiety przejmują inicjatywę, jeśli chodzi o zadawanie pytań. Oboje musicie się postarać.

Ale jeśli podejmował dużo inicjatywy – zapraszając cię na randkę, sugerując, co możesz zrobić i organizując szczegóły – to duży znak jego zainteresowania.

Podobnie, jeśli kontaktuje się bardzo szybko po randce i mówi, że chce to zrobić ponownie, jest jeszcze wyraźniejszy.

Porównaj to z facetem, do którego zawsze musisz najpierw wysłać wiadomość, który nigdy nie zaprasza cię na randkę i zgadza się na spotkanie tylko wtedy, gdy go o to poprosisz. Znajdują się po przeciwnych stronach spektrum, jeśli chodzi o poziomy zainteresowania.

Więc miej oko na to, jak bardzo inicjuje twoje randki, zamiast zostawiać wszystko tobie.

10) Flirtuje z tobą

Flirt jest formą zalotów.

Kiedy dwoje ludzi zaczyna się ze sobą spotykać, flirt jest naprawdę przydatnym narzędziem, ponieważ w ten sposób dwoje ludzi wyraża romantyczne zainteresowanie sobą.

Innymi słowy, jest to sposób na poinformowanie osoby, którą lubisz, że ją lubisz. Kiedy flirtujesz z kimś, wysyłasz sygnały, że uważasz go za atrakcyjnego.

Oczywiście nie wszyscy faceci są świetni we flirtowaniu. Ale to nie jest tak skomplikowane, jak się wydaje. Flirt polega zasadniczo na byciu ciepłym i nawiązywaniu z kimś kontaktu.

Nie chodzi o rzucanie uroku na grubego lub oślizgłego. Po prostu zwracanie uwagi na randkę jest sposobem flirtowania.

Zgodnie z ogólną zasadą na randce, jeśli flirtuje z tobą, prawdopodobnie lubi cię romantycznie. Jeśli z tobą nie flirtuje, prawdopodobnie nie lubi cię romantycznie.

11) Inicjuje kontakt fizyczny, ale nie próbuje wskoczyć prosto do łóżka

15 wczesne znaki randkowe, które on cię lubi (kompletny przewodnik)

Przyciąganie do kogoś i lubienie go to nie zawsze to samo.

Niestety, facet może pomyśleć, że jesteś gorąca lub chcieć uprawiać seks, ale to nie znaczy, że lubi cię w sposób, w jaki chcesz.

Czuwanie się z kimś to świetny sposób na okazanie zainteresowania. To może być pochylanie się, kiedy do ciebie mówi. Znajdowanie małych wymówek, by cię dotknąć. Sięgając i delikatnie dotykając ramienia. Obejmując cię ramieniem, kiedy idziesz.

Dotykanie jest sposobem wyrażania uczuć. Więc jeśli cię dotknie lub trzyma za rękę, to cię lubi. Ale próba zaciągnięcia kogoś prosto do łóżka to nie to samo.

Oczywiście nie ma żadnych zasad dotyczących tego, jak szybko uprawiać seks z kimś, z kim się spotykasz. To osobisty wybór.

Ale ważne jest również, aby mieć świadomość, że w kontekście randek spanie z kimś nie jest gwarancją, że mężczyzna chce się z tobą umówić lub być w związku.

Jeśli cię szanuje, z przyjemnością poświęci swój czas na poznanie cię jako pierwszego.

12) Używa słowa daty lub randki

Jak stwierdzić, czy facet jest tobą zainteresowany, czy po prostu jest przyjazny?

Facet, który cię lubi, nie boi się nazwać tego randką, kiedy się spotykacie. Nie będzie też nieśmiały, mówiąc, że się spotykasz.

W końcu spędzanie czasu z kimś, nad kim masz romantyczne intencje, to randka. Używając tego języka, mówi ci, że wyraźnie jesteście kimś więcej niż przyjaciółmi.

Jeśli unika używania słów data lub randki do opisania tego, co robisz, sugeruje to zbyt swobodne podejście do całej sprawy.

13) Poświęca ci całą swoją uwagę

Poświęcanie ci swojej uwagi dotyczy sytuacji, gdy jest z tobą, a także, do pewnego stopnia, kiedy go nie ma.

Kiedy jest w pobliżu, jeśli cię lubi, skupi się na tobie. Nie będzie pochłonięty telefonem ani sprawdzaniem uroczej kelnerki.

Jednym z najsilniejszych wczesnych znaków, że facet naprawdę cię lubi, jest utrata zainteresowania innymi kobietami.

Na przykład, jeśli obserwujecie swoje profile społecznościowe, nie widzicie, jak lubi i komentuje zdjęcia innych kobiet. Nie ogląda się za innymi dziewczynami. Może nawet powie ci, że usunął swój profil w aplikacjach randkowych.

Jeśli energia faceta jest inwestowana w ciebie i tylko w ciebie, to oczywiście bardzo cię lubi.

14) Mówi o planach na przyszłość

Nie sugeruję, że musi zacząć rozmawiać o dzwonach weselnych już po kilku randkach. Ale uważaj na wskazówki, które planuje zatrzymać.

Mężczyźni, którzy nie są zainteresowani, wydają się być bardziej niezobowiązujący w sprawach, w tym kiedy może być następna randka.

Ale jeśli mówi o rzeczach, które możecie razem robić i doświadczeniach, które możecie mieć, to dobry znak, że jest zainteresowany.

Na przykład możesz wspomnieć, że kochasz włoskie jedzenie, a on mówi, że powinieneś pójść do tej nowej restauracji, która właśnie się kiedyś otworzyła.

Te małe szczegóły pokazują, że widzi, że coś się dzieje.

15) Chce spędzać z tobą więcej czasu.

Ostatecznie randki polegają na poznawaniu się nawzajem, aby sprawdzić, czy jesteście zgodni.

Wspólne spędzanie czasu to jeden z najlepszych sposobów na sprawdzenie, czy między wami iskrzy. Więc jeśli chce częściej spędzać z tobą czas, to wyraźnie cię lubi.

Im bardziej stara się zaangażować cię w swoje życie, tym bardziej jest zainteresowany.

Jeśli planuje z tobą zajęcia i chce cię zobaczyć, potraktuj to jako zielone światło, że cię lubi.

Podobał Ci się mój artykuł? Polub mnie na Facebooku, aby zobaczyć więcej takich artykułów w swoim kanale.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector