Gemini Man nie odpisuje: co mam zrobić?

Astrologia

Mężczyzna Gemini jest zabawny i pełen ciekawości, ale czasami może też być niestabilny. Ponieważ jest takim towarzyskim motylem, ten znak zodiaku łatwo jest pochłonąć się wydarzeniem towarzyskim i zapomnieć o wysłaniu ci SMS-a. Jeśli masz chłopaka lub męża Bliźniąt, powinieneś powstrzymać się przed założeniem najgorszego.

W przypadku mężczyzny Gemini często najlepiej jest pozwolić mu poprowadzić rozmowę. Nie chcesz go naciskać, ponieważ może po prostu potrzebować trochę przestrzeni i czasu do namysłu. Istnieje wiele powodów, dla których człowiek Gemini nie odpisuje, więc poświęć trochę czasu na rozważenie swojej wyjątkowej sytuacji, zanim wyciągniesz jakiekolwiek negatywne wnioski.

Dlaczego Gemini Man jest odległy?

Typowy mężczyzna Gemini cofnie się, gdy nie jest pewien, czego chce. To nie znaczy, że nie jest w tobie lub nie chce z tobą przyszłości. Po prostu potrzebuje więcej czasu, aby pomyśleć o tym, czego chce.

W innych przypadkach staje się odległy, aby zaznaczyć, że związek jest po prostu zbyt duży. Czuje się, jakby był duszony, i chce tylko, żebyś dał mu trochę przestrzeni. Twoje życie byłoby oczywiście łatwiejsze, gdyby po prostu wyszedł i powiedział ci to, ale nikt nigdy nie powiedział, że spotykanie się z mężczyzną Gemini będzie łatwe.

Chociaż potrzeba przestrzeni i czasu do przemyślenia to najczęstsze powody, dla których człowiek Gemini oddala się i nie odpowiada, są też inne powody. Może być zajęty lub może być rozproszony przez coś, co robi. Dopóki nie wiesz inaczej, zakładaj najlepsze i nie wysyłaj wielu tekstów, dopóki nie będziesz wiedział, co się dzieje.

Dlaczego Gemini Man przestaje ci wysyłać SMS-y?

Ponieważ jest znany z tego, że jest trochę narcyzem, człowiek Gemini jest na ogół kimś, kto lubi dostawać teksty, zwłaszcza gdy są o nim. Może przestać odpisywać, jeśli jest zajęty, nie jest zainteresowany lub coś go rozprasza. Mężczyzna Gemini może również przestać odpisywać, jeśli próbuje cię przetestować lub używa innej platformy do komunikacji.

1. Jest zajęty

Jest to najczęstszy powód, dla którego każdy znak zodiaku nie odpowiada. Ponieważ wszystko dzieje się w codziennym życiu, ważne jest, aby dać swojej randce Gemini przerwę. Jeśli jest po prostu zajęty, odpisze, kiedy będzie miał okazję.

2. On chce cię przetestować

Jednym z problemów z Gemini jest ich nerwowość. Może być nieco dramatyczny i łatwo się nudzić. Co gorsza, potrafi być zbyt zaborczy. Kiedy dodasz wszystkie te cechy, skończysz z kimś, kto może powstrzymać się od wysyłania SMS-ów tylko po to, by zobaczyć, czy ci zależy i czy planujesz odpisać mu SMS-em.

3. Jest rozproszony

Jeśli jest zajęty w pracy lub szkole, nie zdziw się, jeśli nie odpisze. Bliźnięta są znane z tego, że są społecznymi motylami, więc nie odpiszą, jeśli pławią się w świetle reflektorów. Kiedy skończy być duszą towarzystwa, sprawdzi swój telefon i odpowie na Twoją wiadomość.

4. Zapomniał

Nawet jeśli jesteś dla niego najważniejszą osobą na świecie, wciąż może zapomnieć o wiadomości. Daj mu spokój i nie oczekuj perfekcji. Poczekaj kilka godzin, zanim ponownie napiszesz SMS-a, aby miał szansę samodzielnie sobie przypomnieć.

5. Nie przejmuje się tematem

Mężczyzna Bliźnięta może szybko znudzić się rozmową, która go nie interesuje, a ten znak zodiaku ma tendencję do bycia nieco narcystycznym. Jeśli temat odszedł od niego i jego zainteresowań, może przestać pisać, ponieważ myśli o czymś innym.

6. Chce komunikować się na innej platformie

Niektórzy ludzie uwielbiają SMS-y, a inni lubią czaty wideo. Być może problem polega na tym, że mówisz niewłaściwą metodą, więc rozważ zmianę.

Co zrobić, gdy Gemini Man przestaje do ciebie pisać

Kiedy człowiek Gemini przestaje do ciebie pisać, nie panikuj ani nie wyciągaj pochopnych wniosków. Mężczyzna spod znaku Bliźniąt chce znaleźć niezależną kobietę. Jeśli wyślesz mu serię spanikowanych SMS-ów, pokaże mu to tylko, że nie jesteś kobietą, której szuka.

  • Zignoruj ​​​​to: on chce niezależnej kobiety, więc nie zwracaj uwagi, jeśli nagle przestanie do ciebie pisać. Powód jest albo dobry (jest po prostu zajęty), albo zły (chce iść dalej). Więcej SMS-ów zrujnuje związek tylko wtedy, gdy jest to dobry powód, i nie zmienią tego, jak on się czuje, jeśli jest to zły powód.
  • Zapytaj o to: W zależności od tego, jak wygląda twój związek, zawsze możesz zapytać, czy był zajęty, kiedy pisałeś SMS-a. Otwarta i szczera komunikacja to ogólnie świetne pomysły na relacje między dowolnymi parami zodiaku, więc spróbuj.
  • Oczaruj jego umysł: rozśmiesz go lub opowiedz ciekawą ciekawostkę na jeden z jego ulubionych tematów. Bliźnięta uwielbiają intelektualne pomysły i urocze przekomarzanie się, więc pomyśl o czymś kuszącym, aby wznowić rozmowę.
  • Nie rozwodź się nad tym: typowy człowiek Gemini jest zawsze zajęty, więc prawdopodobnie nawet nie zauważył tekstu. Nie czytaj zbyt wiele, jeśli nie odpisał ci. Kiedy będzie miał czas, odezwie się do ciebie.

Jak sprawić, by Gemini Man wysłał ci SMS-a?

Jeśli chcesz, aby mężczyzna Gemini odpisał ci SMS-em, rozśmiesz go. Spróbuj powiedzieć mu interesujący fakt intelektualny, ponieważ ten facet uwielbia nowe pomysły. Możesz także spróbować zaplanować zabawną randkę obejmującą wydarzenia towarzyskie lub nowe zajęcia, ponieważ obie te rzeczy mu się podobają.

Co robisz, gdy Gemini Man cię ignoruje?

Kiedy mężczyzna Gemini cię ignoruje, powinieneś mu na to pozwolić. Ten znak zodiaku jest ciągle zajęty, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że po prostu rozprasza go wszystko inne na jego talerzu. Jeśli wpadniesz w panikę i wyślesz dziesiątki SMS-ów, skończysz tylko na odepchnięciu go od siebie.

Bliźnięta lubią niezależne kobiety, więc staraj się unikać wydawania się przylegającymi lub potrzebującymi. Zamiast tego skup się na swoim życiu, a on wróci do ciebie w swoim czasie, jeśli tak ma być.

Dlaczego Geminis wiecznie odpowiadają?

Istnieją dwa kluczowe powody, dla których człowiek Gemini będzie potrzebował wieczności na odpowiedź. Po pierwsze, ten znak jest często zajęty, więc może nie mieć przepustowości, aby zrobić cokolwiek innego. Po drugie, Bliźnięta mają tendencję do zgadywania, więc może przeglądać swój tekst w kółko, próbując dowiedzieć się, jak powiedzieć, co czuje.

Ponadto Geminis poświęcają dużo czasu i energii na kontakty towarzyskie. Najprawdopodobniej ma otwarte wiele okien czatu, co utrudnia poświęcenie każdemu znajomemu lub ukochanej uwagi, na którą naprawdę zasługują.

Dolna linia

Mężczyzna Gemini może przestać pisać SMS-y z wielu różnych powodów. Zanim zaczniesz się zbytnio martwić, poświęć chwilę na relaks i pomyśl o wszystkich pozytywnych powodach, dla których może nie być w stanie odpisać. To idź zająć się czymś innym. Bliźnięta lubią niezależne kobiety, więc skup się na własnym życiu, czekając na odpowiedź.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector