Jak sprawić, by kobieta Taurus cię pragnęła

Astrologia

Głęboko w każdej kobiecie Taurus jest zawsze obecne pragnienie przyjemności i zmysłowości. Aby przykuć jej uwagę, musisz jej pokazać, że będziesz w stanie zaspokoić jej osobiste potrzeby. Zachowując się w sposób, który ma jej zaimponować i wzbudzić ciekawość twoich innych cech fizycznych i emocjonalnych, przekonasz się, że stanie się zachęcająca i zalotna. Dowiedz się więcej o tym, jak sprawić, by kobieta Byk cię pragnęła, a przekonasz się, że twoje pragnienie stania się dla niej bardziej atrakcyjnym wzmocni każdy rodzaj relacji, którą z nią utrzymujesz.

Zapraszamy do skorzystania z okazji, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak sprawić, by każdy znak zodiaku Cię pragnął, ponieważ zapewni to, że masz narzędzia potrzebne do rozwijania wszelkich relacji, które chcesz utrzymać. Dodatkowo będziesz się wspierać, czytając wszystko, co możesz o tym związku, więc skorzystasz z poświęcenia tego czasu na przeczytanie o tym, jak mieć zdrowy związek z kobietą Byk.

Jak sprawić, by kobieta Taurus cię pragnęła

Kiedy starasz się, aby kobieta Taurus zdała sobie sprawę, że jesteś obiektem jej pragnień, powinieneś pokazać, że jesteś zarówno troskliwy, jak i pociągający. Pozwól jej naturalnym skłonnościom kierować twoim zachowaniem, ponieważ jest to pewny sposób na przyciągnięcie kobiety Byka. Pokaż jej, że jesteś biegły w innych aspektach swojego życia, ponieważ spowoduje to, że zacznie fantazjować o innych cechach i umiejętnościach, które być może udoskonaliłeś.

Kiedy chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by kobieta Taurus cię chciała, ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że ma ona tendencję do odgrywania biernej roli. Większość kobiet Taurus szuka partnera, który chce być asertywny i pewny siebie, ponieważ spowoduje to, że jej naturalna energia wzburzy się z pasją. Oczywiście może się okazać, że kobieta Byk w twoim życiu może być gotowa do przejęcia władzy, chociaż często dzieje się tak tylko wtedy, gdy dokuczasz jej do granic wytrzymałości.

Aby ten związek był udany, przekonasz się, że kobieta Byk musi mieć pewność, że zwracasz uwagę na jej potrzeby. Dodatkowo doceni Twoją decyzję o aktywnym uczestnictwie w jej życiu. Kiedy oboje będziecie spędzać razem czas, będziecie bardziej dostrojeni do jej zachowań, co pomoże wam zrozumieć jej uczucia. Zastanów się nad poświęceniem tego czasu, aby dowiedzieć się, jak stwierdzić, czy kobieta Taurus cię lubi.

Jak sprawić, by kobieta Taurus pragnęła cię intelektualnie

Z perspektywy umysłu kobieta Taurus znana jest z tego, że pozwala, by jej pragnienia często wpływały na jej osąd, jeśli chodzi o potencjalnych partnerów. Kiedy jej myśli zostaną pokonane przez fantazje, może się okazać, że najskuteczniejszym sposobem działania jest utrzymanie jej myśli w sferze pożądania. Kiedy z nią rozmawiasz, poproś ją, aby ciągle o tobie myślała. Kiedy sprawisz, że będzie cię chciała, pozwól swojej intuicji kierować sposobem, w jaki wchodzisz z nią w interakcję na poziomie intelektualnym.

1. Urzekaj ją swoją wyobraźnią

Zanim wasza dwójka nawiąże intymny związek, prawdopodobnie przekonasz się, że kobieta Taurus będzie potrzebowała trochę czasu na mentalne przygotowanie. Aby przekonać kobietę Taurus, by cię pragnęła, podziel się z nią swoją kreatywnością i pragnieniami, ponieważ da jej to coś do przemyślenia, gdy będziecie osobno. Jeśli udało ci się zasiać te nasiona w jej umyśle, to następnym razem, gdy wasza dwójka wejdzie w interakcję, będzie napędzana przez jej kiełkujące fantazje.

2. Daj jej powód do pysznienia się

Dla kobiety Byka osobiste związki często opierają się na poszukiwaniu wzajemnej satysfakcji. Kiedy rozważa intymny związek, który będziecie dzielić, pewne jest, że będzie chciała być przygotowana. Pokazując jej, że starasz się być dla niej atrakcyjny, jest prawdopodobne, że ona również zacznie się dla ciebie stroić. Jeśli zauważysz, że ubiera się i zachowuje w bardziej kuszący sposób, prawdopodobnie oznacza to, że jest gotowa, abyś zachowywał się bardziej asertywnie.

3. Ujawnij swoją wytrzymałość psychiczną

Kiedy oboje prowadzicie ze sobą rozmowy, ona ocenia, jak dobrze jesteście w stanie utrzymać koncentrację. Dla kobiety Byk osobisty związek nie jest ani nagły, ani szybki, ale raczej trwałe doświadczenie, którym należy się delektować. Uświadamiając jej, że jesteś typem, który może pójść o krok dalej, jeśli chodzi o rozmowy intelektualne, prawdopodobnie połączy te uczucia ze swoimi przemyśleniami dotyczącymi twojej sprawności fizycznej.

Jak sprawić, by kobieta Taurus chciała cię fizycznie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by kobieta Taurus cię chciała, możesz skupić swoją uwagę na świecie pociągu fizycznego. Jest istotą, którą kierują dotykowe, praktyczne i materialne przyjemności świata. Kiedy interesuje Cię coś więcej z kobietą Byk, powinieneś pokazać jej, że jesteś okazem, który jest wart jej czasu i uwagi. Spraw, by zachowywała się z podniecenia, a sprawisz, że będzie jadła z twojej dłoni.

1. Postaraj się być dionizyjczykiem

Kobieta Byk jest w głębi serca poszukiwaczem przyjemności i będzie szukała kogoś, kto jest świadomy tego, jak ją zadowolić. Kobieta Byk może być zainteresowana każdym, niezależnie od ich wyglądu fizycznego. Jeśli chcesz przyciągnąć jej uwagę, pokaż jej, że koncentrujesz się na jej przyjemności. Pamiętaj, że jest zainteresowana obopólną satysfakcją i zrobi wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać uwagę utalentowanej partnerki.

2. Zawsze trzymaj ją na krawędzi

Kiedy chcesz, aby kobieta Taurus była zawsze gotowa, będziesz chciał zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby ją podniecić. Aby upewnić się, że tęskni za tobą, powinieneś upewnić się, że jej myśli są zawsze o tobie. Jeśli oboje nie odbyliście ostatnio osobistej rozmowy, powinniście wysłać jej wiadomość, która sprawi, że jej myśli przejdą przez jej ciało. Oczywiście będziesz chciał z nią porozmawiać o tym, czego ona chce.

3. Zachęć Ją, by do Ciebie przyszła

Naturalnie kobieta Taurus ma tendencję do przyjmowania ról pasywnych i reaktywnych. Jeśli jednak uda ci się zmusić ją do ścigania cię, nie będziesz miał się czym martwić, jeśli chodzi o osiągnięcie celu. Pobudzając jej apetyt na więcej, możesz zmusić ją do działania. Kiedy już uda ci się zwabić ją do siebie, twoim jedynym obowiązkiem jest stawić czoła wyzwaniu, aby poczuła, że ​​jej wdzięki i pokusy doprowadzają cię do szaleństwa.

Jak sprawić, by kobieta Taurus pragnęła cię emocjonalnie

Dla kobiety Taurus więź emocjonalna, którą dzielicie, ma fundamentalne znaczenie dla uczucia przyciągania, jakie ma do ciebie. Oczywiście może być również zainteresowana nawiązaniem płytkiego emocjonalnie związku, ale takie romanse są często skazane na krótkotrwałość. Jeśli chcesz, aby kobieta Byk była taka jak ty, zwłaszcza jeśli szukasz intymnego związku, będziesz musiał nawiązać z nią silne partnerstwo.

1. Stwórz poczucie komfortu i zaufania

Bez względu na to, jaki aspekt swojego życia rozważa kobieta Byk, chce wiedzieć, że jest w pozycji, która jest zarówno przyjemna, jak i bezpieczna. Aby zachwycić myśli Byka, pokaż jej, że jesteś rozważną i uczciwą osobą. Jeśli chodzi o fizyczną intymność, kobieta Taurus musi wiedzieć, że jesteś gotów pielęgnować silny związek emocjonalny podczas wspólnych doświadczeń.

2. Pokaż jej, że będziesz chciał więcej

Chociaż niekoniecznie potrzebuje zaangażowania, kobieta Taurus musi wiedzieć, że nie zostanie po prostu zapomniana ani zignorowana po tym, jak oboje będziecie ze sobą intymni. Z tego powodu może się okazać, że będzie trudną do zdobycia, nawet jeśli oboje daliście sobie jasno do zrozumienia, że ​​chcecie czegoś więcej. Uświadom jej, że bierzesz udział w długiej grze, ponieważ to sprawi, że będzie bardziej skłonna zaoferować ci swoją nagrodę.

3. Pielęgnuj uczucia oddania

Kiedy chcesz, aby kobieta Taurus cię pragnęła, ważne jest, abyś uświadomił jej, że jest dla ciebie ważna. Stwórz atmosferę uczucia i ciepła, ponieważ to pomoże jej nabrać pewności co do swoich uczuć do ciebie. Może się okazać, że doceni dowody twojego uznania, zwłaszcza gdy przemawiają one do jej zmysłowej strony. To idealna okazja, aby kupić jej coś, co sprawi, że zapragnie cię posiąść.

Więcej sposobów na to, by kobieta Taurus cię chciała

Bez względu na powód, dla którego pociąga cię kobieta Byk w twoim życiu, możesz czuć, że potrzebujesz czegoś więcej. Jeśli chcesz rozwijać swój związek, musisz uświadomić jej, że możesz robić wszystko, czego ona pragnie. Traktując ją jak kogoś godnego ścigania, ujawnisz swoje zamiary. Oczywiście nie będzie tylko utrzymywać intymnych relacji z kimkolwiek, ale raczej partnera, który sprawi, że poczuje się pewnie.

1. Oczaruj jej zmysły

Kiedy oboje spędzacie razem czas, będziecie musieli wprowadzić do swoich interakcji chemię. Jeśli chcesz kobietę Taurus, musisz jej pokazać, że możesz rozmawiać z jej najbardziej intymnymi pragnieniami. W trakcie rozmów może się okazać, że ona da ci wskazówki dotyczące tego, czego chce od romantycznego partnera. Powinieneś skorzystać z jej rad dla obopólnej korzyści, ponieważ dzieli się z tobą swoimi uczuciami w jakimś celu.

2. Bądź pewny siebie i chłodny

Jeśli kobieta Taurus jest tobą zainteresowana, to myśli, że jesteś kimś, kto jest w stanie poradzić sobie z jej najbardziej namiętnymi chwilami. Kiedy kobieta Byk zachowuje się zachęcająco, konieczne jest, abyś pokazał jej, że przekroczysz jej oczekiwania. Przekonasz się, że zawsze będzie chciała więcej i powinieneś być przygotowany, aby jej to zaoferować. Uważaj, aby nie okazywać jej niepewności ani nieśmiałości, ponieważ może to być dla niej poważnym zniechęceniem.

3. Poruszaj jej ciałem

Kiedy nauczysz się, jak sprawić, by kobieta Taurus cię chciała, przekonasz się, że jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, jest danie jej rąk i nóg do roboty. Musi cię dotknąć, a twoim obowiązkiem jest sprawienie, by poczuła się niezdolna do kontrolowania siebie. Zauważysz, że jej mowa ciała ujawni, bez wątpienia, że ​​jest zainteresowana powitaniem Cię w intymnym uścisku.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector