Jak przyciągnąć mężczyznę Koziorożca

Astrologia

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć mężczyznę Koziorożca, lepiej przygotuj się na powolne działanie. Najpierw będzie chciał cię poznać, więc nie próbuj tylko na jedną noc. Ponieważ otwarcie się zajmuje mu trochę czasu, nie zdziw się, jeśli na początku wydaje się być odległy. Będzie chciał cię szanować przed zrobieniem czegokolwiek, więc pokaż mu, że masz cele lub jesteś zorientowany na karierę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć każdy znak zodiaku, przekonasz się, że skorzystasz z wiedzy dostępnej w naszej kolekcji na ten temat. Zapraszamy do przejrzenia całej naszej kolekcji dotyczącej tego, jak mieć zdrowe relacje z mężczyzną Koziorożca, ponieważ dostarczy Ci to wielu informacji, które pomogą rozkwitnąć Twojemu związkowi.

Jak przyciągnąć mężczyznę Koziorożca

Aby dowiedzieć się, jak przyciągnąć mężczyznę Koziorożca, musisz dowiedzieć się, czego chce od partnera. Ten typ mężczyzny jest niezwykle ambitny i zdeterminowany. Jego poświęcenie i naturalne zdolności zaprowadzą go daleko w życiu. Chociaż może być zorientowany na cel, nie zamierza rzucać się w żadną misję. Niezależnie od tego, czy chodzi o znalezienie partnera, czy o krok w karierze, będzie poruszał się ostrożnie.

Koziorożec bardzo boi się publicznego zawstydzenia. Nie zapraszaj go nagle, bo poczuje się osaczony i zawstydzony. Nawet flirt z nim prawdopodobnie skończy się źle. Musi cię lepiej poznać, więc rozmawiaj z nim i bądź naturalny. Ten poważny, ostrożny mężczyzna chce wiedzieć, kim jesteś, zanim uzna cię za materiał na związek. Unikaj wyśmiewania się z niego, ponieważ weźmie to sobie do serca. Potrafi lubić żarty, ale nie lubi, gdy się go zaczepia. Jego suchy sposób bycia może również utrudniać stwierdzenie, kiedy żartuje.

Najlepszym podejściem do nauczenia się, jak przyciągnąć mężczyznę Koziorożca, jest powolne podejście. Będzie chciał umawiać się tylko z kimś, z kim czuje się dobrze. Musi ci zaufać i szanować, zanim zaczniesz się spotykać. Zamiast flirtować lub zapraszać go na randkę, stwórz długoterminową strategię. Musisz się do niego zbliżyć, zanim się zaangażuje. Podczas gdy niektóre Koziorożce mogą czasami mieć krótkie romanse, niewiele Koziorożców kiedykolwiek będzie miało związek z ich romansem. Musi wiedzieć, że poważnie potraktujesz związek, zanim zacznie się z tobą poważnie umawiać. Jeśli w przeszłości miałeś kilka krótkich romansów, będzie on naturalnie podejrzliwy co do twoich przyszłych zamiarów z nim.

Pamiętaj, że wielu Koziorożców może początkowo wydawać się zimnych i odległych. Nie jest skłonny do spontanicznych przejawów emocji. Potrzeba czasu, aby się otworzył i pokazał ci swój wewnętrzny napęd. Podziwia także ludzi z etyką pracy i charakterem zorientowanym na cel, takich jak on, więc upewnij się, że zaprezentujesz swoją pracowitą, odpowiedzialną naturę. Jeśli jesteś zorganizowany i oddany jak twój Koziorożec, w naturalny sposób zostanie do ciebie przyciągnięty.

Pięć najważniejszych wskazówek, jak przyciągnąć Koziorożca

1. Bądź ambitny i zorientowany na pracę

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć mężczyznę Koziorożca, zacznij od dopasowania jego osobistego popędu i ambicji. Pokaż, że jesteś tak samo skoncentrowany na osiągnięciu sukcesu w życiu jak on. Podobnie jak większość ludzi, Koziorożec lubi przebywać w pobliżu osób o podobnych poglądach. Jeśli jesteś pracowity i oddany swoim celom zawodowym, zacznie cię szanować. Jeśli jesteś leniwy i zależy ci tylko na błahych rzeczach, natychmiast odrzuci cię jako perspektywę związku.

2. Nie poruszaj się zbyt szybko

Nie chcesz go zapraszać na randkę, kiedy spotykasz go po raz pierwszy lub od razu wskakujesz do łóżka. Nawet jeśli byłeś już na pierwszej randce, nadal chcesz się wstrzymać z podaniem mu przepustki. Ma staromodne podejście do miłości, więc prawdopodobnie będzie musiał trochę poczekać, zanim trafisz do sypialni. Przynajmniej będzie chciał się powstrzymać, jeśli uzna cię za materiał do związku. Jeśli wydajesz się zbyt dostępny seksualnie i zbyt szybko wykonasz ruch, założy, że chcesz być tylko przygodą na jedną noc. Aby przyciągnąć Koziorożca, bądź godny szacunku, śmiej się z jego poczucia humoru i bądź dostojny.

3. Utrzymuj swój flirt z klasą

Jak właśnie wspomnieliśmy, mężczyzna Koziorożca nie chce od razu wskakiwać do sypialni, jeśli jesteś panią właściwą. Mężczyźni z Koziorożca są znani z tego, że są jednym z najbardziej atrakcyjnych znaków zodiaku. Chce cię zdobyć i stopniowo zdobywać twoją miłość, więc nie mów nic zbyt ryzykownego. Dopóki nie poznasz go wystarczająco dobrze, powinieneś także unikać wszelkich kontrowersyjnych tematów. Łatwo wpada w zakłopotanie, a jego powściągliwy charakter sprawia, że ​​nie lubi kpin ani kłótni. Jednocześnie lubi dyskutować na poważne tematy, więc unikaj bycia zbyt powierzchownym. Rozmowa o swoich celach lub pracy jest bezpiecznym miejscem do rozpoczęcia. Jeśli wiesz, że nie wprawisz go w zakłopotanie ani nie sprawisz, że będzie się bronił, możesz zacząć z nim rozmawiać na tematy intelektualne, takie jak ekonomia czy polityka.

4. Bądź jego partnerem

Koziorożec jest niezwykle ambitny i nieco uparty, jeśli chodzi o swoje cele. Ma marzenie o osiągnięciu określonego poziomu dochodów, tytułu zawodowego lub statusu. Jeśli chcesz, żeby się w tobie zakochał, pokaż, że możesz zwiększyć jego status lub dochody. Pokaż, kogo znasz i jakie masz powiązania, które mogłyby mu pomóc. Choć wydaje się to nieco podstępne, upuszczanie imion i networking mogą poważnie pomóc w przyciągnięciu Koziorożca. Ze wszystkich znaków zodiaku Koziorożce są najbardziej znane ze swojej społecznej wspinaczki i snobizmu.

5. Bądź proaktywny we właściwy sposób

Problem ze znalezieniem sposobu przyciągnięcia mężczyzny Koziorożca jest na początku. Nie możesz być zbyt dostępny ani nachalny, aby umówić się na randkę, ponieważ najpierw chce cię dobrze poznać. Niestety, może minąć wieczność, zanim ci zaufa, uszanuje cię i poczuje się komfortowo w twoim towarzystwie. W jakiś sposób musisz znaleźć tę magiczną równowagę między ściganiem swojego Koziorożca bez sprawiania, by czuł się ścigany. Przygotuj się na grę w oczekiwanie i unikaj pozorów drapieżnictwa.

Co powinieneś nosić dla mężczyzny Koziorożca

Chociaż nie chcesz wyglądać na dostępną seksualnie lub nachalną swoją osobowością, nie ma nic złego w seksownym ubieraniu się. Uważaj tylko, żeby nie przesadzić. Chce zmysłowej, atrakcyjnej kobiety, ale nie chce kogoś, kto nosi ubrania, które bardziej pasują do dzielnicy czerwonych latarni w mieście. Nie lubi zbytniej uwagi i poczuje się zawstydzony, jeśli przyciągniesz uwagę wszystkich w pokoju. Aby osiągnąć sukces, trzymaj się szarości, zieleni i czerni. Aby ożywić stylizację, możesz dodać trochę fioletu i indygo do swoich stylizacji.

Koziorożec w sypialni

Miłość i seks wydają się być ze sobą powiązane dla mężczyzny Koziorożca. Chociaż od czasu do czasu może mieć przygodę na jedną noc, Koziorożce są na ogół znakiem, który wydaje się, że seks jest ostatecznym wyrazem miłości. Kiedy jesteś w sypialni, będzie chciał cię zadowolić tak bardzo, jak to możliwe. Jeśli potrafisz się zrelaksować i sprawić, że zapomni o swoim wrodzonym strachu przed wyśmianiem, może być przyjemnym, miłosnym partnerem w sypialni.

Najlepsza randka dla Koziorożca

Ponieważ człowiek Koziorożca chce iść w różne miejsca w życiu, lubi randki, które pokazują jego sukces. Randka w ekskluzywnej lub drogiej restauracji często będzie doskonałą opcją. Tylko pamiętaj, aby unikać wszystkiego, co jest zbyt egzotyczne, ponieważ preferuje bardziej tradycyjne potrawy.

Podczas randki porozmawiaj z nim o jego planach i ambicjach. Na tym najbardziej mu zależy i pociąga go kobieta, która dzieli z nim cele. Rozmowa o pracy będzie również ogólnie dobrą opcją. To otwiera kolejną okazję do rozmowy o jego celach zawodowych, co pomoże mu zobaczyć cię jako pokrewną duszę. Pamiętaj, aby Twoje cele były realistyczne. Mężczyzna Koziorożca ma konkretne cele z zaplanowanymi krokami, aby go osiągnąć, więc nie będzie myślał zbyt wiele o przewiewnym, nieosiągalnym śnie.

Najlepsze prezenty dla Koziorożca

Najlepszym prezentem dla mężczyzny Koziorożca jest coś, nad czym się zastanowiłeś. Chce wiedzieć, że zwracasz na niego uwagę. Pomyśl o jego ulubionych rzeczach lub o przekazywaniu komentarzy na temat rzeczy, które lubi. Kiedy zaskoczysz go tym prezentem, będzie zaskoczony i wzruszony, że zauważyłeś takie drobne szczegóły.

Jak przyciągnąć mężczyznę Koziorożca i zatrzymać go

Kiedy już wiesz, jak przyciągnąć mężczyznę Koziorożca, musisz wymyślić, jak go zatrzymać. Upewnij się, że zawsze działasz w taki sposób, aby zachować jego zaufanie. Jeśli przestanie ci ufać, związek prawdopodobnie się skończy. Dotyczy to również jego przyjaciół, współpracowników i członków rodziny. Musisz być osobą godną zaufania dla wszystkich, których spotykasz, albo zacznie wątpić, jak bardzo może ci zaufać w związku.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector