Jak sprawić, by Baran Ci wybaczył

Astrologia

Być może miałeś w swoim życiu nieporozumienie lub kłótnię z człowiekiem Barana. Możliwe, że zdecydowałeś się podjąć działanie, które uznał za niewłaściwe lub nie do zaakceptowania. Przyszedłeś do tego artykułu, ponieważ jesteś zainteresowany nauczeniem się, jak sprawić, by Baran ci wybaczył. Droga może być trudna, zwłaszcza ze względu na złożoną energię z Marsa i naturalne skłonności człowieka, od którego szukasz przebaczenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył, zapraszamy do przejrzenia całego naszego wyboru na temat przebaczenia. Pewne jest, że w trakcie trwania waszego związku skorzystacie z naszego artykułu o tym, jak mieć zdrowy związek z mężczyzną Barana, ponieważ dostarczy wam to wielu informacji, które pomogą wam skutecznie pielęgnować waszą więź .

Jak sprawić, by Baran Ci wybaczył

Zrozumienie powodu jego zdenerwowania

Baran, najbardziej spontaniczny i pochopny ze znaków, najszybciej wpada w złość. Dla człowieka Barana ta energia jest zwielokrotniona z powodu energii, które w nim kłębią się. Na tę reakcję emocjonalną duży wpływ ma jego osobista logika, a nie tylko nieobliczalne uczucia. Jeśli jest zdenerwowany, prawdopodobnie ma ku temu dobry powód.

Podobnie jak ogień, który płonie w nim, jego gniew jest łatwy do rozpalenia, ale trudny do ugaszenia. Nawet jeśli czas minął, węgle gniewu wciąż mogą w każdej chwili stanąć w płomieniach. Nauczenie się, jak skłonić Barana do wybaczenia, wymaga lekkiego stąpania i oferowania logicznego argumentu. W końcu człowiek Barana jest zdominowany przede wszystkim przez swój umysł.

Aby ustalić przyczynę jego uczuć, musisz wrócić do momentu, w którym zaczął się gniew. Inne znaki mogą mieć trudności ze zrozumieniem logiki stojącej za jego złością lub nieufnością, ale mogą być pewne, że jest to racjonalne i rozsądne dla samego Barana. Nieporozumienie może przypomnieć mu o czymś z przeszłości, a kłótnię może postrzegać jako znak ostrzegawczy lub wskazówkę, czego należy unikać. Podstępne zachowanie partnera z pewnością spowoduje utratę zaufania, co nieodwołalnie zniszczy związek.

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, dlaczego jest nieszczęśliwy, jest szczerość i bezpośredniość. Prawda i uczciwość to jedyne sposoby na omówienie uczuć twojego Barana. Nie musisz się też martwić o nieśmiałe gry, ponieważ będzie on jasno wyrażał swoje obawy, gdy się o nie zwrócisz. Jeśli uda ci się przetrwać atak pychy i bezwzględności towarzyszący rozmowie, będziesz świadomy jego powodów i możesz przejść do następnego etapu odzyskiwania jego zaufania.

Akceptowanie i uznanie jego uczuć

Po ustaleniu, co sprawiło, że poczuł się zdenerwowany lub zły na ciebie, musisz zaakceptować to, co powiedział. Proste uznanie nie wystarczy, ponieważ musisz w pełni dostrzec logikę jego rozumowania. Dla niego nie ma powodu, aby kontynuować dyskusję, chyba że zgodzisz się, że jego decyzja była logiczna. Możesz uważać, że twoja osobista filozofia jest słuszna, ale musisz przyznać, że jego filozofia jest słuszna.

Cokolwiek go uraziło, będzie musiało zostać rozwiązane. Baran jest dobrze znany ze swojego ego, które rodzi wiele obaw dotyczących zazdrości i niecierpliwości. Przede wszystkim mężczyzna Barana musi wiedzieć, że jest najważniejszą osobą w romantycznym związku. Wśród przyjaciół będzie chciał być wysoko na liście osób, z którymi się konsultujesz. W żadnym momencie syn Marsa nie będzie zainteresowany byciem zapomnianym lub zignorowanym. Dla niego jest albo na czele twojego życia, albo w ogóle nie jest jego częścią.

Jeśli jesteś zainteresowany obroną swoich zachowań, upewnij się, że argumentujesz rozsądnie. Nie próbuj odgrywać roli adwokata diabła ani wykorzystywać jego logicznych założeń. Mów z własnej perspektywy i upewnij się, że Twoje działania są racjonalnie oparte na Twoich własnych wartościach. Oczywiste jest, że Twoje zachowanie było nie do zaakceptowania z jego punktu widzenia, więc Twoim obowiązkiem jest wyjaśnić, dlaczego zdecydowałeś się podjąć określone działanie i dlaczego było to właściwe. Ostrzegam, z pewnością spróbuje zaatakować twój argument, aby upewnić się, że jego podstawy są mocne, a rozumowanie rozsądne.

Kompromis z nieustępliwym Marsem

Teraz, gdy poświęciłeś czas na zrozumienie i uznanie jego stanowiska, musisz zaangażować się w debatę na temat statusu i potencjalnej przyszłości waszego związku. Baranem rządzą dwa aspekty jego ciała, jeden to wcielony rozum, a drugi to ucieleśniona pasja. Jeśli twoje stanowisko jest rozsądne, a Baran kontroluje swój stan psychiczny, spróbuj z nim porozmawiać. Jeśli się mylisz lub jego umysł jest przytłoczony, zastosuj bardziej fizyczne podejście.

Musisz mądrze wybrać swoją drogę. Jeśli jesteś uparty i zainteresowany walką, do której skłonny jest taran, ułóż swoją pozycję w logicznej kolejności. Jasno wyjaśnij swoje przypuszczenia i pokaż, jak uważasz, że twoje zachowanie było właściwe. Jednak musisz również zaakceptować to, co powiedział twój Baran i upewnić się, że nie obrazisz go w przyszłości. Poinformuj go, że uznajesz jego uczucia i nie będziesz zachowywać się w sposób, który jest nie do zaakceptowania teraz, gdy znasz jego położenie.

Jeśli początkowo się myliłeś i wiesz, że nie ma argumentów, które mogłyby go przekonać, że twoje zachowanie było odpowiednie, możesz skierować swoją uwagę na jego fizyczne zmysły. Żeby było jasne, nie chodzi o usprawiedliwienie twojego zachowania, ale o uspokojenie go do tego stopnia, aby twoje przeprosiny mogły zostać docenione. Powstrzymaj jego namiętność, zanim przeprosisz i obiecasz, że już więcej go nie skrzywdzisz. Oczywiście oba te plany mogą być daremne, ponieważ Baran może zdecydować się skoncentrować swoją energię gdzie indziej, nie oferując nawet okazji do dyskusji.

Rozwiązanie sytuacji i zadośćuczynienie

W tym momencie będziecie rozmawiać o tym, co przyniesie przyszłość. Poświęciłeś czas, aby zrozumieć jego stanowisko. Zaakceptowałeś jego rozumowanie i przedstawiłeś własne wyjaśnienie swojego zachowania. Ten kluczowy moment to moment, w którym oboje zdecydujecie się spalić związek na ziemię lub rozpalić na nowo ciepły ogień pasji i szacunku.

Do tego ostatniego punktu rozmowy odniesiesz się w ten sam sposób, w jaki rozpalasz ognisko. Nieporozumienia między wami mogą z czasem zniknąć. Teraz będziecie musieli porozmawiać o tym, czego każdy z was oczekuje od tego związku. Odnieśliście się już do swoich odczuć w związku z poprzednim nieporozumieniem, chociaż teraz są inne tematy do omówienia. Jest to ważne, ponieważ pomoże to zapobiec przyszłym kłótniom w przyszłości.

Nie wystarczy tylko nauczyć się, jak sprawić, by Baran ci wybaczył. Musisz podjąć działania, aby upewnić się, że nie będziesz musiał zasłużyć na jego przebaczenie w przyszłości. Przygotuj podstawy zachowań, których każdy z was będzie wymagał w przyszłości. Jeśli jest coś, co go denerwuje, nie zachowuj się już w ten sposób. Oczywiście będziesz musiał sam ustalić pewne zasady. Bez twojego wkładu będzie nadal zachowywał się tak, jak zawsze. Po zakończeniu tej rozmowy pamiętaj, aby przypieczętować umowę intelektualnym lub fizycznym uściskiem dłoni godnym Barana i jego partnera.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector