Jak sprawić, by mąż chciał się z tobą rozwieść

Miłość

Nie kocham już mojego męża i chcę zakończyć nasze małżeństwo.

Jeśli to czyni mnie złym facetem, przyklej mi tę etykietę. Mam swoje powody i jeśli mnie o to pytasz, są to cholernie dobre powody.

Chodzi o to, że jesteśmy małżeństwem od 15 lat i mamy syna. Dlatego to właściwie nie lada proces, aby mój mąż w końcu zrozumiał, że rozwód jest najlepszą opcją.

Oto jak ja to zrobiłem i jak ty też możesz.

Jak sprawić, by mąż chciał się z tobą rozwieść

1) Zerwij kontakt

Twoim pierwszym krokiem jest zamknięcie normalnego kontaktu. Traktuję mojego męża jak rzadką, egzotyczną chorobę, do której nie chcę się zbliżać.

Śpię w oddzielnym pokoju i unikam jego dotyku jak zarazy. Jeśli chociaż na mnie spojrzy, cofam się, jakby jego spojrzenie mogło spowodować, że zarazię się toksycznym promieniowaniem rentgenowskim i zaatakuje moje ciało i duszę.

Nie musisz robić tego tak dramatycznie jak ja, ale możesz to zrobić.

Rozwód na ogół nie zdarza się przypadkowo, a pierwszym kluczem do tego jest wyjaśnienie, że już go nie kochasz.

Robię, co w mojej mocy, aby odpowiedzieć na wszystko, o co mnie pyta, SMS-em, gdy jestem w pracy i używając jak najmniejszej liczby słów.

Zapewniam cię, że jakakolwiek miłość, którą nadal ode mnie czuje, jest całkowicie wytworem jego wyobraźni. Poświęcam temu człowiekowi mniej uwagi niż kaktusowi w moim biurze, którego podlewam co pół roku.

Facet jest odcięty i chcę, żeby o tym wiedział.

2) Zadzwoń do niego

Po drugie, jeśli chcesz wiedzieć, jak sprawić, by twój mąż chciał się z tobą rozwieść, skonfrontuj się z nim i rzuć mu wyzwanie.

Nazwałem go leniwym, nieodpowiedzialnym, samolubnym, nieuczciwym, skąpym i otyłym. Skonfrontowałem go z dwiema kobietami, z którymi do tej pory uprawiał seks w naszym małżeństwie i próbowałem wprowadzić mnie w błąd.

Oskarżyłam go o poślubienie mnie dla statusu. Zawołałem tak, jak on namówił mnie do naszego nastoletniego syna.

Twój mąż nie zamierza się z tobą rozwieść, jeśli nadal coś do ciebie czuje lub jest przyzwyczajony do tego, że nie jest traktowany tak dobrze.

Musisz podnieść to na wyższy poziom, jeśli chcesz, aby to on był tym, który przewodzi pomysłowi rozwodu, ponieważ jeśli to ty chcesz tego bardziej, okaże się, że przewodzisz szarży, chyba że naprawdę możesz zacząć przesuwać niechęć bardziej po swojemu.

Teraz wydaje się, że niektórym facetom podoba się bycie traktowanym jak gówno lub kobieta, którą trudno zadowolić. Zamieszczę tutaj sekcję o tym, co zrobić z tymi typami.

Ogólnie jednak chcesz być tak konfrontacyjny, dokuczliwy i niemiłosierny, jak to tylko możliwe, aby twój mąż zadzwonił do drzwi najbliższego prawnika rozwodowego z pustą butelką whisky w dłoni.

Czy to brzmi okrutnie? Dobry.

3) Znajdź sojusznika

Próba wszczęcia rozwodu to paskudna sprawa.

Będziesz potrzebował sojuszników po swojej stronie. Bez względu na to, jak silne są twoje powody, by przekonać męża do rozwodu, najlepiej porozmawiaj o tym z profesjonalistą.

Chociaż w tym artykule omówiono główne strategie nakłaniania męża do podjęcia ostatecznych kroków w celu dostrzeżenia, że ​​małżeństwo naprawdę się skończyło, pomocna może być rozmowa z trenerem ds. relacji na temat Twojej sytuacji.

Dzięki profesjonalnemu trenerowi relacji możesz uzyskać porady dotyczące Twojego życia i doświadczeń…

Relationship Hero to strona, na której wysoko wykwalifikowani trenerzy relacji pomagają ludziom w skomplikowanych i trudnych sytuacjach miłosnych, takich jak chęć odejścia męża z własnej woli.

Są bardzo popularnym źródłem informacji dla osób stojących przed tego rodzaju wyzwaniami.

Skąd mam wiedzieć?

Cóż, skontaktowałam się z nimi kilka miesięcy temu, kiedy przechodziłam przez tę intensywną świadomość, że bardzo nie lubię mojego męża i czuję, że rozwód był najlepszym rozwiązaniem między nami i dla naszego syna.

Po tak długim zatraceniu się w myślach, dali mi wyjątkowy wgląd w dynamikę mojego związku i jak przywrócić go na właściwe tory.

Byłem pod wrażeniem tego, jak miły, empatyczny i naprawdę pomocny był mój trener.

W ciągu zaledwie kilku minut możesz połączyć się z certyfikowanym trenerem relacji i uzyskać poradę dostosowaną do Twojej sytuacji.

Kliknij tutaj, aby rozpocząć.

4) Flirtuj z innymi mężczyznami

Jak sprawić, by mąż chciał się z tobą rozwieść

Sprzątam całkiem nieźle i wiem też, jak wysłać cholernie seksowną wiadomość.

Wykorzystałam to na swoją korzyść i zrobiłam kilka naprawdę niegrzecznych rzeczy w zeszłym roku, aby przyspieszyć gniew mojego męża na mnie.

Strategiczne pozostawienie mojego telefonu, aby mógł zobaczyć ostatniego faceta, z którym jestem niegrzeczny, to tylko jedna z moich sztuczek.

Czy jestem z tego dumny? Piekło nie.

Ale staram się nakłonić ojca mojego dziecka i mojego wieloletniego męża do rozwodu, a nie do wygrania konkursu popularności.

W rzadkich przypadkach, gdy jesteśmy razem, otwarcie przyglądam się innym kawałkom męskich cukierków i mówię najbardziej uwodzicielskim głosem, jaki kiedykolwiek słyszałeś.

Mój mąż w pewnym momencie się ożywił i zasugerował, że może powinniśmy otworzyć małżeństwo.

Dałem mu do zrozumienia, że ​​nie było to nawet w pobliżu tego, czego chciałem, i przypomniałem mu o jego dawnej niewierności.

Pozwól, że wyrażę się jasno:

Nie chcę otwierać tego małżeństwa, chcę je zakończyć i chcę, aby mój mąż chciał, aby ta skazana na niepowodzenie historia miłosna dobiegła końca, nawet bardziej niż ja tego chcę.

5) Porusz temat

Bardzo jasno powiedziałam mężowi, że nie tylko jestem otwarta na rozwód, ale myślę, że byłby to dobry pomysł.

Jeśli jednak chcesz wiedzieć, jak sprawić, by twój mąż chciał się z tobą rozwieść, musisz zasiać ziarno, a następnie je pielęgnować.

W naszym przypadku oznacza to zrozumienie i troskę o dobro syna.

Wiem, że to jest główna rzecz, która powstrzymuje mojego męża przed rozwodem, a wcześniej dobro naszego syna również powstrzymywało mnie przed rezygnacją z tego związku.

Wszystko zmieniło się, gdy zdałem sobie sprawę, że przebywanie w tym domu z dwojgiem rodziców, którzy się nie szanują, wyrządzi mojemu dziecku więcej szkód niż rozstanie.

Próbowałam terapii, robiłam wszystko i patrzyłam na to oczami męża.

Ale najważniejsze jest to, że nie jestem już zakochana i nie chcę już dzielić życia z tym mężczyzną.

Powiedziałem mu o tym i przedstawiłem konkretne pomysły dotyczące podziału opieki i warunków mieszkaniowych, które nadal sprawią, że będziemy mieszkać blisko siebie i robić to, co najlepsze dla naszego syna.

Teraz szczerze tylko czekam, aż mój mąż podrzuci przede mną papiery rozwodowe.

Cóż to będzie za wspaniały dzień.

6) Naucz się naprawdę szanować siebie

Jak sprawić, by mąż chciał się z tobą rozwieść

Przez lata przekonywałam samą siebie, że małżeństwo, które miałam z mężem, było najlepszym, jakie kiedykolwiek znalazłam w życiu i że będę musiała z nim żyć w taki czy inny sposób.

Pobraliśmy się w przypływie namiętności, która szybko wypaliła się i stała się okropna, ale powiedziałam sobie, że na to zasłużyłam, na co „zasłużyłam” życiem i karmą.

Lub coś.

Jego romanse, jego obelżywe zachowanie wobec mnie psychicznie były wszystkim, do zaakceptowania których zmuszałam się przez tak długi czas.

Kiedy w końcu zaczęłam się budzić z koszmaru, tak naprawdę był to proces rozpoznawania, że ​​moja własna wartość nie zależy od tego, co ktoś – nawet mój mąż – mówi.

Kiedy masz do czynienia z toksycznym małżeństwem i miłością, która wypaliła się dawno temu, łatwo popaść w frustrację, a nawet poczuć się bezradnym. Możesz nawet ulec pokusie, by rzucić ręcznik i zrezygnować z miłości.

Chcę zasugerować zrobienie czegoś innego.

Nauczyłem się tego od światowej sławy szamana Rudá Iandê. Nauczył mnie, że sposób na znalezienie miłości i intymności nie jest tym, w co jesteśmy uwarunkowani kulturowo.

W rzeczywistości wielu z nas samosabotuje się i oszukuje przez lata, stając na drodze do spotkania partnera, który może nas naprawdę spełnić.

Jak wyjaśnia Rudá w tym niesamowitym darmowym filmie, wielu z nas goni za miłością w toksyczny sposób, który kończy się wbiciem noża w plecy.

Tkwimy w okropnych związkach lub pustych spotkaniach, nigdy tak naprawdę nie znajdując tego, czego szukamy i nadal czujemy się okropnie z powodu takich rzeczy, jak utknięcie z kimś, kto nas poniża i sprawia, że ​​nienawidzimy samych siebie.

Zakochujemy się w idealnej wersji kogoś zamiast prawdziwej osoby (cholera, czy ja o tym nie wiem…)

Próbujemy „naprawić” naszych partnerów i ostatecznie niszczymy relacje.

Staramy się znaleźć kogoś, kto nas „uzupełnia”, tylko po to, żeby się z nim rozpaść obok nas i czuć się dwa razy gorzej.

Nauki Rudy pokazały mi zupełnie nową perspektywę.

Podczas oglądania czułem się, jakby ktoś zrozumiał moje zmagania, by po raz pierwszy znaleźć i pielęgnować miłość – i wreszcie zaproponował rzeczywiste, praktyczne rozwiązanie, jak sprawić, by mój partner zobaczył, że nie powinniśmy już być razem.

Jeśli masz dość niesatysfakcjonujących randek, pustych połączeń, frustrujących związków i ciągłych rozbijanych nadziei, to jest wiadomość, którą musisz usłyszeć.

Gwarantuję, że nie będziesz rozczarowany.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć darmowe wideo.

7) Porozmawiaj z odpowiednimi stronami

Kluczowe sposoby na to, jak sprawić, by twój mąż chciał się rozwieść, musisz również uwzględnić wszystkie odpowiednie strony.

Rozmawiałem z naszym małym synkiem i już próbowałem go przygotować na nadchodzącą separację.

Rozmawiałem z moim ojcem, z którym mam bliskie relacje, iz moją siostrą.

Nawet moja szwagierka była ze mną na bieżąco w kwestii tego, co się dzieje i rozumiała, dlaczego czuję potrzebę puszczenia męża.

Upewnij się, że w swojej decyzji uwzględniłeś odpowiednie strony, abyś nie przechodził przez ten rozwód sam i abyś mógł czuć się wspierany w swoim pragnieniu zakończenia sprawy.

8) Podkreśl swoje wady

To było dla mnie całkiem przyjemne: podkreślałam swoje wady przed moim mężem i podkreślałam najgorsze cechy.

Jeśli nie chce się ze mną rozwieść po pokazie, który robię przez ostatnie sześć miesięcy, to nie wiem, co by tu pomogło.

Flirtuję z innymi mężczyznami (niewierność: sprawdź).

Ale w domu też ubieram się bardzo niechlujnie, przestałam wykonywać jakiekolwiek prace domowe, warczę na niego, gdy zadaje mi podstawowe pytanie i pozwalam włosom rosnąć jak gniazdo dzikich szerszeni w domu.

Zostawiam swoje ubrania leżące i zaczęłam robić wszystkie paskudne nawyki, które zwykle robi mój mąż, w tym bekanie podczas posiłków i zostawianie jedzenia na kanapie.

Jeśli brzmi to obrzydliwie, zapewniam cię, że tak jest. Próbuję zakończyć tutaj małżeństwo, więc moim oddanym celem jest konsekwentne pokazywanie się w najgorszym świetle.

Myślę, że nadal jestem całkiem atrakcyjną kobietą, ale staram się to ukrywać przed mężem i nawet nie patrzeć na mnie dobrze, kiedy wychodzę spod prysznica.

To małżeństwo się skończyło, czekam tylko, aż to zrozumie.

Nie pozwól, aby drzwi cię uderzyły…

Jestem bardziej niż gotowa na to, by mój mąż to rzucił.

Ja też go chcę.

Wiem, że lada dzień nadejdzie i jestem gotowy. Będę miał najspokojniejszą reakcję na postępowanie rozwodowe, jaką ktokolwiek kiedykolwiek widział.

Nie mówię, że będzie łatwo, ale będzie tak, jak chcę ja i on.

Jeszcze raz polecam rozmowę z ludźmi z Relationship Hero i rozmowę z coachem.

Co najważniejsze jednak, będziesz musiała porozmawiać ze swoim współmałżonkiem i powiedzieć mu, że to już nie działa.

Jeśli wykonałeś powyższe kroki w tym artykule, do tej pory będzie chciał odejść tak samo – lub bardziej – jak ty.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector