Jak przyciągnąć Gemini Man

Astrologia

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć mężczyznę Gemini, musisz się ruszyć! Bliźnięta nie będą się kręcić, więc nie planuj zbyt daleko w przyszłość i wykonaj ruch już teraz. Twoje Bliźnięta będą również przyciągane do kogoś, kto jest skłonny podjąć pewne ryzyko i nie lubi przewidywalnych ludzi. Tak długo, jak jesteś energiczną, żywą osobą, możesz spodziewać się doskonałych relacji ze swoim mężczyzną Gemini.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć każdy znak zodiaku, przekonasz się, że skorzystasz z wiedzy dostępnej w naszej kolekcji na ten temat. Będziesz dobrze sobie służył, przeglądając nasz artykuł o tym, jak mieć zdrowy związek z mężczyzną Gemini, ponieważ zapewni ci to szereg artykułów, które zapewnią pomyślne poruszanie się w związku.

Jak przyciągnąć Gemini Man

Jeśli chodzi o naukę, jak przyciągnąć mężczyznę Gemini, staniesz przed dwoma głównymi wyzwaniami. Mężczyźni Gemini są zawsze w ruchu, więc samotność będzie problemem. Następna trudność będzie w utrzymaniu go. Lubi być w ruchu i trudno go zaszufladkować. Ten znak zodiaku ma dużo energii, więc nadążanie za nim może być problemem.

Jego energiczna natura rozciąga się na życie zawodowe. Nienawidzi mieć do czynienia z komplikacjami i biurokracją administracyjną. Bliźnięta chcą pracować bez ograniczeń i szybko realizować swój projekt. Jeśli pomożesz mu skoncentrować się na tworzeniu nowych pomysłów i pozbyciu się biurokracji, będzie Ci bardzo wdzięczny. Nie oczekuj, że będzie zbyt długo kręcił się wokół jednego pracodawcy. Jeśli nie ma pracy, która oferuje ciągle nowe wyzwania i ekscytację, jest bardziej niż chętny do podjęcia nowej pracy.

Bliźnięta uwielbiają wyzwania, naukę nowych rzeczy i poznawanie ciekawych ludzi. Jeśli kochasz podróżować i poznawać świat, to Ty i Twój Bliźnięta będziecie świetnie pasować. Twój Bliźnięta również uwielbiają rozmawiać o swoich podróżach i uwielbia pogawędki. Jeśli podzielasz z nim zainteresowania, jeszcze łatwiej będzie nawiązać z nim rozmowę. Nie zdziw się jednak, jeśli szybko przejdzie do nowego tematu, ponieważ niewiele rzeczy przykuwa jego uwagę na dłużej.

Kiedy po raz pierwszy zaczniesz zastanawiać się, jak przyciągnąć mężczyznę Gemini, nie zdziw się, jeśli na początku nie zareaguje entuzjastycznie. Bliźnięta mogą być fajne, odległe i powściągliwe, kiedy po raz pierwszy go poznajesz. Z czasem naturalnie się otworzy. Powinieneś także unikać prób zmuszania go do jakiegokolwiek długoterminowego zaangażowania, ponieważ naturalnie będzie chciał się uwolnić.

Kroki, aby zdobyć serce Gemini

1. Stań się flirciarzem

Mężczyzna z Bliźniąt uwielbia rozmawiać, ale ma tendencję do mówienia na powierzchowne tematy. To czyni go idealnym facetem do flirtowania. Uwielbia grać w tę grę i może powstrzymać flirt, jeśli jest tobą zainteresowany. Zacznij od dokuczania mu trochę i bądź przygotowany na flirt z sercem. W zależności od jego indywidualnych cech, twój Gemini może nawet być zainteresowany kilkoma trudnymi do zdobycia grami. Nie lubi traktować miłości zbyt poważnie, więc flirtuj beztrosko i baw się nim.

2. Rozśmiesz go

Podczas gdy wygląd jest zawsze świetny, Gemini uważa, że ​​poczucie humoru i błyszcząca osobowość są znacznie bardziej atrakcyjne. Zamiast spędzać godziny na swoim wyglądzie, spróbuj być zabawny. Wysyłaj mu zabawne wiadomości i dbaj o to, by było jasne. Możesz być tak głupi, jak chcesz z człowiekiem Gemini. Jeśli potrafisz go rozśmieszyć i unikać ciężkich tematów, zacznie się w tobie zakochiwać.

3. Naucz się sztuki prowadzenia rozmowy

Jak wspomnieliśmy wcześniej, mężczyźni Gemini są naturalnymi rozmówcami. W przeciwieństwie do innych znaków zodiaku, unika ciężkich, filozoficznych tematów. Ma szerokie grono przyjaciół i uwielbia udzielać się towarzysko. Jeśli jesteś nieśmiały i lubisz relaksować się w domu z dobrą książką, to prawdopodobnie nie jest to facet dla ciebie. Bliźnięta pociąga ktoś, kto jest rozmówcą. Jeśli jesteś towarzyski i uwielbiasz przebywać z innymi ludźmi, z przyjemnością zabierze cię na ostatnią imprezę lub spotkanie.

4. Przygotuj się na zmiany

Człowiek Gemini jest naturalnie przyciągany do nowych pomysłów, nowych ludzi i nowych doświadczeń. Jeśli utknie, robiąc codziennie to samo, szybko stanie się niespokojny i znudzony. Aby mógł z tobą zostać, musi czuć podekscytowanie i zmianę. Możesz zmienić swój wygląd lub zabrać go na ekscytującą przygodę. Jeśli chodzi o twoje życie miłosne, musisz unikać monotonii i być żądnym przygód. Spontaniczność to nazwa gry, gdy spotykasz się z mężczyzną Gemini.

5. Upewnij się, że dasz mu przestrzeń

Twoje Bliźnięta nie są gotowe na przywiązanie teraz ani nigdy. Może się zakochać, ale musi mieć dużo przestrzeni, aby czuć się szczęśliwym. Jeśli poczuje, że jesteś zaborczy lub naciskasz na niego, by się zaangażował, odepchnie go i nie wróci. Musisz ukryć wszelkie poczucie zazdrości lub zaborczości. Dopóki nie będzie gotowy, aby się otworzyć, nie naciskaj go, aby to zrobił. Ponadto musisz upewnić się, że jesteś elastyczny na wszystkie jego swobodne zmiany planów w ostatniej chwili.

W co się ubrać, aby przyciągnąć Gemini Man

Bliźnięta są z natury zmysłowymi, kochającymi zabawę ludźmi. Ma wysoki poziom energii, co oznacza, że ​​dość dobrze reaguje na kolor pomarańczowy. Spróbuj znaleźć zalotne stroje, które sprawią, że jego wzrok będzie skupiony tylko na tobie. Jego czas skupienia uwagi jest krótki, więc jego oko z łatwością powędruje do innego partnera, jeśli nie złapiesz i nie utrzymasz jego uwagi. Mając to na uwadze, należy również unikać strojów, które są zbyt konserwatywne lub nudne.

Uszczęśliwianie Gemini Mana w sypialni

Jeśli chcesz zadowolić swojego mężczyznę Gemini i uszczęśliwić go, dodaj pikanterii w sypialni. Uprawianie miłości to niesamowite przeżycie z mężczyzną Gemini, ale nie jest dla osób o słabym sercu. Jeśli jesteś dość konserwatywny w łóżku lub trochę pruderyjny, prawdopodobnie nie jest odpowiednią osobą dla ciebie. Chce mieć ciągłe podekscytowanie i zmiany, więc twoje życie miłosne musi mieć niegrzeczny element. Jeśli nie próbujesz ciągle zmieniać rzeczy, twój Gemini szybko zacznie się nudzić. Przekonasz się, że istnieją powody, dla których mężczyźni Gemini są znani z tego, że należą do najbardziej atrakcyjnych znaków zodiaku.

Nie oznacza to, że musisz zmienić to, kim jesteś, lub zainwestować w perwersyjny loch, aby go uszczęśliwić. Niektóre drobne zmiany, takie jak założenie nowej bielizny, przymierzenie nowych perfum lub wybranie nowej lokalizacji, mogą wystarczyć, aby Twój mężczyzna z Bliźniąt był zaangażowany. Seks to dla niego nie tylko aktywność fizyczna. Chce skierować całą swoją twórczą i umysłową energię do sypialni, kiedy jesteście razem. W związku z tym będzie tak samo podekscytowany tym, co nosisz lub mówisz, jak tym, co robisz. Odgrywanie fantazji lub odgrywanie ról to dwie rzeczy, które spodoba się przeciętnemu mężczyźnie Gemini.

Najlepsza randka dla Gemini Man

Lokalizacja jest wszystkim, gdy próbujesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć mężczyznę Gemini. Jeśli będziesz chodzić w kółko w to samo miejsce, szybko się znudzi. Nawet zbyt długie przebywanie w tym samym miejscu może być nie-nie. Zamiast wydawać pieniądze na dziewięciodaniowy posiłek, podziel daktyle na części. Zjedz obiad w jednym miejscu, napij się gdzie indziej, a później przespaceruj się po centrum miasta. Karnawały, festiwale i podobne wydarzenia są idealne dla Bliźniąt, ponieważ polegają na ciągłych zmianach i poznawaniu nowych ludzi. Tylko uważaj, aby twoja randka nie wydawała się być harmonogramem, ponieważ wcale mu się to nie spodoba. Wolałby zagrać twoją randkę ze słuchu i zobaczyć, dokąd zabierze was noc.

Znalezienie prezentów dla Gemini Man

Jak można się było spodziewać, mężczyzna Gemini chce prezentu, który jest nowatorski i niezwykły. Jeśli dasz mu coś, czego nie rozpoznaje, dokonałeś idealnego wyboru. Niezwykły prezent lub najnowszy gadżet to świetne opcje. Książki z niezwykłymi faktami lub pomysłami są również najlepszym wyborem dla mężczyzny Gemini.

Jak przyciągnąć Bliźnięta i zatrzymać go

Wiedza o tym, jak przyciągnąć człowieka Gemini, to jedno. Następnym krokiem jest nauczenie się, jak go zatrzymać. Związek z mężczyzną Gemini jest niezwykle trudny, jeśli jesteś Koziorożcem lub Skorpionem. Może to być również nieco trudne, jeśli jesteś kobietą Strzelca, Panny lub Ryby.

Jak każdy znak, randki z mężczyzną Gemini mają pozytywne i negatywne strony. Jest spragniony wrażeń i chce próbować nowych rzeczy. Oznacza to, że czasami możesz czuć się niepewnie lub niepewnie. Jeśli potrafisz poradzić sobie z tymi uczuciami, możesz cieszyć się wspaniałym związkiem. Bądź spontaniczny i nigdy nie pozwól swojemu mężczyźnie Gemini zbytnio się nudzić.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector