8 sposobów na przekształcenie związku na odległość w małżeństwo

Miłość

Związki na odległość mogą być udane.

Tak naprawdę.

Większość dzisiejszych par musi stawić czoła momentom, w których znajdują się w różnych częściach świata, teraz jest to bardzo normalne.

Oczywiście zawsze mamy nadzieję, że wkrótce spotkasz się z osobą, którą kochasz.

W tym artykule podamy kilka wskazówek i sztuczek, które pomogą Ci pracować nad wzmocnieniem związku, zwłaszcza od strony emocjonalnej.

Możesz więc pokonać odległość geograficzną i wziąć ślub.

8 sposobów na przekształcenie związku na odległość w udane małżeństwo

Wiele par staje przed wyzwaniem związanym ze związkiem na odległość.

Jest to szczególnie prawdziwe, gdy związek nie zmierza gdzieś wyraźnie, jak małżeństwo lub długoterminowy związek.

Zebraliśmy więc listę rzeczy, które musisz sprawdzić, jeśli chcesz, aby twój związek na odległość przekształcił się pewnego dnia w małżeństwo.

1) Porozmawiajcie o poziomie wzajemnego zaangażowania

Trudne rozmowy są koniecznością, gdy naprawdę ci na kimś zależy.

Mów więc obszernie o swoich pragnieniach i potrzebach, jakie są Twoje oczekiwania wobec związku i co się stanie, gdy będziecie z dala od siebie.

Niektórzy ludzie są zaskoczeni, widząc różnicę w oczekiwaniach partnera, kiedy jest już za późno na rozmowę na ten temat.

W ten sposób zamieniasz związek w małżeństwo: nie zakładaj.

Rozmowę możesz otworzyć jednym z poniższych pytań:

  • Czy jesteśmy wyłączni, kiedy jesteśmy osobno, czy dotyczy to tylko czasu, kiedy jesteśmy razem?
  • Co się stanie, jeśli pociągnie cię ktoś inny?
  • Co zrobisz, gdy poczujesz się samotny?
  • A co z czasem sam na sam ze współpracownikami? Zwłaszcza osoby przeciwnej płci, jeśli twój partner jest heteroseksualny.

2) Zaplanuj sposoby bycia tam dla siebie nawzajem, nawet jeśli nie jesteście w tym samym miejscu

Istnieje wiele badań dotyczących udanych par i długotrwałych związków.

Jeden z głównych wniosków jest następujący: ludzie, którzy są ze sobą od dawna, wiedzą, jak odpowiadać na emocjonalne wezwania partnera.

Te emocjonalne wezwania są w zasadzie za każdym razem, gdy jeden partner próbuje nawiązać połączenie, „chwilę” z drugim.

U podstaw tych wezwań emocjonalnych leży proste pytanie:

„Czy nadal jesteś przy mnie?”

W przypadku partnerstwa na odległość znalezienie sposobów na nawiązanie więzi emocjonalnej może być nieco trudniejsze, więc będzie wymagało więcej pracy.

Jeśli zaplanowałeś rozmowę wideo ze swoją drugą połówką, ustaw ją jako priorytet na swojej liście rzeczy do zrobienia. Podziel się szczegółami swojego codziennego życia.

Jeśli bliska Ci osoba stoi w obliczu czegoś ważnego w życiu, na przykład egzaminu lub awansu, zadzwoń i zapytaj o to.

Kiedy włączysz swojego partnera do swojej rutyny, będą wiedzieć, że będziesz tam dla nich, nawet jeśli jesteście osobno.

3) Wejdź w seksowne filmy

Widzimy się, wiedziałeś, że to nadchodzi.

Słuchać.

W pewnym momencie nastąpi seks wideo. Może to być niezręczne, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, ale w końcu pojawi się na stole.

Więc potraktuj to jako wyzwanie. Nikt nie urodził się świetny w seksie i nikt nie wie, jak zachowywać się przed kamerą, zwłaszcza gdy robi coś seksownego. Nie traktuj siebie zbyt poważnie i przeprowadź badania.

W porządku jest śmiać się z siebie, seks ma być zabawny i trochę niezręczny.

Twoim głównym celem powinno być uchwycenie tej seksownej iskry, którą oboje macie, gdy jesteście razem.

Oczywiście nie zastępuje osobistych spotkań, ale z pewnością może być gorąco, gdy uczynisz to regularną rzeczą w swoim codziennym życiu. Nawet gdy jesteście osobno, seks jest kolejnym sposobem na połączenie.

Pamiętaj: odpowiadanie na emocjonalne wezwania partnera jest sposobem na przekształcenie związku w małżeństwo.

4) Praktykuj pochwały i zachęty

Negatywne emocje, takie jak zazdrość i niepewność, mogą być uwypuklone w związkach na odległość.

To normalne, biorąc pod uwagę, że spędzacie dużo czasu z dala od siebie. Postaraj się w ciągu dnia, aby wzajemnie się uspokajać. Bardzo pomaga powstrzymać te uczucia.

Jeśli tego nie robiłeś, następnym razem, gdy będziesz rozmawiał ze swoją drugą połówką, powiedz coś miłego o niej lub o związku. Zobaczysz różnicę.

Poza tym nie bój się pytać swojego partnera o uczucia do Ciebie. Zachęta działa w obie strony.

5) Znajdź czas dla siebie

Na szczęście nowoczesna technologia znacznie to ułatwia. W dzisiejszych czasach nie powinieneś spędzać dni i dni bez kontaktu ze swoim partnerem.

Wysyłaj SMS-y lub wiadomości przez cały dzień i staraj się pozostać w kontakcie tak długo, jak oboje tego potrzebujecie. Prawdziwe połączenie rozwija się dzięki dzieleniu się rutyną, drobnymi szczegółami.

Jeśli jesteś tym, który jest daleko w innym kraju, pomaga czuć się mniej samotnym.

Oczywiście nie oznacza to, że powinieneś spędzać godziny na rozmowach, ale dzielenie się małymi rozmowami jest często korzystne dla was obojga.

Zadzwoń do swojego partnera, zanim pójdziesz na spotkanie z przyjaciółmi lub podczas zakupów spożywczych.

Skype lub FaceTime to także świetny wybór, aby się zobaczyć, nawet jeśli nie rozmawiacie dużo. Wspaniale jest wiedzieć, że twój partner nadal jest ci oddany.

6) Wiedz, że jesteście osobno z dobrego powodu

Bycie w związku na odległość nie zawsze będzie łatwe. Możesz odczuwać pokusę, by rzucić wymarzoną pracę, a nawet studia, tylko po to, by móc być osobiście ze swoją drugą połówką.

Tak, wiemy, to brzmi bardzo romantycznie… ale pamiętaj, dlaczego jesteście teraz daleko od siebie. Jakie są Twoje i ich cele?

Mogą być osobiste, takie jak sytuacja rodzinna, zawodowe, a nawet finansowe. Czas jest wyzwaniem w każdym związku, ale możesz przez to przejść i znów być razem, kiedy będzie to właściwe.

Nie spędzicie osobno na zawsze, nie bądźcie niecierpliwi wobec siebie i swojego partnera. Pewnego dnia znów będziesz dzielić z nimi cały dzień.

7) Znajdź pozytywne strony bycia z dala od siebie

Bądź z nami tutaj.

Wiemy, że przebywanie z dala od osoby, którą kochasz, nie brzmi zbyt pozytywnie. Mimo to liczy się tutaj to, jak patrzysz na tę separację, pomijając okoliczności.

Jakie są zalety bycia z dala od innych znaczących osób?

Spróbuj pomyśleć o kilku rzeczach.

Może w końcu masz czas na hobby, którego nigdy nie mogłeś zacząć, a może trochę więcej widujesz się z rodziną.

Zapisz listę tych dobrych rzeczy i skup się na nich, kiedy za bardzo tęsknisz za swoim partnerem.

8) Bądźcie dla siebie realistami

Długi dystans nie powinien być rzeczą „na zawsze”. Może trwać długo, ale nie może trwać wiecznie. Czasami życie po prostu się dzieje.

Twój związek może przerodzić się w związek na odległość tylko dlatego, że jedno z was musi zająć się rodziną, a może pojawiła się dobra okazja do pracy. Istnieją tysiące powodów, dla których coś może się wydarzyć.

W porządku, masz to, ale musi być granica.

Może wszystko, na co możesz sobie pozwolić, to sześć miesięcy. Może to rok, a może nawet dwa lata. Zdecydujcie o tym razem, porozmawiajcie o tym i przepracujcie decyzję i ból, jaki może ona przynieść.

Małżeństwo polega na zaangażowaniu, więc musi być jednym z głównych priorytetów w twoim życiu.

Jak związek na odległość może być dla Ciebie korzystny?

Mimo że związki na odległość nie są najłatwiejsze w nawigacji, nadal mogą być pomocne dla was jako pary.

Oto lista pozytywnych rzeczy, które może przynieść ci czas spędzony osobno:

  • Uczysz się, jak być dla siebie nawzajem. Kiedy jesteście osobno, musicie starać się utrzymać ze sobą kontakt. Jeśli nauczysz się to robić będąc osobno, łatwiej będzie ci pozostać blisko po ponownym połączeniu;
  • Nauczysz się, jak okazywać sobie wzajemną miłość. Jedno chińskie przysłowie mówi: „Prawdziwe złoto nie boi się próby ognia”. Oznacza to, że jeśli wasz związek jest prawdziwy, wzmocnicie go tylko będąc osobno i pokazując sobie nawzajem, jak bardzo chcecie być razem.
  • Odkryjesz bardziej intymną stronę swojego związku. Niestety, istnieje wiele par, które mieszkają razem, ale brakuje im więzi emocjonalnej. Bycie w ciągłym kontakcie i długie rozmowy pomogą Ci zbudować tę więź, a następnie przenieść ją na dalszy związek.
  • Będziesz bardziej klarowny w swoich oczekiwaniach. Bycie w długotrwałym związku wymaga dużego zaangażowania. Aby to kontynuować, oboje musicie wiedzieć, dlaczego wkładacie w to tyle wysiłku. Kiedy porozmawiasz o wspólnych planach na przyszłość, będziesz wiedział, czego możesz oczekiwać od tego związku i dokąd ostatecznie zmierza.

Chociaż istnieją pewne wady związków na odległość, są też ich pozytywne strony.

Kluczem jest to, jak na nie patrzysz.

Podsumowanie

Do tej pory powinieneś mieć lepszy pomysł, jak przekształcić swój związek na odległość w małżeństwo.

Kluczem jest teraz dotarcie do twojego mężczyzny w sposób, który wzmocni zarówno jemu, jak i tobie.

Jak? Uruchamiając jego instynkt bohatera.

Dowiedziałem się o tym od eksperta od związków, Jamesa Bauera, i o tym, co naprawdę napędza mężczyzn w związkach, co jest zakorzenione w ich DNA.

Mówiąc ściślej, mężczyźni muszą czuć się potrzebni kobiecie, którą kochają. A żeby tak się stało, to tylko kwestia znajomości właściwych rzeczy do powiedzenia, aby uświadomił mu, że chce ciebie i tylko ciebie.

A ponieważ ten darmowy film pokazuje dokładnie, jak wywołać instynkt bohatera w twoim mężczyźnie, możesz dokonać tej zmiany już dziś.

Dzięki niesamowitej koncepcji Jamesa Bauera, zobaczy w tobie jedyną kobietę dla niego. Więc jeśli jesteś gotowy, aby to zrobić, koniecznie obejrzyj teraz ten film.

Oto ponownie link do jego doskonałego darmowego filmu.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector