10 łatwych sposobów, aby facet poprosił o twój numer

Miłość

Niektóre dziewczyny nie są nawet najładniejsze ani najmądrzejsze w okolicy, ale jakimś cudem sprawiają, że wszyscy faceci za nimi biegają.

Można się zastanawiać… jak oni to robią?

Cóż, to łatwiejsze niż myślisz i ty też możesz być jednym z nich, jeśli znasz odpowiednie sztuczki do ciągnięcia.

W tym artykule dam ci 10 łatwych (i podstępnych) sposobów, aby facet poprosił o twój numer.

1) Po pierwsze: bądź mniej onieśmielający

Bycie przystępnym to jedna z największych supermocy, jakie możesz mieć, jeśli chcesz sprawić, by ludzie rzeczywiście… cóż, zbliżyli się do ciebie.

Możesz mieć tuzin wielbicieli i nigdy o tym nie wiedzieć, ponieważ każdy z nich został przez ciebie onieśmielony.

Być może wyglądasz, jakbyś cały czas był zły, a może po prostu lubisz się kłócić i wszczynać bójki. Chociaż nadal dobrze jest być sobą, możesz spróbować okiełznać swoją wewnętrzną sukę, jeśli chcesz być bardziej przystępny.

Pomyśl o wrażeniach, jakie mają o tobie ludzie. Czy ktoś powiedział, że boi się ciebie, bo w ogóle się nie uśmiechasz? Następnie pracuj nad częstszym uśmiechaniem się.

Bądź bardziej ciepły i przyjazny, a faceci zaczną do ciebie podchodzić i prosić o numer telefonu.

Uważaj tylko, żeby nie przesadzić. Musisz pozostać wierny sobie, nawet jeśli próbujesz być miły.

2) Uwiedź go naprawdę dobrze

Najlepszym sposobem, aby facet poprosił o twój numer, jest sytuacja, w której nie dajesz mu absolutnie żadnego wyboru, jak tylko błagać o to. A dzieje się tak, gdy go włączysz.

To obudzi jego pierwotny instynkt i będzie zmuszony poznać cię bliżej – i tak, poprosić o twój numer – nawet jeśli jest nieśmiałym typem lub obiecał pozostać singlem.

Istnieje wiele różnych sposobów, aby facet cię pożądał, niektóre subtelniejsze lub bardziej rażące niż inne. Możesz na przykład dotknąć jego ramienia lub uśmiechnąć się do niego żartobliwie.

To, jak powinieneś podejść do faceta, będzie zależeć od tego, jaką jest osobą, więc spróbuj go rozgryźć i dostosować w razie potrzeby. Rób jedną sztuczkę na raz i zobacz, jak zareaguje.

Jeśli na przykład uśmiecha się, gdy dotykasz jego ramienia, możesz oczekiwać, że poprosi o twój numer, zanim się rozstaniecie.

3) Porozmawiaj o rzeczach, które macie ze sobą wspólnego

Czasami może się to nie wydawać, ale mężczyźni nie zawsze wybierają dziewczyny tylko dlatego, że są popularne lub ładne.

Jeśli może dowiedzieć się o swoich zainteresowaniach z tobą, będzie chciał spędzać z tobą więcej czasu.

Porozmawiaj więc o swoich zainteresowaniach. Spróbuj znaleźć coś, co was łączy, a następnie zapytaj go również o jego zainteresowania.

A jeśli możesz, idź trochę więcej. Znajdź sposób, aby powiedzieć mu, że następnym razem masz coś więcej do zaoferowania, aby miał dobry powód, aby zdobyć twój numer.

Na przykład, jeśli oboje lubicie filmy klasy B, nie mówcie tylko o filmach i dlaczego je kochacie. Porozmawiaj o swojej kolekcji DVD w domu.

Następnie możesz zaprosić go do siebie, aby obejrzał jeden lub po prostu wymienił DVD.

Niezależnie od tego, czy jest już zainteresowany umawianiem się z tobą, mając powód inny niż „Lubię tę dziewczynę!” jeśli złapie twój numer, będzie mu łatwiej poprosić o ten numer.

4) Wydobądź jego wewnętrznego bohatera

Oto coś, co powinieneś wiedzieć: Mężczyźni chcą czuć się potrzebni.

Mężczyzn naturalnie pociągają kobiety, które sprawiają, że czują się jak bohaterki.

Dowiedziałem się o tym z instynktu bohatera. Ta fascynująca koncepcja, wymyślona przez eksperta od związków, Jamesa Bauera, dotyczy tego, co naprawdę napędza mężczyzn w związkach, co jest zakorzenione w ich DNA.

Po uruchomieniu przyciągną cię jak ćmę do płomienia… i nawet nie będą wiedzieć, dlaczego!

Prostymi sposobami na to jest poproszenie go o pomoc. To nie musi być ogromne, wystarczy coś tak prostego, jak poproszenie go, aby potrzymał twoją torbę podczas układania włosów.

Kiedy on już ma twój numer i oboje piszecie SMS-y, spraw, by nie można było mu się oprzeć, sprawiając, że poczuje się jak bohater poprzez SMS-y.

Najprostszą rzeczą do zrobienia jest obejrzenie doskonałego darmowego filmu Jamesa Bauera tutaj. Dzieli się kilkoma prostymi wskazówkami na początek, takimi jak wysłanie mu 12-wyrazowego tekstu, który natychmiast uruchomi jego instynkt bohatera.

Ponieważ na tym polega piękno instynktu bohatera.

To tylko kwestia znajomości właściwych rzeczy do powiedzenia, aby uświadomić mu, że chce ciebie i tylko ciebie.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć darmowe wideo.

5) Zaoferuj swoją wiedzę

Podkreśl niektóre ze swoich umiejętności i wiedzy podczas rozmowy i oczywiście zapytaj go o jego.

Podczas rozmowy omów rzeczy, w których jesteś dobry lub które Cię pasjonują. To świetny sposób na ponowne spotkanie was dwojga… więc zdecydowanie sprawi, że poprosi o twój numer.

Nie musi to być związane z karierą. Możesz być też dobry w wielu innych rzeczach.

Może jesteś dobry w grze na gitarze. Albo pieczenie. Albo układanie kwiatów.

Facet, który jest tobą zainteresowany, nie będzie mógł przepuścić żadnej okazji, by nawiązać z tobą kontakt w jakikolwiek sposób.

Nawet jeśli nie zajmuje się układaniem kwiatów, może powiedzieć, że potrzebuje pomocy z kwiatami, aby dać matce pretekst do zdobycia twojego numeru.

6) Zaplanuj wspólne robienie rzeczy

Jeśli nie będzie się starał zdobyć twojego numeru, nawet jeśli dałeś mu wystarczająco dużo „przynęty”, to śmiało i po prostu zaproś go, żeby coś razem zrobili.

Tylko upewnij się, że zaproszenie wydaje się swobodne.

Aby to zrobić, musisz zrobić coś, co nie wygląda na romantyczną randkę.

To musi być związane z tym, o czym rozmawiacie… o rzeczach, które oboje lubicie.

Pozwól, aby twoja rozmowa doszła do punktu, w którym oboje tworzycie własną małą bańkę. Następnie, pod koniec, od niechcenia poproś go, aby zrobił coś związanego z tym, o czym mówisz.

Oczywiście, ponieważ już zaprosiłeś, powinien być pewny, że poprosi o twój numer.

7) Bądź naprawdę ciekawy, co robi

10 łatwych sposobów, aby facet poprosił o twój numer

Jeśli nie możesz jeszcze znaleźć niczego wspólnego – prawdopodobnie dlatego, że masz bardzo krótkie interakcje – po prostu zwróć uwagę na to, co robi i na rzeczy, którymi się interesuje.

Może jesteście kolegami z klasy i widzicie, że ma na sobie koszulkę Davida Bowiego. Powiedz coś o tym i zapytaj go, czy ma zespół. Może mieć jeden i zaprosić cię na swój koncert.

Musiałby wtedy poprosić o twój numer, żeby dać ci bilety.

Lub powiedzmy, że jest kolegą z pracy i zauważasz, że jest weganinem. Skomentuj to i zainteresuj się. Może poprosić o Twój numer, aby mógł podać Ci wegańskie przepisy.

Wiele dobrych rzeczy może się wydarzyć tylko dzięki szczerej ciekawości drugiej osoby. Zobaczysz, że randki stają się łatwiejsze, jeśli tylko będziesz zwracać na to uwagę.

8) Spraw, by poczuł, że jesteś w jego zasięgu

Być może pracowałeś nad częstszym uśmiechaniem się i byciem bardziej przystępnym. Ale niektórzy mężczyźni są po prostu boleśnie nieśmiali, że musisz sprawić, by poczuli absolutną pewność, że ich nie odrzucisz.

Aby to zrobić, musisz wyjść poza język ciała i podstawowe umiejętności prowadzenia rozmów.

Musisz rzucić mu okiem na to, kim jesteś – łącznie z wadami.

Możesz otwarcie mówić o swoich lękach, zmartwieniach i niepewności. Możesz mu powiedzieć, że w niektóre dni po prostu spędzasz czas w domu, jedząc złe jedzenie i oglądając Netflix.

To sprawi, że poczuje ulgę, że nie jesteś tak wysoko nad nim… że właściwie jesteś w jego zasięgu i że możliwe, że dasz swój numer, gdy o to poprosi.

9) Ale nie daj mu odczuć, że jesteś zbyt dostępny

Jeśli wykonałeś wszystkie sztuczki z tej listy, powinien mieć wskazówkę, że jesteś w nim… i że tak naprawdę czekasz, aż poprosi o twój numer.

Ale jeśli nadal nie poprosi o to, spraw, by poczuł, że przegapi, jeśli nie zrobi tego od razu.

Rzuć wskazówki, że nawet jeśli szukasz miłości i interesujesz się randkami z ludźmi, jesteś też dość zajęty. Nie mów tego snobistycznym tonem, powiedz to tak, jakbyś po prostu informował go, że nie będziesz czekać.

To spowoduje, że natychmiast poprosi o twój numer, inaczej straci szansę na dobre.

10) Rozstań się z ciepłym pożegnaniem

Często pod koniec spotkania ludzie wymieniają się numerami w nadziei na ponowne spotkanie.

Więc upewnij się, że nie tylko sprawiłeś mu radość ze wspólnego spędzania czasu, ale także upewnij się, że pożegnanie będzie wyjątkowe.

Nie uśmiechaj się i nie odchodź. Spróbuj go przytulić, uśmiechnąć się do niego i powiedzieć „Mam nadzieję, że się zobaczymy”.

I nawet jeśli nie rozmawialiście zbyt długo lub byliście skrępowani i nieśmiali podczas wspólnego spędzania czasu, dobre, serdeczne pożegnanie — zwłaszcza z zaproszeniem do ponownej rozmowy — w dużym stopniu sprawi, że spotkanie będzie przyjemnym doświadczeniem jego umysł.

Wniosek:

Zainteresowanie faceta na tyle, by poprosił cię o numer, nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na początku.

Musisz tylko upewnić się, że nie polegasz wyłącznie na swoim wyglądzie.

Najważniejszą rzeczą jest to, abyś przedstawił mu się jako ktoś, z kim może się cieszyć – ktoś, kto jest przystępny, z kim można się identyfikować i sprawia, że ​​​​czuje się dobrze.

Oczywiście czasami nadal możesz przejąć inicjatywę i najpierw zapytać go o numer. Niektórzy faceci są po prostu nieśmiali. W końcu liczy się to, że macie wzajemny kontakt!

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector