Jak sprawić, by kobieta spod znaku Ryb ci wybaczyła

Astrologia

Kiedy pielęgnujesz związek z kobietą Ryby, możliwe, że twoje zachowanie może sprawić, że poczuje się niepewnie co do przyszłości twojego związku. Kiedy zdasz sobie sprawę, że ma wątpliwości co do przyszłości, powinieneś porozmawiać z nią o jej obawach. Możesz oczekiwać, że kobieta Ryba będzie rządzić jej emocjami, a to może spowodować, że zachowa się w sposób, który możesz uznać za nierozsądny. Jednak jej uczucia są ważne i byłoby korzystne dla twojego związku, gdybyś traktował ją z szacunkiem i uczciwością. Jej uczucia z pewnością ubarwią jej zachowanie w tym czasie, więc prowadź te dyskusje w uważny i uważny sposób.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył, zapraszamy do przejrzenia całego naszego wyboru na temat przebaczenia. Gdy pielęgnujesz związek, który dzielisz z kobietą Ryby, zapraszamy Cię do rozważenia dowiedzenia się więcej o tym, jak mieć zdrowy związek z kobietą Ryby, ponieważ zapewni ci to dostęp do całej naszej kolekcji na ten temat.

Jak sprawić, by kobieta spod znaku Ryb ci wybaczyła

Przekonasz się, że kobiety Ryby są na ogół współczujące i opiekuńcze. Z tego powodu może narazić się emocjonalnie na ludzi, którzy źle ją traktują. Dzięki tym doświadczeniom możliwe, że zauważy oznaki wskazujące, że jej partner może być skłonny nadużyć jej zaufania. Kobieta Ryby może zdecydować się na wycofanie się w siebie, gdy jej partner pokazał jej, że są gotowi ją zaniedbać lub znęcać się nad nią. Może podjąć decyzję o bezpośrednim zwróceniu się z tobą o swoje obawy lub może zakończyć związek bez słowa.

Kobieta Ryby może raczej chcieć opuścić związek niż go naprawić. Dzieje się tak dlatego, że nie jest zainteresowana otwieraniem się przed kimś, kto spowoduje jej cierpienie. Chociaż może to nie oznaczać, że chce całkowicie usunąć cię ze swojego życia, może to być znak, że czuje, że nie może już pielęgnować intymnej relacji z tobą. Nie dzieje się tak dlatego, że chce cię skrzywdzić, ale raczej z powodu jej chęci ochrony przed dalszymi krzywdami. Może się okazać, że kobieta Ryby może zachowywać się w tym czasie w sposób pasywno-agresywny. Gdy nauczysz się, jak sprawić, by kobieta Ryby ci wybaczyła, pewne jest, że będziesz musiał odpowiedzieć jej z szacunkiem i troską.

Jeśli jesteś zainteresowany ratowaniem swojego związku, musisz poświęcić trochę czasu na zrozumienie jej obaw. Być może odkryłeś, że twoje wypowiedzi lub działania spowodowały jej emocjonalną krzywdę. Może to wynikać z wcześniejszego wydarzenia w jej życiu. Prawdopodobnie wyjaśni, jak się czuła dzięki twoim zachowaniom, i konieczne jest, abyś pokazał jej, że aktywnie słuchasz. Jeśli zdecyduje się podzielić się z tobą sobą, a ty zdecydujesz się ją zignorować, przekonasz się, że jej reakcja będzie szybka i ostra.

W tym czasie może stać się artystką, ponieważ pomoże jej to poruszać się i wyrażać swoje uczucia w bezpiecznym środowisku. Jej prace z pewnością ujawnią jej uczucia, a uważny partner zrozumie znaczenie jej dzieł. Podobnie kobieta spod znaku Ryb może skoncentrować swoją energię na karierze lub innych hobby. Jeśli zauważysz, że odwróciła swoją uwagę od twojego związku, powinieneś skontaktować się z nią, zanim zda sobie sprawę, że może żyć bez ciebie.

Akceptowanie i uznanie jej uczuć

Podczas tych rozmów powinieneś pamiętać o jej intelektualnych wypowiedziach i skupić się na emocjach kryjących się za jej słowami. Zaakceptuj to, co ma ci do powiedzenia, ponieważ dzieli się z tobą swoimi uczuciami. W tej chwili nie jest zainteresowana manipulowaniem tobą, ponieważ jej celem jest zrozumienie jej pozycji. Możliwe, że w tym czasie stanie się autodestrukcyjna, więc powinieneś upewnić się, że twoje słowa są uważne i pełne współczucia. Spraw, aby kobieta Ryby wybaczyła ci, będąc uważną i współczującą. Korzystne będzie dla ciebie komunikowanie się z nią również na poziomie emocjonalnym.

Ważne jest, abyś również podzielił się z nią swoimi uczuciami. Musi wiedzieć, że chcesz dzielić się swoimi wewnętrznymi emocjami, ponieważ dzięki temu zda sobie sprawę, że wasz związek jest wart pielęgnowania. W miarę kontynuowania tej dyskusji przekonasz się, że tematy staną się bardziej intymne. W głębi serca jest romantyczką i poczuje się pocieszona, że ​​pomagasz jej w poruszaniu się po emocjach i waszym związku. Może się okazać, że z czasem uda ci się pokierować rozmową, zachowując się w bardziej pozytywny sposób.

Musisz przyznać, że jej uczucia i stwierdzenia są ważne. Możliwe, że czuje, że przesadza, i musi wiedzieć, że doceniasz to, że poświęciła czas na rozmowę z tobą o swoich uczuciach. Kiedy czuje się w tym komfortowo, może się okazać, że temat przybierze intelektualny lub mózgowy obrót. Kiedy to nastąpi, oboje możecie porozmawiać o tym, co jest odpowiednie dla przyszłości waszego związku.

Możliwe, że jej stanowisko i argumenty mogą wydawać się w tej chwili irracjonalne, ale ważne jest, abyś był cierpliwy wobec swojej partnerki. Dopóki ci nie wybaczy i nie znajdzie czasu dla siebie, nadal myśli sercem. Jeśli teraz zdecydujesz się odrzucić jej wypowiedzi, z pewnością odkryjesz, że wycofa się w siebie lub zakończy związek. Jeśli czujesz się sfrustrowany, po prostu posłuchaj, co ma do powiedzenia. Spraw, by kobieta Ryby ci wybaczyła, odpowiadając jej w konstruktywny sposób. Kiedy stanie się bardziej spokojna, przekonasz się, że łatwiej będzie ci przekonać ją o swojej skrusze.

Kompromis z pomysłowym Neptunem

Kobieta Ryby może spędzać dużo czasu na myśleniu o swoich fantazjach i lękach. Z tego powodu może być w stanie umysłu, który nie jest zgodny z rzeczywistością chwili. Jednak jej pragnienia są ważnymi przejawami tego, czego chce, a czego nie chce w przyszłości. Zakładając, że Ci na niej zależy, powinieneś podjąć decyzję o wsparciu jej w tym czasie. Pokaż jej, że jesteś gotów dokonać wymaganych zmian w swoim zachowaniu, ponieważ pomoże to wam obojgu pielęgnować udany związek.

Może się okazać, że jej emocje będą kierować przebiegiem rozmowy. Jeśli jesteś empatyczny i uważny, możesz pozytywnie wpłynąć na jej uczucia. Nie oznacza to, że powinieneś nią manipulować, raczej powinieneś pokazać jej, że możesz być bardziej uważnym i pełnym szacunku partnerem. Pomoże to wam obojgu dotrzeć do sedna jej obaw, co pomoże wam dokładnie uświadomić sobie, jakie zmiany należy wprowadzić w przyszłości. Kobieta Ryby wybaczy ci, jeśli pokażesz jej, że chcesz stać się lepszą osobą.

Rozwiązanie sytuacji i zadośćuczynienie

Konieczne jest, abyś był bezpośredni i szczery w swoich uczuciach. Nie oznacza to, że powinieneś być surowy lub okrutny. Wręcz przeciwnie, uczciwość wymaga szacunku. Najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, próbując uzyskać przebaczenie kobiety Ryb, jest współczucie i życzliwość. Oczywiście zapewniasz, że twoje zachowania są pozytywne i wspierające przez cały czas w twoim związku. Przekonasz się, że Twoje działania podczas tej dyskusji nadadzą ton przyszłemu partnerstwu.

Jeśli jest coś, co Twoim zdaniem musi zmienić w swoim zachowaniu, możesz chcieć poruszyć ten temat w tym momencie. Nie powinieneś próbować obwiniać jej ani uchylać się od odpowiedzialności, ale raczej informuj ją o tym, jak jej działania wpływają na twoje reakcje. Może być również skłonna do wprowadzenia zmian, ale ważne jest, abyś pokazał jej, że jesteś gotów najpierw pójść na kompromis. Pomoże to rozwiązać sytuację i pokaże jej, że szanujesz związek. Kobieta Ryby wybaczy ci, jeśli będziesz rozważny i intuicyjny. Możecie chcieć porozmawiać o tym, jak rozwiążecie problemy, które mogą pojawić się w przyszłości.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector