Jak sprawić, by Strzelec Ci wybaczył

Astrologia

Utrzymując związek z mężczyzną Strzelcem, prawdopodobnie będziesz mówić lub zachowywać się w sposób, który może sprawić, że poczuje się skrzywdzony. Ogólnie rzecz biorąc, Strzelec jest pozytywny i nie żywi urazy, więc jeśli szukasz jego przebaczenia, prawdopodobnie zrobiłeś coś poważnego, co spowodowało, że tak się czuje. Nie będzie chował urazy, ale będzie pamiętał o twoich działaniach na wypadek, gdybyś zdecydował się zachować w podobny sposób w przyszłości. Ten artykuł pomoże ci przejść przez ten trudny okres w twoim związku i dowiedzieć się, jak sprawić, by ci wybaczył.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył, zapraszamy do przejrzenia całego naszego wyboru na temat przebaczenia. Zapraszamy do zastanowienia się nad skorzystaniem z okazji i przeczytania naszego artykułu o tym, jak mieć zdrowy związek z mężczyzną Strzelcem, ponieważ zapewni ci to szereg narzędzi, które pomogą ci z powodzeniem poruszać się po każdym etapie twojego związku.

Jak sprawić, by Strzelec Ci wybaczył

Zrozumienie powodu jego zdenerwowania

Kiedy próbujesz uzyskać przebaczenie od mężczyzny Strzelca, musisz poświęcić trochę czasu, aby zrozumieć, który aspekt jego wartości lub emocji skrzywdziłeś. Będzie bezpośredni, kiedy będzie rozmawiał z tobą o swoich uczuciach i jest mało prawdopodobne, że będziesz musiał go z tego wydobyć. Odniesiesz korzyść, jeśli podejmiesz rozmowę, ponieważ pomoże mu to zrozumieć, że chcesz się dowiedzieć, jak go uszczęśliwić. To przejdzie długą drogę, jeśli chodzi o podjęcie przez niego decyzji, czy wybaczyć ci twoje czyny.

Ponieważ uczysz się, jak sprawić, by Strzelec ci wybaczył, ważne jest, aby wiedzieć, że jest doskonałym słuchaczem. Chce usłyszeć twoje wyjaśnienie i powody twoich działań. Twoje wartości są tym, co stara się zrozumieć, ponieważ musi wiedzieć, dlaczego zdecydowałeś się zachować w ten sposób. Kiedy cię zrozumie, może się z tobą podzielić w logiczny i rozsądny sposób. Nie chce wyjść na irracjonalnego, chociaż w tej chwili prawdopodobnie targają nim emocje.

Wykorzystując twoje wyjaśnienie jako podstawę do swojego oświadczenia, poinformuje cię, jak denerwuje go twoje zachowanie. Wyjaśni, które z jego osobistych wartości zdradziłeś i jak oczekuje od ciebie zachowania w przyszłości. Nie wynika to z chęci kontrolowania cię, ale dlatego, że jest zainteresowany ochroną siebie przed przyszłymi krzywdami. Może pozwolić, by zawładnęły nim emocje, a jeśli tak jest, wtedy odniesiesz korzyść z zachowywania się w sposób empatyczny.

W tej chwili nie ma żadnych korzyści z oferowania wymówek. Powody, takie jak to, które z jego zachowań wpłynęło na twoje działania, są dopuszczalne. Jednak nie jest zainteresowany obwinianiem go za to, co zrobiłeś. Chce wiedzieć, co może zrobić, abyś nie skrzywdził go w przyszłości, a nie bezpodstawne oskarżenia. Jesteś odpowiedzialny za swoje czyny, a on chce, żebyś wiedział, że nie możesz go tak po prostu zaatakować, gdy jest ranny. Po tym, jak podzieli się z tobą sobą, musisz pokazać mu, że go rozumiesz.

Akceptowanie i uznanie jego uczuć

Kiedy zdasz sobie sprawę z powodów, dla których jest zdenerwowany, ważne jest, aby pokazać mu, że akceptujesz to, co ma do powiedzenia. Nic nie sprawi, że poczuje się bardziej negatywnie niż bycie ignorowanym, zwłaszcza gdy naraża się na poziomie emocjonalnym. Jeśli zdecydujesz się nie słuchać tego, co ma do powiedzenia w dowolnym momencie, gdy szukasz jego przebaczenia, ryzykujesz, że natychmiast zakończy związek. Podczas gdy on ci się wyjaśnia, powinieneś odpowiedzieć po każdym ważnym punkcie w potwierdzeniu.

Jest świadomy, że trzymanie się gniewu i negatywnych emocji tylko mu zaszkodzi, dlatego jego najgłębszym pragnieniem jest rozwiązanie tej sytuacji. Może się okazać, że proces przebaczenia trwa długo. Ta ciągła rozmowa nie ma na celu upokorzenia cię, ale raczej danie mu sposobu wyjaśnienia powagi sytuacji. Jeśli poprosisz go o przebaczenie za zachowanie i ponownie podejmiesz te same decyzje w przyszłości, prawdopodobnie ten wybór doprowadzi do ruiny związku.

Pamiętaj, aby dać mu dużo czasu na podzielenie się z tobą, ponieważ prawdopodobnie ma inne zmartwienia, którymi być może będzie musiał się zająć w tym czasie. Trudno mu podjąć decyzję o poruszeniu negatywnego tematu, więc jeśli to zrobi, prawdopodobnie oznacza to, że istnieją inne kwestie, którymi należy się zająć. Może się okazać, że główny problem, którym się zajmuje, był tylko ostatnią kroplą, a nie głównym problemem.

Poruszając się po tej dyskusji, będziesz musiał rozpoznać każdy temat, który należy poruszyć. Powinieneś zmienić każde zachowanie, a nie tylko jedno. Kiedy podzieli się z tobą swoimi uczuciami, będzie oczekiwał, że będziesz słuchać i przyswajać wszystko, co ma do powiedzenia. Na szczęście dla ciebie pewne jest, że wielokrotnie powtórzy główne obawy. Zapewni, że nie ma powodu, abyś nie uznawał jego uczuć. Upewnij się, że zmieniłeś swoje zachowanie, werbalnie, intelektualnie i emocjonalnie.

Kompromis z optymistycznym Jowiszem

Strzelcami rządzi Jowisz, który słynie z pozytywnej i promiennej energii. Jego pragnieniem nie jest kontrolowanie partnera, a jedynie szacunek jako równy. Nie interesuje go zemsta, ale raczej utrzymanie relacji z kimś, z kim nie musi być w konflikcie. Jest osobą emocjonalną i nie chce czuć, że jest narażony na kontakt z kimś, kto nie dba o jego uczucia. Możliwe, że wybaczył ci, zanim zdecydowałeś się o to poprosić, ale ważne jest, aby wiedział, że zależy ci na nim na tyle, by o to poprosić.

Podczas gdy uczysz się, jak sprawić, by Strzelec ci wybaczył, ważne jest, aby zachęcić go do tego procesu. Upewnij się, że w tym czasie czuje się bezpiecznie i pewnie w waszym związku. Może się okazać, że ta rozmowa będzie najbardziej skuteczna, jeśli zdecydujesz się porozmawiać z nim w miejscu towarzyskim. Zapewni to, że będzie zachowywał się w bardziej stabilny sposób, a także będzie wymagać, abyś zachowywał się w sposób dojrzały. Bądź otwarty podczas słuchania i szczery podczas mówienia, a powinieneś być w stanie zapewnić, że związek będzie udany.

Rozwiązanie sytuacji i zadośćuczynienie

Związek z mężczyzną Strzelcem, jak każdy związek, musi opierać się na zaufaniu i szacunku. W tym okresie dyskusji możliwe, że nadal nie podjął decyzji, czy nadal utrzymywać z tobą związek. Być może już ci wybaczył, ale nie podjął jeszcze decyzji o zakończeniu związku. Chce wiedzieć, że wysłuchałeś tego, co powiedział, i pragniesz mu pokazać, że jesteś gotów dokonać wymaganych zmian.

Jeśli w tym momencie jest w złym nastroju, być może będziesz musiał zapytać go, czy jest coś jeszcze, czym możesz się zająć. Na ogół jest pozytywnie nastawiony, więc negatywna emocja może wskazywać na sekret, na który jeszcze nie zwrócił twojej uwagi. Jeśli będziesz uważny i poczuje się bezpiecznie, również podzieli się z tobą tematem. Kiedy to nastąpi, może się okazać, że ten najpoważniejszy temat doprowadzi do zupełnie innej rozmowy.

Kiedy nauczysz się, jak sprawić, by Strzelec ci wybaczył, musisz wiedzieć, że będzie cię nadal monitorował. Jeśli w przyszłości zdecyduje się poruszyć ten temat, to nie bez powodu. Chce wiedzieć, że dotrzymałeś słowa. To nie jest dyskusja, którą chciałby prowadzić, ale może uważać, że ważne jest, aby ją poruszyć. Porozmawiaj z nim szczerze i szczerze o swoich myślach. W tym momencie powinieneś zająć się wszystkim, co go niepokoi, i możesz również podzielić się z nim swoimi obawami. Jak w przypadku każdego związku, powinieneś upewnić się, że zawsze jesteś z nim szczery i przejrzysty.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector