Jak sprawić, by Bliźnięta Ci wybaczyły

Astrologia

W twoim życiu może być mężczyzna Gemini, od którego szukasz przebaczenia. Wasza dwójka miała interakcję, która spowodowała, że ​​poczuł się na ciebie zdenerwowany. Być może zrobiłeś coś, co go uraziło lub sprawiło, że ci nie ufał. Twoje poszukiwania doprowadziły cię do tego artykułu, który pomoże ci dowiedzieć się, jak sprawić, by człowiek Gemini ci wybaczył. Jego naturalna niekonsekwencja i brak podejmowania decyzji może spowodować, że proces ten będzie trudny do przezwyciężenia. Chociaż ten przewodnik pomoże ci poruszać się po dyskusjach i decyzjach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył, zapraszamy do przejrzenia całego naszego wyboru na temat przebaczenia. Będziesz dobrze sobie służył, przeglądając nasz artykuł o tym, jak mieć zdrowy związek z mężczyzną Gemini, ponieważ zapewni ci to szereg artykułów, które zapewnią pomyślne poruszanie się w związku.

Jak sprawić, by Bliźnięta Ci wybaczyły

Zrozumienie powodu jego zdenerwowania

Jednym z najbardziej zauważalnych atrybutów mężczyzny Gemini jest jego ekspresja. Kiedy jest na ciebie zły, prawdopodobnie nie będziesz mieć wątpliwości co do jego uczuć. Trudność może wynikać ze zrozumienia, dlaczego jest na ciebie zły. Często patrzy na świat przez powierzchowną soczewkę, co może spowodować, że nie zauważy szczegółów jakiejkolwiek czynności, którą wykonałeś, co spowodowało, że poczuł się zdenerwowany. Jego naturalny niepokój mógł sprawić, że poczuł się niepewnie co do własnego zachowania.

Ucząc się, jak skłonić człowieka Gemini do wybaczenia, ważne jest, aby zrozumieć, że jego powody do zdenerwowania mogą się zmieniać w trakcie rozmowy. Ta niekonsekwencja może utrudniać ci zrozumienie, co leży u podstaw jego negatywnych emocji. Być może będziesz musiał odbyć różne dyskusje, aby dowiedzieć się, co naprawdę go niepokoi.

Bliźniętami rządzi Merkury. To jest przedstawienie boga posłańca. Prawdopodobnie rozmowa z nim będzie łatwa. Może to oznaczać, że łatwo jest mu dzielić się swoimi uczuciami, ale trudniej będzie mu słuchać twoich. Jednak na tym etapie rozmowy najważniejsze jest, abyś słuchał, więc ułatwi to ten krok. Może się okazać, że podczas tej rozmowy będzie mówił cicho lub niepewnie siebie. Z tego powodu może być konieczne poinformowanie go, że słuchasz i chcesz usłyszeć, co ma do powiedzenia.

Jest prawdopodobne, że będzie niepewny co do swojej przyszłości. Nie chce być ponownie zraniony, a jego naturalne skłonności do powietrza i jego zmienna natura mogą sprawić, że będzie chciał opuścić tę sytuację. Z tego powodu Twoim obowiązkiem jest zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa. Musi wiedzieć, że go słuchasz. W tym czasie będzie rozważał swoje opcje i może rozpłynąć się w powietrzu, jeśli poczuje złość lub wrogość z twojej strony. Najważniejsze jest, aby z szacunkiem odnieść się do jego obaw na poziomie intelektualnym.

Akceptowanie i uznanie jego uczuć

Po zrozumieniu jego uczuć i powodów, dla których tak się czuje, możesz przejść do następnego kroku. Ucząc się, jak skłonić człowieka Gemini do wybaczenia, ważne jest, aby zrozumieć, że jako znak powietrzny największy wpływ mają na niego argumenty intelektualne. Emocjonalne i fizyczne interakcje rzadziej wpływają na jego uczucia. Z natury jest regulowany i jest zainteresowany zmianą sytuacji, w której się znajduje, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie. To, czego on potrzebuje, abyś zrobił w tej chwili, to zaakceptowanie i uznanie jego uczuć.

Podczas dyskusji możesz używać uprzejmych żartów, jeśli jest to właściwe. Jego humor jest mózgowy i może pomóc przełamać wszelkie bariery obronne, które zbudował, aby się chronić. Powinieneś przeprosić za swoje zachowanie, a twoje przeprosiny powinny być opakowane w słowa uznania jego uczuć. Nigdy nie próbuj odwracać jego uwagi od swoich obowiązków. W ten sposób straci do ciebie zaufanie i szacunek. Musisz zająć się swoją porażką i poinformować go, że zmienisz swoje zachowanie.

Każde Bliźnięta pociągają związki. Ich naturalna, wyrozumiała natura może często utrzymywać ich w szkodliwych związkach. Ze względu na świadomość tej cechy mogą tworzyć relacje z innymi ludźmi, aby upewnić się, że mogą czerpać z zewnętrznych perspektyw. Powinieneś poprosić, aby Bliźnięta w twoim życiu porozmawiały o tej sytuacji z ludźmi, którym ufa. To pokaże mu, że oboje jesteście godni zaufania jako odpowiedzialni, a są to rzeczy, których pragnie u ludzi, z którymi utrzymuje relacje.

Dobrze jest zrozumieć, że może odzwierciedlać twoje zachowanie. Kiedy zaakceptujesz jego uczucia, może okazać więcej zrozumienia dla twoich działań. Nie oznacza to, że ci wybaczył, ale po prostu, że jest świadomy twoich powodów. W tym momencie twoim obowiązkiem jest poinformowanie go, że jesteś świadomy tego, jak wpłynęły na niego twoje działania i że nie będziesz już dłużej przejawiał tych samych zachowań. Musi wiedzieć, że nie kierujesz się wyłącznie emocjami, ale że dyskusją kieruje twój umysł.

Kompromis z nieuchwytną rtęcią

W tym momencie masz intelektualne zrozumienie jego uczuć. Uznałeś i zaakceptowałeś przyczyny tych uczuć. Być może wasza dwójka rozmawiała o tym, dlaczego zdecydowaliście się podjąć działania, które spowodowały, że poczuł się skrzywdzony. Jesteś w połowie drogi do celu, jakim jest nauczenie się, jak sprawić, by człowiek Gemini ci wybaczył. W tej chwili musisz zająć się wszystkimi nierozwiązanymi kwestiami, które pozostają. Może chcieć wyjaśnić wszelkie stwierdzenia, które złożyłeś podczas dyskusji.

Być może w tej chwili oboje doszliście do porozumienia. Może to wymagać zmiany Twojego zachowania. Mężczyzna Gemini w twoim życiu mógł zdać sobie sprawę, że jego działania spowodowały, że zachowujesz się w określony sposób. Każdy z Was może zdecydować, że trzeba wprowadzić jakieś zmiany. Zwłaszcza w związku z Bliźniętami musisz zrozumieć, że status i zasady twojego związku mogą ulec zmianie po każdej poważnej dyskusji. Jeśli chcesz utrzymać ten związek, musisz upewnić się, że szanujesz granice i wymagania stawiane przez twojego partnera. Oczywiście on też musi traktować cię z szacunkiem.

Rozwiązanie sytuacji i zadośćuczynienie

Teraz, gdy otrzymałeś jego przebaczenie i podjąłeś decyzję dotyczącą przyszłości waszego związku, musisz mu pokazać, że szanujesz tę umowę. Ponieważ każdy człowiek Gemini jest inny, może się okazać, że nie ma ustalonego sposobu działania, który należy podjąć w tym momencie. Niezależnie od tego musisz traktować go z szacunkiem, którego potrzebuje. W tym czasie zmian musisz mu pokazać, że jesteś stabilna i zadowolona z decyzji, którą oboje podjęliście. Jego naturalne pragnienie towarzystwa rozpozna, że ​​spór został zakończony, i doceni twoją zdolność ponownego bycia jego fundamentem.

W tym momencie twój związek powinien wrócić do normy. W ciągu następnych kilku dni może się okazać, że staje się introspekcyjny. Oto on, który zastanawia się nad dyskusją, którą odbyliście. Próbuje zrozumieć, czy wszystko, co powiedziałeś, było rozsądne i dokładne. Jest niespokojny i może czuć się niepewnie co do siebie, więc może chcieć się upewnić, że nie powiedział niczego niewłaściwego lub niedopuszczalnego.

Teraz, gdy już wiesz, jak sprawić, by człowiek Gemini ci wybaczył, powinieneś zastosować te lekcje do swojego związku. Upewnij się, że podczas tej rozmowy okażesz mu życzliwość i współczucie. Okazywanie szacunku podczas tej rozmowy pomoże zapewnić utrzymanie tej relacji. Jego pragnieniem, podobnie jak każdego z nas, jest bycie traktowanym z pozytywną energią, bez względu na to, czy jest się członkiem rodziny, przyjacielem, czy intymnym partnerem.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector