Jak przyciągnąć każdy znak zodiaku

Astrologia

Kiedy poruszasz się po swoim życiu, prawdopodobnie natkniesz się na kogoś, kto Cię zainteresuje na pewnym poziomie. Możesz chcieć zmienić swoje zachowanie w sposób, który sprawi, że ta osoba będzie cię bardziej pociągać. Podczas gdy na każdą osobę mają wpływ jej doświadczenia i wartości, wpływ gwiazd nie może być ignorowany. Kiedy starasz się przyciągnąć osobę do swojego życia, dobrze byłoby zrozumieć, co nią kieruje. Poniższy artykuł da ci wgląd, który pomoże ci dowiedzieć się, jak przyciągnąć każdy znak zodiaku.

Uczciwy Baran

Kiedy próbujesz przyciągnąć mężczyznę Barana lub kobietę Barana, konieczne jest pokazanie im, że jesteś szczerą i uczciwą osobą. Dla nich jest niewiele rzeczy, które uważają za bardziej atrakcyjne niż potencjalny partner, o którym wiedzą, że można mu zaufać. Pokaż im, że dążysz do swoich celów w przemyślany sposób. Zadbaj o swoją formę fizyczną, ponieważ słyną z atletyzmu i zdrowia. Mężczyźni i kobiety Barana chcą utrzymywać związek z kimś, kto będzie partnerem, który będzie ich ekscytował i interesował.

Cierpliwy Byk

Utrzymując relacje społeczne z mężczyzną lub kobietą Byk, powinieneś pamiętać o ich obserwacyjnej naturze. Zanim mężczyzna lub kobieta Taurus podejmie działania, chcą wiedzieć, że oboje jesteście kompatybilni. Naturalnie uparty, przekonasz się, że nie ma żadnych korzyści w próbach popychania go w jakimkolwiek kierunku. Odżywiaj ten związek z szybkością mężczyzny lub kobiety Byka, a przekonasz się, że wasza dwójka będzie się coraz bardziej zbliżać, a związek będzie bezpieczniejszy.

Wszechstronne Bliźnięta

Próbując wpłynąć na mężczyznę lub kobietę Gemini, aby uznali cię za bardziej atrakcyjnego, powinieneś pamiętać, że jest ona szczególnie elastyczna i indywidualistyczna. Ich ideały i wartości ubarwią ich uczucia do ciebie bardziej niż cokolwiek innego. Z tego powodu powinieneś korzystać z każdej okazji, aby poznać jej system wierzeń i pragnienia na przyszłość. Pokaż im, że jesteś gotowy i zdolny stać się ich idealnym partnerem, a przekonasz się, że skupią swoje myśli na tobie.

Emocjonalny rak

Przez całe życie możesz zainteresować się mężczyzną z rakiem lub kobietą z rakiem. Są to skomplikowane osoby, które często zachowują swoje prawdziwe uczucia dla siebie, wyrażając swoje myśli w epizodyczny sposób. Mężczyźni i kobiety z rakiem pociągają osoby, które otwierają się w odsłonięty sposób, ponieważ pokazuje im to, że jesteś osobą ufną. Przede wszystkim dobre słowo i pełne współczucia działanie przyciągną cię do nich.

Hojny Lew

Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę mężczyzny lub kobiety Leo, pokaż im, że jesteś kimś, kto jest wart ich czasu. Można to osiągnąć na różne sposoby, choć pewne jest, że wibrująca energia i entuzjastyczne zachowania będą cechami, które będą przyciągać. Podobnie, pokazując mężczyźnie lub kobiecie Lwa, że ​​jest dla ciebie coś więcej niż na pierwszy rzut oka, możesz odkryć, że staną się bardziej ciekawi ciebie.

Nieskazitelna Panna

Przekonasz się, że mężczyzna Panna i kobieta Panna będą przyciągać osoby, które są w stanie osiągnąć swoje cele i zachować czysty wygląd. Docenią wszelkie wysiłki, aby pokazać się z jak najlepszej strony, ponieważ pokazuje to, że zależy ci na tym, jak postrzegają cię inni ludzie. Nie oznacza to, że musisz naginać się do woli większości, ale raczej uważać na to, jak postrzegają cię ludzie wokół ciebie.

Rozważna Waga

Kiedy starasz się pielęgnować związek z mężczyzną lub kobietą Wagi, musisz pokazać im, że doceniasz ich za to, kim są i co mają do zaoferowania. Podobnie, powinieneś pokazać światu swoje prawdziwe ja, ponieważ nie są oni zainteresowani byciem z kimś, kto manipuluje lub kłamie. Podziel się swoimi pozytywnymi cechami ze swoimi wspólnymi przyjaciółmi, ponieważ mężczyźni i kobiety Wagi bardzo cenią sobie wkład osób, które są im najbliższe.

Oddany Skorpion

Kiedy próbujesz przyciągnąć mężczyznę lub kobietę Skorpiona, ważne jest, aby uznać fakt, że będą cię traktować w taki sam sposób, w jaki traktujesz ich. Starając się zyskać ich przychylność, upewnij się, że zachowujesz się subtelnie, ponieważ da im to możliwość wykonania pierwszego ruchu. Pokaż im, że masz kręgosłup i jesteś gotów stanąć w obronie swoich przekonań i wartości.

Strzelec wychodzący

Strzelec lub kobieta Strzelec pociągają ci, którzy są zabawni i przyjaźni. Nie interesuje ich przebywanie w pobliżu kogoś, kto wywołuje u nich jakiekolwiek negatywne emocje. Podobnie nie chcą być ciągnięci w dół przez kogoś, kto nie chce odkrywać tego, co świat ma do zaoferowania. Zachowuj się w sposób, który ujawnia twoją inteligencję i pragnienie przygody.

Zamożny Koziorożec

Przekonasz się, że mężczyzna lub kobieta Koziorożca uzna cię za atrakcyjną, jeśli będziesz wspierający i niezawodny. Często dążą do swoich celów, nie biorąc pod uwagę innych aspektów swojego życia, dlatego doceniają ludzi, którzy są pomocni w innych potrzebach. Są lojalni i oczekują, że każdy, kto jest zainteresowany utrzymaniem z nimi relacji, jest dostępny i chętny do wspólnego spędzania czasu. Jeśli jesteś zorientowany na cel, przekonasz się, że mężczyzna lub kobieta Koziorożca docenią współpracę z tobą w kierunku wspólnych ambicji.

Wyjątkowy Wodnik

Pokaż mężczyźnie Wodnika lub kobiecie Wodnika, że ​​jesteś gotów otwarcie komunikować swoje myśli, uczucia i pragnienia. Pewne jest, że będą chcieli dowiedzieć się więcej o Tobie, jednocześnie dzieląc się z Tobą swoimi wartościami i celami. Daj mu każdą możliwość odkrywania świata we własnym tempie i na swój własny sposób, ponieważ nie chce przebywać w pobliżu kogoś, kto jest uciążliwy.

Bezgraniczne Ryby

Pewne jest, że mężczyzna Ryba lub kobieta Ryba będą przyciągać ludzi, którzy chcą dostosować się do otaczających ich ludzi. Są naturalnie intuicyjne, co może sprawiać, że poczujesz się jak parapsycholog, więc upewnij się, że masz całkowitą kontrolę nad swoją ekspresją i tonem głosu. Daj im każdą okazję do spędzenia z tobą dodatkowego czasu, ponieważ wspólne doświadczenia pomagają ożywić wspólne więzi.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector