Jak przyciągnąć mężczyznę Wagę

Astrologia

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć mężczyznę Wagi, musisz być przygotowany na robienie planów. Mężczyzna Wagi nigdy nie jest singlem na długo i często będzie szukał długoterminowego zaangażowania. Większość Wag przyciąga ludzi, którzy troszczą się o innych, więc wolontariat lub darowizna na cele charytatywne będą mu odpowiadać. Ponadto Twoja Waga zostanie odepchnięta przez dramat lub plotkę. Jeśli potrafisz zachować spokojną, chłodną postawę, Twoja Waga pokocha Cię za to.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć każdy znak zodiaku, przekonasz się, że skorzystasz z wiedzy dostępnej w naszej kolekcji na ten temat. Aby pomóc ci w każdym aspekcie twoich przyjaźni i romantycznych związków partnerskich, zapraszamy do rozważenia poświęcenia tego czasu na przejrzenie naszej kolekcji na temat tego, jak mieć zdrowy związek z mężczyzną Wagi.

Jak przyciągnąć mężczyznę Wagę

Mężczyzna Wagi jest jednym z najlepszych znaków zodiaku do małżeństwa. Lubi być w związku, co jest jednym z powodów, dla których Libras ma tendencję do szukania poważnych, długoterminowych zobowiązań. Najtrudniejszą częścią dowiedzenia się, jak przyciągnąć mężczyznę Wagi, jest sprawienie, by był sam. Ponieważ lubi zaangażowanie, często będzie brany. Kiedy już zostanie singlem, nie będzie nim długo. Gdy jeden związek się nie powiedzie, natychmiast zacznie szukać kogoś innego na partnera życiowego. Ma jednak tendencję do odbijania się całkiem dobrze, więc nie musisz się tak bardzo martwić o bycie relacją odbicia.

Jeśli masz szczęście znaleźć go jako singla, musisz dowiedzieć się, jak szybko przyciągnąć mężczyznę Wagi. Musisz działać szybko, bo on nie będzie długo samotny. Tak długo, jak możesz unikać robienia czegokolwiek, co go odstrasza, możesz mieć dobrą pozycję, aby zostać jego właściwą panią. Jeśli z nim pracujesz, chętnie z tobą porozmawia, ale nie plotkuj. Ma tendencję do myślenia, że ​​plotkowanie za czyimiś plecami jest niesprawiedliwe, więc nie pomyśli o tobie dobrze, jeśli spędzasz większość czasu na plotkowaniu o innych.

Człowiek Wagi bardzo dba o uczciwość i sprawiedliwość. Jego poczucie sprawiedliwości sprawi, że stanie w obronie małego człowieka, który jest popychany przez większego faceta lub system. Jeśli masz silną intuicję moralną i walczysz w obronie tych, którzy mają mniej szczęścia, pomyśli o tobie jak o bratniej duszy.

Poczucie sprawiedliwości twojej Wagi najprawdopodobniej przyciągnie go do debat. Lubi debatować nad wszelkimi kwestiami moralnymi, ale upewnij się, że wiesz, o czym mówisz, zanim zaangażujesz się w rozmowę. Jeśli chodzi o dobro i zło, ma dobrze przemyślane przekonania, więc lepiej wiedz, o czym mówisz.

Chociaż może stanąć w obronie tego, co słuszne i mieć intuicyjne wyczucie dobra i zła, nie jest szczególnie dobry w podejmowaniu decyzji. Jeśli temat nie jest czarno-biały, będzie mógł debatować z obiema stronami, ponieważ szczerze nie jest pewien, jakie jest jego stanowisko w tej sprawie. Z tego powodu często może stać się doskonałym mediatorem w każdej kłótni.

Kiedy próbujesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć mężczyznę Wagi, pierwszym krokiem jest znalezienie go jako singla. Twoje rzeczywiste podejście może być pod pozorem prośby o radę. Lubi być podziwiany i ma silne poczucie sprawiedliwości, więc jest dobrą osobą, do której można poprosić o radę. Lubi też muzykę, więc odrobina spokojnego jazzu lub muzyki klasycznej często może być dobrym sposobem na ustawienie nastroju.

Wskazówki dotyczące przyciągania mężczyzny Wagi

1. Bądź współczujący

Jeśli chcesz wiedzieć, jak przyciągnąć mężczyznę Wagę, zacznij od serca. Waga ma wrodzone poczucie uczciwości, moralności i sprawiedliwości. Chce stanąć w obronie ludzi uciśnionych i zranionych przez życie. Jeśli możesz spędzić trochę czasu na wolontariacie lub pomaganiu innym ludziom, pokaże to, że jesteś typem współczującego partnera, którego Twoja Waga chce znaleźć.

2. Pomiń dramat

Mężczyzna z Wagi może być pod pewnymi względami delikatny, nawet jeśli mu się to nie wydaje. Przebywanie w pobliżu dramatycznej, nastrojowej osoby tylko zrani jego ego i sprawi, że poczuje się nieswojo. Co gorsza, będzie to wyglądało na pogwałcenie jego poczucia sprawiedliwości, ponieważ nie będzie czuł, że zasłużył na ten emocjonalny zamęt. Chce kogoś, kto jest spokojny, stabilny i łatwy do przebywania w pobliżu.

3. Planuj z wyprzedzeniem

Waga nie będzie długo samotna. W naturalny sposób pociąga go długotrwały związek, więc nie możesz przegapić swojej szansy. Nawet jeśli właśnie zakończył jeden związek, następna randka może prowadzić do lat umawiania się z tą nową dziewczyną. Jeśli przegapisz swoją szansę, gdy on jest singlem, mogą minąć lata, zanim dostaniesz kolejną szansę.

4. Nie wskakuj od razu do sypialni

Chociaż mężczyzna Wagi lubi seks, nie jest to jego priorytetem. Nie będzie też chciał czuć presji, by mieć stosunek seksualny, zanim będzie na to gotowy. Jeśli uprawia seks zbyt wcześnie, może go to zniechęcić do związku, ponieważ po prostu wydaje mu się to niewłaściwe. Ponadto oczekuje, że każdy związek będzie miał długoterminowy potencjał. Ma cały czas na świecie, aby poznać twoje ciało, więc nie chce być poganiany w tym procesie.

5. Pokaż, że Ci zależy

Mężczyzna Wagi chce czuć, że się o niego troszczy. Chociaż chce długotrwałego związku, chce także regularnego źródła uwagi. Może mu to trochę zająć, ale może zacząć szukać uwagi gdzie indziej, jeśli nie dostanie jej w domu. Jeśli chcesz zatrzymać swojego mężczyznę Wagę, musisz trochę nad nim popracować i pokazać mu, jak bardzo go kochasz.

Co powinieneś nosić dla mężczyzny Wagi

Teraz, gdy wiesz, jak przyciągnąć mężczyznę Wagi swoją osobowością, nadszedł czas, aby przejść do swoich ubrań. Mężczyzna Wagi ma tendencję do bycia dość tradycyjnym i konserwatywnym, jeśli chodzi o ubrania. Jego własne ubrania będą generalnie konserwatywne. Jednocześnie ma skłonność do bardziej artystycznego, wyrafinowanego charakteru. Ta naturalna tendencja przejawia się również w jego ubiorze. Jeśli chodzi o twoje ubrania, prawdopodobnie zainteresuje go stylowe, subtelne, eleganckie ubrania. Lekka nuta niezwykłości jest w porządku, ale nie przesadzaj.

Jeśli chodzi o najlepsze kolory, Twoja Waga prawdopodobnie będzie chciała subtelnych odcieni. Ma naturalne zdolności artystyczne, więc musisz być bardzo ostrożny przy mieszaniu trzech lub więcej kolorów. Jeśli nie jesteś artystyczną, stylową damą, trzymaj się kombinacji kolorów, o których wiesz, że dobrze się sprawdzają. Subtelne fiolety, róże i zielenie to tylko niektóre z jego ulubionych kolorów u kobiet.

Mężczyzna Wagi w sypialni

Nauczenie się, jak przyciągnąć mężczyznę Wagi, wymaga przede wszystkim twojej osobowości, inteligencji i wyglądu. Mężczyzna Wagi jest dość niepewny, jeśli chodzi o sprawy sypialni, więc nie zdziw się, jeśli na początku wydaje się bezinteresowny. Nie jest bezinteresowny ani tobą, ani seksem. Na początku jest po prostu niepewny i niewygodny. Twój mężczyzna Wagi musi cię lepiej poznać, zanim będzie mógł nawet rozważyć uprawianie miłości. To nie ty – on po prostu potrzebuje więcej czasu.

Jeśli chodzi o faktyczne kochanie się, wniesie ze sobą swoje metodyczne podejście do życia. Ponieważ na początku nie jest pewien, czy wykonać ruch, być może będziesz musiał wykonać pierwszy ruch. W niektórych przypadkach możesz nawet być nauczycielem dla jego ucznia. Jeśli tak jest, masz niesamowitą okazję. Możesz pomóc mu stać się idealnym kochankiem, a jego metodyczna natura sprawi, że będzie dążył do przestrzegania wszystkich twoich nauk co do litery.

Najlepsza randka dla mężczyzny Wagi

Zorientowałeś się, jak przyciągnąć mężczyznę Wagi, ale teraz musisz wiedzieć, co robić na randce. W wielu przypadkach świetnym wyborem będą koncerty lub kluby muzyczne. Wiele Wag pociąga cicha, wyrafinowana muzyka, taka jak muzyka klasyczna lub jazz. Sala koncertowa, klub jazzowy lub pełna orkiestra to świetna randka.

Potem będzie chciał spędzić trochę czasu na rozmowie z tobą. Winiarnia lub kawiarnia może być idealnym miejscem na zakończenie randki, przedyskutowanie koncertu i spędzenie czasu, patrząc sobie głęboko w oczy. Jest też naturalnie romantyczny, więc nie bój się robić wszystkich przystanków na banalne randki, takie jak długie spacery po plaży i kolacje przy świecach.

Najlepsze prezenty dla mężczyzny Wagi

Jak już wspomnieliśmy, większość Libras kocha muzykę. Jeśli już wiesz na pewno, jaką muzykę lubi, to jego ulubiona płyta będzie doskonałym wyborem. Możesz także kupić bilety na koncert jego ulubionego wykonawcy lub biografię o jego ulubionym artyście. Zawsze jednak powinieneś wcześniej sprawdzić jego kolekcję, ponieważ może już mieć dokładnie tę płytę lub książkę w swojej kolekcji.

Jedna z miłych rzeczy związanych z kupowaniem mężczyzny Wagi ostatecznie zadziała. Uwielbia, gdy zwracasz na niego uwagę i pokazujesz, że go kochasz. Nawet jeśli nie znosi prezentu, poczuje się ciepło i nieswojo, wiedząc, że zależy ci na tyle, aby pomyśleć o prezencie, kupić go i dać mu. Kiedy zauważysz, że któregoś dnia nie radzi sobie z pogodą, możesz sprawić, że się uśmiechnie, nawet nie dając mu prezentu. Prosta wiadomość z pytaniem, jak się czuje lub powiedzenie mu, jaki jest wspaniały, może wystarczyć, aby znów był szczęśliwy.

Jak przyciągnąć mężczyznę Wagę i zatrzymać go

Mężczyźni Wagi są jednym z najbardziej atrakcyjnych znaków zodiaku. Mężczyzna Wagi może być niezwykle trudny do umówienia się na randkę, jeśli jesteś Bykiem lub Rybami. Może być również nieco trudny, jeśli jesteś Baranem, Koziorożcem lub Rakiem. Istnieje jednak wiele różnic między różnymi osobami, więc zawsze można mieć kochający związek, nawet jeśli nie jesteś „właściwym” znakiem astrologicznym. Dopóki pokazujesz mu, że cały czas ci zależy, jesteś na dobrej drodze.

Głównym celem jest zawsze pokazanie, jak bardzo go kochasz i troszczysz się o niego. Po tym musisz przede wszystkim unikać robienia czegokolwiek, co mogłoby go odepchnąć. Nie plotkuj i nie wykańczaj emocjonalnie. Ponieważ nie jest szczególnie dobry w podejmowaniu decyzji, powinieneś także unikać zmuszania go do decydowania, gdy tylko jest to możliwe.

Ostatecznie ustalenie, jak przyciągnąć mężczyznę Wagi i zatrzymać go, nie jest szczególnie trudne. Spośród wszystkich znaków zodiaku mężczyzna Wagi jest jednym z najbardziej zaangażowanych i najłatwiejszych do trzymania. Nienawidzi być sam, więc oczekuje długotrwałych relacji z każdym partnerem. Dopóki nie będziesz zbytnio dramatyzować, będzie z nim tak długo, jak będziesz tego chciał.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector