Jak sprawić, by Bliźnięta Ci wybaczyły

Astrologia

Utrzymując związek z kobietą Bliźnięta, możliwe, że zachowałeś się niewłaściwie lub szkodliwie. Mając to na uwadze, możesz próbować prosić ją o przebaczenie. Jeśli zdradziłeś jej zaufanie, możesz mieć trudności z osiągnięciem swoich celów. Korzystne będzie dla ciebie zachowywanie się w sposób, który pomoże ci przezwyciężyć jej naturalną niepewność i trudności w podejmowaniu decyzji. Przepraszając kobietę Bliźnięta w swoim życiu, ważne jest, aby być uważnym i uważnym podczas rozmów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył, zapraszamy do przejrzenia całego naszego wyboru na temat przebaczenia. Oczywiście, jeśli zdasz sobie sprawę, że poważnie myślisz o zapewnieniu zdrowych relacji z kobietą Bliźniąt, skorzystaj z okazji, aby zapewnić sobie narzędzia, które pomogą ci osiągnąć twoje cele.

Jak sprawić, by Bliźnięta Ci wybaczyły

Kobieta Bliźnięta jest szczególnie wyrazista w swoich myślach i emocjach. Możesz być pewien, że podzieli się z tobą sobą po tym, jak ją skrzywdzisz. Jednak może ci być trudno zrozumieć, co dokładnie zrobiłeś, co ją zraniło. Możliwe, że jej wypowiedzi będą jasne na temat jej cierpienia, ale jej niezdolność do opisania szczegółów sytuacji może sprawić, że będziesz niepewny lub zdezorientowany. Co więcej, może zacząć się niepokoić, że nie jest w stanie podzielić się swoimi dokładnymi uczuciami. Ze względu na te cechy ważne jest, abyś był uważny i wnikliwy podczas tych dyskusji.

Aby ten związek był udany, ważne jest, aby słuchać wszystkiego, co ona mówi. Może wskazać liczne błędy lub zdarzenia, a do Ciebie należy ustalenie, jaki jest wspólny wątek. Możliwe, że zdasz sobie sprawę, że coś pozornie nieistotnego, na przykład ton twojego głosu lub lekceważący gest, leży u podstaw problemu. Podobnie może się okazać, że wasza dwójka będzie musiała odbyć wiele rozmów na ten temat. Jeśli zdecydujesz się ignorować jej potrzeby przez dłuższy czas, zda sobie sprawę, że nie zwracasz uwagi na jej potrzeby.

Komunikacja jest niezwykle ważna dla wszystkich kobiet Gemini. Ogólnie można założyć, że z łatwością poruszy wszelkie tematy, które należy poruszyć. Jeśli zdasz sobie sprawę, że istnieje problem i zdasz sobie sprawę, że musisz porozmawiać z nią o swoich zachowaniach, możesz oczekiwać, że absolutnie doceni twoje pragnienie uznania i zmiany twoich szkodliwych zachowań. Na początku rozmowy może się okazać, że jest mało asertywna lub nieśmiała, jeśli chodzi o dzielenie się swoimi uczuciami. Twoim obowiązkiem jest zachęcanie jej do dzielenia się z tobą sobą.

Może się okazać, że jest zdezorientowana co do tego, czego chce w przyszłości. Może uważać, że twój związek nie jest już dłużej opłacalny, ale możliwe, że nie wie, jaki jest właściwy sposób postępowania. Jeśli chcesz być szanowanym partnerem, musisz sprawić, by czuła się komfortowo i bezpiecznie w tym czasie. Jeśli podejmiesz niefortunną i niewłaściwą decyzję, by zareagować szorstko lub okrutnie, możesz spodziewać się, że ona zniknie ze związku. Odniesiesz największy sukces, zajmując się jej problemami w sposób intelektualny i logiczny. Kiedy uczysz się, jak sprawić, by kobieta Gemini ci wybaczyła, bardzo ważne jest, abyś przyznał, że nie próbujesz manipulować jej emocjami.

Akceptowanie i uznanie jej uczuć

Po wysłuchaniu jej i zrozumieniu jej stanowiska musisz jej pokazać, że zaakceptowałeś i uznałeś to, co miała do powiedzenia. Nie pozwól sobie na nadmierne emocje w tym czasie, ponieważ ona chce zrozumieć logiczne przyczyny twojego zachowania. Jest naturalnie elastyczna, więc możliwe, że zda sobie sprawę, że czułeś, że twoje działania były właściwe. Jeśli tak się stanie, jest prawdopodobne, że zacznie traktować cię w podobny sposób, jak ty traktowałeś ją. W końcu, jeśli twoje działania są odpowiednie, nie ma powodu, aby nie reagowała w ten sam sposób.

Kobiety Bliźniąt często patrzą na świat przez humorystyczny obiektyw. Spraw, aby kobieta Bliźnięta ci wybaczyła, pomagając jej dostrzec pozytywną stronę życia. Jest świadoma istnienia cierpienia i być może zdała sobie sprawę, że niebranie wszystkiego na poważnie może jej pomóc w radzeniu sobie ze stresem. Gustowne i dowcipne dowcipy mogą pomóc w wygładzeniu tej rozmowy. Jednak nieodpowiednie żarty przyniosą odwrotny skutek. Ponadto ważne jest, aby nie próbować odwracać uwagi od prowadzonej rozmowy. Jeśli to zrobisz, prawdopodobnie zdasz sobie sprawę, że nie cenisz swojego związku z nią.

Naturalnie wybaczające, kobiety Gemini często pozostają w niedopuszczalnych związkach dłużej niż powinny. Z tego powodu może się okazać, że kobieta Bliźnięta w twoim życiu jest świadoma tego, jak wywrotowe działania i zachowania niszczą fundament twojego partnerstwa. To często powoduje, że staje się bardziej świadoma i uważna. Mogła zdać sobie sprawę, że twój związek nie jest opłacalny na długo przed tą dyskusją, ale może chcieć dać ci szansę na dojrzałość. Może się okazać, że możesz skłonić kobietę Gemini do wybaczenia, pokazując jej, że jesteś w stanie uczyć się na swoich błędach.

Kompromis z nieuchwytną rtęcią

Powinieneś mieć intelektualne zrozumienie jej uczuć w tym momencie rozmowy. Po potwierdzeniu tego, czym chciała się z tobą podzielić, oboje powinniście porozmawiać o tym, jak radzić sobie z przyszłymi nieporozumieniami. Jednocześnie będziesz chciał dowiedzieć się, jakich innych zachowań powinieneś unikać. Możesz chcieć zaprosić wspólnego znajomego, aby wniósł wkład w te dyskusje, ponieważ pomoże to wam obojgu w podjęciu decyzji korzystnej dla obu stron. Ważne jest również, aby oboje wyjaśnili i zdefiniowali, czego każdy z was potrzebuje od drugiego.

Pod koniec dyskusji przekonasz się, że będzie wymagać, abyś na stałe zmienił swoje obraźliwe zachowania. Jeśli twoje zachowanie było odpowiedzią na określone działanie lub jej oświadczenie, możesz chcieć poruszyć ten temat w tym momencie. Jednak konieczne jest, abyś nie próbował obwiniać jej za swoje zachowanie. Jeśli spróbujesz uniknąć odpowiedzialności, możesz być pewien, że dojdzie do wniosku, że jej nie szanujesz i nie cenisz partnerstwa. Kobieta Bliźnięta może ci wybaczyć, jeśli zobaczy, że jesteś gotów przezwyciężyć swoje niepowodzenia.

Rozwiązanie sytuacji i zadośćuczynienie

Po tym, jak oboje doszliście do wniosku podczas dyskusji, musicie jej pokazać, że jesteście gotowi zmienić swoje zachowanie, podejmując odpowiednie działania. Jeśli nie dotrzymasz umowy, ona zrozumie, że twoje słowo jest bez znaczenia. Jeśli dojdzie do takiego wniosku, możesz spodziewać się, że poinformuje Cię o swojej decyzji o zakończeniu związku. Komunikacja i zaufanie są niezwykle ważne dla kobiety Bliźnięta, a związek z nią nie potrwa długo, jeśli będzie oparty na pustych obietnicach.

Możesz odnieść korzyści z ponownego przeprowadzenia tej rozmowy w przyszłości. Nie ma to na celu zmiany twoich umów, ale raczej poinformowanie jej, że naprawdę usłyszałeś, co miała do powiedzenia. Jeśli jest coś, czym musisz się zająć, co jest związane z tym tematem, porusz to podczas rozmowy uzupełniającej. Pomoże jej to skategoryzować obie dyskusje w tym samym pudełku, a to zapewni, że twoje potrzeby zostaną zrównane z potrzebami związku.

Podczas tych dyskusji odniesiesz wielką korzyść z zachowywania się w życzliwy i pełen współczucia sposób. Pełen szacunku i zrozumienia ton głosu sprawi, że poczuje się doceniona i zaopiekowana. Oczywiście nie próbuj udawać, że ci na niej zależy. Kobiety Gemini są intuicyjne, jeśli chodzi o intonację, i szybko zdadzą sobie sprawę, że jesteś nieszczery. Jeśli ten związek ma się udać, musisz być zawsze szczery i przejrzysty. Kobieta spod znaku Bliźniąt wybaczy ci, gdy pokażesz jej, że jesteś gotowy na szczerość i szacunek.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector