20 sposobów na bycie lepszym całusem

20 sposobów na bycie lepszym całusem Miłość

Jak to brzmi banalnie, pocałunek może czuć się jak eksplozja na poziomie Michaela Baya, lub może sprawić, że poczujesz się absolutnie zilch, zero, nic. Jest więcej niuansów do pocałunku z romantycznym interesem lub romantycznym partnerem niż tylko równanie warg i języków, i są łatwe sposoby, aby ustawić tempo, nawet jeśli nie jesteś dokładnie najbardziej doświadczonym kisser. Od ustawienia nastroju i upewnić się, że nie jesteś jedynym w powiedział nastrój do kiedy wprowadzić język i ile użyć do tego, jak dać potencjalnie niezręczne informacje zwrotne, jeśli było coś o technice partnera, że może użyć trochę pracy, całowanie może być znacznie bardziej skomplikowane niż filmy i programy telewizyjne i gorące, parne teledyski chce nam wszystkim wierzyć.

Ale, czy jesteś zupełnie nowy do całowania lub po prostu zupełnie nowy do całowania swojego nowego partnera, istnieje wiele można zrobić, aby ominąć potencjalne wyboje i rozproszyć wszelkie niezręczności, zanim to się stanie, aby twój make-out sesji najlepiej może być – dla wszystkich zainteresowanych. Najważniejsze rzeczy, o których należy pamiętać to bycie otwartym i szczerym ze swoimi potrzebami i pragnieniami oraz bycie świadomym sygnałów i potrzeb swojego partnera i gotowym i chętnym do dostosowania się, jeśli ich nie spełniasz.

Szukasz bardziej szczegółowe, krok po kroku podejście do nawigacji mylące kwestie pocałunku? Czytaj dalej, aby poznać poręczny przewodnik, jak przejąć stery w sesji make-out, jakbyś był doświadczonym profesjonalistą.

Jak opanować sztukę całowania

1. Odśwież się

Oczywiste jest, że gdy jesteś centymetry od czyjejś twarzy, nikt nie chce wdychać powiewów nieświeżej kawy lub usta pełne czosnku i cebuli. Zapalenie miętówki lub umycie zębów pokazuje, że włożyłeś trochę wysiłku. Nikt nie chce całować kogoś, kogo oddech pachnie jak mieszanka porannej kawy i kanapki z lunchu. Nawet jeśli całujesz długoterminowego partnera, który całowałeś 1000 razy, staraj się unikać sprawiania, by smakowali to, co jadłeś tego dnia.

2. Dobrze wyczuwaj moment

Podążaj za wskazówkami języka ciała drugiej osoby, aby wiedzieć, kiedy jest właściwy czas na zainicjowanie pocałunku. Nie nalegaj, aby pochylić się do pocałunku, jeśli nie czujesz się dobrze, lub pozostawić drugą osobę czekającą tak długo (otwiera się w nowej karcie), że zaczynają kwestionować, czy jesteś zainteresowany nimi. Kiedy masz wątpliwości, zapytaj!

3. Zapytaj o zgodę

Czasami, język ciała i spojrzenia i niewypowiedziane napięcie może wszystko układa się dać Ci pewność, aby pochylić się na pocałunek, ale jeśli te rzeczy nie układają się lub jeśli wydają się, ale jest dziwny czynnik X-jak jesteś zarówno uczucie bubbly po kieliszku szampana na imprezie lub po prostu spotkał i nie mają ustalonego przepływu komunikacji-jest również więcej niż dobrze, aby uzyskać bardzo mówione, werbalne go ahead. Zgoda jest kluczem, więc zawsze najlepiej zapytać przed pochyleniem, jeśli nie jesteś pewien.

4. Pracuj oczami

Kiedy jesteś pochylony na pocałunek, nie można używać ust do mówienia, więc dlaczego nie powiedzieć, co trzeba przez kontakt wzrokowy? Kiedy jednak jesteś w połowie pocałunku, ogranicz to – może być denerwujące, gdy ktoś wprost wpatruje się w ciebie z bliska (patrz: „Grenade” Bruno Marsa). Tymczasowa ślepota podczas pocałunku może zintensyfikować jego odczucia; dźwięk oddechu drugiej osoby lub delikatny dotyk jej dłoni.

5. Zacznij bez języka

Kiedy wchodzisz na pocałunek, zacznij bez języka, aby uzyskać swoje łożyska i rytm. Delikatnie dotknij swoich ust do partnera i zobacz, jak reagują. W miarę jak coraz bardziej wczuwasz się w ten moment, możesz zwiększyć nacisk. Jeśli chodzi o język, na początek lekko dotknij języka partnera swoim własnym.

Nikt nie lubi być obmacywany podczas sesji make-out. Trzymaj swoją grę językową w ryzach. Nie chcesz szaleć z namiętnym tongue-ing, chyba że twój partner jest również do tego rodzaju pocałunku.

6. Pozostań w chwili

Masz gwarancję, że poczujesz się bardziej połączony z drugą osobą, jeśli przestaniesz czuć się niespokojny o swoje umiejętności całowania lub coś, co powiedziałeś 10 minut wcześniej – po prostu dostrój wszelkie dodatkowe mentalne gadki i oddaj się chwili.

7. Nie spiesz się

Całowanie to wysiłek zespołowy. Nie zgnieć czyjegoś ducha, przechodząc do ofensywy (a.k.a. dostając zbyt ciężką rękę z językiem) lub próbując zbyt mocno kontrolować sytuację lub prowadzić drogę. Weź głęboki oddech (nie podczas całowania, to byłoby dziwne), i zrobić to, co czuje się dobrze.

8. Pack Some Balm

Nie, nikt nie oczekuje, że twoje usta będą „kissably soft” przez cały czas. Ale to pomaga spakować trochę balsamu do ust (otwiera się w nowej zakładce) w torbie, jeśli twoje usta są suche, łuszcząca się bałagan w zimie.

9. Podtrzymuj namiętność

Całowanie sprawia, że Twój partner czuje się wyjątkowo i jest Ci bliski. Idź do pocałunku z mentalnością niech twój partner wie, jak drop-dead gorgeous są. Podnieść ego trochę i sprawiają, że czują się chciane.

10. Zwróć uwagę na otoczenie

Czy to światło świec, namiot pod gwiazdami, w oceanie, lub w nagłej burzy deszczowej, ekscytujące nowe otoczenie(otwiera się w nowej karcie) sprawiają, że pocałunek jest interesujący. Ponieważ twoje oczy są zamknięte przez większość czasu podczas pocałunku, będziesz słyszeć, a nawet czuć rzeczy, które dzieją się wokół ciebie bardziej wyraźnie. Chcesz pozostać w tej chwili, ale miło jest wziąć w tym, co jest wokół ciebie, więc można lepiej docenić tę chwilę. Tylko upewnij się, że nie zaniedbujesz swojego partnera do całowania w tym procesie.

11. Bądź spontaniczny

Pocałunek jest wszystko o o back-and-forth wymiany, więc czuć się swobodnie rozluźnić i eksperymentować z różnych stylów całowania. Spróbuj delikatnie – słowo klucz, delikatnie – chwytając na jego dolnej wardze z zębami podczas pocałunku. Zrób Spidermana do góry nogami! Spróbuj użyć więcej języka lub przejścia stron podczas pocałunku lub delikatnego gryzienia, tak długo, jak oboje jesteście w to. Nie próbuj robić czegoś, co nie czuje się dobrze w danej chwili.

12. Podążajcie za sobą

Dobre pocałunki będą odzwierciedlać ruchy drugiej osoby, aby oboje byli na tej samej stronie. Zwróć uwagę na to, co robi Twój partner i naśladuj go. Możesz też przejąć inicjatywę, jeśli chcesz spróbować czegoś innego. Poczuj wzajemnie swoje impulsy i style całowania, a następnie przejdź stamtąd.

13. Sprawdź, czy wszystko jest w porządku

To może wydawać się niezręczne, aby przerwać przepływ gorącej i ciężkiej sesji make out z pesky rzeczy, takich jak słowa, ale jeśli nie czujesz coś twój partner robi i nie są one picking up na niewerbalne wskazówki wysyłasz o tym fakcie, zrobić te wskazówki werbalne z małym sprawdzić w. Mid-make out nie jest prawdopodobnie najlepszym czasem na pełną sesję informacji zwrotnej (więcej o tym, kiedy powinieneś to zrobić później, choć), ale jeśli coś czuje się poważnie off-key, nigdy nie ma złego czasu, aby uderzyć pauzę. Jeśli twój partner robi coś, co sprawia, że czujesz się niekomfortowo – fizycznie lub w inny sposób – nigdy nie bój się dać mu znać. I podobnie, jeśli dostajesz wibracje, że coś, co robisz, może nie być tak mile widziane, weź rytm, sprawdź się ze swoim partnerem i bądź gotowy do dostosowania się, bez dostawania defensywy, jeśli okaże się, że nieświadomie robiłeś coś na ich osobistej liście no-no.

14. Zrób to doświadczenie całego ciała

Pocałunek będzie czuć się jeszcze głębiej, jeśli jesteś trzymając drugą osobę blisko podczas pocałunku lub dotykając ich szyi lub pleców. Dotyk wyzwala w mózgu substancje chemiczne poprawiające samopoczucie. Upewnij się, że wykorzystujesz go w pełni.

15. Użyj swoich dłoni

Mówiąc o sile dotyku, nie chodzi tylko o przyciągnięcie się do siebie, by objąć się blisko. Kiedy maksymalnie wykorzystujesz sesję make out, czasami masz to uczucie Seleny Gomez i po prostu nie możesz trzymać rąk przy sobie. Obejmowanie się może sprawić, że sesja będzie jeszcze lepsza (oczywiście jeśli twój partner jest w to zaangażowany – zgoda pozostaje kluczem w każdej sytuacji, od początku do końca). Nie oznacza to, że musisz zacząć zaokrąglać metaforyczne bazy, chociaż – zwykłe pieszczoty pleców, szyi, ramion lub ud partnera mogą podnieść intensywność, nawet jeśli żadne ubranie nie zejdzie.

16. Nie zapominaj o strefach erogennych

Nie zapominaj też o możliwościach dotyku płatków uszu, nosa, obojczyków i szyi – pomyśl tylko o tych wszystkich zakończeniach nerwowych. Możesz delikatnie skubać płatek ucha lub przesuwać językiem po obojczyku, ale ogranicz się do języka. Jeśli ktoś jest pokryty plwociną po pocałunku, robi to źle. I bądź delikatny, jeśli nie zaznaczono inaczej. Hickeys nie są dokładnie każdy filiżanka herbaty, więc nie gryźć w dół lub zatrzasnąć na chyba twój partner wskazuje, że są one w to.

17. Dotknij dolnej wargi

Podczas delikatnego pocałunku weź na chwilę do ust dolną wargę partnera, possij ją, może lekko przygryźć, a potem wróć do całowania. Nie połykaj całej, jakbyś próbował zjeść swojego partnera. Skup się tylko na samym czubku. To może być super seksowne.

18. Dawajcie sobie nawzajem konstruktywne informacje zwrotne

Przekazuj drugiej osobie pozytywne, konstruktywne informacje zwrotne za pomocą języka ciała, aby Twój partner czuł się dobrze po pocałunku. Nie chcesz zranić niczyich uczuć, ale jeśli dana osoba nie jest najlepszym całuśnikiem na świecie, delikatnie poprowadź ją w innym kierunku, zwalniając, wycofując się i demonstrując inną technikę. Następnie porozmawiajcie o tym po wszystkim. Powiedz im coś pozytywnego, dodaj w konstruktywnej informacji zwrotnej, a następnie zakończ czymś pozytywnym. Na przykład, możesz powiedzieć: „Uwielbiam, kiedy całujesz moją szyję. Lubię, gdy używasz trochę mniejszego nacisku, gdy się umawiamy. Jesteś taki gorący.” Działa jak urok.

19. Poświęć trochę czasu, aby rozkoszować się uczuciami

Niezależnie od tego, czy jesteś na wczesnym etapie związku, czy jesteś razem od lat, poświęcenie czasu na po prostu pocałunek bez założenia, że sprawy pójdą dalej, może być potężnie seksowne i niesamowicie spajające. Kiedy kończysz poważną sesję make out, nie czuj się, jakbyś musiał od razu uciekać do rzeczywistości. Po prostu leżąc lub siedząc cicho, trzymając się nawzajem przez kilka minut po, da ci czas, aby naprawdę cieszyć się pędem oksytocyny, którą twoje mózgi są zalane, a to wzmocni twoją więź (jeśli silniejsza więź jest tym, czego oboje chcecie, oczywiście – nie wszystkie pocałunki są o budowaniu długoterminowego połączenia, i to jest całkowicie w porządku też).

20. Pamiętaj, że wszyscy staramy się robić to, co najlepsze

Wszyscy jesteśmy trochę samoświadomi, jeśli chodzi o całowanie kogoś, kogo nie jesteśmy przyzwyczajeni do całowania. To nigdy tak naprawdę nie odchodzi, bez względu na to, ile osób całujesz. Za każdym razem, gdy całujesz kogoś nowego, jest trochę niepokoju.

Pamiętaj, że wszyscy po prostu robimy wszystko, co w naszej mocy, aby być imponującym i gorącym. Większość z nas tak naprawdę nie wie, że to robimy. Po prostu próbujemy wielu rzeczy i mamy nadzieję, że niektóre z nich działają. Całowanie wymaga praktyki i chemii z odpowiednią osobą. Nie każdy pocałunek będzie godny uwagi, a kilka z nich prawdopodobnie będzie do bani. Nie bądź dla siebie zbyt surowy. Wszyscy jesteśmy tu po to, aby dobrze się bawić.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector