Jak sprawić, by kobieta Barana ci wybaczyła

Astrologia

Utrzymując związek z kobietą Barana, może się okazać, że twoje zachowania były nieodpowiednie lub nie do zaakceptowania. Jeśli skrzywdzisz kobietę Barana, może się okazać, że trudno będzie ją przeprosić. To nie dlatego, że jest wulgarna, raczej pokazałeś jej, że jesteś gotów ją obrazić lub zdradzić. W tym artykule znajdziesz informacje, które pomogą ci nauczyć się przepraszać i uzyskiwać przebaczenie kobiety Barana w twoim życiu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył, zapraszamy do przejrzenia całego naszego wyboru na temat przebaczenia. Ponadto, jeśli szukasz informacji, które pomogą ci z powodzeniem poruszać się po każdym aspekcie tego związku, zapraszamy do rozważenia przeczytania naszej strony o tym, jak mieć zdrowy związek z kobietą Barana.

Jak sprawić, by kobieta Barana ci wybaczyła

Kobiety Barana są znane z tego, że są spontaniczne i zuchwałe, co może oznaczać, że kobieta Barana w twoim życiu może szybko zareagować złością lub frustracją. Zamiast unikać denerwowania jej z tego powodu, najlepiej byłoby najpierw nauczyć się, jak unikać wyrządzania jej krzywdy. Musisz zrozumieć powody jej zdenerwowania, ponieważ przyniesie to wiele korzyści waszemu związkowi. Jeśli czuje, że twoje zachowanie było niewłaściwe, to jest pewne, że istnieje logiczny powód, dla którego tak się czuje.

Podobnie jak ogień, który nią kieruje, często szybko wpada w złość i trudno ją uspokoić. Ucząc się, jak sprawić, by kobieta Barana ci wybaczyła, ważne jest, aby pamiętać o jej podstawowym elemencie. Dzieje się tak, ponieważ nie kieruje się czystymi emocjami, a raczej zbiorem fundamentalnych przekonań i wartości, które mają ogromny wpływ na jej zachowanie. Poinformuje Cię, które z Twoich zachowań sprawiły, że tak się poczuła, i będzie oczekiwać, że zareagujesz na jej stanowisko w dojrzały sposób. Jeśli zdecydujesz się obwiniać ją za swoje czyny, to z pewnością możliwe jest, że ona podejmie decyzję o zakończeniu związku.

Aby pomóc ci zrozumieć, dlaczego jest zdenerwowana, ważne jest, abyś uświadomił sobie kontekst swoich zachowań. To, co jest akceptowalne w jednym otoczeniu, może nie być akceptowalne w innym. Wyjaśni, jak się czuła dzięki twoim zachowaniom, choć nie oznacza to, że samo działanie jest niedopuszczalne. Na przykład kłótnia na osobności może być całkowicie odpowiednia, ale kłótnia przed przyjaciółmi niekoniecznie. Może to wynikać z jej chęci utrzymania określonej reputacji w jej relacjach społecznych.

Byłoby dla ciebie najbardziej korzystne, gdybyś był bezpośredni i szczery, i pewne jest, że kobieta Baran w twoim życiu będzie równie jasna w swoich uczuciach. Ogólnie rzecz biorąc, możesz spodziewać się, że kobiety Barana nie będą grać w gry ani poddawać cię testom. Jeśli uważa, że ​​zachowujesz się niewłaściwie, możesz oczekiwać, że otwarcie powie o swoich uczuciach. Aby zapewnić powodzenie tej relacji, musisz podjąć wysiłek, aby zrozumieć, jakie zmiany musisz wprowadzić.

Akceptowanie i uznanie jej uczuć

Kiedy nauczysz się, jakie zachowanie powoduje, że czuje się w jaki sposób, ważne jest, abyś zaakceptował to, co ci powiedziała. Jej uczucia są ważne, nawet jeśli nie zgadzasz się z podstawowymi wartościami, na których opiera te uczucia. Spraw, aby kobieta Barana ci wybaczyła, słuchając, co ma do powiedzenia. Ważne jest, abyś przyznał, że nie przesadza, ponieważ musi wiedzieć, że jej słuchasz. Decyzja o sprzeciwianiu się jej podstawowym przekonaniom jest nieproduktywnym i niedopuszczalnym wykorzystaniem twojego czasu.

Twoje zachowanie będzie absolutnie wymagało zajęcia się, ponieważ ona nie jest zainteresowana pozwalaniem ci omijać temat, dopóki nie zapomni o temacie. Jej naturalna niecierpliwość sprawi, że będziesz się koncentrować na danym temacie. Jeśli spróbujesz pójść na styczną, możesz spodziewać się, że zwróci twoją uwagę na dyskusję. Jeśli nadal będziesz ją ignorować, przekonasz się, że będzie sfrustrowana lub zdenerwowana. Dla kobiety Barana ważne jest, abyś szanował jej potrzeby i umieścił ją na pierwszym planie swojego życia.

Jeśli uważasz, że twoje obraźliwe wypowiedzi lub działania były do ​​zaakceptowania, ważne jest, aby podejść do rozmowy z intelektualnej i racjonalnej perspektywy. Jeśli spróbujesz bronić się emocjami, przekonasz się, że zdenerwujesz kobietę Barana w swoim życiu. Prawdopodobnie nadal będzie uważała, że ​​twoje zachowanie było niewłaściwe, ale przynajmniej wie, że musi zająć się twoimi wartościami, a nie twoimi zachowaniami. Prawdopodobnie przekonasz się, że porozmawia z tobą o tym, dlaczego uważasz, że coś jest do zaakceptowania, ponieważ będzie to jej sposób na przekonanie cię do zmiany systemu przekonań.

Kompromis z nieustępliwym Marsem

Po zaakceptowaniu i uznaniu jej uczuć dotyczących twoich działań, będziesz musiał dojść do porozumienia w sprawie przyszłości waszego związku. Możesz spodziewać się, że będziesz musiał dokonać zmian, a zakres tych zmian musi zostać określony. Możesz wyjaśnić, w jaki sposób jej zachowanie wpłynęło na twoją reakcję, ale ważne jest, abyś nie próbował obwiniać jej za swoje działania. Może się okazać, że zarówno ty, jak i twój partner będziecie wprowadzać rozsądne i odpowiednie zmiany, ponieważ może to być jedyny akceptowalny sposób działania.

Niestety, niektórzy decydują się na kłótnię, a nie dyskusję. Jeśli jesteś typem osoby, która jest bardziej wojownikiem niż dyplomatą, możesz absolutnie oczekiwać, że kobieta Baran w twoim życiu zareaguje w podobny sposób. Chociaż jest możliwe, że może to pomóc wam obojgu dojść do porozumienia w sprawie nieporozumienia, prawdopodobnie nie pomoże wam uzyskać jej przebaczenia. Z kolei może się okazać, że ten związek dobiegnie końca, mimo że błędnie sądzisz, że problem został rozwiązany. Aby kobieta Barana ci wybaczyła, musisz poświęcić swój czas i energię na rozwiązanie tej sytuacji.

Dla kobiety Barana przebaczenie nie ogranicza się tylko do intelektu. Może się okazać, że drobne nieporozumienia najlepiej rozwiązać poprzez kontakt fizyczny. Jest zmysłowa i chociaż intymność nie rozwiąże wszystkich twoich problemów, może pomóc wam obojgu przezwyciężyć nieistotne problemy. Ważne jest, aby nie próbować rozwiązywać poważnych problemów za pomocą interakcji fizycznych, ponieważ może to spowodować, że poczuje, że nie szanujesz jej uczuć lub przekonań. Jeśli ona wierzy, że utrzymujesz z nią związek tylko dla jej ciała, to przekonasz się, że stracisz jej serce i umysł.

Rozwiązanie sytuacji i zadośćuczynienie

Po zmniejszeniu napięć emocjonalnych oboje musicie ustalić odpowiednie ramy dotyczące przyszłych działań lub nieporozumień. Albo ten związek spłonie doszczętnie, albo oboje rozwiniecie dojrzałe zrozumienie, jak poruszać się po swoich obawach w przyszłości. Kobieta Barana wybaczy ci, zakładając, że jesteś rozważny i uważny. Może się okazać, że ta rozmowa wymaga przewidywania, ponieważ przyszłe problemy prawdopodobnie będą inne niż obecny problem.

W tym momencie rozmowy może się okazać, że pozwoliła już zapomnieć o twoich błędach. Być może jeszcze ci nie wybaczyła, ale jest świadoma, że ​​pracujesz w pozytywnym kierunku. Jest prawdopodobne, że kobieta Barana bezpośrednio wyjaśni ci swoje potrzeby. Może poprosić cię, abyś był bardziej komunikatywny, mniej flirtował z innymi lub wprowadził inną zmianę w zachowaniu. Kiedy dzieli się z tobą tymi pragnieniami, ważne jest, abyś poinformował ją, że jesteś świadomy jej uczuć i podejmiesz odpowiednie działania w przyszłości.

Kiedy oboje dojdziecie do tego punktu w dyskusji, może się okazać, że jest w bardziej pozytywnym nastroju. Możliwe, że będzie gotowa pójść dalej i skupić waszą wspólną uwagę na czymś innym. Jednak jego rozmowa pozostanie w jej pamięci przez jakiś czas w przyszłości, więc nie możesz tak po prostu wrócić na swoje sposoby. W tym czasie będzie monitorować twoje zachowanie. Jeśli się pomylisz, możesz spodziewać się, że natychmiast zareaguje, czy to poprzez rozmowę, czy też zakończenie związku. Kobiety Barana wybaczą drobne błędy, ale nie będą wielokrotnie cierpieć z powodu tych samych zniewag.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector