Jowisz w astrologii

Astrologia

Jowisz jest jednym z najbardziej pozytywnych, dobroczynnych na niebie. Ta planeta jest władcą Strzelca, a także tradycyjnym władcą Ryb. Kojarzy się z ochroną, moralnością, podróżami, religią, sprawiedliwością, filozofią, nauczycielem, krwią i odległością. Dodatkowo Jowisz w astrologii jest powiązany z kolorem niebieskim i czwartkiem.

Ta roślina daje nam świetlaną przyszłość i potencjał dobrobytu. Pcha ku przyszłości, przynosząc nam nową perspektywę, błogosławieństwa, nadzieję i wiarę. Nawet gdy Jowisz znajduje się w słabej pozycji, nigdy nie jest planetą złowrogą. Negatywne objawy pojawiają się tylko wtedy, gdy mamy sztywne przekonania lub nierealistyczne oczekiwania. Nazwany na cześć rzymskiego króla bogów, Jowisz rządzi innymi planetami. Sprawia, że ​​zapominamy o świecie materialnym, jednocześnie wzbogacając nasze życie. Kiedy Jowisz jest dobrze uziemiony, może przynieść pomyślność w naszym życiu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wszystkie planety wpływają na nasze życie zgodnie z zodiakiem, skorzystaj z okazji i przejrzyj nasz przewodnik po planetach w astrologii.

Jowisz w astrologii

Jowisz w astrologii jest często idealizowany. To dlatego, że Jowisz naprawdę ma dobroczynną naturę. Daje nam nadzieję, której potrzebujemy, aby przejrzeć kłopoty i doprowadzić do pozytywnych zmian w naszym życiu. Chociaż pozytywne zmiany mogą się zdarzyć, nastąpi to tylko wtedy, gdy zmiany te będą wspierane przez możliwości w twoim wykresie urodzeniowym. Na przykład Jowisz w twoim siódmym domu przyniesie wieczną miłość do twojego życia tylko wtedy, gdy istnieje już potencjał w twoim horoskopie urodzeniowym.

Ogólnie rzecz biorąc, Jupiter jest naszym nauczycielem. Jeśli jesteśmy chętni do nauki, może to określić nasze systemy wierzeń. Jednocześnie nie możemy sobie pozwolić na to, aby nasze przekonania stały się sztywne, stałe i niezmienne. Może to powodować problemy z wyobraźnią i wizją. Największym wyzwaniem, jakie niesie ze sobą Jowisz, jest możliwość utraty celu i sensu życia.

Jowisz jako planeta

W naszym Układzie Słonecznym Jowisz jest największą planetą. Ta planeta, zbudowana głównie z gazu, ma 67 znanych księżyców. Jego masa jest tak duża, że ​​faktycznie obraca się wokół punktu poza nim. Każdy dzień na Jowiszu jest niezwykle krótki, ponieważ obraca się on bardzo szybko. Duża masa powoduje duże pole grawitacyjne, dlatego meteory trafiają do Jowisza. Zasadniczo ściąga meteory i śmieci kosmiczne z kursu, tak że uderzają w Jowisza zamiast w Ziemię. Z tego powodu Jowisz odgrywa ochronną rolę we wszechświecie. Gaz na planecie składa się z kryształów amoniaku, stąd nazwa gazowego giganta.

Manifestacje Jowisza

Jowisz inspiruje nas do optymizmu, gdy wyobrażamy sobie naszą najlepszą możliwą przyszłość. Wnosi do naszego życia moralność i mądrość. Ponieważ jest to tak duża planeta, może potencjalnie przejawiać się jako tendencja do przesady. W twoim ciele reprezentuje twoją krew i uda. Korzyści Jowisza przejawiają się w rodzinie i domu, chociaż może on również reprezentować podróże. Rządzi Strzelcem, podczas gdy wywyższenie Jowisza jest w Raku.

Jeśli chodzi o określenie swojego powołania lub wyboru wykształcenia, Jowisz jest liderem. Reprezentuje bogactwo, bogactwo i sprawiedliwość. Jako taki jest także znakiem prawników, azylów i potencjalnego zbawienia. Jowisz może manifestować się w sposób, który podnosi naszą świadomość i dostarcza przygód, wiedzy i zmian.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector