Jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył

Astrologia

W każdym związku możliwe jest, że twoje zachowanie mogło wyrządzić krzywdę emocjonalną nieznajomemu, znajomemu, przyjacielowi, partnerowi lub członkowi rodziny. Twoje wypowiedzi lub działania mogły być celowe lub przypadkowe. Z tego powodu możesz próbować nauczyć się, jak z szacunkiem i należycie zasłużyć na przebaczenie kogoś w swoim życiu. Pewne jest, że znak zodiaku danej osoby wpłynie na sposób, w jaki reaguje ona na różne rodzaje przeprosin. Poniższa lista zawiera linki do konkretnych artykułów, które uczą, jak sprawić, by każdy znak zodiaku ci wybaczył.

Niecierpliwy Baran

Kiedy próbujesz uzyskać przebaczenie mężczyzny lub kobiety Barana, może się okazać, że jego reakcja będzie szybka i krytyczna. Mężczyzna lub kobieta Barana kierują się swoimi wartościami intelektualnymi i oczekują, że wszelkie przeprosiny będą oparte na logice i rozsądku, a nie na emocjonalnym odwołaniu. On lub ona będzie starał się zrozumieć, dlaczego od początku uważałeś, że twoje zachowanie było właściwe, co może prowadzić do dyskusji na temat twoich osobistych przekonań i zasad.

Uparty Byk

Kiedy przepraszasz mężczyznę lub kobietę Byka, spodziewaj się, że może odmówić dyskusji, usuwając się z twojej obecności. Dla mężczyzny lub kobiety Taurus, gdy związek emocjonalny zostanie zdradzony, trudno go naprawić. Możesz spodziewać się, że będzie wymagał pogłębionej rozmowy na temat intymności i zaufania, ponieważ może poczuć, że nie szanujesz swojego związku w wystarczającym stopniu.

Niespokojne Bliźnięta

Dla tych, którzy chcą wyrazić żal mężczyźnie lub kobiecie Bliźniąt, ważne jest, aby zrozumieć, że on lub ona może nie być pewien, co się stanie, jeśli ci wybaczy. Kiedy już pokażesz mężczyźnie lub kobiecie Bliźniąt, że jesteś gotów go skrzywdzić, on lub ona zawsze może się martwić, że możesz zachowywać się w podobny sposób w przyszłości. Mężczyzna lub kobieta spod znaku Bliźniąt będą potrzebować twojego zapewnienia, że ​​nie podejmiesz decyzji o ponownym znęcaniu się nad nim.

Podejrzany rak

Zdobycie przebaczenia mężczyzny lub kobiety z rakiem może być trudne, ponieważ on lub ona może nie ufać motywom twoich przeprosin. On lub ona może sądzić, że po prostu przepraszasz, ponieważ jest coś więcej do zyskania od niego. Pokazałeś mu, że jesteś gotów zdradzić swój związek i że nie cenisz jego uczuć. Mężczyzna lub kobieta z rakiem chce zobaczyć, że jesteś naprawdę skruszony i szczerze szukasz przebaczenia.

Wyniosły Lew

Przepraszanie mężczyzny lub kobiety Lwa może być trudne ze względu na jego skłonność do zachowywania się z dystansem lub wyższością, gdy zostanie skrzywdzony. Mężczyzna lub kobieta Lwa może skorzystać z okazji, aby skłonić cię do błagania o przebaczenie, ponieważ może to dać mu osobistą satysfakcję. Twoje zachowanie prawdopodobnie zaszkodziło jego poczuciu własnej wartości lub reputacji. Mężczyzna lub kobieta Leo będzie chciał, abyś zadośćuczynił publicznie, ponieważ ujawni to, jak daleko jesteś gotów się posunąć, aby uzyskać jego ułaskawienie.

Krytyczna Panna

Kiedy wyrażasz swoje uczucia skruchy wobec kobiety Lwa lub Panny, możesz spodziewać się, że zareaguje potępieniem. On lub ona może wskazać twoje różne wady i swoje obawy dotyczące dalszego utrzymywania relacji z tobą. Twoje wypowiedzi lub działania pokazały mu, że nie jesteś osobą, za którą myślał. Pokaż mężczyźnie lub kobiecie Panny w swoim życiu, że przezwyciężasz swoje niepowodzenia i stajesz się doskonalszą wersją siebie.

Osądzająca Waga

Kiedy szukasz przebaczenia u mężczyzny lub kobiety Wagi, pewne jest, że ujawni on swoje przemyślenia na temat twoich zachowań. Mężczyzna lub kobieta Wagi wyjaśnią, czy uznali twój związek za pozytywny czy negatywny aspekt ich życia. Aby właściwie go przeprosić, musisz pokazać, że wasze relacje mogą być korzystnym partnerstwem. Mężczyzna lub kobieta Wagi będą oczekiwać, że zajmiesz się podstawowymi obawami, które zabarwiają twoje działania i wypowiedzi.

Wściekły Skorpion

Kiedy przepraszasz mężczyznę lub kobietę Skorpiona, będziesz musiał przezwyciężyć jego uczucia, że ​​​​nie cenisz ich emocji ani nie pragniesz ich obecności. Nie tylko obraziłeś jego system wartości, ale swoim zachowaniem pokazałeś mu, że nie masz zamiaru traktować go z szacunkiem. On lub ona będzie musiał nie tylko usłyszeć, że przezwyciężyłeś skruchę, ale będzie musiał zobaczyć, że zmieniłeś swoje zachowanie.

Wysypka Strzelec

Okazując swój smutek, zwracając się do mężczyzny Strzelca lub kobiety Strzelca, musisz zachowywać się poważnie i bezpośrednio. On lub ona może zareagować ostro, ponieważ twoje zachowanie z pewnością spowodowało, że poczuł się urażony lub urażony. Może się okazać, że potrzeba wielu dyskusji, aby zdobyć przebaczenie mężczyzny lub kobiety Strzelca. On lub ona zaakceptuje twoje przeprosiny dopiero wtedy, gdy zmienisz swoje zachowanie.

Poważny Koziorożec

Kiedy próbujesz uzyskać przebaczenie mężczyzny lub kobiety Koziorożca, możesz odkryć, że on lub ona nie pozostawi ci miejsca na lekkomyślność ani pole manewru. Twoje zachowanie wyrządziło mu krzywdę i oczekuje się od Ciebie bezpośredniego i szczerego przedstawiania powodów i intencji stojących za Twoimi działaniami lub oświadczeniami. Mężczyzna lub kobieta Koziorożca nie jest zainteresowana słuchaniem, jak próbujesz uniknąć odpowiedzialności. Musisz pokazać mu, że jesteś świadoma odpowiedzialności, jaką masz wobec swojego związku.

Nieprzewidywalny Wodnik

Kiedy przepraszasz mężczyznę lub kobietę Wodnika, możliwe jest, że on lub ona zachowa się w sposób, którego nie oczekujesz. Może to wynikać z jego ambiwalencji co do przyszłości twojego związku. Mężczyzna lub kobieta Wodnika jest gotowa porzucić niemożliwy do utrzymania lub szkodliwy związek. On lub ona jest zainteresowany głęboką rozmową o waszych wzajemnych różnicach i podobieństwach. Możliwe, że będziesz musiał zmienić sposób, w jaki wyrażasz swoje wartości i przekonania.

Temperamentalne Ryby

Próbując naprawić swój związek z mężczyzną Ryby lub kobietą Ryby, musisz pokazać, że jesteś emocjonalnie zaangażowany w swój związek. On lub ona będzie intuicyjnie świadomy twoich manier i będzie monitorował twoje zachowania pod kątem oznak manipulacji emocjonalnej. Mężczyzna lub kobieta Ryby musi mieć pewność, że będziesz pamiętać o tym, jak twoje działania i wypowiedzi wpłyną na niego w przyszłości. Pokaż mu, że chcesz stać się bardziej współczującym i uważnym partnerem.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector