Jak przyciągnąć mężczyznę Barana

Astrologia

Wspaniale się na niego patrzy, jest cudowny w łóżku i uwielbia przygody. Myślisz, że jest dla ciebie idealnym mężczyzną, ale nie jesteś pewna, czy w ogóle jest zainteresowany. Nauczenie się, jak przyciągnąć mężczyznę Barana, może pomóc ci przyciągnąć uwagę twojego Barana i uzyskać związek twoich marzeń.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć każdy znak zodiaku, przekonasz się, że skorzystasz z wiedzy dostępnej w naszej kolekcji na ten temat. Pewne jest, że w trakcie trwania waszego związku skorzystacie z naszego artykułu o tym, jak mieć zdrowy związek z mężczyzną Barana, ponieważ dostarczy wam to wielu informacji, które pomogą wam skutecznie pielęgnować waszą więź .

Jak przyciągnąć mężczyznę Barana

Jeśli chcesz uchwycić serce i duszę swojego Barana, jest kilka rzeczy, którym Twój Baran będzie całkowicie nie do odparcia. Skromność, odrobina kobiecej wrażliwości, umiejętność stanięcia w obronie siebie, determinacja i siła pomogą Ci zdobyć jego serce. Baran uwielbia dreszczyk emocji związany z podbojem i pościgiem, więc musisz być gotów cofnąć się i pozwolić mu czasami być tradycyjnym romantykiem.

Słynny Casanova był człowiekiem Barana, co czyni go jednym z najbardziej atrakcyjnych znaków zodiaku. Znany jako największy kochanek świata, uwielbiał dreszczyk pościgów, przygody w całej Europie i piękne kobiety. Twój Baran jest nowoczesną wersją tego wcześniejszego kochanka. Jeśli twoja osobowość dobrze pasuje do jego osobowości, twoje serce zacznie bić szybciej, gdy poprowadzi cię w ekscytującą przygodę. Baran jest dość zdeterminowany, więc będzie pracował do późna w nocy, próbując zdobyć swój kolejny cel. Ze względu na swoją motywację i ambicję będzie chciał znaleźć partnera, który odniesie takie same sukcesy. Może chcieć, abyś odniósł nieco mniejszy sukces niż on, ponieważ Baran jest konkurencyjny i uwielbia być najlepszy. . Nauczenie się, jak przyciągnąć mężczyznę Barana, nie zawsze jest łatwe. Musisz zachować cienką granicę między byciem utalentowanym a odnoszącym sukcesy, ale nie przyćmić go w tym procesie. Będzie jednak chciał wyzwania, więc możesz być tak uparty, jak chcesz. Chociaż chce wyzwań, lubi też wygrywać, więc bądź przygotowany na mężczyznę, który ma tendencję do bycia kiepskim przegranym. Jeśli wdasz się w bójkę, będzie chciał zwycięstwa. Przynajmniej będzie chciał się zgodzić na niezgodę. Ten aspekt mężczyzny Barana może być dość trudny do zniesienia, ponieważ wciąż potrzebuje kobiety, która jest silna i zdolna rzucić mu wyzwanie. Nauka radzenia sobie z tym balansowaniem może trochę potrwać, więc przygotuj się na ostrą krzywą uczenia się.

1. Podniecaj go

Twój Baran rozwija się dzięki przygodom, ekscytacji i oczekiwaniu. Najlepszą częścią związku dla Barana jest początek. Uwielbiają dreszczyk emocji związany ze znalezieniem kogoś nowego i niepewność pościgu. Kiedy zaczyna się uspokajać, podniecenie i dreszczyk emocji zaczynają słabnąć. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć mężczyznę Barana na dłuższą metę, musisz nauczyć się, jak wnieść entuzjazm do związku. Mężczyzna spod znaku Barana nie lubi się nudzić, więc musisz podtrzymywać jego pasję spontanicznymi pomysłami, nagłymi przygodami i przyjemnymi eksperymentami w sypialni.

2. Bądź bezpośredni

Chociaż może lubić dreszczyk emocji związany z pościgiem, Baran subtelnie nienawidzi. Jeśli próbujesz zasugerować, czego chcesz lub jak się czujesz, on nigdy, przenigdy tego nie dostanie. Zamiast owijać w bawełnę, po prostu powiedz mu, czego chcesz. Bądź jednak ostrożny. Jeśli będziesz zbyt dostępny, ominie go dreszczyk emocji związany z pościgiem. Baranem rządzi Mars, który jest bogiem wojny. W związku z tym twój wojownik chce podbijać i walczyć o to, czego chce. Nie graj z nim w gierki umysłowe, ale nie powinieneś też być zbyt łatwo dostępny. Na początku flirtuj z nim skandalicznie, aby zrozumiał wskazówkę, ale potem cofnij się i pozwól mu gonić.

3. Pozwól mu podejmować decyzje

Ucząc się, jak przyciągnąć mężczyznę Barana, musisz zrozumieć jego asertywność i niezależność. Lubi być szefem i generalnie ma zdrowe (lub zbyt zdrowe, jak twierdzą niektórzy) ego. Chociaż nie chce nieśmiałej, uległej kobiety, która zawsze mówi tak, lubi postawić na swoim. Musisz być wystarczająco silny, aby samodzielnie podejmować decyzje i być asertywny, ale musisz też chcieć pozwolić mu czasami przewodzić. Jeśli poczuje, że popychasz go lub mówisz mu, co ma robić, ucieknie w drugą stronę.

4. Nie zmuszaj go do zaangażowania

Jak właśnie wspomnieliśmy, Baran nie chce być popychany i lubi przewodzić. Same te powody oznaczają, że próba wymuszenia zobowiązania skończy się tylko źle. Ponadto próba związania go pozbawi go poczucia niezależności i odbierze grę w uwodzenie, którą tak bardzo kocha. Musisz pozwolić mu zdecydować się na zaangażowanie. Nie spodoba mu się utrata wolności, więc musi przejąć inicjatywę na tej arenie. Jeśli wydajesz się manipulować lub kontrolować, będzie postrzegał cię jako zagrożenie dla swojej niezależności. Jeśli chcesz przyciągnąć mężczyznę Barana, nie naciskaj go, aby się zaangażował, chyba że wykona pierwszy ruch.

5. Bądź szczery

Czy ser odbiera ci seksapil, powodując nieprzyjemne burczenie w żołądku? Chociaż może to być niezręczne, po prostu mu to powiedz. Może to być krępujące, ale oczekuje szczerości. Powie ci, co myśli i czuje, i będzie oczekiwał, że zrobisz to samo. Nie lubi, gdy ktoś gra w gry i nie przyjmuje wskazówek. Niezależnie od tego, czy chcesz wyjść na kolację do określonej restauracji, czy też masz zawstydzającą infekcję drożdżakową, po prostu powiedz mu, jak się czujesz. Podczas gdy Baran jest znany z szybkiego temperamentu, jego ognisty gniew zgaśnie tak szybko, jak się zaczął. W końcu przekonasz się, że warto było zawstydzić lub wybuchnąć gniewem, aby twój Baran ci zaufał i uwierzył w ciebie.

Najlepsze prezenty dla Barana

Kiedy już wymyślisz, jak przyciągnąć mężczyznę Barana, następnym krokiem jest wymyślenie, jak go zatrzymać. Jeśli chodzi o dawanie prezentów, twój Baran prawdopodobnie nie będzie dbał o to, jak zapakujesz prezent. Najważniejszą rzeczą jest to, że troszczyłeś się i poświęcałeś mu wystarczająco dużo uwagi, aby kupić mu prezent. Co ważniejsze, doceni przemyślany prezent, który bezpośrednio odnosi się do jego myśli lub zainteresowań. Załóżmy na przykład, że słyszałeś, jak trzy miesiące temu powiedział, że uwielbia kryminały. Kupowanie mu pierwodruku jego ulubionego autora pokazuje, że Ci na nim zależy i zwracasz uwagę na nawet najdrobniejsze jego uwagi.

Najlepsza randka dla Barana

Jak wielu mężczyzn, Baran uwielbia swoje jedzenie. Lubi kuchnię awanturniczą lub tradycyjną, ale nie znosi nudnego, mdłego jedzenia. Podczas gdy niektóre Barany bardzo lubią pikantne jedzenie, nie dotyczy to wszystkich Baranów, więc bądź ostrożny. Randka w restauracji jest często doskonałą opcją, ponieważ uwielbia jeść. Istnieje niewielkie ryzyko, że on skupi się bardziej na wyśmienitej kuchni niż ty, więc bądź przygotowany na taką ewentualność.

Baran uwielbia spontaniczność, więc nagła przygoda lub ekscytująca randka to idealna opcja. Przygodowe randki są często najlepsze dla Barana. Lot balonem nad krajem winiarskim, ściganie się po torze gokartowym, wędrówka po górskim szczycie lub pędzenie do pięknego miejsca na motocyklu to najlepsze pomysły na randkę dla twojego Barana.

Twój Baran i sypialnia

Baran uwielbia dowodzić, ale nie chce, żebyś był więdnącym płazem. Chce, abyś dorównał jego surowej, seksualnej energii i odpowiedział w naturze na jego pragnienie. Lubi jednak przewodzić, więc musisz znaleźć właściwą równowagę między pozwoleniem mu dowodzenia a byciem asertywnym.

W co się ubrać dla swojego Barana

Pomiń wszystko, co jest zbyt agresywne seksualnie – twój Baran to zobaczy i założy, że ściganie cię lub uwodzenie nie będzie zabawne. Zamiast tego wybierz coś ładnego i kobiecego. To sprawi, że będziesz atrakcyjny, a jednocześnie zapewni, że Twój Baran poczuje, że czeka go ekscytująca pogoń. Wielu mężczyzn Barana lubi kolor czerwony, ale upewnij się, że nie przesadzasz.

Dowiedz się, jak przyciągnąć mężczyznę Barana i zatrzymać go

Kiedy już dowiesz się, jak przyciągnąć mężczyznę Barana, następnym krokiem jest nauczenie się go zatrzymać. Będzie to łatwiejsze zadanie dla niektórych znaków astrologicznych niż dla innych. Najlepszymi partnerami dla Barana są Bliźnięta, Lew, Strzelec i Wodnik. Kobieta Wagi może pójść w obie strony. Najgorsze mecze to Panna lub Ryby, ale możesz mieć problemy, jeśli jesteś Skorpionem, Rakiem, Bykiem lub Koziorożcem.

Podczas gdy niektórzy ludzie idealnie pasują do swoich znaków zodiaku, inni nie. Z tego powodu zawsze istnieje szansa, że ​​nadal możesz mieć wspaniały związek, nawet jeśli masz niekompatybilny znak. Oznacza to, że powinieneś być bardziej ostrożny, a oboje partnerzy z pewnością powinni być świadomi swoich błędów.

Niezależnie od twojego znaku, utrzymanie mężczyzny Barana może być wyzwaniem. Gdy minie dreszczyk emocji związany z pościgiem, będzie się nudził w kolejnym etapie waszego związku. Musisz mieć aurę tajemniczości i umiejętność tworzenia nowych przygód. Pozwól mu stopniowo Cię poznawać, aby zawsze miał do usłyszenia nową jakość lub historię. Należy również pamiętać, aby zawsze być szczerym. Zakochany Baran jest zaciekle lojalny, więc będzie oczekiwał od ciebie takiej samej lojalności i uczciwości.

Chociaż Baran może być czasami zaborczy, samolubny i tępy, z pewnością ma swoje dobre cechy. Kiedy znajduje idealną kobietę, ma tendencję do wielbienia jej jako boskiej bogini. Gdy nauczysz się, jak przyciągnąć mężczyznę Barana i poruszać się po jego dziwactwach osobowości, może stać się niesamowitym partnerem.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector