Jak sprawić, by Byk Ci wybaczył

Astrologia

Twoje zachowanie mogło sprawić, że zdałeś sobie sprawę, że musisz szukać przebaczenia u kobiety Byka w swoim życiu. Jej postrzeganie twoich działań lub wypowiedzi sprawiło, że zdała sobie sprawę, że nie cenisz jej w taki sam sposób, w jaki ona ceni ciebie. Z tego powodu prawdopodobnie czuje się niepewnie i niekomfortowo co do przyszłości waszego związku. Może się okazać, że jej naturalne skłonności do uporu i introspekcji mogą sprawić, że trudno będzie ci wybaczyć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył, zapraszamy do przejrzenia całego naszego wyboru na temat przebaczenia. Dodatkowo czerpiesz korzyści z czytania wszystkiego, co możesz o tym związku, więc skorzystasz z poświęcenia tego czasu na przejrzenie naszego artykułu o tym, jak mieć zdrowy związek z kobietą Byk.

Jak sprawić, by Byk Ci wybaczył

Możliwe, że twoje zachowania trwały przez dłuższy czas, zanim kobieta Byk w twoim życiu dała ci znać, że nie uważa, że ​​​​twoje działania są do zaakceptowania. Jej myśli i uczucia poruszają się w przemyślanym tempie, a kobieta Taurus prawdopodobnie będzie cierpliwa, jeśli chodzi o kogoś, na kim bardzo jej zależy. Może jednak oczekiwać, że zwracasz uwagę na jej zachowanie i zdaje sobie sprawę, że uważa, że ​​​​twoje działania są niewłaściwe. Po tym, jak udzieliła ci wielu subtelnych ostrzeżeń, prawdopodobnie przekonasz się, że będzie z tobą bezpośrednio mówić o swoich uczuciach.

Gdy twój związek rozkwitnie, może się okazać, że obraźliwe działania staną się akceptowalne, a odpowiednie działania irytujące. Nie dlatego, że jest niestabilna lub niewiarygodna, ale raczej czuje, że każdy punkt w twoim związku wymaga nowego poziomu wolności i zaufania. To, co nie było problemem, kiedy się spotykaliście, może stać się poważnym problemem po ślubie. Dla kobiety Taurus jest to naturalna i rozsądna pozycja. Jeśli zareagujesz negatywnie na te rozwijające się uczucia, może ona pomyśleć, że jesteś po prostu trudny lub przeciwny. Kiedy uczysz się, jak sprawić, by kobieta Byk ci wybaczyła, powinieneś pamiętać, że zawsze korzystne jest bycie pozytywnym i otwartym.

Może się okazać, że twoje zachowanie pozostanie z nią na zawsze, nawet po tym, jak ci wybaczyła. Poważne zdrady pozostaną w jej umyśle przez cały wasz związek, chociaż jest prawdopodobne, że nigdy nie będzie na nie działać. Jeśli jednak zachowasz się w sposób podobny do szczególnie obraźliwego i wcześniej wybaczonego zachowania, będziesz narażony na jej gniew. Jeśli powiedziała ci, że pewne zachowanie jest niedopuszczalne, a ty zdecydujesz się zachowywać w ten sposób w przyszłości, możesz spodziewać się, że doprowadzi to bezpośrednio do końca twojego związku.

Dla kobiety Taurus naturalna równowaga między jej cierpliwością a uporem kieruje jej decyzjami. Wszystko w jej życiu toczy się w przemyślanym i ustalonym tempie. Jeśli spróbujesz ją pośpieszyć lub zmusić, okaże się, że przestanie reagować. Jeśli ją skrzywdziłeś, a ona wie, że nigdy ci nie wybaczy, nie ma powodu, by starać się o jej przebaczenie. Przeproś za swoje osobiste zamknięcie, ale nie oczekuj, że zmieni zdanie. Spraw, aby kobieta Byk wybaczyła ci, będąc cierpliwym podczas tych rozmów. Jeśli jednak chce ci wybaczyć ze względu na wasz związek, może się okazać, że rozmowa będzie prostsza, niż się spodziewałeś.

Akceptowanie i uznanie jej uczuć

Jeśli jesteś uważny i zdałeś sobie sprawę, że twoje zachowanie spowodowało, że kobieta Byka w twoim życiu poczuła się niedoceniana lub lekceważona, powinieneś porozmawiać z nią o swoich obawach. Kobieta Taurus doceni, że poruszyłeś ten problem, i będzie z tobą bezpośrednio mówić o swoich uczuciach. Byłoby mało prawdopodobne, aby próbowała teraz z tobą grać w gry, ponieważ jasne jest, że jesteś osobą zainteresowaną korygowaniem ich złych decyzji.

Kobieta Byk porozmawia z tobą o swoich uczuciach i ważne jest, abyś zaakceptował i potwierdził to, co ma do powiedzenia. Jeśli otworzy się przed tobą, a ty zdecydujesz się ją zignorować, przekonasz się, że zareaguje negatywnie. Musi zrozumieć, dlaczego uważałeś, że twoje zachowanie było właściwe, i powinieneś sformułować swoją odpowiedź na podstawie relacji z nią. Nie oznacza to, że musisz być nadmiernie emocjonalny, ale ważne jest, abyś był świadomy, że każde działanie ma emocjonalny wpływ na twojego partnera. Jeśli jesteś emocjonalnie zdystansowany i reagujesz w wyrachowany sposób, może ona zdać sobie sprawę, że twoje serce nie jest w związku.

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety Byka są materialistkami. Może się okazać, że możesz skłonić kobietę Byka do przebaczenia, dając jej przemyślane prezenty. Nie oznacza to, że możesz po prostu kupić jej przebaczenie, ale oznacza to, że istnieje droga, którą możesz podążać, co może pomóc ci przeprosić. W przypadku drobnych błędów prezent wysokiej jakości może pomóc złagodzić wszelkie krawędzie podczas rozmowy. Kobiety Taurus lubią przedmioty materialne, które są trwałe i mają za sobą nieodłączne znaczenie. Jednak ważne jest, abyś nie polegał na prezentach, ponieważ w końcu staną się one pustym przypomnieniem twoich występków.

W sytuacjach, w których czujesz, że jej reakcje na twoje zachowanie były niewłaściwe, możesz mieć pewne trudności z przekonaniem cię, że popełniła błąd. Jeśli czujesz, że ona przesadza, ważne jest, abyś zrozumiał, skąd ona pochodzi. To, że nie zgadzasz się z jej odpowiedzią, nie oznacza, że ​​jest obiektywnie niepoprawna. Jeśli ten związek ma być udany, musisz nauczyć się uznawać jej wartości i przekonania.

Kompromis z Nieruchomą Wenus

Po tym, jak oboje podzieliliście się swoimi uczuciami i zrozumieliście się nawzajem, ważne jest, aby ustalić, co jest odpowiednie dla przyszłości waszego związku. Musicie dojść do porozumienia w kwestii radzenia sobie z problemami, które mogą pojawić się w przyszłości. Nie ma żadnych korzyści w próbach zmuszenia jej do zajęcia twojego stanowiska, ponieważ spowoduje to tylko, że stanie się nieelastyczna. Zamiast tego zajmij stanowisko, które jest bardziej rozsądne lub przyjemniejsze niż obecne.

Możesz spojrzeć na tę dyskusję z perspektywy umowy. Jeśli jedno z twoich zachowań wyrządziło jej krzywdę, unikaj tego w przyszłości. Jeśli jednak chcesz zrobić coś, czego ona nie chce, musisz wspólnie ustalić mechanizm, który pomoże ci przezwyciężyć obawy. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, a ona tego nie chce, być może jest coś, co ona chce zrobić, a ty nie chcesz, żeby zrobiła. Jednak ważne jest, abyś zrozumiał, że te okazje mogą obejmować ropiejące rany i może się okazać, że twój związek zakończy się z powodu nierozwiązanych problemów.

Rozwiązanie sytuacji i zadośćuczynienie

Kiedy oboje osiągnęliście porozumienie w sprawie waszego związku, ważne jest, abyście działali zgodnie ze swoim zrozumieniem. Jeśli pokażesz jej, że chcesz ją zignorować, zrozumie, że nie szanujesz tego związku. Kiedy to nastąpi, może zdecydować się na utrzymanie związku, choć z zamiarem nieuchronnego odejścia. Dzieje się tak często, gdy partnerzy łączą się na poziomie fizycznym, ale nie na poziomie emocjonalnym czy intelektualnym. Byk może ci wybaczyć, ale to nie znaczy, że pozostanie w związku, który przynosi jej krzywdę.

Ponadto ważne jest, abyś podjął decyzję o zaoferowaniu czegoś wartościowego. Jeśli twój związek opiera się na wybaczeniu twoich złych zachowań, przekonasz się, że odwróci się od ciebie. Kobieta Byk często kończy niezadowalający związek, po prostu odchodząc i nigdy nie oglądając się za siebie. Jeśli zdecydujesz się nagrodzić jej wysiłki, wtedy zda sobie sprawę, że jest z tobą ze względu na to, co masz do zaoferowania.

Kobieta Byk na ogół chce utrzymywać związek oparty na wygodzie i przyjemności. Nie jest zainteresowana kłótniami ani stresującym związkiem. Dla niej utrzymywanie dramatycznego związku jest nieopłacalne. Odniesiesz wielką korzyść ze zmniejszenia liczby trudności, które wnosisz do związku, i możesz oczekiwać, że ona zrobi to samo. Kiedy negatywne interakcje znikną, odkryjesz, że związek rozkwitnie w ogród przyjemności. Pewne jest, że kobieta Byk wybaczy ci, gdy twój związek będzie się rozwijał w korzystnym i przyjemnym kierunku.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector