Jak sprawić, by kobieta Koziorożca ci wybaczyła

Astrologia

Kiedy utrzymujesz związek z kobietą Koziorożca, możliwe, że w pewnym momencie swojego związku będziesz musiał poprosić ją o przebaczenie. Możesz napotkać trudności w jej naturalnych skłonnościach do polegania na sobie. Kiedy zostanie skrzywdzona, może podjąć decyzję o zamknięciu się w sobie i zastanowieniu się nad przyszłością tego związku. Jeśli zdecydujesz się być niewiarygodnym, może się okazać, że kobieta Koziorożca stwierdzi, że lepiej jej bez ciebie. Najlepszym sposobem na uzyskanie przebaczenia kobiety Koziorożca jest bezpośrednie i szczere podejście do swoich zachowań.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył, zapraszamy do przejrzenia całego naszego wyboru na temat przebaczenia. Niezależnie od obecnego charakteru twojego związku z kobietą Koziorożca, zapraszamy do zapoznania się z całą naszą serią artykułów o tym, jak mieć zdrowy związek z kobietą Koziorożca.

Jak sprawić, by kobieta Koziorożca ci wybaczyła

Ważne jest, abyś poświęcił czas, aby dowiedzieć się, w jaki sposób twoje działania lub wypowiedzi obraziły wartości kobiety Koziorożca w twoim życiu. Może się okazać, że będzie skłonna podzielić się swoimi uczuciami, choć może zareagować szorstko lub ostro. Może to wyglądać na osobisty atak, ale w rzeczywistości jest to po prostu jej sposób na pokazanie swojej frustracji, że przede wszystkim musi się wytłumaczyć. Nie szuka walki, ale chce, żebyś zrozumiał, że ją skrzywdziłeś. Jeśli zdecydujesz się odpowiedzieć krótko, może się okazać, że proces uzyskiwania jej przebaczenia może być zarówno stresujący, jak i bezowocny.

Podczas tej dyskusji musisz jej pokazać, że twój związek ma wartość. Nie wystarczy, aby kobieta Koziorożca utrzymywała związek z kimś, kto ją zawiódł i szuka jej przebaczenia. Chce raczej mieć partnera, który zapewnia jej coś korzystnego. Może się okazać, że będzie uważna i krytyczna w stosunku do poszczególnych słów, dlatego ważne jest, abyś był rozważny, kiedy mówisz. Jeśli zdasz sobie sprawę, że skupia się na pewnych stwierdzeniach, będziesz dokładnie wiedział, do czego należy się odnieść.

Kobieta Koziorożca może stać się bardziej kontrolująca podczas tej dyskusji. Kiedy nauczysz się, jak sprawić, by kobieta Koziorożca ci wybaczyła, musisz przyznać, że ona chce prowadzić te dyskusje. Może wymagać, abyś zachowywał się w określony sposób, aby pokazać, że jesteś gotów zmienić swoje zachowanie. Jest prawdopodobne, że będzie zainteresowana przejęciem przewodnictwa w niektórych aspektach twojego związku i może być pomocne dla twojego związku, aby pozwoliła jej przejąć kontrolę. Jeśli uważasz, że jest apodyktyczna lub niestosowna, powiedz jej o swoich uczuciach, ale rób to z szacunkiem. To, co jest ważne w tym momencie, aby zasłużyć na jej przebaczenie, to wysłuchanie wszystkiego, co ma do powiedzenia.

Może się okazać, że jest mniej zdenerwowana twoim zachowaniem, ale raczej, że twoje wybory wskazują, że nie szanujesz jej charakteru lub swojego związku. Może to sprawić, że poczuje, że popełniła błąd, dając tak wiele z siebie twojemu partnerowi. Składanie pustych obietnic będzie szkodliwe dla przyszłości twojego związku, więc upewnij się, że jesteś gotów wprowadzić wszelkie zmiany, których ona wymaga. Jeśli nie jesteś w stanie spełnić jej wymagań, poinformuj ją, że nie czujesz się na siłach, aby być dla niej odpowiednim partnerem.

Akceptowanie i uznanie jej uczuć

Po tym, jak się z tobą podzieli, ważne jest, abyś pokazał jej, że zaakceptowałeś to, co ci powiedziała. Jeśli nie wierzy, że wziąłeś sobie do serca to, co powiedziała, może się okazać, że zacznie koncentrować swoją energię gdzie indziej. Kobieta Koziorożca nie jest zainteresowana kontynuowaniem daremnej rozmowy. Może się okazać, że poruszy inne obawy dotyczące twoich zachowań, które może mieć. Spraw, by kobieta Koziorożca jej wybaczyła, dając jej każdą okazję, by doradziła ci, jak twoje zachowanie wpływa na jej samopoczucie. Chociaż nie są to główne aspekty tej rozmowy, musisz pokazać jej, że słuchasz tego, co ma do powiedzenia.

Może się okazać, że czuje się zdradzona twoimi działaniami. Dla kobiety Koziorożca lojalność jest niezwykle ważna. Chce utrzymać partnerstwo, które jest niezawodne i godne zaufania, ponieważ jest kimś, kto szczyci się swoją niezawodnością i uczciwością. Jeśli ją skrzywdzisz, może zdać sobie sprawę, że nie chcesz lub nie możesz jej zaoferować tego, czego od ciebie potrzebuje. W zależności od twojego obraźliwego działania, może się okazać, że musisz zasłużyć na jej przebaczenie poprzez natychmiastowe działanie. Spraw, aby kobieta Koziorożca wybaczyła ci, natychmiast wprowadzając zmiany, których pragnie.

Bezsensowne słowa sprawią, że poczuje, że próbujesz nią manipulować. Nie próbuj unikać dyskusji, ponieważ stanie się ona mniej wrażliwa i wyrozumiała, gdy w końcu dotrzesz do danego tematu. Bądź z nią bezpośredni w kwestii uznania jej uczuć i sposobu działania, który zamierzasz podjąć. Kobieta Koziorożca chce wiedzieć, że twój występek lub błąd nie wydarzy się już w przyszłości. Jeśli pokażesz jej, że będziesz popełniać te same błędy wiele razy, zda sobie sprawę, że twój dalszy związek przyniesie jej tylko cierpienie.

Jeśli twój związek opiera się na silnym związku fizycznym, może się okazać, że twój związek stanie się stresujący, ponieważ oboje staniecie się mniej intymni fizycznie. Możliwe, że kobieta Koziorożca stanie się niepewna lub zazdrosna, jeśli tak się stanie. Może się okazać, że masaże lub inne podobne zachowania mogą pomóc jej poczuć się bardziej komfortowo i pewnie w waszym związku. Kobieta Koziorożca wybaczy ci, jeśli pokażesz jej, że jesteś zainteresowany poświęceniem swojego czasu i energii na jej przyjemność.

Kompromis z cierpliwym Saturnem

Cierpliwość jest jedną z najczęstszych cech kojarzonych z kobietami Koziorożca. Z tego powodu może się okazać, że rozmowy będą przeciągane. Przekonasz się, że dla ciebie również ważna jest cierpliwość, ponieważ jeśli spróbujesz wymusić zakończenie rozmowy, odkryjesz, jak szybko ona może podjąć decyzję o zakończeniu związku. Pokaż jej, że chcesz zmienić swoje zachowanie, a ona pokaże ci, że docenia twoją dojrzałość i zrozumienie.

Kobieta Koziorożca jest spostrzegawcza i zauważy, kiedy jesteś szczery i autentyczny. W tym czasie może próbować poprowadzić cię w kierunku, który jest korzystny dla twojego związku. Może nawet zapytać, jakie zmiany może wprowadzić, abyś czuł się pewnie w swoim związku. Podążanie za nią w tej chwili będzie dla ciebie korzystne, ponieważ to z pewnością poprowadzi cię do sytuacji, która pozwoli jej ci wybaczyć.

Rozwiązanie sytuacji i zadośćuczynienie

Odniesiesz wielką korzyść ze spędzenia z nią dodatkowego czasu osobiście. Jeśli jest coś, na czym możecie wspólnie skierować swoją uwagę, na przykład biznes lub hobby, zróbcie to. Jeśli ma własny projekt, powinieneś zapytać ją, czy jesteś w stanie ją wesprzeć. Może docenić, że chcesz zostać bardziej aktywnym i pomocnym partnerem. Kobieta Koziorożca wybaczy ci, jeśli pokażesz jej, że jesteś przyjemnym i przyjemnym partnerem. To sprawi, że poczuje się bezpieczniej w przyszłości waszego związku.

Kobieta Koziorożca może być zainteresowana wywarciem wrażenia na twoich działaniach. Musi wiedzieć, że wnosisz coś wartościowego do jej życia. Nie chce, żebyś był tylko źródłem okazjonalnego stresu. Jeśli jej reakcja jest minimalna, po prostu wiedz, że jest to powszechny sposób wyrażania się przez kobietę Koziorożca w tej sytuacji. Ze wszystkich rzeczy, które robią wrażenie na kobiecie Koziorożca, najważniejsze jest pokazanie jej, że jesteś godny zaufania. Twoje najlepsze zachowanie w tym czasie sprawi, że będziesz dla niej lepszym partnerem teraz iw przyszłości.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector