Jak sprawić, by Byk Ci wybaczył

Astrologia

Ty i Byk w twoim życiu mogłeś się nie zgadzać i możesz szukać jego przebaczenia. Twoje zachowanie lub jego postrzeganie twoich działań mogło spowodować, że poczuł się niepewnie lub nieszczęśliwy. Szukałeś artykułu, który pomoże ci dowiedzieć się, jak sprawić, by mężczyzna Byk ci wybaczył. Jego naturalny upór i inne cechy mogą powodować trudności w twoich staraniach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył, zapraszamy do przejrzenia całego naszego wyboru na temat przebaczenia. W ramach utrzymywania i rozwijania tego związku zapraszamy do przejrzenia całej naszej kolekcji na temat tego, jak mieć zdrowe relacje z mężczyzną Byk, ponieważ zapewni to szeroki zakres wsparcia i porad.

Jak sprawić, by Byk Ci wybaczył

Zrozumienie powodu jego zdenerwowania

Chociaż gniew Byka może zająć trochę czasu, jego uczucia prawdopodobnie pozostaną przez długi czas. Jego negatywne emocje mogą poruszać się jak płyty tektoniczne. Ciągłe tarcia w nim mogą wymagać wielkiego wysiłku, aby jego uczucia osłabły. Jego irytacja była prawdopodobnie spowodowana ciągłą presją lub nierozwiązanymi problemami. Możliwe, że nie dał ustnego ostrzeżenia, ale oczekiwał, że przyznasz, że twoje zachowanie było niewłaściwe bez jego poinformowania.

To, co go niepokoi, może odpływać i zanikać. Czasami możesz odnieść wrażenie, że nie przejmuje się już tym, co go wcześniej niepokoiło. Podobnie jak trzęsienie ziemi, może się okazać, że jego uczucia mogą powrócić jak wstrząsy wtórne. Każdy Byk jest inny, ale jest prawdopodobne, że jego uparte tendencje prawdopodobnie leżą u podstaw jego problemu. Możliwe, że znajduje niefortunną przyjemność w wielokrotnym przeżywaniu kłótni lub zachowań w swojej głowie.

Tak jak kilof pozostawia wyżłobienie w kamieniu, tak jego uczucia prawdopodobnie pozostaną na zawsze, choć z czasem mogą się wygładzić. Najlepszym sposobem na utrzymanie relacji z nim jest wyjaśnienie wszelkich nieporozumień lub błędów. Z pewnością jest możliwe, że to, co spowodowało, że poczuł się negatywnie, było oparte na jego własnym postrzeganiu twoich zachowań. Ponieważ zdecydował się utrzymywać z tobą związek, jest pewne, że uważa cię za coś, co jest dla niego cenne. Możesz chcieć podzielić się z nim tymi cechami, ponieważ może to pomóc mu przeoczyć wszelkie negatywne strony związane z kontynuacją związku.

Jak dwie strony medalu, jego upór idzie w parze z cierpliwością. Jeśli poświęcisz czas na podzielenie się swoją wersją historii, może on powoli przejść na twoją stronę. Oczywiście nie odniesiesz żadnej korzyści z próby zmuszenia go do zrobienia czegokolwiek. Jeśli nie jest zainteresowany zmianą swojego stanowiska, nigdy tego nie zrobi. Musisz dać mu powód do zmiany uczuć i musisz być gotów czekać, aż zrobi to w swoim czasie.

Akceptowanie i uznanie jego uczuć

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem z nim rozmowy o tym, co spowodowało, że tak się czuje, będzie z tobą bezpośredni. Jeśli jest na ciebie zły, nie będzie miał powodu, by coś ukrywać. Jeśli uważa, że ​​powinieneś być świadomy tego, co spowodowało, że tak się czuje, a ty twierdzisz, że nie wiesz, to prawdopodobnie czuje, że wybierasz ignorowanie tego, co uważa za rozsądne. Z tego powodu najtrudniejszą częścią uczenia się, jak skłonić człowieka Byka do przebaczenia, może nie być otrzymanie jego przebaczenia, ale dokładne określenie, czym należy się zająć.

W tym momencie powinieneś mieć pojęcie, co spowodowało, że poczuł się skrzywdzony. Albo poinformował cię bezpośrednio, albo jesteś w stanie ustalić przyczynę. Teraz nadszedł czas, aby zająć się jego obawami w sposób, który jest dla niego przekonujący. Musisz albo pokazać mu, że nie będziesz już więcej zachowywać się w ten sposób, co może spowodować, że pogłębi się w nim złość, albo możesz dać mu powód, by przyjrzał się twoim dostrzeżonym niepowodzeniom.

Jego pragnienie posiadania tego, co jest w tobie cenne, może skłonić go do przebaczenia. Może być materialistą, a ci, którzy mają pieniądze lub majątek, mogą wykorzystać tę wiedzę na swoją korzyść. Może koncentrować się na fizycznym aspekcie twojego związku, co może pomóc mu skupić się na czymś innym niż gniew. Oczywiście jest również w stanie ocenić związek całkowicie na podstawie emocjonalnego i intelektualnego związku, który łączy was dwoje. Każdy Byk jest inny, więc będziesz musiał zwrócić się do swojego partnera z realną taktyką.

Możesz uważać, że twoje zachowanie było właściwe, a jego reakcja była niewłaściwa, wtedy prawdopodobnie będziesz miał trudności z przekonaniem go do zaakceptowania twojego stanowiska. Teoretycznie można go przekonać do swojego stanowiska. Jednak prawdopodobnie nigdy nie przekonasz go do stwierdzenia, że ​​się myli. Ma świadomość, że wszystkie stanowiska są subiektywne i Twoim obowiązkiem jest przekonać go, że Twoje stanowisko jest tak samo ważne jak jego.

Kompromis z Nieruchomą Wenus

Zamiast popychać lub ciągnąć mężczyznę Byka w swoim życiu, możesz odnieść korzyść z prowadzenia go z daleka. Daj mu kierunek, w którym chcesz, aby się poruszał. Być może bardziej niż jakikolwiek inny znak Zodiaku, Byk wymaga czegoś kuszącego. Jest całkowicie zadowolony z wykopania dołu i pozostania w nim do końca życia. Potrzebuje powodu, aby się ruszyć, a jeśli nie zostanie podany żaden powód, po prostu odwróci głowę i pomyśli o czymś innym.

Jeśli masz szczęście, możesz całkowicie odwrócić jego uwagę od tego, co go skrzywdziło. Z czasem może nawet o tym zapomnieć. Rzeczy mogą przypominać mu o krzywdzie, której doznał, ale wartość uzyskana z twojego związku może spowodować, że straci emocjonalny związek związany z tymi wspomnieniami. Jak magnes, twój Byk w twoim życiu będzie przyciągany do tego, co jest blisko, a nie do tego, od czego jest daleko.

Rozwiązanie sytuacji i zadośćuczynienie

Po ustaleniu, co wyrządziło mu krzywdę i zorientowaniu się, jaki sposób postępowania przyciągnie go do ciebie, musisz wprowadzić ten plan w życie. Niestety, negatywne aspekty Byka są szczególnie trudne w odniesieniu do dostępnego rozwiązania. Jego naturalne skłonności do lenistwa i uporu mogą być większymi przeszkodami niż pragnienie przebaczenia. Kluczem do nauczenia się, jak skłonić człowieka Byka do wybaczenia, jest nauczenie się, jak zmusić go do działania. Ponieważ każdy mężczyzna Byka jest inny, twoje doświadczenie z nim jest najlepszym i jedynym realnym przewodnikiem, który zaspokoi jego szczególne potrzeby.

Kiedy w końcu zbierze energię, by zrobić pierwszy krok w twoją stronę, nie ustawaj w swoich wysiłkach. Równie prawdopodobne jest, że wykopie nową dziurę w błocie, jak będzie szedł dalej. Nadal dawaj mu coś wartościowego. To marchewka, a nie kij porusza Byka. Bez nagrody za wysiłek nie ma powodu do ruchu. Oczywiście spodziewa się, że te nagrody będą kontynuowane. Jeśli stwierdzi, że podjął wysiłek i nie otrzymał żadnej korzyści, jest bardzo mało prawdopodobne, aby podjął próbę ponownie.

Jeśli zastosujesz wiedzę, której nauczyłeś się w tym artykule, masz przewodnik jakości, który nauczy Cię, jak sprawić, by mężczyzna Byk ci wybaczył. U podstaw jego istoty wszystko, czego Byk chce od partnera, to ktoś, kto traktuje go życzliwie i kto go nie krzywdzi. Chce, jak każdy z nas, utrzymywać związek z kimś, kogo kocha i kto kocha jego. Dotyczy to członków rodziny, przyjaciół i intymnych partnerów.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector