Jak przyciągnąć kobietę Bliźnięta

Astrologia

Kobiety Bliźnięta są bez wątpienia jednymi z najbardziej atrakcyjnych znaków zodiaku. Jej naturalna ciekawość sprawia, że ​​szuka ludzi inteligentnych i dociekliwych. Chcąc utrzymać związek z kobietą Bliźniąt, prawdopodobnie będziesz niepewny co do jej prawdziwych uczuć wobec ciebie. Nie dzieje się tak dlatego, że jest zdezorientowana, ale raczej jest zdolna do jednoczesnego utrzymywania wielu wartości i pragnień. Twoja stała obecność w jej życiu może sprawić, że poczuje, że jesteś kimś, na kim może polegać. Ten artykuł nauczy Cię, jak przyciągnąć kobietę Gemini.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć każdy znak zodiaku, przekonasz się, że skorzystasz z wiedzy dostępnej w naszej kolekcji na ten temat. Dodatkowo, jeśli poważnie myślisz o zapewnieniu zdrowych relacji z kobietą Bliźniąt, poświęć ten czas, aby dostarczyć sobie wielu informacji, które pomogą ci odnieść sukces.

Jak przyciągnąć kobietę Bliźnięta

Przede wszystkim kobieta Bliźnięta jest elastyczna i jest zainteresowana utrzymaniem związku z kimś, kto wspiera jej przygody i pragnienia. Jej naturalne niezdecydowanie może skłonić ją do poszukiwania stabilności w świecie, na którym nie można polegać. Może spędzać z tobą dużo czasu przez pewien czas, tylko po to, by być nieobecnym i wrócić później. Może to spowodować, że poczujesz się niepewnie co do jej myśli wobec ciebie, chociaż za każdym razem, gdy będziesz dostępny, sprawi, że poczuje się bardziej pewnie w twoim związku. Z tego powodu ważne jest, aby być dostępnym dla niej przez cały okres przyjaźni, ponieważ spowoduje to, że poczuje się bardziej atrakcyjna dla ciebie.

Z biegiem czasu może chcieć dowiedzieć się więcej o pytaniach, które kierują twoją podróżą przez życie. Jeśli pokażesz jej swoją tajemniczą stronę, prawdopodobnie zaintryguje ją, co kryje się za twarzą, którą pokazujesz światu. Spędzając razem więcej czasu, możesz być pewien, że będzie bardziej zainteresowana próbą doświadczania świata z Twojej perspektywy i zrozumienia. Poniżej znajduje się lista działań, stwierdzeń i zachowań, które z pewnością pomogą ci przyciągnąć kobietę Barana do twojego życia.

1. Przygodowe interakcje

Dla kobiety Gemini jest kilka rzeczy bardziej ekscytujących niż doświadczanie tego, co świat ma do zaoferowania. Często będzie w zgodzie z naturą i będzie cieszyć się wędrówkami, pływaniem, a nawet wpatrywaniem się w chmury. Proste rzeczy mogą stać się ekscytującymi wydarzeniami, gdy patrzy się na nie z pozytywnym nastawieniem, a ona będzie cieszyć się spędzaniem czasu z ludźmi, którzy są optymistyczni i mają wyobraźnię. Jeśli jest coś, co jest dla was obojga zupełnie nowe, przeżyjcie to po raz pierwszy razem, ponieważ może to być moment łączący, który wzmocni fundament waszego partnerstwa.

2. Przemyślany dyskurs

Kiedy nie odkrywa świata poprzez działanie, zdobywa wgląd poprzez introspekcję, myślenie i rozmowę. Z przyjemnością przeprowadzi z tobą głęboką rozmowę na trudne i intymne pytania. Jeśli twoje wypowiedzi spowodują, że zacznie myśleć o świecie w nowy sposób, możesz być pewny, że będzie dla ciebie bardziej atrakcyjna. Poszerzenie perspektywy zapewni jej wiedzę, która pomoże jej być bardziej zdolną i odnosić sukcesy. Podobnie, sprawi to, że poczuje, że możesz udzielić jej wielu wnikliwych obserwacji i pożytecznych rad.

3. Barki, ramiona i dłonie

Częściami ciała, którymi rządzi Bliźnięta, są ramiona, ramiona i dłonie. Manipulujemy światem za pomocą naszych rąk, a kobieta Gemini pragnie kształtować świat na swój własny intelektualny obraz. Podobnie uważa tych, którzy dbają o te przydatki, za szczególnie atrakcyjnych. Możesz ozdobić się dziełami sztuki lub rozwinąć mięśnie poprzez ćwiczenia. Podobnie, wszelkie artystyczne kreacje, które wykonasz własnymi rękami, sprawią, że poczuje się do ciebie bardziej atrakcyjna. Może się okazać, że osobiste wyczyny siły lub zręczności mogą spowodować jej omdlenie.

4. Wybuchowe podniecenie

Lekkie i wizjonerskie kobiety Gemini są znane ze swojego połączenia z powietrzem. Kobiety Bliźnięta są zainteresowane wolnością i chęcią odkrywania nieznanego. Nie jest zainteresowana ciężarem i z pewnością doceni kogoś, kto ufa jej na tyle, by eksplorować świat bez ograniczeń. Im więcej swobody jej zaoferujesz, tym silniejszy będzie twój związek. Podobnie, jeśli zapewnisz jej bezpieczny stan emocjonalny, do którego zawsze będzie wracać, będzie czuła się pewniej, jeśli chodzi o przyszłość waszego związku. Może lubić chodzić na duże wzniesienia, takie jak szczyt góry, balon na ogrzane powietrze, a nawet skoki spadochronowe.

5. Uważna adaptacja

W trakcie swojej przyjaźni z kobietą Bliźnięta możesz być pewien, że będzie dążyła do zmiany charakteru twojego związku. Jeśli odkryjesz, że jest zainteresowana nauczeniem się czegoś nowego, pokaż jej, że chcesz zmienić kurs. Może wam się przydać przedstawienie nowego pomysłu, którego oboje będziecie mogli doświadczyć razem. Jeśli zwracasz uwagę na jej pomysły i zainteresowania, przekonasz się, że możesz pokierować przyszłością swojego związku. Pozwól, by prowadziły cię jej pragnienia, a wasza dwójka może cieszyć się doświadczeniami, które będą niepowtarzalne.

6. Niezawodne partnerstwo

Pokaż jej, że jesteś zainteresowany byciem stabilnym punktem w jej życiu. Kobiety Bliźniąt często żyją w chaosie, ze względu na ich skłonność do niezdecydowania i niepewności, więc pokaż jej, że można na tobie polegać. Podczas gdy oboje jesteście po prostu przyjaciółmi, wykorzystaj każdą okazję, aby być tam, kiedy najbardziej cię potrzebuje. Jej naiwność może doprowadzić ją do sytuacji, które mogą sprawić, że poczuje się nieswojo, więc możesz pokazać swoją wartość, podnosząc ją lub po prostu towarzysząc jej, gdy o to poprosi. To ujawni, że myślisz o niej i troszczysz się o jej dobro.

7. Przejrzysta Uczciwość

Często kobieta Bliźnięta jest wścibska i podejrzliwa. To nie dlatego, że ci nie ufa, ale dlatego, że chce oglądać wszystko, co robisz. Chce być częścią twojego życia i jest zainteresowana poznaniem tego, co cię napędza. To da jej wgląd w twoje przekonania i pragnienia, co pomoże jej być lepszym przyjacielem i partnerem. Kiedy zapyta cię o twój dzień, mów jasno i szczerze, chociaż dopuszczalne jest utrzymywanie wokół siebie atmosfery tajemniczości. Im więcej pytań będzie musiała zadać, tym bardziej może być zaintrygowana Tobą i Twoim życiem.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector