Element ognia w astrologii

Astrologia

Element ognia w astrologii jest jednym z bardziej atrakcyjnych elementów. Płonie ognistą pasją, która mieni się i błyszczy w nocnym powietrzu. Podczas gdy Woda może błyszczeć w blasku ognia, Ogień jest elementem, który tworzy iskrę.

Ostatecznie ogień jest reprezentacją energii. Podczas gdy inne elementy mogą zawierać energię, Ogień jest prawdziwym źródłem naszej energii. Słońce jest tego doskonałym przykładem ze swoim ognistym, energetycznym ciałem niebieskim. Nic nie może się równać energii Słońca ani jej znaczenia dla utrzymania życia na Ziemi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o czterech elementach w astrologii, poświęć ten czas, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób elementy astrologiczne wpływają na nasze życie.

Element ognia w astrologii

Podobnie jak inne znaki, element ognia w astrologii jest powiązany z pewnymi znakami zodiaku. Jest ogólnie powiązany z Lwem, Baranem i Strzelcem. Każdy z tych znaków zawiera siłę i energię słońca. Ktoś, kto urodził się z jednym z tych znaków Słońca, musi pielęgnować swoją emocjonalną stronę. Często muszą pogłębić swoje emocjonalne zrozumienie i współczucie dla innych. Mogą łatwo wpaść w problemy, jeśli dadzą więcej niż potrzebują komuś, kto nie prosił o żadną pomoc.

Aby zaradzić temu problemowi, osoby rządzone przez element ognia w astrologii powinny skoncentrować swoją ognistą energię na własnych potrzebach i celach. Jeśli ktoś prosi o pomoc, może jej udzielić. Jeśli nie, powinni nadal koncentrować się na własnych potrzebach. Strzelec jest szczególnie znany z tego, że szczególnie daje, a ten znak ma dobre intencje i silny kręgosłup filozoficzny.

Równoważenie elementu ognia

Jak każdy element, Ogień musi być zrównoważony w osobowości i życiu jednostki, aby jednostka była szczęśliwa. Jest to element, który posiada ogromną męską energię. Ta cecha oznacza, że ​​kobiece energie i tendencje mogą być ignorowane. Element ognia może spalić całą wodę w ciele i życiu jednostki, ponieważ pochłania wszystko.

Życie bez miłości jest bezużyteczne, więc ludzie ognia muszą nauczyć się łączyć ze swoją emocjonalną naturą i zaspokajać swoje potrzeby emocjonalne. Element ognia może tłumić kobiece zasady i powodować konflikty, więc ten element musi być w równowadze.

Te ogniste indywidualności mają przed sobą kolejne wyzwanie. Z tą pasją i energią w ich naturze zachowanie spokoju i wyciszenia nie jest łatwym zadaniem. Osoby te zawsze chcą iść naprzód do następnego celu i mają tendencję do szukania aktywnych ról w życiu. Często zapominają, że bycie pasywnym może czasami pozwolić, aby sytuacja rozwijała się lepiej i łatwiej niż wymuszanie problemu. Nauka łączenia się z ich emocjami, rozwijanie świadomości otaczającego ich świata i kontrolowanie tej energii to wszystko, co znaki Ognia muszą być zrównoważone.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector