Jak przyciągnąć Byka

Astrologia

Mężczyzna Taurus jest zaciekle lojalny i znany z wewnętrznej siły. Jeśli możesz uniknąć popędzania go do czegokolwiek, możesz zdobyć jego zaufanie i sprawić, by cię polubił. Aby znaleźć idealny związek, zacznij od nauczenia się, jak przyciągnąć mężczyznę Taurus. Wystarczy kilka prostych kroków, aby stać się nieodpartym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć każdy znak zodiaku, przekonasz się, że skorzystasz z wiedzy dostępnej w naszej kolekcji na ten temat. W ramach utrzymywania i rozwijania tego związku zapraszamy do przejrzenia całej naszej kolekcji na temat tego, jak mieć zdrowe relacje z mężczyzną Byk, ponieważ zapewni to szeroki zakres wsparcia i porad.

Jak przyciągnąć Byka

Największymi czynnikami przyciągającymi mężczyznę Taurus są determinacja, bycie sobą, uczciwość, kobiecość i umiejętność nie popędzania go. Twój Taurus może być trochę powolny w ustalaniu, czego chce i dokąd zmierza. Jeśli myślałeś, że sugestywne spojrzenie wystarczy, aby pokazać swoje uczucia, pomyśl jeszcze raz. Być może będziesz musiał sam go zaprosić. Zaufanie komuś zajmuje trochę czasu, więc może nawet odrzucić nagłą prośbę o randkę. Nie uwierzy, że możesz być poważny, więc musisz położyć podwaliny i dać mu znać, że jesteś zainteresowany jako pierwszy.

Gdy nauczysz się, jak przyciągnąć mężczyznę Byka, zacznij od rzucenia mu kilku sugestywnych spojrzeń. Komplementuj go i daj mu znać, że jesteś singlem. Przy odrobinie szczęścia skorzysta z podpowiedzi i zaprosi cię na randkę. Najprawdopodobniej nadal będzie niepewny i będziesz musiał zadać pytanie.

Mężczyzna Taurus jest znany z tego, że jest godny zaufania, lojalny i niezawodny. Nie lubi kobiet, które wydają się fałszywe lub sztuczne. Jeśli prawisz mu komplementy, upewnij się, że są prawdziwe. Zbyt wiele pochlebstw będzie wydawać się sztuczne, więc unikaj ich za wszelką cenę. Musisz sprawiać wrażenie ciepłej, szczerej osoby, żeby cię polubił. Może też łatwo się zawstydzić, więc nie przesadzaj z komplementami.

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyzna Taurus jest znany z tego, że jest silny i cichy. Lubi, gdy jego partnerka jest nieco kobieca, więc nie bój się ubrać tej części. Niestety, twój wygląd i uczciwość mogą nie wystarczyć, aby go przekonać. Ponieważ Byk jest zaciekle lojalny, zakłada, że ​​​​inni ludzie też. Może też źle oceniać charakter, więc prawdopodobnie zaufał niewłaściwej osobie i w pewnym momencie został zraniony. Oznacza to, że otwarcie się i zaufanie może zająć mu więcej czasu. Zacznij od zaufania mu, a on, miejmy nadzieję, pójdzie w twoje ślady.

Twój Byk również nie reaguje dobrze na słabość innych ludzi. Jest solidną skałą, która zawsze jest gotowa wspierać innych i pracować nad tym, czego chce, z niezachwianą, zawziętą postawą. Chce tego samego u innych ludzi. Zamiast okazywać słabość, zaimponuj swojemu Bykowi, pracując wytrwale pomimo przeciwności losu. Lubi twoją kobiecość i piękno, ale chce też, abyś był godny zaufania, pracowity i silny.

Dowiedz się, jak przyciągnąć Byka

Istnieje sześć głównych sposobów, dzięki którym możesz nauczyć się przyciągać mężczyznę Taurus i go zatrzymać. Chociaż każda osoba jest nieco inna, są to ogólne cechy, których szuka twój Taurus.

1. Spokój

Twój Byk jest spokojny, opanowany i opanowany bez wysiłku. Chociaż nie musisz być tak spokojny jak Byk, będzie chciał, abyś był zrównoważony emocjonalnie i psychicznie. Przynajmniej musisz być tolerancyjny dla jego praktycznej, opanowanej natury. Jeśli jesteś towarzyski, energiczny i zawsze w ruchu, będzie ci znacznie trudniej zdobyć jego serce, niż gdybyś był bardziej zrelaksowany i powściągliwy. W miejscach publicznych szczególnie ważne jest zachowanie opanowania. Byk nie lubi być zawstydzony, tak silne zaprzeczanie mu lub zawstydzanie go publicznie odepchnie go.

2. Bądź cierpliwy

Byk rzadko porusza się szybko. Jeśli chcesz zdobyć jego serce i dowiedzieć się, jak przyciągnąć mężczyznę Byka, musisz uzbroić się w cierpliwość. Może zająć mu dużo czasu, zanim zdecyduje, że jest zainteresowany randkowaniem z tobą. Chociaż czasami może to być frustrujące, ostatecznie będzie tego warte. Kiedy się w tobie zakocha, będzie lojalny. Jest typem partnera, który pozostanie zakochany na zawsze iz tego powodu jest idealną osobą do małżeństwa.

3. Bądź pewny siebie

Podczas gdy mężczyzna Taurus nie lubi agresywności, ceni sobie pewność siebie. Niepewność tylko go odstraszy. Jeśli masz randkę, musi cię lubić, więc zrelaksuj się! Nieśmiałość i niepewność nie są interesujące dla mężczyzny Taurus. Chce kogoś, kto może być tak pewny siebie i kontrolowany jak on.

4. Obejmij świat przyrody

W wielu przypadkach mężczyzna Taurus pokocha świat przyrody. Pomaga mu poczuć się uziemionym i połączyć się ze spokojem natury. Jeśli chcesz go uszczęśliwić i zainteresować, zabierz go na wycieczkę lub biwak. Jeśli nie lubisz przebywać na świeżym powietrzu, nie będzie to przeszkodą. Spróbuj chociaż trochę cieszyć się światem przyrody z nim.

5. Wygląd ma znaczenie

Zanim przejdziemy do tego, wszyscy powinniśmy pamiętać jedną kluczową cechę Byka: nienawidzi sztuczności. Oczywiście mężczyzna Byk jest jednym z najbardziej atrakcyjnych znaków zodiaku. Chociaż z pewnością chce atrakcyjnego partnera, chce, abyś był naprawdę atrakcyjny. Jeśli twój wygląd jest stworzony z makijażu i chirurgii plastycznej, nie będzie zadowolony. Jeśli chcesz podkreślić swój naturalny wygląd, trzymaj się ładnych ubrań i dodatków. Trochę makijażu jest w porządku, ale nie powinieneś wyglądać zupełnie inaczej w makijażu niż bez niego. Odpowiednie buty, dobre perfumy i odrobina makijażu sprawią, że będziesz atrakcyjnym partnerem, którego on pragnie, nie będąc powierzchownym ani sztucznym.

6. Pamiętaj o sile dotyku

Mężczyzna Taurus uwielbia kontakt fizyczny i nie musi to być seks. Opieranie ręki na jego ramieniu, delikatne dotykanie jego policzka lub pocieranie jego szyi to świetne sposoby na cieszenie się fizycznym kontaktem.

Co powinieneś nosić dla Byka

Teraz, gdy nauczyłeś się, jak przyciągnąć mężczyznę Taurus swoją osobowością, nadszedł czas, aby przejść do swojego wyglądu. Byk kocha kobiecość, więc sukienka lub spódnica to zawsze dobra opcja. Chcesz czegoś subtelnego i kobiecego, więc nie przesadzaj. Sukienka podkreślająca kształty sprawdzi się świetnie, ale obcisła, odsłaniająca sylwetkę sukienka będzie wyglądać sztucznie. Przeciętny mężczyzna spod znaku Byka najbardziej lubi delikatne, zmysłowe, pastelowe odcienie, więc znajdź coś, co będzie pasować do Twojej karnacji.

Jeśli chodzi o perfumy, nie możesz się pomylić. Dobre perfumy są jak kocimiętka dla Twojego Byka. Musi to być ostrożna równowaga między naturą a egzotyką. Nie przesadzaj z rozpylaniem go, ponieważ delikatna nuta delikatnych perfum będzie dla niego kusząca. Jeśli chodzi o makijaż, używaj go strategicznie. Odrobina szminki może być wszystkim, czego potrzebujesz, aby doprowadzić swojego Taurusa do szaleństwa.

Najlepsza randka dla Byka

Twój Byk uwielbia gotować, a także uwielbia jeść. Jeśli jesteś doskonałym kucharzem, pyszny posiłek zrobi na nim wrażenie. Wycieczka do świetnej restauracji to również dobra randka, ale nie oczekuj zbyt wiele od reszty wieczoru. Mężczyzna Taurus nienawidzi spieszyć się z przyjemnym posiłkiem, więc pozwól mu się nie spieszyć i nie planuj późniejszej wycieczki bocznej. Twój Byk na ogół będzie czuł się najlepiej w miejscu, w którym czuje się dobrze, więc znajdź opcję randki, w której czuje się zrelaksowany i jak w domu.

Byk w sypialni

Seks jest naturalną częścią królestwa zwierząt, więc nic dziwnego, że kochający naturę i przyjemność Byk uwielbia bawić się w sypialni. Nie jest w tym dla przygody na jedną noc. Jego doświadczenia seksualne dotyczą zarówno przyjaźni i miłości, jak i fizycznej przyjemności. Chociaż zawsze możesz nakłonić go do spróbowania nowych rzeczy, nie jest szczególnie żądny przygód, jeśli chodzi o lokalizację. Najprawdopodobniej będzie wolał komfort własnej sypialni od twojej.

Najlepsze prezenty dla Byka

Chociaż nie zawsze tak jest, wielu mężczyzn Byka jest kolekcjonerem czegoś lub ma określone hobby. Mógł kolekcjonować monety, modele pociągów lub zabytkowe zegarki kieszonkowe. Chociaż byłoby to łatwym prezentem w przyszłości, upewnij się, że na początku nie kupisz niczego zbyt drogiego. Drogi prezent na początku sprawi, że będzie nieufny, ponieważ będzie się zastanawiał, co z tego uzyskasz. Zamiast tego kup mu książkę lub akcesorium związane z jego hobby lub kolekcją. Jeśli to nie zadziała, kup mu nową płytę lub płytę. Większość mężczyzn Taurus kocha muzykę, a płyta CD to łatwy sposób na dodanie do jego kolekcji bez wydawania zbyt dużych pieniędzy na początku związku. Kiedy już otrzymasz odpowiedni prezent, poświęć trochę czasu na jego staranne zapakowanie, ponieważ on doceni prezent.

Jak przyciągnąć Byka i zatrzymać go

Gdy już dowiesz się, jak przyciągnąć mężczyznę Taurus, następnym krokiem jest nauczenie się, jak go zatrzymać. Ostatecznie sprowadza się to do lojalności i zaufania. Jeśli go zdradzisz i stracisz jego zaufanie, może nigdy ci nie wybaczyć ani ponownie ci zaufać. Jeśli chcesz go zatrzymać, musi ci zaufać. Dopóki istnieje zaufanie, będzie twoim lojalnym partnerem na zawsze.

Randki z mężczyzną Taurus to nie tylko słońce i róże. Potrafi być nudny, uparty i niewrażliwy. Nienawidzi zmian i może nie uwzględniać twoich potrzeb w zakresie zmian. Podobnie może łatwo poczuć się zraniony, jeśli rzucisz mu wyzwanie, zwłaszcza jeśli zrobisz to publicznie. Rzadko od razu pokazuje swoje zranione uczucia, więc kilka tygodni później możesz mieć zaskakujący wybuch, kiedy odkrywają się jego stłumione uczucia. Jeśli jesteś Strzelcem lub Wagą, umawianie się z Bykiem może być niezwykle trudne. Podobnie kobiety Skorpiona, Wodnika i Lwa mogą mieć nieco trudny czas.

Chociaż randkowanie z mężczyzną Byk ma pewne wady, dotyczy to wszystkich znaków zodiaku. Jeśli chodzi o to, lojalność, siła i niezłomny charakter Byka czynią z niego doskonałego partnera życiowego. Jeśli potrafisz wymyślić, jak przyciągnąć mężczyznę Byka, możesz spodziewać się pozytywnego, szczęśliwego związku.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector