Jak zerwać z każdym znakiem zodiaku

Astrologia

Ci z Was, którzy pracowali nad utrzymaniem więzi emocjonalnej, którą dzielicie ze swoim partnerem, mogą znaleźć się w stresującej sytuacji, gdy dojdą do wniosku, że nie są już zadowoleni ze swojego związku. Zmiana życia może być trudna, zwłaszcza gdy dałeś tak wiele z siebie innej osobie. Jednak może nadejść czas, kiedy konieczne będzie podjęcie takiej decyzji. Biorąc to pod uwagę, zapraszamy do skorzystania z okazji, aby dowiedzieć się, jak zerwać z każdym znakiem zodiaku.

Samolubny Baran

Przygotowując się do usunięcia mężczyzny Barana lub kobiety Barana ze swojego życia, powinieneś pamiętać o tym, jak ich duma będzie dyktować ich reakcje. Chociaż nie oznacza to, że powinieneś zachować swoje uczucia dla siebie, ale raczej, że skorzystasz na zachowaniu taktu podczas zrywania z nimi. Pomoże to zmniejszyć szanse na to, że stresująca sytuacja stanie się nie do zniesienia.

Nieszczęśliwy Byk

Ci z was, którzy rozważają zakończenie partnerstwa z mężczyzną Taurus lub kobietą Byk, powinni zastanowić się, jak zareagują na twoją decyzję o przejściu dalej. Na ogół są oporni na zmiany, co może spowodować, że oboje znajdziecie się w sporze o odpowiedzialność. Oczywiście odniesiesz wielką korzyść, jeśli jasno przedstawisz swoje stanowisko i będziesz mówić bezpośrednio o swojej decyzji.

Bombastyczne Bliźnięta

Podczas gdy informujesz mężczyznę lub kobietę Gemini, że zdałeś sobie sprawę, że oboje nie jesteście już dla siebie dobrzy. Powinieneś oczekiwać, że sprawią, że ich uczucia będą krystalicznie czyste, ponieważ osoba Gemini jest znana z zaangażowania w mówienie dokładnie tego, co myśli. Mając to na uwadze, ważne jest, abyście oboje osiągnęli poczucie wzajemnego zamknięcia, ponieważ pomoże to zapobiec rozwojowi problemów w przyszłości.

Rak melodramatyczny

Jeśli jesteś zainteresowany odejściem od mężczyzny z rakiem lub kobiety z rakiem, powinieneś być gotowy, aby twoje postrzeganie cię poprowadziło. Upewnij się, że twoje wypowiedzi są taktowne, ponieważ pozwoli ci to bezpiecznie przejść do zawarcia partnerstwa. Oczywiście nie powinieneś pozwolić sobie na to, by nie podzielić się swoimi uczuciami, bo to tylko niepotrzebnie skomplikowałoby sprawę.

Pogardliwy Lew

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której zdasz sobie sprawę, że partnerstwo z mężczyzną lub kobietą Lwa jest nie do utrzymania, konieczne jest zrozumienie, jak negocjować trudny teren zerwania. W tym czasie możesz spodziewać się, że duma Lwa prawdopodobnie spowoduje, że zareagują w negatywny sposób. Zamiast próbować je udobruchać, powinieneś zamiast tego postarać się jak najszybciej wyjść z sytuacji.

Zapalająca Panna

Po podjęciu decyzji o zerwaniu z mężczyzną lub kobietą z Panny, powinieneś dokładnie rozważyć sposób, w jaki podejdziesz do tej dyskusji. Ze względu na wysiłek, jaki włożyli w twoje partnerstwo, powinieneś spodziewać się, że zareagują w sposób, który ma cię odepchnąć. Posłuchaj, co się mówi, ponieważ pomoże to wam obojgu zakończyć związek z poczuciem wzajemnego zrozumienia.

Kłótliwa Waga

Przez cały czas, w którym rozważasz zakończenie związku z mężczyzną lub kobietą Wagi, powinieneś zwracać uwagę na ich reakcje. Jeśli nie będziesz ostrożny, możesz znaleźć się w sytuacji, w której oboje zaczniecie obrzucać się nawzajem obelgami. Zamiast tego po prostu szanuj sposób, w jaki to robisz, ponieważ pozwoli to wam obojgu przejść bez żadnych problemów.

Diabelski Skorpion

Zanim zdecydujesz, że najlepszą rzeczą do zrobienia jest zerwanie z mężczyzną lub kobietą Skorpiona, może się okazać, że twój związek pogorszył się do punktu, w którym twój wybór jest jedyną opcją, która pozostaje. Kiedy zaczniesz z nimi rozmawiać o swoich myślach i uczuciach, jest prawdopodobne, że zareagują z pasją. Albo spróbują zmienić twoje zdanie, albo zniszczą to, co pozostało z twojego związku emocjonalnego.

Nagły Strzelec

Kiedy zerwiesz z mężczyzną Strzelcem lub kobietą Strzelca, jest prawdopodobne, że zaakceptują to, co masz do powiedzenia w ciszy. Ze względu na ich skłonność do podejmowania decyzji na podstawie informacji, które są im natychmiast dostępne, możesz oczekiwać, że pójdą dalej, gdy zdadzą sobie sprawę, że nie chcesz, aby byli już częścią twojego życia.

Byczy Koziorożec

Kiedy wyrażasz się jasno mężczyźnie lub kobiecie Koziorożca, powinieneś być przygotowany na negatywne opinie. Chociaż mogą zaakceptować twoją decyzję, możesz być pewien, że jasno przedstawią ci swoje uczucia. Możesz sobie dobrze przysłużyć, przekonując ich, że przecież to oni podjęli decyzję o zakończeniu współpracy. Chociaż może to być nieprawda, z pewnością ukoi ich ego na tyle, abyś mógł wyjść bez dalszego konfliktu.

Lotny Wodnik

Jeśli zdasz sobie sprawę, że myślisz o zerwaniu z mężczyzną lub kobietą Wodnika, pamiętaj, aby wziąć pod uwagę ich osobiste cele i pragnienia. Możesz spodziewać się, że ich naturalne pragnienie wolności pozytywnie wpłynie na tę dyskusję. Oczywiście każda osoba ma wyjątkowe ambicje, które z pewnością ubarwią sposób, w jaki będą z Tobą współpracować podczas zawierania partnerstwa.

Burzliwe Ryby

Aby z powodzeniem poruszać się po tym burzliwym zakończeniu twojego związku z mężczyzną lub kobietą Ryb, musisz pozwolić, aby twoje empatyczne połączenie kierowało twoimi wypowiedziami i działaniami. Aby uniknąć kłótni, powinieneś zwracać uwagę na ich stan emocjonalny. Niezależnie od tego, dobrze sobie przysłużysz, zachowując przejrzystość swojej decyzji o przejściu dalej, ponieważ nie ma powodu, aby przedłużać tę interakcję.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector