Jak przyciągnąć człowieka Wodnika

Astrologia

Nauczenie się, jak przyciągnąć mężczyznę Wodnika, nie zawsze jest łatwe. Aby zwrócić jego uwagę, musisz być wyluzowany, uprzejmy i towarzyski. Nie będzie chciał czuć się osaczony, więc daj mu przestrzeń, kiedy tego potrzebuje. Musisz być tajemniczy, zabawny i kreatywny. Jednocześnie powinieneś też pokazać mu, że kierujesz się mocnymi zasadami i postępujesz etycznie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć każdy znak zodiaku, przekonasz się, że skorzystasz z wiedzy dostępnej w naszej kolekcji na ten temat. Jeśli poważnie myślisz o tym związku, upewnij się, że dostarczyłeś sobie różnorodnych informacji o tym, jak mieć zdrowy związek z mężczyzną Wodnika, czytając cały nasz wybór na ten temat.

Jak przyciągnąć człowieka Wodnika

Na początku bycie z mężczyzną Wodnika wydaje się beztroskie i pełne zabawy. Jeśli naprawdę pasujecie do siebie, związek może stać się poważny. Najtrudniejszą częścią uczenia się, jak przyciągnąć mężczyznę Wodnika, jest to, że jest sam. Jest miły, towarzyski i ciągle w ruchu. Uwielbia być otoczony ludźmi, dlatego wielu mężczyzn Wodnika ma tendencję do pracy w dziedzinach zorientowanych na ludzi.

Jeśli możesz spędzić trochę czasu sam na sam ze swoim Wodnikiem, masz szczęście. Jeśli nie, musisz mu pokazać, że masz cechy, które go interesują. Chociaż może być beztroski i zabawny, człowiekiem Wodnika rządzi silny kodeks etyczny. Jego etyka może nie pasować do żadnego konkretnego dogmatu lub religii, ale są one kodeksem, według którego żyje. Jego zasady mają znaczenie, a on chce kogoś, kto ma również głębokie zasady. Nawet jeśli wyznajesz inny system etyczny niż on, nie będzie miał nic przeciwko, jeśli będziesz trzymał się swoich ludzi.

Poza etyką mężczyzna Wodnika szuka partnera, który nie będzie go zbytnio krępował. Uwielbia przebywać wśród ludzi i w ruchu. Z tego powodu nie będzie czuł się szczęśliwy, jeśli twój związek ogranicza jego swobodę ruchów. Może dobrze prosperować w zaangażowanym związku, ale musi mieć swoją niezależność. Spośród wszystkich znaków zodiaku jest jednym z najlepszych w związkach na odległość i sytuacjach, w których mieszka się osobno.

Aby przykuć jego uwagę, bądź trochę tajemniczy. Jeśli już dokładnie wie, kim jesteś i w co wierzysz, nie musi się niczego więcej uczyć. Rozgrywaj swoje karty z bliska, stopniowo go wciągając. Każdy nowy sekret, który ujawnisz, będzie kolejną tajemnicą, którą on stopniowo rozwinie. W tym samym czasie prawdopodobnie będziesz musiał się szybko poruszać, ponieważ Wodnik jest zawsze w ruchu. Może zmienić grupę społeczną lub pracodawcę, więc musisz go złapać, zanim ruszy dalej.

Pięć najważniejszych wskazówek, jak przyciągnąć człowieka Wodnika

1. Pomiń sytuacje dramatyczne i emocjonalne

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć mężczyznę Wodnika, nie możesz być zbyt sentymentalny ani zorientowany na uczucia. Wodnik jest dość logiczny i dobrze odcina się od swoich emocji. Z tego powodu nie zawsze jest najlepszy w łączeniu się z uczuciami innych ludzi. Jeśli lubisz otwarcie płakać i nosić serce na dłoni, może to nie być dla ciebie najlepszy związek.

Bycie zbyt emocjonalnym sprawi, że twój Wodnik będzie emocjonalny na krawędzi. Zamiast tego skup się na budowaniu z nim intelektualnego połączenia. Chce kogoś, kto jest dobrze poinformowany o bieżących wydarzeniach i ma sprytne pomysły na świat. Będzie chciał rozmawiać na różne tematy, od kwestii humanitarnych, przez politykę, po wydarzenia w społeczności lokalnej. Mniej dba o to, w co wierzysz, a bardziej o twoją wiedzę lub wgląd w sytuację.

2. Bądź tajemniczy i niezależny

Człowieka Wodnika pociąga wyjątkowość i ciekawe rzeczy. Naturalnie będzie chciał dowiedzieć się więcej, jeśli wydajesz się wyróżniać z tłumu. Jeśli chcesz mu zaimponować, bądź oryginalna. Pokaż, że masz własne przemyślenia i nie podążasz za resztą tłumu. Jeśli jeszcze się nie przedstawiłeś, załóż ubrania, które pokażą, że jesteś wyjątkowy, bez przesadnej przesady. Kiedy już zaczniesz z nim rozmawiać, nie bój się ujawnić niezwykłych aspektów swojej osobowości lub stylu życia. Te nietypowe cechy zaintrygują go i sprawią, że będzie chciał dowiedzieć się więcej.

3. Bądź Jego przyjacielem

Mężczyzna Wodnika nie tylko szuka kochanka. Chce przyjaciela i partnera w życiu. Większość mężczyzn Wodnika spędza dużo czasu na spotkaniach towarzyskich z ludźmi różnych typów. Ze względu na swoje imprezy grupowe często czuje się bardziej komfortowo w tłumie niż w sytuacji jeden na jednego. Z tego powodu ma tendencję do utrzymywania relacji z kobietami, które zaczynały jako jego przyjaciółki. Ogólnie rzecz biorąc, jest mało prawdopodobne, aby człowiek Wodnika miał romans lub romans z kimś, kto nie był najpierw jego przyjacielem. Zamiast od razu wskakiwać do łóżka, porozmawiaj z nim, zaprzyjaźnij się i bądź cierpliwy.

4. Bądź zaskakujący i tajemniczy

Z jego zamiłowaniem do spotkań towarzyskich i tajemnic nic dziwnego, że człowiek Wodnika może łatwo się nudzić. Ten typ mężczyzny potrzebuje ciągłej stymulacji, aby był zainteresowany. Jeśli odkryje wszystko, co można o tobie wiedzieć i straci zainteresowanie, związek się skończy. Musisz dobrze rozegrać swoje karty, jeśli chcesz go zatrzymać. Z biegiem czasu stopniowo ujawniaj szczegóły o sobie, aby stale uczył się nowych rzeczy i był zaintrygowany. Na randkach iw sypialni staraj się urozmaicać i bądź spontaniczna. Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić w związku z Wodnikiem, jest pozwolenie, by sprawy stały się monotonne lub nużące.

5. Daj Mu Jego Przestrzeń

Jeśli chcesz wiedzieć, jak przyciągnąć mężczyznę Wodnika i zatrzymać go, zacznij od zapewnienia mu przestrzeni. Lubi niezależność i swobodę, więc ucieknie w drugą stronę, jeśli będziesz wymagać lub kontrolować. Znany jako buntownik zodiaku, Wodnik nienawidzi manipulacji i ograniczeń. Jeśli spróbujesz go kontrolować, to tylko go odepchnie. Nie próbuj udawać trudnego, aby zdobyć lub wzbudzić w nim zazdrość. Jeśli będziesz z nim grał w gry umysłowe, stracisz go. Daj mu niezależność, a będzie bardziej otwarty na długotrwały związek.

Co powinieneś nosić dla Wodnika

Mężczyźni Wodnika należą do najbardziej atrakcyjnych znaków zodiaku. Chociaż może być towarzyski i zainteresowany nowymi pomysłami, człowiek Wodnika może być dość purytański w swoim podejściu do ubrań. Trzymaj się skromniejszych strojów, które nie są zbyt zalotne. Jednocześnie musisz dość często zmieniać ubrania, aby odwołać się do jego zamiłowania do zmian. Możesz również odwołać się do jego zmysłów, wybierając egzotyczne, niezwykłe perfumy. Jeśli chodzi o kolory, woli żółty, ale lubi każdy nietypowy kolor lub styl.

Człowiek Wodnika w sypialni

Jeśli chodzi o sypialnię, człowiek Wodnika może być trochę pruderyjny. Seks to tylko jeden z elementów związku. Chociaż lubi seks, nie jest to jedyny cel jego życia. Jeśli kochasz seks, możesz być tym, który przejmuje kontrolę i odgrywa rolę agresora w sypialni. W każdym razie mężczyzna Wodnika w sypialni jest zwykle ekscytujący i zabawny.

Najlepsza randka dla mężczyzny Wodnika

Gdy nauczysz się, jak przyciągnąć mężczyznę Wodnika, możesz zacząć przygotowywać idealną pierwszą randkę. Większość mężczyzn Wodnika lubi dziwne i niezwykłe wydarzenia. Rzeczy takie jak wystawa Lego Art, Body Exhibit, teatr eksperymentalny lub coś niezwykłego spodobają mu się. Lubi mówić o swoich pomysłach, więc udaj się gdzieś, gdzie możesz później porozmawiać. Kiedy już się przed tobą otworzy, będzie bardziej niż chętny do podzielenia się z tobą wszystkimi swoimi życiowymi problemami. Bądź empatyczny, ale unikaj dzielenia się zbyt wieloma jego problemami. Ludzie są naturalnie przyciągani do Wodnika i dzielą się swoimi problemami, więc prawdopodobnie wysłuchał już zbyt wielu narzekań innych ludzi, aby chcieć to zrobić ponownie.

Najlepsze prezenty dla Wodnika

Jeśli chcesz, aby twój Wodnik się uśmiechnął, wybierz niezwykły prezent. Pomiń praktyczne prezenty lub cokolwiek, co kiedykolwiek kupiłbyś „normalnemu” chłopakowi. Przejdź do trybu online, aby wyszukać dziwne, niezwykłe prezenty, które są zupełnie niezwykłe.

Jak przyciągnąć mężczyznę Wodnika i zatrzymać go

Wiedza o tym, jak przyciągnąć mężczyznę Wodnika, to jedno. Wymyślenie, jak go zatrzymać, to zupełnie inne wyzwanie. Randki z Wodnikiem mogą być szczególnie trudne, jeśli jesteś Panną lub Rakiem. Może to być również trochę trudne, jeśli jesteś Lwem, Bykiem lub Skorpionem. Na szczęście zawsze istnieje odrobina indywidualnej zmienności. Nawet jeśli twoje znaki nie są najbardziej kompatybilne, prawdziwa miłość może wygrać, jeśli obaj partnerzy są zaangażowani i otwarci na to, aby zadziałało.

Kiedy już wiesz, jak przyciągnąć mężczyznę Wodnika i oficjalnie się spotykasz, unikaj wymagań od niego zbyt wiele. Niech wszystko będzie zabawne i lekkie. Musi czuć się niezależny i mieć przestrzeń do robienia tego, na co ma ochotę. Nie próbuj planować niczego zbyt daleko w przyszłość, ponieważ wolałby żyć bardziej spontanicznie. Mężczyzna Wodnika może ustatkować się i wziąć ślub, ale decyzję musi podjąć sam po długim czasie.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector