Element ziemi w astrologii

Astrologia

Element ziemi w astrologii jest głównym celem wszystkich elementów. To jest powód, dla którego inne elementy istnieją i są potrzebne. Pokazuje, co chcemy osiągnąć i po co istniejemy. Zasadniczo Ziemia jest materialną formą wszystkich naszych pragnień. Jednocześnie ten element może skomplikować życie. Ziemia nie jest łatwym elementem do zmiany lub przeniesienia, a jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz wiele planet na Ziemi. Potrzebujesz kilku planet w żywiole Powietrza, aby zrównoważyć wpływ Ziemi.

Nic dziwnego, że Ziemia jest zarówno powodem naszego istnienia, jak i nazwą planety, na której żyjemy. Z tego powodu brak Ziemi na wykresie pokazuje, że dana osoba może mieć problemy z połączeniem się ze światem i utrzymaniem uziemienia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o czterech elementach w astrologii, poświęć ten czas, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób elementy astrologiczne wpływają na nasze życie.

Element ziemi w astrologii

Element Ziemi w astrologii rządzi Panną, Bykiem i Koziorożcem. Jak można się domyślić, wszystkie te znaki są praktyczne. Wiedzą, jak sporządzić plan, aby osiągnąć swoje cele, pracować nad ich osiągnięciem i cenić otaczające ich materialne rzeczy. Każdy znak jest w stanie spojrzeć na konkretne kroki i narzędzia, aby podejść do każdego problemu w rozsądny, praktyczny sposób.

Ziemia bezpośrednio reprezentuje nasze ciała i materię. Jako taka, łączy się z tym, co jemy, naszą sytuacją finansową i naszą codzienną rutyną. Ludzie, którzy są pod silnym wpływem Ziemi, mają tendencję do stawiania na swoim. Mogą zachowywać tę samą rutynę przez dziesięciolecia z powodu swojego uporu lub strachu przed zmianami. Kiedy ten element jest niezrównoważony, jednostka trzyma się negatywnych nawyków tylko dlatego, że czuje, że musi. Będą ignorować swoje emocjonalne lub intelektualne potrzeby pozostania w nudnej pracy, ponieważ wierzą, że zapewni im to bezpieczeństwo finansowe i materialne, którego potrzebują.

Równoważenie elementu ziemi

Kiedy element Ziemi w astrologii nie jest w równowadze, ludzie trzymają się swoich nawyków i unikają wprowadzania zmian. Niestabilna natura Powietrza stanowi wyzwanie dla Ziemi i sprawia, że ​​kwestionują podjęte decyzje. Ludzie, na których wpływa Ziemia, muszą jasno określić swój cel i upewnić się, że ich emocje są niewzruszone. Najlepszym sposobem na zrobienie tego i zrównoważenie Ziemi jest zwiększenie żywiołu Powietrza.

Aby osoby mogły połączyć się z Air, muszą poświęcić trochę czasu na kontakty towarzyskie lub przerwę na kawę. Bezcelowy spacer, czytanie książki lub zawieranie nowych przyjaźni pomoże zrównoważyć jednostkę. Muszą znaleźć ludzi, którzy są zawsze w ruchu, którzy mogą dzielić się swoimi ambicjami i zdolnością do zmiany ze znakiem związanym z Ziemią. Osoby pogrążone w żywiole Ziemi powinny spędzać czas na rozciąganiu ciała, tańczeniu lub relaksowaniu się. Element Ziemi w astrologii może pomóc jednostkom w dążeniu do praktycznych celów, ale musi być w równowadze. Odrobina beztroskiego tańca lub spontaniczna wycieczka mogą pomóc tym osobom się odprężyć.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector