Jak sprawić, by twój były chciał cię z powrotem po tym, jak cię rzucił

Miłość

Bycie porzuconym musi być tam jako jedna z najgorszych sytuacji, w jakich można się znaleźć.

Nadal zależy Ci na swoim byłym, nie chciałeś, żeby tak się to skończyło i może nadal wierzysz, że powinniście być razem.

Ale jak sprawić, by twój były też to zdał sobie sprawę?

Zapomnij o milionie i jednej rzeczy, żeby go odzyskać. Ten artykuł wyjaśni, jak sprawić, by twój były chciał cię z powrotem po tym, jak cię rzucił, w sześciu prostych krokach.

Jak sprawić, by twój były chciał cię z powrotem po tym, jak cię rzucił

Krok 1: Zrozum, co poszło nie tak

Wiem, naprawdę chcesz przejść do części, w której jesteś z powrotem w ramionach swojego byłego, a on błaga o wybaczenie.

Ale niestety nie możemy szybko przejść przez podstawy, które cię tam zaprowadzą.

Bo brutalna prawda jest taka:

Coś poszło nie tak. W twoim związku coś nie grało, inaczej nie byłbyś w tym miejscu.

Tego nie da się zamieść pod dywan. Dlatego zanim ruszysz naprzód, musisz być ze sobą szczery w kwestii problemów.

Daje to możliwość pracy nad tymi rzeczami.

Jeśli są rzeczy, nad którymi musisz popracować osobiście, możesz pokazać swojemu byłemu, że wszystko się zmieniło i następnym razem będzie inaczej.

Ale daje ci to również szansę zastanowienia się, czy naprawdę chcesz go z powrotem.

Wiem, że możesz myśleć, że tak. Ale po rozstaniu emocje sięgają zenitu. Zaciemniają nasz osąd.

Weź długopis i kartkę papieru i wypisz problemy, które miałeś w swoim związku. Staraj się nie słodzić.

Zadaj sobie też kilka pytań z góry, na przykład jak cię traktował? Czy sprawił, że dobrze się ze sobą czułaś? Czy czułeś się bezpieczny i bezpieczny w związku?

Kiedy wszystko jest spisane przed nami czarno na białym, często trudniej jest nam to zignorować. Łatwiej jest spojrzeć na sprawy bardziej obiektywnie z zewnątrz.

Wiem, że teraz chcesz tylko, żeby ból ustał, a odzyskanie go wydaje się najlepszym sposobem na to.

Ale musisz się zastanowić, czy zasługuje na to, by cię odzyskać. Nie sprzedawaj się krótko.

Krok 2: Podnieś swój status

Właśnie wyjaśniłem, jak bardzo intensywne mogą być nasze uczucia po zerwaniu, i chcę to teraz rozwinąć.

Ponieważ zrozumienie i próba kontrolowania niektórych z tych emocji będzie miała kluczowe znaczenie. To dlatego, że kluczem do tego, aby twój były chciał cię z powrotem po tym, jak cię rzucił, jest to:

Musisz ponownie podnieść swój status w jego oczach, aby ponownie wywołać to pragnienie i tęsknotę, którą kiedyś do ciebie czuł. Bo teraz tego nie widzi.

Pewne rzeczy podniosą twój status w jego oczach, a pewne rzeczy go obniżą.

Popadanie w obsesję na jego punkcie przyniesie ci zerową przysługę. Próbując wyglądać tak fajnie jak ogórek.

Ale wiem, że łatwiej powiedzieć niż zrobić, żeby po prostu rzucić obsesyjne myślenie o kimś, na kim nam zależy. Pomocne może być zrozumienie nauki stojącej za zerwaniem. Ponieważ tak, jest w tym nauka.

Zerwanie boli tak cholernie, ponieważ:

  • Badania wykazały, że nasze ciała reagują na złamane serce w taki sam sposób, jak na ból fizyczny. Więc to dosłownie boli.
  • Badania mówią, że chemia naszego mózgu zmienia się, gdy mamy tendencję do spadku produkcji hormonów dobrego samopoczucia, dopaminy i serotoniny.
  • Panika przed zerwaniem jest dla twojego organizmu jak nagły wypadek, więc przechodzi w tryb walki lub ucieczki. Dlatego możemy być w szoku i tak zdesperowani.

Wszystkie te rzeczy sieją spustoszenie i oznaczają, że nie jesteś w normalnym stanie umysłu. Więc pamiętaj o tym. Rozpoznaj, że ta reakcja jest naturalna, ale zniknie.

Musisz tylko pozostać silnym przez chwilę i przejechać się (więcej wskazówek, jak to zrobić, pojawi się wkrótce).

Powtarzaj sobie w kółko, że to uczucie jest tylko tymczasowe.

Nie chcesz zrobić niczego, czego będziesz żałować — a to zrujnuje twoje szanse na to, że twój były będzie chciał cię z powrotem.

Co ładnie prowadzi mnie do następnego kroku.

Krok 3: Nie błagaj, nie błagaj ani nie zachowuj się desperacko

Pamiętaj, twoim planem gry jest pokazanie mu, jak wysoki status masz jako kobieta. A wartościowe kobiety noszą się w godny sposób.

Oznacza to, że nie powinieneś zachowywać się jak osoba potrzebująca, zdesperowana lub zbyt chętna.

Wiele z tych wczesnych zasad dotyczących randek, by nie wchodzić zbyt mocno, ma teraz zastosowanie. Ponieważ zerwanie cofnęło was oboje o kilka kroków.

Intensywne zachowanie grozi tylko odepchnięciem go dalej.

Godność jest seksowna.

Niech to będzie twoja nowa mantra. Ponieważ pokazuje mu, że go nie potrzebujesz, a to jest ostatecznie atrakcyjne.

W dziale miłosnym nikt nie szuka okazji. Tutaj pokazujesz mu, że jesteś kimś innym.

Więc nie złość się i nie krzycz i nie wrzeszcz na niego (bez względu na to, jak bardzo cię kusi). Nie dzwoń do niego histerycznie płacząc i błagając, żeby przyszedł. Nie wysyłaj mu strumienia niekończących się wiadomości tekstowych, mówiąc mu, że za nim tęsknisz.

Aby chcieć cię z powrotem, musi poczuć groźbę utraty cię na dobre. A to się nie stanie, kiedy będziesz walić w jego drzwi.

Krok 4: Zerwij na jakiś czas kontakt

Nie będę kłamać, myślę, że często jest to część planu, której większość ludzi nie lubi słyszeć.

Ponieważ wszystkie te fizyczne i psychiczne zmiany, które zachodzą teraz w twoim ciele i mózgu, sprawiają, że twój były czuje się jak nałóg.

I, co zrozumiałe, myśl o usunięciu jakiegokolwiek kontaktu może jeszcze bardziej wywołać to uzależnienie.

Ale jeśli chcesz, aby twój były chciał cię z powrotem, musi mieć miejsce i czas, aby naprawdę za tobą tęsknił.

Dopóki nie poczuje, że naprawdę zniknąłeś z jego życia, wszystkie te naturalne reakcje na stratę i żal z powodu złamanego serca nie zostaną w nim odpowiednio uruchomione (tak jak są teraz w tobie).

Nie, jeśli myśli, że w każdej chwili może cię odzyskać.

Oznacza to, że musisz iść do zimnego indyka – przestań wysyłać mu wiadomości, usuń go z mediów społecznościowych, nie dzwoń i nie spotykaj się.

Całkowicie usuń się z jego życia. Nie dawaj mu dostępu do siebie.

Krok 5: Pokaż mu swoje najlepsze ja (i osobę, w której się zakochał)

Kiedy coś zaczyna się psuć w związku, a nawet gdy faza miesiąca miodowego zaczyna zanikać, możemy zapomnieć, dlaczego się w kimś zakochaliśmy.

Ale rzeczywistość jest taka, że ​​​​raz się w tobie zakochał. I wszystkie te rzeczy, które lubił, nadal tam są.

Nadszedł czas, aby przypomnieć mu, jaka jesteś niesamowita. Najlepszym sposobem, aby pokazać mu, jak jesteś najlepszy, jest skupienie się na byciu najlepszym sobą.

I jak na ironię, to nie ma nic wspólnego z nim, a wszystko z tobą.

Skoncentruj swoją miłość, uwagę i czas z powrotem na sobie i z dala od niego. To również da ci dodatkową korzyść polegającą na oderwaniu się od niego.

Rozmowa z kimś jest zawsze dobrym pomysłem, niezależnie od tego, czy jest to przyjaciel, członek rodziny, czy profesjonalista. Nawet jeśli nie chcesz utknąć w zafiksowaniu na swoim byłym, badania wykazały, że refleksja nad niedawnym zerwaniem pomaga w procesie gojenia.

Po rozstaniu nasza pewność siebie zwykle spada, więc pracuj nad zwiększeniem poczucia własnej wartości. Rób wszystko, aby czuć się dobrze.

Osobiście lubię ćwiczyć, nosić moje najładniejsze ciuchy, starać się o to, jak wyglądam i traktować siebie tak, jak tylko mogę.

To także idealny czas, aby skupić się na własnym rozwoju osobistym.

Może to być czytanie samopomocy, słuchanie motywacyjnego audio lub uczestnictwo w kursach online lub osobistych. Może to obejmować rozpoczęcie nowego hobby lub zainteresowania lub naukę nowej umiejętności.

Zacząłem jeździć konno, boksować i podróżować z plecakiem po zerwaniu w przeszłości. Porzucenie na wiele sposobów było w rzeczywistości świetne dla mojego rozwoju.

Najlepszą szansą, jaką masz na sprawienie, by żałował, że cię stracił, jest odbudowanie twojego życia jeszcze silniejszego niż wcześniej.

Krok 6: Pozwól mu myśleć, że idziesz dalej

Jak sprawić, by twój były chciał cię z powrotem po tym, jak cię rzucił

Nadszedł czas, aby trzymać karty blisko piersi.

Przywróć tę tajemnicę i pozwól mu zgadywać o swoim życiu. Brak kontaktu naprawdę w tym pomoże.

Bo kiedy nie wie, co robisz, wszystko, co może zrobić, to sobie wyobrazić. A nasza wyobraźnia ma tendencję do szalejących.

W międzyczasie koniecznie wyjdź tam i spróbuj się dobrze bawić. Niewątpliwie na początku może to wydawać się nieco wymuszone.

Możesz ulec pokusie, by się ukryć. Postaraj się jednak wyjść.

Kiedy zaczniesz odbudowywać swoje życie bez niego (choć brzmi to przerażająco), wszystko zacznie wydawać się mniej zniechęcające.

Spotykaj się z przyjaciółmi, wychodź i nie rozpraszaj się.

Pomyśl o tym w ten sposób, jeśli dotrze do niego, że nie siedzisz w domu i czekasz, aż zadzwoni, jest o wiele bardziej prawdopodobne, że poczuje się zazdrosny i będzie chciał cię z powrotem.

Krok 7: Po pewnym czasie napisz do niego

W pewnym momencie, jeśli chcesz, aby twój były wrócił do twojego życia, być może będziesz musiał ponownie zainicjować kontakt. Być może na tym etapie już to zrobi.

Ale jeśli po pewnym czasie tego nie zrobi, musisz do niego napisać.

Chociaż „jakiś czas” to niejasna miara czasu, mówię o wielu tygodniach, a najlepiej miesiącach, a już na pewno nie o kilku dniach.

Zrób to za wcześnie, a w ogóle nie pokazałeś mu, czego mu brakuje.

Na początku wystarczy wysłać jeden krótki SMS, aby przetestować wodę. Nie zdradzaj w nim zbyt wiele i trzymaj się krótko.

Zrób z tego coś całkiem zwyczajnego, żeby zobaczyć, jak on się odwzajemnia. Jeśli on się odwzajemni, możesz stamtąd budować.

Jego zainteresowanie lub jego brak prawdopodobnie będzie jasne. W głębi duszy możemy stwierdzić, kiedy ktoś jest nami zainteresowany — ponieważ się stara.

Oczywiście zawsze istnieje możliwość, że nie odwzajemni się. W takim razie pora iść dalej.

Ostatecznie nie możesz „zmusić” swojego byłego do powrotu. To musi wyjść od niego.

Na szczęście cała praca przygotowawcza, którą wykonałeś, aby go odzyskać, jest również najlepszą podstawą, aby poczuć się jak najlepiej i wyleczyć się z rozpadu.

Więc do tej pory prawdopodobnie nie będzie cię to obchodzić tak bardzo.

Na tym etapie być może nawet ponownie oceniłeś, czy w ogóle chcesz go z powrotem. Ponieważ będziesz pochodzić z o wiele szczęśliwszego, bardziej pewnego siebie i świetnego miejsca.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector