Jak zdobyć kobietę Strzelca, aby ci wybaczyła

Astrologia

Podczas gdy utrzymujesz związek z kobietą Strzelec, z pewnością możliwe jest, że twoje działania lub wypowiedzi mogą sprawić, że poczuje się skrzywdzona lub zlekceważona. Przez większość czasu kobiety Strzelca nie są zainteresowane chowaniem urazy lub rozpamiętywaniem negatywnych emocji. Jeśli twoje zachowanie skłoniło ją do zwrócenia się do ciebie ze swoimi obawami, to zachowałeś się w sposób, który zagroził przyszłości twojego związku. To, czy zdecydujesz się uszanować potrzeby kobiety Strzelca w swoim życiu, zależy od ciebie, chociaż z pewnością będziesz się cieszyć lub ponosić konsekwencje swojej decyzji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył, zapraszamy do przejrzenia całego naszego wyboru na temat przebaczenia. Kiedy rozwijasz i pielęgnujesz związek z kobietą Strzelca, pewne jest, że odniesiesz ogromne korzyści, przeglądając całą naszą kolekcję o tym, jak mieć zdrowy związek z kobietą Strzelec.

Jak zdobyć kobietę Strzelca, aby ci wybaczyła

Kiedy ty i kobieta Strzelec w swoim życiu omawiacie obawy dotyczące waszego związku, konieczne jest poświęcenie czasu na poznanie jej wartości i stanu emocjonalnego. Możesz oczekiwać, że będzie z tobą szczera w kwestii swoich uczuć i będzie bardzo wdzięczna, jeśli podejmiesz decyzję o poruszeniu tego tematu, zanim poczuje się do tego zmuszona. Mając to na uwadze, skorzystasz na byciu uważnym i empatycznym, zwłaszcza jeśli zauważysz, że wycofała się w siebie.

Kobiety Strzelca są na ogół doskonałymi słuchaczami. Chce usłyszeć, co masz do powiedzenia na temat powodów, dla których uważasz, że twoje zachowanie było właściwe. W trakcie tej dyskusji kobieta Strzelec próbuje zrozumieć twoje wartości i zasady. Z tego powodu ważne jest, abyś zachowywał się w sposób intelektualny, a nie polegał na swoich emocjonalnych argumentach. Nie ma żadnego interesu w tym, by którekolwiek z was zmieniło tę niezgodę w emocjonalną katastrofę. Kiedy nauczysz się, jak sprawić, by kobieta Strzelca ci wybaczyła, dowiesz się, że jest zainteresowana jednomyślnością.

Po zapoznaniu się z twoim systemem przekonań, odniesie się do swoich uczuć, używając twoich stwierdzeń jako ramy. Chociaż możesz czuć, że używa twoich własnych słów przeciwko tobie, nie może to być dalsze od prawdy. Kobieta Strzelca potrzebuje, abyś zrozumiał, co ma do powiedzenia, i wie, że jej argumenty będą najbardziej przekonujące, jeśli zostaną skonstruowane zgodnie z planem, który jej wyjaśniłeś. Ważne jest, abyś nie reagował w tym momencie defensywnie, ponieważ może ona stwierdzić, że nie jesteś dla niej odpowiednim partnerem.

Pamiętaj, aby nie próbować oferować wymówek podczas tych rozmów. Spowoduje to, że Strzelec uwierzy, że jej nie szanujesz. Oczywiście chce wiedzieć, jak wpłynęły na ciebie jej działania lub wypowiedzi. Jeśli jednak zdecydujesz się obwiniać ją lub unikać odpowiedzialności, uzna, że ​​jesteś niedojrzały lub samolubny. Kiedy już zdecyduje się podzielić z tobą swoimi myślami i uczuciami, musisz jej pokazać, że zrozumiałeś, co miała do powiedzenia. Spraw, by Strzelec wybaczyła ci, słuchając jej myśli i uczuć.

Akceptowanie i uznanie jej uczuć

Kobiety Strzelca muszą wiedzieć, że zostały wysłuchane. Jeśli będziecie rozmawiać i pokażecie jej, że nie interesuje was to, co ma do powiedzenia, może się okazać, że będzie sfrustrowana, zirytowana lub zirytowana. Kiedy ujawnia się emocjonalnie, musi wiedzieć, że osoba, której ufa, jest warta jej czasu i wysiłku. Po tym, jak w trakcie dyskusji przedstawi punkt, konieczne jest, abyś udzielił rozważnej odpowiedzi.

Jest świadoma, że ​​utrzymywanie negatywnych lub szkodliwych emocji nie przynosi korzyści. Z tego powodu kobieta Strzelca jest zainteresowana rozwiązaniem każdej sytuacji, gdy tylko się pojawi. Jednak przebaczenie może wymagać wielu dyskusji i może stać się pewne dopiero po pewnym czasie. Ma to na celu upewnienie się, że jej partner jest cierpliwy i wyrozumiały. Jeśli zdecydujesz się zachowywać w tym okresie w sposób nierozważny lub obraźliwy, może się okazać, że ona zdecyduje się zakończyć twój związek.

Oczywiście odniesiesz korzyść, jeśli poświęcisz jej tyle czasu, ile potrzebuje. To da jej możliwość poruszenia innych problemów, które mogą mieć w tej chwili. Nie lubi rozmawiać na negatywne tematy, więc może to być dla niej idealny moment, aby poruszyć inne kwestie, które zignorowała. W trakcie tych dyskusji może się okazać, że ostatni problem był po prostu ostatnim z długiej listy złych zachowań z twojej strony. Spraw, by Strzelec wybaczył ci, uznając, że twoje błędy ją skrzywdziły i zmieniając swoje zachowanie w przyszłości.

Ważne jest, abyś zaakceptował każdy problem. Jeśli zdecydujesz się zignorować jeden aspekt tej rozmowy, może się okazać, że przestanie z tobą rozmawiać. To zły znak i prawdopodobnie doprowadzi do końca twojego partnerstwa. Na szczęście dla twojego związku możesz spodziewać się, że kobieta Strzelec wielokrotnie poruszy te obawy. Może się okazać, że aby ten związek był udany, muszą nastąpić poważne zmiany, a ona nie będzie tracić czasu, nakłaniając cię do dokonania odpowiednich zmian.

Kompromis z optymistycznym Jowiszem

Kobiety Strzelca są pozytywne i promienne. Nie jest zainteresowana kontrolowaniem ani manipulacją, raczej chce utrzymać związek z równym i wspierającym partnerem. Podobnie nie chce utrzymywać związku, który jest w ciągłym konflikcie. Jest emocjonalna i potrzebuje partnerstwa z kimś, kto jest empatyczny i opiekuńczy. Jeśli udowodnisz jej, że jesteś nieczuły lub powściągliwy, może się okazać, że skupi swoją energię emocjonalną gdzie indziej. Kobieta Strzelec wybaczy ci, jeśli pokażesz jej, że troszczysz się o jej uczucia.

Podczas tych dyskusji odniesiesz wielką korzyść, jeśli zachęcisz ją do dzielenia się wszystkimi swoimi uczuciami. Byłoby dla ciebie szkodliwe, gdybyś pozwolił jej nie dzielić się z tobą w pełni. Musi czuć się pewnie i komfortowo w waszym związku. Powinieneś być otwarty i wspierający w tym czasie. Pokaż jej, że rozumiesz, czego ona potrzebuje, zapewniając jej bezpieczną przestrzeń, w której może się z tobą dzielić. Pamiętaj, aby dać jej czas na podzielenie się każdą myślą, której potrzebuje.

Rozwiązanie sytuacji i zadośćuczynienie

Jak w przypadku każdego związku, udane partnerstwo z kobietą Strzelec musi opierać się na zaufaniu i szacunku. W trakcie tej dyskusji może się okazać, że ona nadal nie podjęła decyzji o utrzymaniu waszego związku. Ona cię nie sprawdza, ale musi wiedzieć, że jesteś realnym partnerem, ponieważ nie jest zainteresowana utrzymywaniem związku, który jest skazany na porażkę. Jeśli pokażesz jej, że zależy Ci na tym, aby stać się dla niej lepszym partnerem, możesz oczekiwać, że dołoży wszelkich starań, aby związek był udany.

Jeśli doszedłeś do wniosku i nadal czujesz, że ona nie jest usatysfakcjonowana, porozmawiaj z nią o kontynuowaniu rozmowy lub ponownym podjęciu tematu następnego dnia. To da jej szansę uświadomienia sobie, że ci na niej zależy. Dodatkowo będzie mogła uporządkować swoje myśli i określić, jaki temat musi wyjaśnić. Kobieta Strzelec wybaczy ci, jeśli zapytasz, czego od ciebie potrzebuje, ponieważ pokaże jej to, że troszczysz się o jej myśli i uczucia.

Powinieneś zdawać sobie sprawę, że kobieta Strzelec będzie nadal monitorować twoje zachowania po tych dyskusjach. Nie ma to na celu grania w gry lub uwięzienia cię, raczej chce wiedzieć, czy wziąłeś sobie do serca to, co powiedziała. Skorzystasz na tym, że będziesz zawsze prawdomówny i jasno wyrażał swoje obawy. Jeśli uważasz, że po zakończeniu dyskusji jesteś traktowany niesprawiedliwie, podziel się z nią swoimi uczuciami. Może to sprawić, że zda sobie sprawę, że problem został naprawdę rozwiązany i że twój związek jest gotowy, aby przejść do następnego kroku.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector