Jak sprawić, by Byk Cię pragnął

Astrologia

Utrzymując związek z mężczyzną Byk, przekonasz się, że jego pragnienie przyjemności będzie kierować jego zachowaniem. Kiedy chcesz, aby skupił się na tobie, ważne jest, abyś pokazał mu, że jesteście kompatybilni na wielu poziomach. Skupiając się na jego pragnieniach emocjonalnych i fizycznych, przekonasz się, że możesz zachwycić się myślami osoby, z którą próbujesz utrzymać związek. Dowiedz się więcej o tym, jak sprawić, by mężczyzna Taurus cię chciał, ponieważ pomoże ci to w dowolnym momencie twojego związku.

Zapraszamy do skorzystania z okazji, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak sprawić, by każdy znak zodiaku Cię pragnął, ponieważ zapewni to, że masz narzędzia potrzebne do rozwijania wszelkich relacji, które chcesz utrzymać. W ramach utrzymywania i rozwijania tego związku zapraszamy do przejrzenia całej naszej kolekcji na temat tego, jak mieć zdrowe relacje z mężczyzną Byk, ponieważ zapewni to szeroki zakres wsparcia i porad.

Jak sprawić, by Byk Cię pragnął

Podczas gdy próbujesz sprawić, by mężczyzna Taurus spojrzał na ciebie z pasją w swoim umyśle, upewnij się, że jesteś manifestacją komfortu i satysfakcji. Uświadom mu, że pomagasz mu spełnić jego fantazje, ucząc się, jak przyciągnąć mężczyznę Byka. Aby ten związek był udany, będziesz musiał przyciągnąć go do siebie, ponieważ to wyciągnie go ze strefy komfortu i wprowadzi w stan umysłu, który pozwoli mu kontynuować twój związek.

Kiedy chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by mężczyzna Taurus cię chciał, weź pod uwagę, że jest znany z tego, że jest zrównoważony w sposobie, w jaki stara się nawiązać związek. Szuka kogoś, kto chce z nim odkrywać bardziej zmysłową stronę życia. Oczywiście lubi też inne aspekty życia, ponieważ może się okazać, że mężczyzna Byk w twoim życiu może być zainteresowany pielęgnowaniem relacji opartej na wzajemnym szacunku i relaksie.

Ponieważ jesteś zainteresowany tym, aby mężczyzna Byk w twoim życiu podjął decyzję o pielęgnowaniu romantycznego związku z tobą, dobrze byłoby zrozumieć, w jaki sposób jego zachowania ujawniają jego myśli. Zastanów się nad poświęceniem tego czasu, aby dowiedzieć się, jak stwierdzić, czy mężczyzna Taurus cię lubi, ponieważ zapewni ci to niezbędne narzędzia do zrozumienia jego mowy ciała i tonu głosu.

Jak sprawić, by Byk pragnął Cię intelektualnie

Dla mężczyzny Taurus część jego życia, którą rządzi jego umysł, jest często odłączona od jego osobistych i intymnych relacji. Możesz jednak zdobyć jego myśli, dając mu coś do rozważenia, zwłaszcza gdy jesteście daleko od siebie. Chociaż ten proces może zająć trochę czasu, odkryjesz, że oczarowanie go sprawi, że skupi całą swoją energię na rozwijaniu i pielęgnowaniu romantycznego związku z tobą.

1. Zajmij się jego fantazjami

Kiedy starasz się zdobyć jego uczucia, możesz odkryć, że mężczyzna Byk wolno działa zgodnie ze swoimi myślami. Z tego powodu będziesz musiał zapewnić mu nieskończony zestaw powodów, dla których będzie cię ścigał. Zaoferuj mu coś, co może otrzymać tylko od ciebie, ponieważ wpłynie to na niego, aby ułożył plan, aby cię pozyskać. Kiedy tak się dzieje, to tylko kwestia czasu, zanim jego myśli zaczną wpływać na jego emocje.

2. Spraw, by chciał się poprawić

Kiedy chcesz, aby mężczyzna Taurus cię chciał, powinieneś wyrazić siebie w sposób, który ma go przyciągnąć. Jeśli czuje, że jesteś poza jego ligą, może go to zachęcić do podjęcia wysiłków, aby stać się lepszą wersją siebie. Spróbuj zaimponować mu swoimi cechami intelektualnymi i koncepcyjnymi. To spowoduje, że będzie starał się dalej rozwijać swoje umiejętności z zamiarem skłonienia go do większego zainteresowania tobą.

3. Rozwijaj swoją wytrzymałość psychiczną

Jeśli poważnie myślisz o utrzymaniu związku z mężczyzną Taurus, musisz wziąć pod uwagę wagę, jaką kładzie na to, by móc podążać. Nie jest zainteresowany próbą rozwinięcia związku, który jest skazany na porażkę. Pokaż mu, że potrafisz zachować dystans, jeśli chodzi o rozmowy i intymne spotkania, ponieważ uświadomi mu to, że fundament waszego związku jest solidny.

Jak sprawić, by Taurus chciał cię fizycznie

Rządzony przez swoje fizyczne pragnienia, mężczyzna Byk stara się nawiązać związek, który odniesie sukces na tym najbardziej praktycznym poziomie. Dla mężczyzny Taurus związek, który nie jest oparty na kompatybilności fizycznej, prawdopodobnie nie będzie trwał długo. Ważne jest, abyś skorzystała z okazji, aby podzielić się z nim swoimi pragnieniami i zainteresowaniami i upewnić się, że da mu szansę powiedzenia ci, czego on również chce. To położy podwaliny pod zdrowy i trwały związek.

1. Stań się obiektem jego pragnień

Podczas rozmów, które dzielisz z mężczyzną Byk, pewne jest, że będzie zachowywał się zalotnie. Z czasem możesz odkryć, że podzieli się z tobą swoimi najskrytszymi uczuciami. Mając te informacje, powinieneś zachowywać się w sposób, który ma sprawić, że będzie cię pożądał, ponieważ często kierują nim te najbardziej pierwotne pragnienia. Kiedy zauważysz, że zaczyna pracować, aby stać się również twoją fantazją, oznacza to, że interesuje go coś więcej.

2. Pielęgnuj uczucia romantyczne

Kiedy chcesz, aby mężczyzna Taurus cię chciał, będziesz musiał porozmawiać zarówno z jego formą fizyczną, jak i emocjonalną. Zasadniczo połączenie tych dwóch rzeczy z pewnością sprawi, że będzie tęsknił za twoim towarzystwem. Dzielcie się osobistymi chwilami, nawet gdy oboje jesteście w miejscu publicznym. Pokazując mu, że zafascynował twoje myśli, prawdopodobnie odkryjesz, że zacznie odzwierciedlać również twoje zachowanie.

3. Zmuś go do wykonania ruchu

Kiedy starasz się pielęgnować związek z mężczyzną Byk, prawdopodobnie odkryjesz, że nie będzie się wysilał, chyba że jest pewien sukcesu. Mając to na uwadze, powinieneś mieć świadomość, że może on zdecydować się na przyjęcie roli reaktywnej, gdy oboje zabiegacie o siebie. Daj mu powód do wykonania ruchu, ponieważ pokaże mu to, że chcesz, aby cię ścigał. Kiedy już się odsłoni, nic nie powstrzyma go przed próbą zdobycia twoich uczuć.

Jak sprawić, by Byk pragnął Cię emocjonalnie

Poza sferą pragmatyzmu mężczyzna Byk pozwala kierować się sercem. U podstaw jego istoty mężczyzna Taurus nie chce niczego więcej, jak tylko utrzymać związek, który sprawia, że ​​czuje się bezpiecznie i komfortowo. Przyjemności związane z zaufaniem są warte więcej niż cokolwiek innego. Biorąc to pod uwagę, musisz pokazać mu, że jesteś przejrzystą i autentyczną osobą, która nie chce niczego więcej, jak tylko utrzymać z nim zaangażowany związek.

1. Daj mu miejsce do dzielenia się sobą

Może się okazać, że indywidualne cechy Byka w twoim życiu mogą sprawić, że będzie asertywny i bezpośredni w swoich uczuciach. Jednak wielu mężczyzn Byka decyduje się trzymać swoje uczucia blisko klatki piersiowej. Z tego powodu powinieneś zaprosić go, aby podzielił się z tobą swoimi uczuciami, kiedy tylko jest to możliwe. Z kolei ty powinieneś wzmocnić swoją więź, będąc otwartym również przed sobą, ponieważ to sprawi, że poczuje, że oboje jesteście na równych prawach.

2. Reaguj bezpośrednio na swoje potrzeby

W miarę jak twój związek się rozwija, powinieneś rozważyć wyjaśnienie mu, czego chcesz od swojego związku. Jeśli czuje, że nie jesteś z nim szczery, możliwe, że odsunie się od ciebie. Unikaj grania w gry lub testowania go, ponieważ jest to pewny sposób, aby poczuł się zaniepokojony twoimi intencjami. Wolałby raczej cieszyć się romansem z tobą, niż próbować pielęgnować poważny związek z tobą, jeśli nie jesteś do tego zaangażowany.

3. Poświęć czas swojemu związkowi

Bardziej niż cokolwiek innego, mężczyzna Taurus chce spędzić z tobą czas osobiście. Ciesząc się swoim towarzystwem, odkryjecie o sobie więcej rzeczy, zwłaszcza to, co sprawia, że ​​druga osoba jest szczęśliwa. Zrób wszystko, co możesz, aby być z nim, a na pewno przekonasz się, że on zrobi to samo. Jeśli dzielisz się swoimi uczuciami w inny sposób, na przykład wręczając prezenty, zrób wszystko, aby poczuł się doceniony i pożądany.

Więcej sposobów na to, by mężczyzna Taurus cię chciał

Oczywiście przekonasz się, że istnieje wiele dróg, którymi możesz podążać, aby mężczyzna Taurus cię chciał. Jeśli szukasz czegoś więcej, rozważ nawigację w swoim związku w sposób strategiczny. Aby zdobyć uczucia Byka, musisz uświadomić mu, że jest zainteresowany ściganiem cię. Jeśli pozostanie bierny, gdy będziesz go ścigał, możliwe, że ogarnie go bezczynność. Z tego powodu musisz sprawić, by jego ciało się poruszało, a umysł myślał.

1. Omów swoje intymne uczucia

Kiedy uczysz się, jak sprawić, by mężczyzna Taurus cię chciał, powinieneś zauważyć, że jego głównym motorem są jego fizyczne pragnienia. Głęboko w nim kłębi się namiętna energia, która tylko czeka, by się wydostać. Musisz mu uświadomić, że jesteś gotowa i zdolna do utrzymywania z nim romantycznego związku. Podziel się swoimi najgłębszymi pragnieniami i zaproś go, by zrobił to samo, a przekonasz się, że wasz związek rozkwitnie, gdy oboje rozwiniecie silniejsze uczucia intymności.

2. Traktuj swój związek poważnie

Nie jest zainteresowany wkładaniem jakiegokolwiek wysiłku w związek, którego nie uważa za opłacalny. Z tego powodu będzie stale rozważał twoje zachowania i działania. Pokaż mu, że nie igrasz z nim, czyniąc go centralnym punktem swojego życia. To sprawi, że poczuje się bezpieczniej, co z kolei spowoduje, że włoży całą swoją energię w rozwijanie połączenia, które oboje dzielicie.

3. Zaoferuj zmysłowy dotyk

Kiedy oboje macie okazję spędzić razem czas w prywatnym otoczeniu, zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby być w jego przestrzeni osobistej. Da ci to możliwość lekkiego dotknięcia jego dłoni lub szyi, co z pewnością spowoduje, że jego ciało ożyje. Kiedy okażesz mu fizyczne zainteresowanie, z pewnością jego umysł, serce i ciało pozwolą działać zgodnie. Gdy będziesz go w ten sposób zachęcać, możesz się założyć, że będzie gorliwie za tobą tęsknił.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector