Jak sprawić, by mężczyzna Wagi ci wybaczył

Astrologia

Każdy związek przechodzi okresy wstrząsów. W wielu sytuacjach oboje partnerzy mogą być odpowiedzialni za nieporozumienia. Z drugiej strony, niektóre przypadki wymagają, aby jeden partner szukał przebaczenia u drugiego. Jeśli zachowałeś się w sposób, który obraził lub obraził mężczyznę Wagi w twoim życiu, musisz poważnie zająć się tymi obawami. Wagi często z natury wybaczają, choć równie mało prawdopodobne jest, aby zapomniały o zniewadze. W związku z tym Waga będzie dążyć do harmonijnego rozwiązania, choć zdaje sobie sprawę, że każde rozwiązanie może wymagać skruchy w imieniu partnera.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył, zapraszamy do przejrzenia całego naszego wyboru na temat przebaczenia. Aby pomóc ci w każdym aspekcie twoich przyjaźni i romantycznych związków partnerskich, zapraszamy do rozważenia poświęcenia tego czasu na przejrzenie naszej kolekcji na temat tego, jak mieć zdrowy związek z mężczyzną Wagi.

Jak sprawić, by mężczyzna Wagi ci wybaczył

Zrozumienie powodu jego zdenerwowania

Partnerstwo jest najważniejszą rzeczą dla mężczyzny Wagi. W miarę jak jego uczucia stają się silniejsze, rośnie też jego pragnienie, by wasz związek był zrównoważony. Chce sprawić przyjemność swojej partnerce, choć z pewnością nie chce być maltretowany ani zaniedbywany. Jeśli jego partner podjął decyzję, by go skrzywdzić, będzie żądał zadośćuczynienia. Może to być albo działanie, które chce, aby zrobił jego partner, aby zasłużyć na jego przebaczenie, albo może poprosić o zadośćuczynienie za swoje zachowanie.

Chce, aby każda część jego związku opierała się na konsensusie i nie jest zainteresowany krzywdzeniem swojego partnera w zamian. Istnieją jednak aspekty jego życia, którymi musi się zająć, a te rozważania prawdopodobnie będą musiały być zrównoważone zniewagami, których doświadczył. Ważne jest, aby z nim porozmawiać, aby zrozumieć jego obawy. Jeśli podczas tej dyskusji zdecydujesz się być negatywnym, prawdopodobnie on zachowa się w podobny sposób.

Ucząc się, jak sprawić, by mężczyzna Wagi ci wybaczył, ważne jest, aby zrozumieć jego motywacje i pragnienia. Nie chce związku, w którym musi nawigować i przezwyciężać. Chce cieszyć się naturalnym związkiem, który nie jest pełen trudności, kłótni i obelg. Upewnij się, że prowadzisz te dyskusje w środowisku, które sprawia, że ​​czuje się bezpiecznie. Nie chcesz, żeby w tym momencie był w defensywie.

Chociaż zdałeś sobie sprawę, że musisz porozmawiać z nim o swoim błędzie, ważne jest, aby dać mu również możliwość podzielenia się z tobą sobą. Możliwe, że wasza dwójka będzie musiała odbyć różne dyskusje na ten temat. Możesz nie chcieć oczekiwać, że wszystko zostanie rozwiązane podczas jednej rozmowy, ponieważ może to być fałszywe pragnienie. Prawdopodobnie zaakceptuje, że popełniłeś błąd, a nawet wypadek. Z drugiej strony celowa krzywda będzie wymagała poważniejszej rekompensaty.

Akceptowanie i uznanie jego uczuć

Stwórz odpowiednią atmosferę do omawiania tego tematu i skieruj rozmowę na ten temat. Mówienie na inne tematy jest szkodliwe, podczas gdy te informacje należy przedyskutować. W sytuacji, gdy jego zachowanie jest winne, prawdopodobnie się do tego przyzna, ale może nie być zainteresowany dyskusją na ten temat. Jeśli popełniłeś wielką krzywdę, skup rozmowę na swoim oświadczeniu lub działaniu.

Człowiek Wagi bardziej niż większość pragnie obiektywnego dowodu w odniesieniu do przeprosin. Nie chce po prostu, aby jego partner powiedział słowo, ale raczej zmieni zachowanie, którego będzie wymagał. Podczas tych dyskusji może zachowywać się w sposób bardziej przypominający przesłuchanie. Chce zrozumieć motywy twoich działań, a szczera odpowiedź z pewnością pomoże mu zrozumieć, że naprawdę chcesz zadośćuczynić.

W trakcie tego związku nauczysz się, co on ceni. To przez pryzmat jego systemu wartości, niezależnie od tego, czy jest to system tradycyjny, wyznaniowy czy osobisty, podejmowane są te decyzje. Kiedy chcesz nauczyć się, jak sprawić, by mężczyzna Wagi ci wybaczył, musisz być świadomy konkretnych wartości, które wyznaje. To nie jego ego zostało nadszarpnięte twoim działaniem, ale raczej jego osobisty system honoru.

Podczas rozmowy, w której będziesz szukać jego przebaczenia, będziesz chciał poznać te wartości. Jest spostrzegawczy i zrozumie, że szukasz zadośćuczynienia. Tego właśnie chce, a nie ślepych przeprosin. Chce rozważnego partnera, który jest gotów zmienić swoje zachowanie ze względu na partnerstwo. Uznaj jego uczucia i zadbaj o to, aby Twoje zachowanie zmieniało się zgodnie z wartościami, na których opiera się Twój związek.

Kompromis z namiętną Wenus

W miarę kontynuowania tej dyskusji i ujawnienia wszystkich istotnych informacji dyskusja zmieni się z sesji wywiadowczej w coś bardziej zbliżonego do misji dyplomatycznej. W tym czasie prawdopodobnie będzie empatyczny i będzie chciał zrównoważyć swoje emocje z twoimi. Kiedy okażesz żal, będzie bardziej skłonny do zgody. Jest dobrym słuchaczem, chociaż będzie wymagał, abyś go również słuchał.

Może być korzystne, gdy uczysz się, jak sprawić, by mężczyzna Wagi ci wybaczył, siedzenie razem w ciszy. Skoncentruj się na bieżącej sytuacji i pozwól, aby pojawiły się myśli. Pomoże to wam omówić podstawowe problemy i obawy. To może być najlepszy moment dla was obojga, aby porozmawiać o innych powiązanych problemach. To tutaj możesz mówić o wydarzeniach, które Twoim zdaniem mogły doprowadzić do obraźliwego stwierdzenia lub działania.

Rozwiązanie sytuacji i zadośćuczynienie

Możliwe jednak, że przemyślał tę sytuację. Z tego powodu może się okazać, że ten temat pojawi się ponownie. Kwestie, które nie zostały omówione w tej chwili, będą musiały zostać wyjaśnione. Z tego powodu niezwykle ważna jest długa dyskusja. Próba jak najszybszego zakończenia tej rozmowy nie byłaby korzystna. Ucząc się, jak sprawić, by mężczyzna Wagi ci wybaczył, ważne jest, aby nie tylko słowa, ale czyny pokazały, że zdałeś sobie sprawę z tego błędu.

W końcu większość mężczyzn Wagi jest sprawiedliwa. Nie zamierzają przywoływać starych błędów w przyszłych sporach. Jeśli tak, to po prostu w celu ustanowienia historii lub pierwszeństwa. Stara się znaleźć wyważony wniosek i prawdopodobnie sam wprowadzi zmiany. Z drugiej strony, może zacząć zachowywać się w oderwany sposób. Jeśli tak się stanie, daj mu czas na poruszanie się po własnych myślach.

Ta równowaga pomoże wam obojgu określić, co jest odpowiednie na przyszłość w sposób, który jest naprawdę do przyjęcia dla każdego z was. Kiedy zauważysz zachowania, które doprowadziły do ​​poprzedniego zdarzenia, możesz odnieść korzyść ze zmiany kursu. Jeśli twoje działania były odpowiedzią na jego własne, powinieneś upewnić się, że omówisz z nim swoje obawy dotyczące jego zachowań. Pozwoli to uniknąć podobnych problemów w przyszłości. Ten związek zawsze będzie opierał się na zaufaniu i równowadze, więc upewnij się, że to kieruje twoimi działaniami.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector