Jak zerwać z kobietą spod znaku Ryb

Astrologia

Choć trudno to zaakceptować, możesz dojść do wniosku, że twój obecny partner nie jest już wart twojego czasu i uwagi. Ze względu na sposób, w jaki decyduje się kierować swoimi osobistymi wyborami, możliwe, że możesz zacząć czuć się niepewnie co do jej uczuć do ciebie. Kiedy zdecydujesz, że jesteś gotowy, aby przejść dalej, powinieneś dokładnie rozważyć sposób, w jaki podzielisz się z nią swoim wyborem. Biorąc to pod uwagę, zapraszamy do skorzystania z okazji, aby dowiedzieć się, jak zerwać z kobietą Ryby.

Pewne jest, że skorzystasz, korzystając z okazji, aby przejrzeć całą naszą kolekcję o tym, jak zerwać z każdym znakiem zodiaku. Oczywiście dobrze byś sobie przysłużył, dostarczając sobie wszystkich dostępnych informacji dotyczących tego, jak mieć zdrowy związek z kobietą Ryb.

Jak zerwać z kobietą spod znaku Ryb

Zasadniczo jest osobą, która pozwala kierować się emocjami. Chociaż nie oznacza to, że kobieta Ryba jest pozbawiona logiki, wskazuje to, że jej stan umysłu ma potężny wpływ na jej zachowanie. Mając to na uwadze, bardzo ważne jest, abyś pamiętał o jej mowie ciała i tonie głosu podczas zrywania z nią. Będąc spostrzegawczym, unikniesz przekształcenia tej stresującej sytuacji w katastrofalną kłótnię.

Jeśli zauważysz, że zaczyna się od ciebie odsuwać, powinieneś uznać, że twoim zamiarem było zawarcie tego związku partnerskiego. To powiedziawszy, bardzo byś skorzystał na zachowaniu szacunku i rozwagi w tym czasie, ponieważ nie ma powodu, aby próbować ją zawstydzić lub osłabić. Dodatkowo zmniejszy to problemy, które mogą pojawić się w przyszłości, zwłaszcza jeśli oboje będziecie zmuszeni do interakcji ze sobą ze względu na wzajemne relacje społeczne.

Poruszając temat z kobietą-Rybami

Co ważne, powinieneś pozwolić, aby twój osobisty wgląd w jej wartości i pragnienia kształtował twoje zachowanie. Pomoże ci to stworzyć środowisko, w którym będzie się czuła komfortowo, ponieważ zmniejszy to szanse, że zareaguje w negatywny sposób. Dodatkowo będziesz chciał dać jej miejsce na wycofanie się z sytuacji, ponieważ dzięki temu nie zwróci swojej złości na ciebie. Jeśli dojdziesz do wniosku, że rozmowa wkrótce przerodzi się w kłótnię, najlepiej będzie, jeśli odsuniesz się od sytuacji.

W tym czasie powinieneś dać jej przestrzeń do wyrażania siebie. Nie oznacza to, że powinieneś akceptować obrzucane cię obelgami, ale raczej, że skorzystasz na wysłuchaniu jej skarg. Jeśli pozwolisz, aby te informacje poprowadziły cię do introspekcji, to z pewnością uzyskasz wgląd w to, jak twoje zachowania wpłynęły na jej decyzje. To powiedziawszy, byłoby pomocne, gdybyś pozostał wierny swojej decyzji, ponieważ zmiana zdania w tym czasie może spowodować brak zaufania między wami.

Czego można oczekiwać od kobiety Ryby podczas zerwania

Ucząc się, jak zerwać z kobietą Ryby, powinieneś dokładnie rozważyć, jak zareaguje na twoją decyzję. Ponieważ włożyła tak wiele siebie w twój związek, prawdopodobnie poczuje, że zmarnowała swój czas na pielęgnowanie waszego związku. Możesz spodziewać się, że wyzna ci swoje uczucia, co oznacza, że ​​być może będziesz musiał ugryźć się w język. Oczywiście możliwe, że zaakceptuje Twoją decyzję i pójdzie dalej bez słowa. Kiedy więź emocjonalna między tobą a kobietą Ryby zostanie zerwana, prawdopodobnie nie będzie już wkładać w ciebie żadnej energii.

W trakcie tej dyskusji może się okazać, że będzie próbowała odrzucić winę lub nie wziąć odpowiedzialności. Jeśli stwierdzisz, że tak się dzieje, powinieneś zaakceptować fakt, że kontynuowanie rozmowy nie ma już sensu. Zamiast tego powinieneś pozwolić, aby jej zachowanie dostarczyło ci potwierdzenia, że ​​​​podjąłeś właściwą decyzję. W tym czasie powinieneś dążyć do ustanowienia wzajemnego poczucia zamknięcia, nawet jeśli nie masz zamiaru ponownie się z nią spotykać. Posłuży to do zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia przyszłego stresu w przyszłości.

Jak kobieta Ryby radzi sobie z zerwaniem

Zrywając z kobietą Ryby możesz być pewien, że rozmowa potoczy się na jeden z dwóch sposobów. Albo oboje dojdziecie do wniosku, że nie ma absolutnie żadnego powodu, abyście utrzymywali jakiekolwiek więzi społeczne, albo zdecydujecie, że właściwe byłoby pielęgnowanie platonicznej przyjaźni. W każdym razie powinieneś unikać podejmowania niefortunnej decyzji o próbie obrażania lub obrażania jej w tym czasie.

Usuwanie kobiety Ryby ze swojego życia po zerwaniu

Jeśli oboje zdecydujecie, że najlepiej będzie dla was rozstać się, z pewnością możliwe jest, że przepaść między wami rozszerzy się w przepaść. Jeśli masz szczęście, odwróci od ciebie swoją uwagę i nie będzie próbowała sabotować twojego życia towarzyskiego czy zawodowego. Oczywiście, jeśli wasza dwójka znajdzie się w sytuacji, w której wchodzicie w interakcje, prawdopodobne jest, że emocjonalne zamieszanie, które pozostaje, może powodować problemy w przyszłości.

Jeśli oboje macie wspólnych przyjaciół, możliwe, że będzie próbowała plotkować lub oczerniać cię. Chociaż możesz to zlekceważyć, prawdopodobnie będzie to miało negatywny wpływ na te przyjaźnie. Przydałaby ci się szczera rozmowa o ludziach w twoim życiu na temat takich stwierdzeń. Chociaż może to być coś, na co nie możesz się doczekać, być może będziesz musiał rozpocząć z nią dyskusję na temat granic i kompromisu.

Utrzymuj przyjaźń z kobietą Ryby po zerwaniu

Kiedy nauczysz się, jak zerwać z kobietą Ryby, z pewnością możliwe jest, że oboje będziecie chcieli zachować przyjaźń. Chociaż może się to nie rozwinąć, jest to coś, co może być odpowiednie dla ciebie i kobiety Ryby w twoim życiu. Ze względu na łączącą was więź emocjonalną możecie dojść do wniosku, że utrzymanie trwałej przyjaźni odniosłoby korzyść dla was obojga. Oczywiście takie połączenie może mieć wpływ na twoje przyszłe romantyczne partnerstwo.

Jeśli któryś z was znajdzie się w sytuacji, w której jesteście zainteresowani pielęgnowaniem relacji z kimś innym, być może będziecie musieli odbyć poważną rozmowę na temat sposobu, w jaki wchodzicie w interakcje. Być może będziesz musiał się rozstać, ponieważ da ci to czas i przestrzeń, które będą sprzyjać tworzeniu odpowiedniej przyjaźni. Niezależnie od przypadku, powinieneś podjąć wysiłek, aby porozmawiać z nią o swoich myślach i uczuciach, ponieważ da ci to narzędzia potrzebne do poruszania się w przyszłości.

Dawanie drugiej szansy kobiecie spod znaku Ryb

Podczas tej rozmowy możesz zdać sobie sprawę, że zmieniłeś zdanie. Podobnie, możliwe, że będziesz chciał dotrzeć do kobiety Ryby, od której zdystansowałeś się dawno temu. Aby ożywić tę więź, ważne jest, abyś spędzał z nią więcej czasu osobiście. Może to pozwolić wam obojgu odbudować zaufanie i pielęgnować waszą więź emocjonalną w rozsądny sposób. Jednak mogą istnieć pewne pułapki, o których powinieneś wiedzieć, aby ich uniknąć.

Może być wam trudno zapomnieć o wcześniejszych błędach, więc dobrze by było, gdybyście porozmawiali z nią o swoich niepewnościach i wątpliwościach. Podobnie, powinieneś dać jej szansę wyrażenia siebie również z tobą. Po nauczeniu się, jak zerwać z kobietą Ryby, dobrze byłoby zrozumieć, jak rozwiązywać problemy i pokonywać przeszkody. Co być może najważniejsze, zawsze powinieneś starać się okazywać szacunek i troskę.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector