Jak sprawić, by kobieta z Panny ci wybaczyła

Astrologia

Utrzymując związek z Panną, z pewnością możesz zachowywać się w sposób, który sprawi, że poczuje, że nie szanujesz jej ani związku. Jeśli zachowujesz się lub mówisz w sposób, który powoduje, że kobieta z Panny w twoim życiu poczuje się obrażona lub obrażona, możesz spodziewać się, że krytycznie przeanalizuje twój związek. Może pomyśleć o każdym z twoich zachowań i jest prawdopodobne, że odczyta znaczenie twoich działań. Jeśli twoim zamiarem jest zapewnienie powodzenia związku, musisz zwracać uwagę na swojego partnera i podejmować wszelkie odpowiednie działania, aby przezwyciężyć tę sytuację.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył, zapraszamy do przejrzenia całego naszego wyboru na temat przebaczenia. Zapraszamy do skorzystania z okazji, aby przeczytać o tym, jak mieć zdrowy związek z kobietą z Panny, więc koniecznie przejrzyj naszą kolekcję dotyczącą tego związku.

Jak sprawić, by kobieta z Panny ci wybaczyła

Dla kobiety z Panny obowiązki każdego partnera w jej związku są w dużym stopniu uzależnione od jej osobistych wartości i przekonań. Chociaż te uczucia mogą nie być bezpośrednio związane z tradycyjnymi wartościami lub normami społecznymi, możesz być pewien, że będzie mocno trzymać się swoich wartości. W trakcie waszego związku oboje mogliście rozmawiać o tym, jakie limity są odpowiednie dla waszego związku. Jeśli zachowujesz się w sposób sprzeczny z umowami, które zawarliście, przekonasz się, że ona czuje, że zdradziłeś jej zaufanie.

Kiedy kobieta z Panny jest źle traktowana, zwłaszcza przez kogoś, komu ufa, prawdopodobnie zareaguje w ostry lub ostry sposób. Może to nie wynikać z jej chęci wyrządzenia ci krzywdy, ale raczej z zamiaru ochrony siebie przed przyszłymi krzywdami. Jeśli podejmie decyzję o ograniczeniu komunikacji z tobą, może to być sposób podzielenia jej niezadowolenia. Rozmowa z nią, zanim będzie zainteresowana dyskusją, może spowodować, że zareaguje w sposób obronny. Podczas gdy uczysz się, jak sprawić, by kobieta z Panny ci wybaczyła, musisz jej pokazać, że jesteś zainteresowany naprawieniem swoich błędów. Jeśli jednak będziesz czekać zbyt długo, zanim odpowiesz na jej obawy, może się okazać, że stwierdzi, że nie cenisz partnerstwa.

Jeśli stwierdzi, że związek nie jest opłacalny, możliwe, że zakończy związek bez omawiania swoich uczuć do ciebie. Poziom intymności, który dzieliliście, będzie częścią jej obliczeń. Nie jest zainteresowana zakończeniem udanego związku przez pomyłkę, ale zerwie z tobą, więc pokaż jej, że jesteś gotów zawieść jej zaufanie. Kobieta z Panny prawdopodobnie porozmawia z twoimi wspólnymi przyjaciółmi lub członkami rodziny, ponieważ ci ludzie będą mogli udzielić jej rady, której może zaufać.

Po podjęciu decyzji, aby zająć się jej obawami, możesz spodziewać się, że podzieli się z tobą sobą. Daj jej możliwość podzielenia się wszystkimi swoimi uczuciami, ponieważ da ci to wszystkie istotne informacje. Jeśli spróbujesz zaprzeczyć jej uczuciom, albo wycofa się w sobie, albo wybuchnie gniewem. Spraw, aby kobieta z Panny wybaczyła ci, uważnie słuchając tego, co ma do powiedzenia. Kobieta z Panny nie potrzebuje, abyś zgadzał się z jej wartościami, ale wymaga, aby jej partner szanował jej wartości. Związek, który nie jest oparty na wzajemnym szacunku, nie będzie udany.

Akceptowanie i uznanie jej uczuć

Chociaż mogą istnieć różne sposoby patrzenia na określone działanie, musisz zdać sobie sprawę, że jej punkt widzenia jest ważny. Może łączyć różne aspekty twoich zachowań z różnymi częściami swojego systemu wartości. W twoim umyśle jedno twoje działanie może być oddzielone od drugiego, ale dla niej mogą być ze sobą powiązane. Kobieta z Panny wyjaśni te powiązania, a jej partner musi zaakceptować i potwierdzić, w jaki sposób doszła do wniosku.

Kobiety z Panny na ogół mają doskonałą pamięć. Może to spowodować, że jasno przedstawi twoje poprzednie błędy. Nawet jeśli ty zapomniałeś o swoich przeszłych niepowodzeniach, ona prawdopodobnie nie. Ważne jest, abyś nie próbował jej przekonywać, że źle pamięta twoje działania, ponieważ spowoduje to, że nie będzie ci ufać. W tym czasie może być dla ciebie cierpliwa, ponieważ zdaje sobie sprawę, że wspominanie twoich wcześniejszych zachowań może być frustrujące. Jeśli jednak pokazałeś jej, że masz historię niedopuszczalnych lub lekceważących zachowań, to od ciebie zależy zmiana twoich działań i oświadczeń w przyszłości. Kobieta z Panny musi wiedzieć, że chcesz stać się dla niej lepszym partnerem.

Po tym, jak przeprosisz ją za swoje zachowanie, musisz pokazać jej, że jesteś gotowy i chętny do zmiany swoich zachowań w przyszłości. Właściwe jest, abyś wyjaśnił, że twoje zachowanie mogło być odpowiedzią na jej własne działanie lub oświadczenie. Nie próbuj obwiniać jej ani uchylać się od odpowiedzialności, ponieważ spowoduje to, że uzna, że ​​nie jesteś godny zaufania. Jednak zrozumie, jak jej zachowanie wpływa na twoje, i prawdopodobnie weźmie sobie twoje uczucia do serca.

Może się okazać, że jest uparta przez całą rozmowę. Kobieta z Panny wybaczy ci, jeśli pokażesz jej, że leży ci na sercu jej dobro. Ponieważ nie może być pewna twoich intencji, prawdopodobnie będzie bardzo krytyczna. Kobieta z Panny nie zaakceptuje płytkich ani przedwczesnych przeprosin. Jeśli to zrobi, będzie oczekiwać, że twoje przeprosiny będą szczere. Jeśli twoje przeprosiny są na wpół upieczone, prawdopodobnie będzie sfrustrowana sobą, że dała ci kolejną okazję do braku szacunku. Aby przezwyciężyć jej naturalny pesymizm, musisz być szczery i szczery podczas tych rozmów.

Kompromis z Swift Mercury

Kobieta z Panny jest zarówno praktyczna, jak i inteligentna. Wie, czego chce dla swoich związków i rozumie, że nie wszyscy ludzie mogą dać jej to, czego potrzebuje od partnera. Jeśli udowodniłeś jej, że nie jesteś w stanie być przyzwoitym partnerem, prawdopodobnie nie znajdziesz się już w jej życiu. Nie jest jednak na tyle uparta, by nie potrafiła pójść na kompromis. Kobieta z Panny jest realistką i wie, że każdy związek może mieć swoje niepowodzenia. Porozmawiaj z nią o tym, co jest opłacalne na przyszłość, a wasza dwójka może przezwyciężyć wiele różnych obaw.

Komunikacja jest szczególnie ważna w związku z kobietą z Panny. Każda kobieta z Panny jest wyjątkowa pod względem sposobu, w jaki możesz uzyskać jej przebaczenie. Jeśli nadużyjesz jej zaufania, może się okazać, że będziesz musiał rozpocząć związek od nowa. Chociaż może żywić urazę i pamiętać twoje działania przez dłuższy czas, nie waha się ci wybaczyć. Możliwe, że najlepszą opcją na uratowanie tego związku jest danie jej czasu dla siebie. Pozwól jej skoncentrować się na karierze lub hobby, podczas gdy ty po cichu wspieraj swój związek, a może się okazać, że po raz kolejny doceni twoją wartość.

Rozwiązanie sytuacji i zadośćuczynienie

Jak w przypadku każdego związku, związek z Panną może odnieść sukces tylko wtedy, gdy opiera się na szacunku i uczciwości. Zanim podejmie decyzję o rozmowie z tobą, prawdopodobnie już poznała i potwierdziła prawdę. Jeśli zdecydujesz się okłamać ją, prosząc o przebaczenie, możesz być pewien, że związek jest skazany na porażkę. Jeśli jednak będziesz szczery i uczciwy podczas tych rozmów, związek prawdopodobnie da się uratować. Kobieta z Panny wybaczy ci, jeśli zdecydujesz się okazywać szacunek i szczerość.

Patrz w przyszłość i pracuj nad wzmocnieniem waszej więzi. Najlepszym sposobem na przezwyciężenie niepowodzeń jest budowanie nowych wspomnień. Pokaż Pannie w swoim życiu, że jesteś wartościowym i pełnym szacunku partnerem. Każda chwila, którą oboje spędzicie razem, uleczy stare rany. Z czasem może się okazać, że jej urazy zostaną zapomniane, o ile blizny nie zostaną ponownie otwarte. Najlepszym sposobem na zapewnienie udanego związku jest poszanowanie jej wartości i przekonań.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector