Jak przyciągnąć mężczyznę Ryby

Astrologia

Dowiedz się, jak przyciągnąć mężczyznę Ryby, jest łatwiejszą częścią. Sprawienie, by naprawdę się zakochał, jest trudnym zadaniem. Mężczyzna Ryby może się komuś podobać, ale nie zakochuje się łatwo. Ten mężczyzna jest niezwykle romantyczny i chce związku, w którym będzie mógł zatopić swoją duszę. Jeśli szukasz tylko zabawy lub chcesz zobaczyć, dokąd zmierzają sprawy, musisz wstrzymać się z umawianiem się z Rybami. Kiedy będziesz gotowy, by ścigać swoją bratnią duszę, człowiek Ryby jest doskonałym partnerem do wyboru.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć każdy znak zodiaku, przekonasz się, że skorzystasz z wiedzy dostępnej w naszej kolekcji na ten temat. Odniesiesz wielką korzyść z nauczenia się wszystkiego, co możesz o tym, jak mieć zdrowe relacje z mężczyzną Ryby, więc pamiętaj, aby skorzystać z dostępnych informacji bez naszego zbioru artykułów na ten temat.

Jak przyciągnąć mężczyznę Ryby

Mężczyzna Ryby chce znaleźć kogoś, kto wspiera i chce dzielić się swoimi marzeniami. Ponieważ Ryby można łatwo zranić, upewnij się, że jesteś dla nich delikatny. To jest typ faceta, który jest gotów wysłuchać wszystkich twoich lęków i zmartwień. Bądź jednak ostrożny. Ryby chcą poważnego związku, więc ścigaj go tylko wtedy, gdy chcesz, aby stało się to na dłuższą metę.

Jeśli chodzi o naukę, jak przyciągnąć mężczyznę Ryby, masz szczęście. Na ogół łatwo będzie go znaleźć samego. W pracy woli pracować samodzielnie, aby wykonać pracę po swojemu. Z tego powodu wielu mężczyzn Ryb jest przyciąganych do ról, w których mogą rozwiązywać problemy przy użyciu własnego intelektu.

Gdy tylko zdobędziesz swoje Ryby, odkryjesz, że jest niezwykle kochający i hojny. Jest troskliwym facetem, który chce usłyszeć o twoich zmartwieniach i pomóc ci, gdy pojawi się problem. Ten typ faceta chce zapewnić swoje wsparcie, gdy jest to potrzebne, chociaż nie szuka słabego partnera. Daje swoje wsparcie, ponieważ oczekuje również twojego wsparcia i siły. Chce cię pielęgnować i pielęgnować w fantastycznym świecie marzeń z dala od rzeczywistości.

Wielu mężczyzn Ryb jest marzycielami w sercu. Jego sny pomagają mu prowadzić życie, więc nie będzie chciał partnera, który odrzuca jego wyobrażenia jako po prostu oburzające. Zdaje sobie sprawę, że czasami może puścić wodze fantazji, więc idealnym partnerem jest ktoś, kto wspiera jego marzenia, zachowując jednocześnie rozsądek. Trzeba mieć wyobraźnię, ale trzeba też pamiętać rzeczywistość.

Nauczenie się, jak przyciągnąć mężczyznę Ryby, może początkowo wydawać się trudne. Jest jednym z bardziej wrażliwych, nieśmiałych znaków zodiaku, więc wyciągnięcie go ze swojej skorupy może zająć mu trochę czasu. Idź powoli, unikaj wyśmiewania go i bądź cierpliwy. Ryby należą do najbardziej atrakcyjnych znaków zodiaku. Jest empatyczną, wrażliwą duszą, która po prostu potrzebuje czasu, aby się otworzyć. Jeśli wyśmiewasz kogoś lub traktujesz go surowo, bądź ostrożny. Założy, że możesz być dla niego równie surowy i nie spodoba mu się to. Bądź miły i delikatny dla swoich Ryb, a on cię za to wynagrodzi.

Pięć wskazówek, jak przyciągnąć Ryby

1. Otwórz się

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć mężczyznę Ryby, musisz zacząć od otwarcia. Większość mężczyzn spod znaku Ryb ma imponujący zakres emocjonalny. On zrozumie, jak się czujesz, czego potrzebujesz i jak ci pomóc. Możesz podzielić się z nim dosłownie wszystkim. On jest gotów cię wysłuchać i zapewnić ci wsparcie bez względu na to, co się stanie. Kiedy będziesz dzielić się swoimi problemami, on będzie nieustannie zastanawiał się, w jaki sposób może ci pomóc i uczynić twoje życie lepszym.

2. Nie wyśmiewaj Go

Choć może wydawać się dość męski, ma wrażliwą naturę w środku. Nawet jeśli powiesz coś jako żart, twoje dokuczanie może zostać źle odebrane jako kpiny. Każdy rodzaj wyśmiewania pozostawi trwałą bliznę na jego sercu i sprawi, że będzie mu o wiele trudniej zakochać się w tobie lub ci zaufać.

3. Bądź decydentem

Chociaż lubi marzyć o wielkich marzeniach, nie jest dobry w ich realizacji. Na przykład Twoje Ryby mogą planować romantyczne wakacje w Paryżu, ale zapomni, że możesz potrzebować przewodnika, wypożyczonego samochodu, biletów lotniczych, pieniędzy na jedzenie lub paszportu. Jeśli chodzi o jego marzenia, potrzebuje kogoś, kto potrafi postawić konkretne kroki w kierunku osiągnięcia każdego celu. W związku nie zdziw się, jeśli będziesz musiał zrobić pierwszy krok. Generalnie będziesz musiał być bardziej zdecydowany niż twoje Ryby i przyjąć rolę przywódczą, albo nic się nigdy nie wydarzy.

4. Bądź lojalny

Większość mężczyzn spod znaku Ryb jest wyjątkowo lojalna. Na ogół nie są skłonni do oszukiwania. Chociaż jego głowa może ciągle być w chmurach, nie zmienia często partnerów, przyjaciół ani pracy. Gdy znajdzie kogoś lub coś, co mu się spodoba, trzyma się tego. Najlepszym sposobem na nagrodzenie tej lojalności jest bycie lojalnym w zamian. Jeśli go zdradzisz, uzna to za zdradę, a jego serce zamknie się przed tobą.

5. Ogranicz jego stres

To idzie w parze z jego nienawiścią do kpin. Jeśli wdasz się z nim w kłótnię i nazwiesz go wyzwiskami, może minąć dużo czasu, zanim się z tego wyleczy. Podczas kłótni musisz unikać stawiania go w defensywie. Zachowaj spokój i bądź konstruktywny. Staraj się nie skupiać na tym, co zrobił źle. Zamiast tego skup się na tym, jak możesz współpracować, aby poprawić sytuację. Ponieważ Ryby są świetne w emocjach, spróbuj zacząć swoje zdania od: „Czuję się ____ kiedy ____”.

Kłótnie nie są jednak jego jedynym źródłem stresu. Nawet jeśli nie jesteś przyczyną stresu, prawdopodobnie poczujesz negatywną energię, którą ze sobą nosi. Stres powoduje depresję i niepokój u Ryb. W przeciwieństwie do innych znaków astrologicznych, nie potrzebuje przestrzeni, aby samodzielnie rozwiązywać problemy. Potrzebuje uwagi i kogoś do rozmowy. Kiedy jest w złym humorze, usiądź wygodnie i pozwól mu mówić. Pomoże mu to przepracować emocje, a uwaga, którą mu poświęcisz, da mu do zrozumienia, że ​​naprawdę ci zależy.

Co powinieneś nosić dla mężczyzny spod znaku Ryb

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć mężczyznę spod znaku Ryby, przyjrzyj się swojemu ubiorowi. Jest doskonały w empatii, więc skrzywi się w środku, jeśli będziesz chodzić w niewygodnych, ograniczających ubraniach. Noś luźne, lekkie ubranie, aby pomóc mu się zrelaksować wokół niego. Jeśli chodzi o odpowiednie kolory, jasne zielenie i jasne błękity zwykle dobrze się sprawdzają.

Ryby w sypialni

Jak można się domyślić, głębia emocjonalna mężczyzny Ryby oznacza, że ​​miłość i seks to w zasadzie to samo. Seks to nie tylko ujście dla fizycznej energii czy pożądania. Chce mieć romans i miłość, która towarzyszy każdemu doświadczeniu seksualnemu. Oznacza to, że środowisko może odegrać ogromną rolę w uszczęśliwianiu Ryb. Wprowadź nastrój płatkami róż, świecami, nastrojową muzyką i szampanem.

Najlepsza randka dla Ryby

Mężczyzna Ryby jest intuicyjny i emocjonalnie połączony. Jeśli w ogóle cię dobrze zna, będzie mógł stworzyć przemyślaną randkę, która będzie dla was idealna. Ponadto jego wyobraźnia i kreatywność sprawią, że Twoja randka będzie zabawna i interesująca. Jeśli możesz wybrać datę, najlepszą opcją jest randka romantyczna. Kolacje przy świecach, spacery po plaży czy oglądanie zachodu słońca to świetne uzupełnienie idealnej randki. Ponieważ Ryby są reprezentowane przez ryby, dobrym wyborem może być również restauracja serwująca owoce morza. Pomiń głośne lub chaotyczne miejsca, ponieważ zamiast tego będzie wolał spokojne, intymne otoczenie.

Najlepsze prezenty dla Ryby

Gdy nauczysz się, jak przyciągnąć mężczyznę Ryby, być może będziesz musiał w pewnym momencie zdobyć dla niego prezent. Romantyczna poezja, pomysłowe dzieła sztuki i podobne pomysły będą działać świetnie. To człowiek, który żyje w swoim wyobrażeniu, więc wybierz prezent, który będzie odpowiadał jego kreatywności. Jeśli się przed tobą otworzył, z przyjemnością podzieli się wszystkimi swoimi ulubionymi bohaterami i hobby, więc możesz wykorzystać te informacje, aby znaleźć idealny prezent.

Jak przyciągnąć mężczyznę Ryby i zatrzymać go

Ogólnie rzecz biorąc, Lew lub Waga będą miały trudniej z Rybami. Panna, Bliźnięta lub Strzelec również mogą mieć pewne trudności. Prawdziwa miłość ostatecznie zwycięża jednak wszystko, więc nie zniechęcaj się wspaniałym związkiem tylko dlatego, że twoje znaki zodiaku nie pasują idealnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć mężczyznę Ryby i zatrzymać go, skup się na byciu wrażliwym. Nie rań jego uczuć ani nie trać jego zaufania, ponieważ będzie miał trudności z powrotem do siebie. Puść wodze fantazji, ale pamiętaj, że to Ty będziesz musiał być praktyczny w realizacji każdego marzenia. Jeśli pomożesz mu spełnić jego marzenia, pokocha cię na zawsze.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector