Jak sprawić, by szybciej się w tobie zakochał

Miłość

Czy kiedykolwiek masz przeczucia co do kogoś, gdy tylko go spotkasz?

Kiedy tak się dzieje, wiesz, że nie dzieje się tak z powodu tego, co powiedzieli lub zrobili. To jakiś sygnał, który odczytujesz w wyrazie twarzy, tonie głosu lub mowie ciała.

Co zaskakujące, naukowcy odkryli, że jesteśmy całkiem dokładni w tych natychmiastowych ocenach innych ludzi.

Prostym faktem jest to, że wiesz rzeczy o osobie w chwili, gdy ją spotykasz. I reagujesz na te niewypowiedziane sygnały automatycznie.

Jeśli jesteś dobry w odczytywaniu ludzi, możesz nie być zaskoczony, gdy dowiesz się, że mężczyźni i kobiety zauważają różne rodzaje sygnałów podczas interakcji z potencjalnym partnerem.

Aby przejść od razu do filmu, który wyjaśnia niezwykły wzorzec sygnałów, których mężczyźni szukają w romantycznym związku, po prostu kliknij ten link.

Wyjaśnia ukryty sygnał, który albo odpycha mężczyznę, albo sprawia, że ​​czuje do ciebie nieodparty pociąg.

W przeciwnym razie czytaj dalej, aby dowiedzieć się o konkretnym sygnale, który cały czas nadajesz mężczyznom (niezależnie od tego, czy o tym wiesz, czy nie).

To chyba nie to, czego byś się spodziewał.

Widzisz, istnieje specyficzny rodzaj mowy ciała, której mężczyźni po prostu nie mogą zignorować.

To sygnał, który może wywołać romantyczne uczucia. Lub może go odrzucić, w zależności od tego, co odczytuje z twoich niewerbalnych wskazówek.

Chcesz wiedzieć, co to jest?

Mężczyźni są niezwykle wrażliwi na coś w mowie ciała, czego nigdy byś się nie spodziewał.

Kobiety często proszą mnie o słowa, które sprawią, że mężczyzna cię zapragnie. Ale sekret, dzięki któremu ktoś się w tobie zakocha, jest nieco głębszy.

W rzeczywistości twoja zdolność do nadawania właściwego komunikatu niewerbalnego robi różnicę, jeśli chodzi o przyciągnięcie takiego mężczyzny, jakiego chcesz.

Jeśli przyciągasz uwagę facetów, którzy nie łączą się z tobą na głębokim, emocjonalnym poziomie, być może będę w stanie pokazać ci, dlaczego.

Prawdopodobnie wysyłasz tylko jeden bardzo mylący sygnał… nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Przy niewłaściwym sygnale kończy się to:

  • Uwaga ze strony niewłaściwych facetów. Te, które Cię nie interesują.
  • Początkowa atrakcja, która później zanika wraz z jednym facetem, którego naprawdę chciałeś przyciągnąć.
  • Powolna i bolesna śmierć atrakcyjności i pasji w twoim obecnym związku.

Ale przy niewielkiej regulacji możesz cały czas wysyłać właściwy sygnał. W rezultacie uzyskasz wyniki bardziej podobne do tych:

  • Pasja, która nasila się, im dłużej jesteście razem
  • Facet, który wyraźnie czuje, że cię chroni
  • Głębokie poczucie prywatnej ekskluzywności, gdy wpuszcza cię do swojego wewnętrznego świata.

Różnica może być dramatyczna. A wszystko sprowadza się do tego jednego sygnału, który zaraz wam pokażę.

Aby wyjaśnić ten sygnał, pomyśl o sobie jako o wieży radiowej.

Nieustannie przekazujesz wiadomość mężczyznom w swoim życiu. I jest jeden „kanał”, którego nie może wyłączyć.

To dlatego, że mężczyźni mają emocjonalne „anteny” zaprojektowane specjalnie do wykrywania tego jednego rodzaju sygnału.

Gotowy, aby dowiedzieć się, o którym sygnale mówię? Ok, oto jest. Odczytuje twoje niewerbalne sygnały, aby dowiedzieć się, gdzie go „ustawiasz” w porównaniu z innymi mężczyznami.

Czyta twoją mowę ciała, aby zobaczyć, jak mierzy się w twoich oczach. Czy ona mnie szanuje? A może jestem tylko jej zabawką?

Czy ona mnie w jakiś sposób przypomina? Czy ceni mnie w porównaniu z innymi mężczyznami? A może po prostu się układa?

Dlaczego mężczyźni są tak wrażliwi na ten jeden sygnał?

Ponieważ, co dziwne, ten sygnał mówi mu, jak porównujesz go do innych mężczyzn. Wpływa więc na to, jak czuje się sam ze sobą, kiedy jest w pobliżu.

I to niesamowite, jak bardzo ten jeden sygnał wpływa na jego emocje.

Widzisz, w związkach ludzie nie mówią nam tego, co naprawdę chcemy wiedzieć. Musimy słuchać tego, co jest napisane między wierszami.

Ten rodzaj „słuchania” określa, co myślimy o każdej napotkanej osobie. A jeśli chodzi o romantyczne relacje, mówi nam to o wiele więcej niż wypowiedziane słowa.

Przejdź do krótkiego filmu, który wyjaśnia „ukryty sygnał”, który sprawia, że ​​nieodparcie go do ciebie przyciąga.

Teraz powiedz mi to. Z którym mężczyzną wolałbyś się związać na całe życie?

Mężczyzna, który komplementuje Twoją urodę, ale wydaje się, że trudno mu oderwać wzrok od innych kobiet? A może mężczyzna, który jest powściągliwy w komplementach, ale wydaje się, że patrzy tylko na ciebie?

Prawda jest taka, że ​​nikt nie chce skończyć z kimś, kto dopiero się osiedla. Zamiast tego chcesz czuć się pożądana.

Mężczyźni nie są inni. Ale to, co sprawia, że ​​mężczyźni czują się pożądani, bardzo różni się od tego, co sprawia, że ​​kobiety czują się pożądane.

Na przykład badania pokazują, że mężczyźni często mylą miłość i szacunek. Mężczyzna nie chce być kochany przez romantyczną partnerkę, chyba że ona również darzy go dużym szacunkiem w porównaniu z innymi mężczyznami.

W przeciwnym razie wydaje się to po prostu matczyną miłością. To nie jest to, czego on chce. Nie tak chce postrzegać siebie w swoim pierwotnym związku.

I własnie dlatego…

Kobiety często wysyłają mieszane sygnały do ​​faceta, którym są zainteresowane, nawet o tym nie wiedząc.

Dzieje się to przypadkowo. I muszę ci powiedzieć, że to nie twoja wina.

Społeczeństwo zmieniło się zbyt szybko, aby mężczyźni i kobiety mogli dostosować się do szybkich zmian. Pozostaje nam się ścigać.

W prawie każdej kulturze istniał kiedyś jasny zestaw oczekiwań. Oczekiwania te prowadziły mężczyzn i kobiety przez proces łączenia się z partnerem na całe życie.

Demonstracje wzajemnego podziwu zostały wbudowane w proces zalotów.

Ale te jasne oczekiwania należą już do przeszłości. W dzisiejszych czasach każda para musi wymyślić własną ścieżkę, tańcząc wokół niewypowiedzianych oczekiwań i poczucia niepewności.

I jest coś, co często gubi się w naszej nowoczesnej wersji zalotów.

Mówię o starożytnej sztuce wyrażania pożądania językiem zachwytu. Stąd wzięło się powiedzenie „Masz wielbiciela”.

Nie chce, żebyś się ustatkował.

Chce mieć poczucie, że postrzegasz go jako najlepszą zdobycz.

W przeciwnym razie spuszcza powietrze z jego ego. A wraz z tym jego pasja do związku również słabnie.

Po prostu nie może sobie wyobrazić siebie z kobietą, która patrzy na innych mężczyzn bardziej niż na niego.

Ale tutaj sprawy się komplikują.

Wiele kobiet chce, aby ich mężczyzna czuł się kochany.

Ale kobieca koncepcja miłosnej komunikacji jest zupełnie inna niż męska.

Jak przekazać mężczyźnie swoje prawdziwe uczucia? I dlaczego mężczyźni są tak wrażliwi na drobne sygnały o tym, gdzie go oceniasz w porównaniu z innymi mężczyznami?

Aby zagłębić się w to konkretne pytanie, zrób sobie przysługę i obejrzyj tę prezentację wideo na ten temat.

Wyjaśnia najpotężniejsze sygnały, których możesz użyć, aby przyciągnąć uwagę mężczyzny.

Po obejrzeniu tego filmu wiele kobiet jest zaskoczonych, gdy dowiadują się, jak dużą kontrolę mają nad samooceną mężczyzny.

A jeszcze bardziej zaskoczony, jak łatwo jest sprawić, by ktoś cię kochał i chciał zainwestować w związek.

Wielu z nas ma tendencję do kupowania prezentów w rodzaju tych, które sami chcielibyśmy otrzymać. Tak może być z miłością. Staramy się kochać naszego partnera tak, jak sami chcemy być kochani.

Więc sprawiasz, że czuje się wyjątkowo. Wydaje się jednak, że nie ma to na niego wpływu. Mówisz do niego swoim ojczystym językiem miłości. Najwyraźniej mówi innym.

Ale jestem tutaj, aby opowiedzieć ci o jednej niesamowitej, uniwersalnej metodzie, której możesz użyć, aby przyciągnąć jego uwagę, pokazując, że dostajesz to, czego najbardziej pragnie.

Kliknij tutaj, aby odkryć nieuczciwą przewagę nad mężczyznami. Pomóż mu wreszcie zobaczyć, że jesteś tą jedyną.

Bibliografia:

Raport męskości Harry’ego 2018 https://s3.amazonaws.com/harrys-cdnx-prod/manual/Harry%27s+Masculinity+Report%2C+USA+2018.pdf – Mężczyźni są najszczęśliwsi, gdy są częścią czegoś, w czym czują się potrzebni i ceniony.

Anderson, Cameron i Hildreth, John i Howland, Laura. (2015). Czy pragnienie statusu jest podstawowym motywem człowieka? Przegląd literatury empirycznej. Biuletyn psychologiczny. 141. 10.1037/a0038781. – Męska potrzeba szacunku.

Różnice płci w ukrytym poczuciu własnej wartości po sukcesie lub porażce romantycznego partnera”, dr Kate A. Ratliff, University of Florida i dr Shigehiro Oishi, University of Virginia; Journal of Personality and Social Psychology, online 5 sierpnia 2013 r. – Mężczyźni mają niższą samoocenę, gdy ich partnerka odnosi sukcesy, a oni ponoszą porażkę (tzn. nie czują się potrzebni/niezastąpieni).

Canevello A, Crocker J. Tworzenie dobrych relacji: szybkość reakcji, jakość relacji i cele interpersonalne. J Pers Soc Psychol. 2010;99(1):78-106. doi:10.1037/a0018186 – Pokaż mu, że w niego wierzysz i że to on nadaje się do tej pracy.

Reis HT, Lemay Jr EP, Finkenauer C. W kierunku zrozumienia zrozumienia: znaczenie poczucia zrozumienia w związkach. Kompas psychologii społecznej i osobowości. 2017:11(3):e12308. doi:10.1111/spc3.12308 – Cenisz jego punkt widzenia i umiejętności.

Ujawnienie: Ten post został przesłany przez zespół recenzentów Hack Spirit. W naszych recenzjach Hack Spirit wyróżnia produkty i usługi, które mogą Cię zainteresować. Jeśli je kupisz, otrzymamy niewielką prowizję od tej sprzedaży. Jednak zawsze polecamy tylko te produkty, które osobiście zbadaliśmy i naprawdę uważamy, że mogą być dla Ciebie wartościowe. Przeczytaj nasze oświadczenie dotyczące podmiotów stowarzyszonych tutaj. Czekamy na Twoją opinię pod adresem [email protected].

Podobał Ci się mój artykuł? Polub mnie na Facebooku, aby zobaczyć więcej takich artykułów w swoim kanale.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector